Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ostale vesti iz sveta tenisa...

Ići dole 
+11
*SlAdjAnA*
Vuksha
Lazevski
Beba Kids
Annie
(:~NenA~:)
Jecika
Jelena...
Pele
Texy
snoopy
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 7:27 pm

3. decembar 2009. | 11:55 | Izvor: B92, Reuters
Morezmo se zvanično povukla

Dvostruka osvajačica Gren slema i bivša prva teniserka sveta Ameli Morezmo u četvrtak je potvrdila da je završila karijeru.

“Došla sam ovde da bih objavila kraj karijere. Tu odluku sam donela posle pažljivog razmišljanja“, rekla je Morezmo na konferenciji za štampu.

30-godišnja Francuskinja je bila prva na WTA listi u septembru 2004. godine, a svoje dve Gren slem titule, Otvoreno prvenstvo Australije i Vimbldon, osvojila je dve godine kasnije. U karijeri je osvojila 25 titula.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSub Dec 05, 2009 10:22 pm

5. decembar 2009. | 19:44 | Izvor: B92
Španija odbranila Dejvis kup

Teniska reprezentacija Španije osvojila je Dejvis kup četvrti put u svojoj istoriji pošto je u finalu u Barseloni pobedila Češku.


Španci su posle prvog dana vodili sa 2:0 nakon pobeda Rafaela Nadala i Davida Ferera protiv Tomaša Berdiha i Radeka Štepaneka, a treći poen koji je i obezbedio titulu ’furiji’ doneli su Felisijano Lopes i Fernando Verdasko u dublu.

Njih dvojica su sa 3:0 (7:6, 7:5, 6:2) pobedili Tomaša Berdiha i Radeka Štepaneka, pa su dva single meča koja su na programu u nedelju samo formalnost.


Španci su tako uspeli da odbrane trofej osvojen prošle godine u Argentini.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeUto Jan 12, 2010 5:34 pm

AO: Monfis odustaje?
11. januar 2010. 20:44 > 20:49

Francuski teniser Gael Monfis izjavio je da je njegov nastup na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu neizvestan zbog povrede ramena.

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 V157802p0

Monfis je povredio desno rame prošle nedelje na turniru u Brizbejnu i morao je da otkaže nastup na ovonedeljnom turniru u Sidneju, na kojem je postavljen za prvog nosioca.

Francuski teniser rekao je da je doneo takvu odluku kako bi se oporavio do Australijan opena, koji počinje 18. januara.

"Mislim da imam upalu... Stanje se pogoršava. Da sam nastavio da igram, možda bi povreda postala ozbiljnija. Zbog toga sam rešio da ne učestvujem na turniru u Sidneju"
, rekao je 12. igrač sveta.

Monfis je na prošlogodišnjem Otvorenom prvenstvu Australije eliminisan u četvrtom kolu od Rafaela Nadala (3:1).

(Beta/MONDO - foto: AP)
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSre Jan 13, 2010 3:19 pm

*SlAdjAnA* ::
AO: Monfis odustaje?
11. januar 2010. 20:44 > 20:49

Francuski teniser Gael Monfis izjavio je da je njegov nastup na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu neizvestan zbog povrede ramena.

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 V157802p0

Monfis je povredio desno rame prošle nedelje na turniru u Brizbejnu i morao je da otkaže nastup na ovonedeljnom turniru u Sidneju, na kojem je postavljen za prvog nosioca.

Francuski teniser rekao je da je doneo takvu odluku kako bi se oporavio do Australijan opena, koji počinje 18. januara.

"Mislim da imam upalu... Stanje se pogoršava. Da sam nastavio da igram, možda bi povreda postala ozbiljnija. Zbog toga sam rešio da ne učestvujem na turniru u Sidneju"
, rekao je 12. igrač sveta.

Monfis je na prošlogodišnjem Otvorenom prvenstvu Australije eliminisan u četvrtom kolu od Rafaela Nadala (3:1).

(Beta/MONDO - foto: AP)

Odustaje i Nalbandian, jos 1 i Janko je nosioc na AO
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSre Jan 13, 2010 7:54 pm

13. januar 2010. | 13:30 | Izvor: B92, Beta
Neizvestan nastup Ferera na AO

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 13851104414b4dbdaabfe75932486866_big

Španski teniser Huan Karlos Ferero mogao bi zbog povrede da propusti prvi gren slem turniru u sezoni, Otvoreno prvenstvo Australije.

"Razočaran sam zbog povrede na prvom turniru u sezoni. Nisam siguran da li ću igrati na Australijan Openu, pokušaću da se oporavim, ali nisam siguran. Lekari su rekli da povreda nije ozbiljna, ali ću morati da sačekam nekoliko dana", rekao je Ferero.

Ferero je povredio zglob u meču protiv Mihaela Lemera na turniru u Ouklendu, posle samo 20 minuta igre. On je posle ukazane pomoći nastavio je meč, ali je ubrzo predao duel Švajcarcu, pošto nije uspevao da vrati servis.

"Želim da igram na AO i učiniću sve kako bih se oporavio, ali za sada još ništa ne znam", dodao je Ferero.

Argentinac David Nalbandijan u sredu je, takođe, saopštio da zbog povrede neće učestvovati na Australijan Openu, koji se igra od 18. do 31. januara.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeČet Jan 14, 2010 5:17 pm

14. januar 2010. | 09:06 | Izvor: B92, Tanjug
Pobeda Jovanovske u kvalifikacijama

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 1226716514b4ed22b14609415498565_big

Mlada srpska teniserka Bojana Jovanovska plasirala se u drugo kolo kvalifikacija za Australijan Open.


Jovanovska je uspešno je nastupila u prvom kolu kvalifikacija pošto je u četvrtak ujutro domaću igračicu Moniku Vejnert savladala rezultatom 6:3, 4:6, 6:2. Protivnica našoj teniserki biće Amerikanka Lila Osterloh, 23. nositeljka koja je u prvom kolu bila bolja od sunarodnice Loren Albaneze, 6:1, 6:4.

Jelena Jankvoić i Ana Ivanović igraće u ženskoj konkurenciji na Otvorenom prvenstvu Australije.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimePet Jan 15, 2010 5:10 pm

15. januar 2010. | 11:32 | Izvor: B92, Tanjug
Jovanovska u 3. kolu kvalifikacija

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 17419959894b505ca331da4995718685_big

Srpska teniserka Bojana Jovanovski plasirala se u 3. kolo kvalifikacija za prvi ovogodišnji Gren slem turnir, Otvoreno prvenstvo Australije.

Naša mlada teniserka je u petak ujutro u Melburnu savladala Amerikanku Lajlu Osterlo sa 7:5, 6:2. Protivnica srpskoj teniserki u 3. kolu kvalifikacija biće Nemica Katrin Verle koja je jutros pobedila Stefani Forec iz Francuske sa 6:3, 7:6 (7:4).
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimePet Jan 15, 2010 7:55 pm

Bravo, samo napred!! srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSub Jan 16, 2010 2:30 pm

16. januar 2010. | 11:07 | Izvor: B92
Jovanovska ispala u kvalifikacijama

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 5757728264b518fc6bf12e385270528_big

Srpska teniserka Bojana Jovanovski nije uspela da se plasira u glavni žreb Otvorenog prvenstva Australije koje počinje u ponedeljak u Melburnu.

Jovanovska je u poslednjem, trećem kolu kvalifikacija igrala protiv Nemice Katrin Verle koja je posle velike borbe slavila sa 6:2, 4:6, 9:7. Meč je trajao čak dva sata i 34 minuta a Jovanovski je u trećem setu propustila jednu meč loptu, vodila je sa 5:4, a rezultat je bio 40:30 za nju na servis Nemice.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSub Jan 16, 2010 3:10 pm

Teniseri igraju za pomoć Haitiju
16.01.2010 | 09:14

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 News_20096

Rodžer Federer i drugi vodeći teniseri sveta održaće revijalne mečeve u nedelju, a prikupljena sredstva namenjena su žrtvama zemljotresa na Haitiju.
Kako prenosi Beta, prvi teniser sveta rekao je da je zamolio svoje kolege da zajedno odigraju mečeve u "Rod Lejver Areni" veče uoči početka Gren slem turnira u Australiji.
Federer koji je postavio rekord osvojivši 15 Grend slem turnira, nije naveo sa kim će on igrati niti ko će sve od tenisera učestvovati na revijalnim mečevima.
Ulaznica za te mečeve biće deset dolara, a glavni stadion "Rod Lejver Arena" može da primi 15.000 posetilaca.
Prvi Gren slem turnir u sezoni počinje u ponedeljak, ali Federer i ostali vodeći teniseri igraju tek od utorka.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSub Jan 16, 2010 5:59 pm

16. januar 2010. | 14:33 | Izvor: B92, Reuters
Simon se povukao sa AO

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 12878413924b51c0ed11579995358922_big

Francuski teniser Žil Simon povukao se sa prvog Gren slema sezone, Otvorenog prvenstva Australije, zbog povrede kolena.

Simon ima probleme sa desnim kolenom još od prošlogodišnjeg Rolan Garosa, ali se nadao da će igrati u Australiji. Ipak, u subotu je Francuz potvrdio da ipak neće moći da igra u Melburnu, gde u ponedeljak počinje Otvoreno prvenstvo Australije.

Na prošlogodišnjem turniru Simon je došao do četvrtfinala, što je ujedno njegov najbolji rezultat na nekom Gren slemu.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeNed Jan 17, 2010 7:26 pm

17. januar 2010. | 15:31
Teniske zvezde igrale za Haiti

Najbolji teniseri sveta odigrali su egzibicioni meč u Melburnu, a sav prihod sa te manifestacije namenjen je žrtvama zemljotresa na Haitiju.


Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 1908714244b531f43f36e9323783396_orig

Pred prepunom Rod Lejver arenom, igrali su Rodžer Federer, Rafael Nadal, Novak Đoković, Endi Rodik, Serena Vilijams i Kim Klajsters, a sakupljeno je više od 200.000 australijskih dolara.
"Bilo mi je drago što mogu da doprinesem ovoj humanitranoj akciji. Ceo događaj je organizovan veoma brzo, ali uprkos tome tribine su bile pune", izjavio je Đoković agenciji Beta.

"Sat i po vremena u Rod Lejver areni preovladavali su zabava, osmeh, a vrhunski teniseri i teniserke pokazali su da su ne samo dobri igraci nego i veliki ljudi. Naravno, bilo je jako važno što je došlo puno ljudi koji su svojim prisustvom ulepšali ovaj događaj. Zadovoljstvo je bilo biti deo ove akcije i pomoći ljudima kojima je to u ovom trenutku zaista jako potrebno"
, ocenio je Đoković.

Treći teniser sveta istakao je da je tokom mečeva bilo mnogo zanimljivih detalja, a da je njemu bilo najzanimljivije kada su se, nakon jednog poena koji je osvojio u dublu sa Rafaelom Nadalom, njih dvojica sudarili grudima kao braća Brajan.

Skup najboljih tenisera i teniserki sveta završen je mešovitim parovima sa po troje učesnika sa obe strane mreže, a svaki njihov potez gledaoci su pozdravljali aplauzom. Egzibicija je završena kada je linijski sudija dosudio Rodiku 'fut fol', posle čega se Amerikanac okrenuo prema arbitru šireću ruke.

"Ne mogu da verujem šta ste dosudili. Dali ste vi svesni da je u mom timu Serena", rekao je Rodik, aludirajući na sukob najbolje teniserke sveta sa linijskim sudijom na prošlogodišnjem US Openu.

"Gledao sam tragediju Haitija na televiziji i pomislio sam da bismo morali da uradimo nešto da bar malo pomognemo tim ljudima", rekao je Federer, koji je inicirao humanitarni meč u Rod Lejver areni.

Otvoreno prvenstvo Australije u Melburnu počinje u ponedeljak.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSre Maj 05, 2010 8:59 pm

Del Potro možda završio sezonu?
04. maj 2010. 19:05

Peti teniser sveta Argentinac Huan Martin del Potro zbog operacije ručnog zgloba propustiće gren slem turnire u Rolan Garosu i Vimbldonu, a veoma su male šanse i da brani titulu na US Openu.

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 V168704p0

Del Porto je zglob desne ruke povredio u januaru na gren slemu turniru u Melburnu, a pošto lečenje nije dalo rezultat, u utorak je operisan u jednoj klinici u Minesoti.

"U ovom trenutku lekari ne mogu da predvide koliko će trajati rehabilitacija. Moguće je da se oporavim do Njujorka, ali je moguće i da do kraja sezone odsustvujem sa terena"
, rekao je Del Potro.

On je u protekla četiri meseca obilazo lekare širom sveta pokušavajući da izbegne operaciju, ali je na kraju bio primoran na hirurški zahvat.

(Tanjug/MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeČet Maj 06, 2010 9:28 pm

RUS U DRUŠTVU ĐOKOVIĆA ODGLEDAO MEČ SEPIJA I GASKEA
Safin stigao na Serbia Open
Beta | 06. 05. 2010. - 18:50h | Foto: serbiaopen.rs

Promoter Serbia Open Rus Marat Safin doputovao je danas u Beograd i posetio sportski centar "Milan Gale Muškatirović" na Dorćolu.

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 36128_0491_f

Bivši osvajač dve gren slem titule, odgledao je u društvu Novaka Đokovića meč drugog kola između Rišara Gaskea i Andreasa Sepija.

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 V168925p0

Safin se sreo i na kratko razgovarao sa jednim od najpoznatijih teniskih trenera Nikom Bolitijerijem, vlasnikom specijalizovane akademije na Floridi, koji se takođe nalazi u poseti Beogradu.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeUto Avg 03, 2010 9:11 pm

TRADICIONALNO TAKMIČENJE
Novak i Ana u timu Srbije na Hopman kupu
Agencije | 03. 08. 2010. - 14:16h | Foto: AP | Komentari

Najbolji srpski teniser Novak Đoković i naš drugi reket u ženskoj konkurenciji Ana Ivanović predstavljaće Srbiju na Hopman kupu koji se od 1. do 8. januara naredne godine igra u Pertu, ozvaničili su danas organizatori tradicionalnog takmičenja.

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 62861_novak-i-anci-zajedno01-ap-_f

"Vraćam se na Hopman Cup. Biće to sjajna priprema za Australijen Open. Drago mi je što ću igrati sa Anom, pokušaćemo da osvojimo trofej", rekao je Novak.

Pored drugog igrača sveta i 60. sa WTA liste, učešće na turniru kojim će biti orvorena nova sezona u "belom sportu" potvrdile su još četiri selekcije.

Za Sjedinjene Američke Države igraće Džon Izner i najbolja teniserka sveta Serena Vilijams, Stiv Darsi i Žistin Enan će braniti boje Belgije, Gael Monfils i Kristina Mladenović Francuske, dok reprezentativac Australije Lejton Hjuit čeka odluku ko će mu biti partner na turniru gde će se nadmetati osam nacionalnih timova.

Prema propozicijama, selekcije su podeljene u dve grupe i prvo se igraju pojedinačni mečevi,a zatim sledi nadmetanje mešovitih parova.
Prvoplasirane ekipe u grupama igraju za trofej Hopman kupa.
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSre Dec 08, 2010 12:27 am

Nek im je sa srecom :) ali s obzirom da se Ivanoviceva premislja oko ucesca u fed Cupu, cemu ovo???
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeSre Dec 08, 2010 8:28 pm

Texy ::
Nek im je sa srecom :) ali s obzirom da se Ivanoviceva premislja oko ucesca u fed Cupu, cemu ovo???
Potpisujem!! aplauz
Ali najgore od svega je sto se i ne premislja,vec ni ne zeli jednostavno.... sibanje
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeČet Dec 09, 2010 3:25 am

Pa i ne mora!!! KOga nema, bez njega se moze!
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeČet Dec 09, 2010 3:30 am

Texy ::
Nek im je sa srecom :) ali s obzirom da se Ivanoviceva premislja oko ucesca u fed Cupu, cemu ovo???
Jer ovde nema JJ lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitimeČet Dec 09, 2010 3:42 pm

Pokraden Pit Sampras
Bivši američki teniser Pit Sampras ostao je bez većine trofeja i uspomena koji su ukradeni iz jednog skladišta u Los Anđelesu.

Lopovi su uzeli većinu nagrada za 64 titule, dva Dejvis kupa, olimpijski prsten i šest trofeja osvojenih na završnim godišnjim turnirima.

Krađa se dogodila pre tri nedelje, a Sampras je istakao da se nadao da će se neko javiti.

"Los Anđeles Tajms" (Los Angeles Times) navodi da je Samprasu ukraden i jedan od 14 gren slem trofeja i to onaj prvi - osvojen na Otvorenom prvenstvu Australije.

"Odneli su i taj trofej i mnogo drugog", rekao je 39-godišnji teniski šampion, koji se povukao sa terena 2003. godine.

Lopovi nisu odneli jedino nameštaj koji je Sampras ostavio u tom skladištu.

"Ne mogu da verujem šta se dogodilo. Mislio sam da su stvari na sigurnom, da tamo postoje bezbednosne kamere. Šokiran sam", rekao je Sampras, koji najviše žali što sve te silne trofeje neće biti u prilici da pokaže deci.

"Nikad se nisam razmetao trofejima, nikada ih nisam pokazivao, nisam takva osoba. Želeo sam samo da ih moja deca vide, jer nikada nisu gledali kako igram. Kao da mi je neko oduzeo moj teniski život, tako se osećam", rekao je Sampras.

Najgore od svega je što svi ti trofeji nisu bili osigurani, jer, objasnio je Sampras, teško je bilo proceniti njihovu vrednost.

"Za mene su oni dragocenost i kao takve sam želeo da ih pokažem deci. Nadam se da te stvari nisu oštećene", jada se teniski šampion.

E ovo je stvarno zalosno,ne mogu da poverujem da zaista postoji osoba koja bi uradila ovako nesto! Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ostale vesti iz sveta tenisa...   Ostale vesti iz sveta tenisa... - Page 12 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ostale vesti iz sveta tenisa...
Nazad na vrh 
Strana 12 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vezano za tenis :: Vesti i desavanja-
Skoči na: