Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Viktor Troicki

Ići dole 
+17
delgado
Vuksha
*SlAdjAnA*
Tviksi
Beba Kids
Pele
Annie
Jecika
(:~NenA~:)
Jelena...
Admin
markowwe
*Anja*
Good_girl_gone_bad
Shadow
Texy
snoopy
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSub Jul 25, 2009 10:54 am

HAMBURG: Viktora zaustavila povreda
Petak, 24. jul 2009. 16:30

Viktor Troicki - Page 7 2gv4fvr

Viktor Troicki je u četvrtfinalu turnira u Hamburgu propustio veliku šansu da se plasira u samu završnicu i osvoji veliki broj ATP bodova, kao i solidnu novčanu svotu.

Srpski teniser je igrao sa Pol Anrijem Matjuom svega 20 minuta, kada je iznenada odlučio da preda meč pri vođstvu protivnika od 3:0 u gemovima.

Odluka Viktora Troickog da prevremeno završi duel delovala je začuđujuće, jer pre nego što je i zvanično obavestio sudiju da se povlači i rukovao se sa Francuzom, nije zatražio ni medicinski tajm-aut.


On je bez vidne promene izraza lica, u četvrtom gemu prilikom svog servisa propustio da potrči za jednom dosta laganom loptom, koju mu je uputio protivnik, i pri rezultatu 0:40 odmah nakon toga je prišao mreži saopštivši protivniku da mu predaje duel.

Zvaničan razlog predaje duela je povreda stopala, saopštili su organizatori.

Matju, koji je postavljen za 13. nosioca, tako se praktično nije ni oznojio a izvojevao je plasman u polufinale turnira, čiji je ukupni nagradni fond 1,115 miliona evra.

On će za ulazak u finale igrati sa kvalifikantom Pablom Kuevasom iz Urugvaja, koji je iznenadio Španca Nikolasa Almagra – 6:2, 6:4.

Pobedniku turnira u Hamburgu ukupno će pripasti 229.000 evra i 500 ATP bodova, dok će poraženi finalista zaraditi 104.000 evra uz 300 poena.

(MONDO)



Bas mi je zao... Sad Sad Sad
Ali sada je najbitnije da se oporavi... nadam se da ta povreda desnog stopala nije jako ozbiljna i da ce se spremiti za predstojece turnire...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeUto Jul 28, 2009 5:12 pm

UMAG: Viktor u singlu, Nole samo u dublu
Nedelja, 26. jul 2009. 15:07

Viktor Troicki - Page 7 Nodogl

Viktor Troicki i Novak Đoković učestvovaće od utorka na turniru u Umagu.

Troicki će se takmičiti u singl konkurenciji, gde je postavljen za trećeg nosioca, dok će Novak, zajedno sa bratom Markom, igrati u dublu.


Turnir u hrvatskom letovalištu počeće u utorak umesto u ponedeljak, zbog dana žalosti koji je proglašen u toj državi, nakon železničke nesreće u okolini Splita u kojoj je život izgubilo šest, a povređeno više od 50 osoba.

Prvi protivnik Troickog biće Argentinac Maksimo Gonzalez, 97. igrač sa ATP liste. Srpski igrač prijavljen za turnir na šljaci, čiji je ukupni nagradni fond 450.000 evra, iako je u četvrtfinalu u Hamburgu u petak predao meč Francuzu Pol Anriju Matjuu zbog povrede stopala.

Najbolji teniser Srbije Novak Đoković će posle nešto duže pauze i odmora prvo testirati formu u paru sa bratom Markom, pre odlaska na seriju turnira u SAD.

Nole, četvrti na svetu u pojedinačnoj konkurenciji i 141. na listi dublova, i Marko, koji na ATP listi u parovima zauzima 868. mesto, u prvom kolu igraće protiv Italijana Simonea Bolelija i Potita Staraćea.

Novak i Marko Đoković dobili su specijalnu pozivnicu organizatora.


Prvi nosilac u singl konkurenciji u Umagu biće Rus Nikolaj Davidenko, a pobedniku turnira pripašće 250 ATP bodova i novčana nagrada od 71,700 evra.

(MONDO)




Srecno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSre Jul 29, 2009 12:18 pm

ATP studena. CROATIA OPEN - Umag

Raspored igranja

RASPORED IGRANJA - SRIJEDA, 29.07.2009.


GRANDSTAND start 16:00

M Gonzalez (ARG) vs [3] V Troicki (SRB) - 2. mec po redu...


Srecno, Viktore! cheers kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSre Jul 29, 2009 2:27 pm

Srecno Viki! srbin
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSre Jul 29, 2009 3:54 pm

Svoj prvi tiket u zivotu sam igrao na njega Very Happy
Valjda ce pobediti srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSre Jul 29, 2009 4:10 pm

delgado ::
Svoj prvi tiket u zivotu sam igrao na njega Very Happy
Valjda ce pobediti srbin


Nadam se da hoce... ako se potpuno oporavio od povrede i ako bude igrao na svom nivou... trebalo bi da bude tako... ali videcemo...

Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSre Jul 29, 2009 10:40 pm

UMAG: Troicki ispao posle tri sata
Sreda, 29. jul 2009. 20:53

Viktor Troicki - Page 7 25rgsna

Viktor Troicki je ispao već u prvom kolu turnira u Umagu. Iako postavljen za trećeg nosioca, 26. teniser sveta je poražen od 95. sa ATP liste, Maksima Gonzaleza - 4:6, 6:3, 6:7.

Meč je trajao čak tri sata!

U prvom setu drugi reket Srbije je loše servirao i dozvolio Argentincu da mu dva puta napravi brejk, a uspeo je samo jednom da uzvrati. Taj deo igre trajao je 42 minuta.

Troicki se zatim odužio Argentincu istom merom i posle 55 minuta izjednačio - 6:3.

Srbin je bolje otvorio treći set, prvi oduzeo servis protivniku... Međutim, Gonzalez je uzvratio - iskoristio je jednu od 11 brejk lopti.

Ipak, to mu je bilo dovoljno da stigne do taj-brejka koji je dobio rezultatom 8:6. On će u drugom kolu igrati protiv Španca Oskara Ernandeza.

Nagradni fond turnira u Umagu je 450.000 evra.

(MONDO)



Bas mi je zao... Sad Sad Sad
Ali, mi smo uz njega i kada pobedjuje i kada gubi... idemo dalje...
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeČet Jul 30, 2009 12:32 am

Samo mi je on falio da maznem pare,ali sada odustajem od kladze dok sam u blagom minusu od 50din Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSub Avg 01, 2009 4:22 pm

Viktor sledece nedelje igra u Washingtonu... postavljen je za 12 nosioca...


Legg Mason Tennis Classic
Washington, DC, United States
August 1-9, 2009

$1,402,000

http://www.leggmasontennisclassic.com/


1.kolo - slobodan
2.kolo - ceka pobednika meca JANOWICZ Jerzy vs GICQUEL Marc
3.kolo - verovatno Soderling...

Zreb: http://www.atpworldtour.com/posting/2009/418/mds.pdf



Srecno... pa kako bude, s obzirom na povredu i protivnike...
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSub Avg 01, 2009 4:45 pm

Samo Troicki igra u Vašingtonu
Subota, 1. avgust 2009. 13:21

Viktor Troicki - Page 7 25rgsna

Naredne nedelje na programu nema WTA turnira, ali zato će u Vašingotnu igrati teniseri na turniru iz kategorije 500, u sklopu američke turneje.

Od srpskih igrača u glavnom gradu SAD pojaviće se samo Viktor Troicki.

Drugi reket Srbije, trenutno 26. na ATP listi, postavljen je za 12. nosioca i biće slobodan u prvom kolu, a u drugom će se sastai sa pobednikom meča Mark Žikel (Francuska) - Jirži Janovic (Poljska).

Sa 32-godišnjim Žikelom, 75. na svetu, igrao je samo jednom i izgubio prošle godine na Rolan Garosu. Sa 18-godišnjim Poljakom, koji je 231. na listi, nikada se nije sastajao.

Ukoliko sruši prvu prepreku, Troicki bi verovatno igrao protiv Izraelca Dudija Sele ili Australijanca Lejtona Hjuita. U projektovanom četvrtfinalu čekao bi ga drugi nosilac, Argentinac Huan Martin Del Potro.

Na turniru u Vašingtonu (tvrda podloga), čiji je nagradni fond 1.402.000 dolara, prvi favorit je domaći igrač Endi Rodik. To će mu biti prvi izlazak na teren posle poraza u finalu Vimbldona od Rodžera Federera.

U međuvremenu, propustio je četvrtfinale Dejvis kupa, koje je reprezentacija SAD izgubila u Hrvatskoj, kao i turnir u Indijanapolisu.

Rodik je pauzu iskoristio da se oporavi psihički, ali i fizički, jer je imao problema sa kukom.

(MONDO, foto MN Press)
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSub Avg 01, 2009 7:08 pm

Jel ovde brani finale?
Sto nema Janka na nekom challengeru?
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSre Avg 05, 2009 12:46 pm

COURT 1 - Matches Start At: 4:00 PM

Marc GICQUEL (FRA) vs Viktor TROICKI (SRB) - 3.mec po redu...


Srecno, Viktore! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeČet Avg 06, 2009 12:57 pm

Troicki se predao u Vašingtonu
06. avgust 2009. | 06:17 | Izvor: Sportske.net

Viktor ponovo povredio desnu nogu, kao u Hamburgu pre nekoliko nedelja i predao meč Žikelu nakon samo tri gema. Nadajmo se da nije ništa ozbiljno, našeg tenisera će rani poraz koštati velikog broja bodova i pada na ATP listi.. Zimonjić i Nestor večeras u osmini finala protiv Robreda i Gonzalesa.


Viktor Troicki je na najgori mogući način, povredom, završio takmičenje u Vašingtonu. Drugi reket Srbije je nakon samo tri gema predao meč Marku Žikelu, i tako drugi put na poslednja tri turnira nije završio duel.

Podsetimo, Troicki je na sličan način izgubio pre par nedelja u Hamburgu od Matjea.

U pitanju je ponovo desna noga, videćemo koliko je teška povreda. Viktor je branio finale u američkoj prestonici i sada će, nakon ranog ispadanja, izgubiti veliki broj bodova, i ranking karijere, 24. mesto na ATP listi.

Noćas smo u Vašingtonu, prvi put posle poraza u finalu Vimbldona, gledali u akciji Endija Rodika koji je lako izašao na kraj sa Benjaminom Bekerom. Domaćini očekuju sjajan meč u osmini finala, jer peti teniser sveta i prvi nosilac ide na najveću američku nadu, Sema Kverija.

U osmini finala su „košarkaš“ Džon Izner koji je eliminisao trećeg nosioca Congu, kao i dva bivša broja 1, Lejton Hjuit i Huan Karlos Ferero.

Srbija ima još jednog predstavnika na Leg Mejson Klasiku, to je Nenad Zimonjić. On u paru sa Danijelom Nestorom danas igra meč osmine finala. Protivnici su Fernando Gonzales i Tomi Robredo.
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeČet Avg 06, 2009 2:00 pm

Prvi put ove godine ce da padne na listi zato sto sada dolazi deo godine gde iole brani nesto do sada nista nije branio.Bolje da propusti Montreal da ne bi iskomplikovao povredicu.
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeČet Avg 06, 2009 8:12 pm

nadam se da ce sanirati povredu do US Opena... ipak je to najbitniji turnir koji sledi...
Drzim ti fige Viki!!!
srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimePet Avg 07, 2009 3:39 pm

Troicki: "Čim vidim Žikela, ja se povredim"
07. avgust 2009. | 08:58 | Izvor: Sportske.net, Sport


Viktoru teško pao poraz, odnosno predaja u Vašingtonu. Izgubiće renking karijere, a protiv Žikela igrao dva puta, oba meč dočekao povređen. Podsetimo, branio finale iz prošle godine, skliznuće sa 24. mesta, ali ne bi trebalo da ispadne iz top 30.


Viktor Troicki je bio veoma razočaran nakon predaje Marku Žikelu u drugom kolu Vašingtona. Naš drugi reket, koji je bio slobodan na startu je osetio bol i pre meča, ali je mislio da će moći da igra.

„Već prethodnog dana sam imao problema, no nadao sam se da ću moći da igram. Na zagrevanju je bilo jasno da je povreda bolna, probao sam tri gema i morao da predam“, objašnjava Viktor.



Žikel je kao zla kob.

„Kad god imam šansu da napredujem, ja sretnem njega na turniru, povredim se i izgubim. Tako je bilo i prošle godine na Rolan Garosu. Nadam se da ga neću više videti sa druge strane mreže“, uzdiše Troicki.

Čeka ga pad na ATP listi, branio je 240 poena iz prošle godine, kada je igrao finale. Ugrožavaju ga Kveri, Ferero i Karlović, ali svejedno, Viktor će ostati u top 30.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimePon Avg 10, 2009 12:18 pm

Iz “juga„ u “audi„

Nova nada našeg belog sporta Viktor Troicki (23) kupio je nedavno najnoviji model automobila „audi“, i tako proslavio prvi zarađeni milion u karijeri. Rođenom Dorćolcu pre nešto više od mesec dana isporučen je model A3 metalik crne boje vredan tridesetak hiljada evra, u kome se sada po rodnoj Rumi šepuri njegova izabranica, manekenka Sunčica Travica. Budući da je Viktor do pre nekoliko dana igrao turnir u Vašingtonu, jedva da je i imao vremena da sam svoju dragu provoza po Sremu, ali je zato isprobao vozilo na vrelom beogradskom asfaltu.
- Viktor je oduševljen izgledom i performansama auta. Posebno voli što na autoputu može da dostigne i brzine preko 200 kilometara na sat, ali Sunčica se zasada uglavnom vozi sama, jer je njen dečko stalno na putovanjima - kaže izvor blizak menadžmentu srpskog tenisera, koji se na ovaj potez odlučio kako bi konačno zamenio skoro punoletni i nepouzdani „jugo 45“, koji je dobio na poklon od svojih roditelja za 18. rođendan.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeUto Avg 11, 2009 1:04 pm

BN COURT - Mecevi pocinju u 11:00 po njihovom vremenu, to je 17:00 po nasem...

Viktor TROICKI (SRB) vs David FERRER (ESP) - 3. mec po redu...


Snimak meca bice na RTS2 u 23:00...

Srecno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSre Avg 12, 2009 1:32 pm

Crna serija Troickog nastavljena

Viktor Troicki - Page 7 R08tvn

Viktor Troicki imao je priliku da se revanšira Davidu Fereru za jedini poraz u karijeri do sada, tokom Dejvis kup meča u Benidormu. Tada je bilo 6:0, 6:3 za Španca, a ispostavilo se da je Ferer ovog puta samo ispisao brojeve u ogledalu - 6:3, 6:0!

Kao od šale, 19. je pobedio 24. tenisera sveta, koji je isfrustriran na kraju duela počeo da se svađa sa sudijama i čudi se njihovim odlukama. U prvom setu, Ferer je vodio sa 5:0, a u drugom Troicki je ušao u verbalni sukob sa sudijama pri rezultatu 0:5.

Troicki se nalazi u lošoj seriji rezultata. U Hamburgu je odustao posle tri gema, u Umagu bio poražen u prvom kolu, potom je zbog povrede odustao posle tri gema i u Vašingtonu, da bi novi poraz u prvom kolu doživeo u Montrealu.

Sledi turnir u Sinsinatiju do kojeg bi Troicki trebalo da povrati samopouzdanje i zaigra kao član Top 25 grupe tenisera sveta.

Koliko je očajno igrao protiv Ferera, govori i podatak da je u 15 gemova napravio 48 (!?) neiznuđenih grešaka, a od sedam gemova u kojima je servirao, samo je dva puta i osvojio gem...

David Ferer će se u sredu sastati sa braniocem trofeja, zemljakom Rafaelom Nadalom, koji će odigrati prvi meč u singlu posle dva meseca pauze zbog povrede kolena i pada sa prvog na drugo mesto ATP liste.

To drugo mesto će morati da odbrani u Montrealu, jer postoji ishod turnira po kojem bi Endi Marej mogao da ga pretekne narednog ponedeljka.

U konkurenciji dublova naslov šampiona brane Nenad Zimonjić i Danijel Nestor.

Na 120. izdanju turnira čiji je nagradni fond 2.450.000 dolara, a gde pobedniku pripada 1.000 ATP bodova, postignuti su rezultati:

PRVO KOLO:


(15) Tomi Robredo (Španija) - Aleks Bogomolov junior (SAD) 6:4, 6:2
Huan Karlos Ferero (Španija) - Lejton Hjuit (Australija) 6:1, 6:4
Viktor Hanesku (Rumunija) - Jirgen Melcer (Austrija) 6:4, 6:3
Džon Izner (SAD) - Džes Livajn (SAD) 6:3, 6:4
(10) Fernando Verdasko (Španija) - Felisijano Lopez (Španija) 6:1, 6:7, 6:1
David Ferer (Španija) - Viktor Troicki (Srbija) 6:3, 6:0
Filip Kolšrajber (Nemačka) - (17) Tomaš Berdih (Češka) 7:6, 6:7, 6:4
Jan Hernih (Češka) - Žulien Beneto (Francuska) 6:2, 6:3
Alehandro Falja (Kolumbija) - Dudi Sela (Izrael) 6:4, 3:6, 6:3

DRUGO KOLO:

(4) Novak Đoković (Srbija) - Piter Polanski (Kanada) 6:4, 7:6
(8) Nikolaj Davidenko (Rusija) - Pol-Anri Matje (Francuska) 7:6, 7:6
(3) Endi Marej (V. Britanija) - Žeremi Šardi (Francuska) 6:4, 6:2

(N. J. - MONDO, foto: Guliver/Getty Images)
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeSre Avg 12, 2009 4:42 pm

Dobro da je uzeo 3 gema.Sad ce pasti jedno 5-6 mesta zbog Wasghingtona...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimePon Avg 17, 2009 12:42 pm

GRANDSTAND - Mecevi pocinju u 11:00 po njihovom, odnosno u 17:00 po nasem vremenu...

Viktor TROICKI (SRB) vs Radek STEPANEK (CZE) - Not Before 7:00 PM, odnosno oko 01:00 po nasem vremenu...

Prenos je na RTS2...

Srecno! cheers kolce
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeUto Avg 18, 2009 1:08 pm

SINSINATI: Bela zastava Viktora Troickog
Utorak, 18. avgust 2009. 09:44

Viktor Troicki - Page 7 2upbmgg

Viktor Troicki završio je učešće na ATP turniru u Sinsinatiju, maltene čim je izašao na teren.

Već u 1. kolu, srpski teniser predao je meč Čehu Radeku Stepaneku početkom drugog seta zbog povrede.

U trenutku prekida Stepanek je vodio sa 1:0 u 2. setu, a prethodni je dobio sa 7:6 (7-2).


U ostalim mečevima prvog kola Španac David Ferer lako je počistio Švajcarca Stanislasa Vavrinku, Marat Safin je u dva tesna seta dobio Robija Đineprija, a u drugo kolo plasirali su se i Hrvati Ivo Karlović i Ivan Ljubičić.

Drugi srpski predstavnik u Sinsinatiju Novak Đoković takmičenje počinje u sredu.

Nagradni fond na turniru u Sinsinatiju je tri miliona dolara.

(MONDO)




Bas mi je zao.... Sad
Jos uvek ga muci ta povreda... Sad
Nadam se da ce se do US Opena potpuno oporaviti... i da ce imati srece sa zrebom...
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeUto Avg 18, 2009 4:31 pm

Muka mi je vise od Viktora Troickog!!! Ili igraj tenis ili ne igraj tenis.Janko je igrao povredjen i u Stutgartu i u hamburGu pa se borio,uzeo cak i set protivniku.On sad lepo ne igra vec mesec dana nece da vuce povredu i da se neiskomplikuje,tako treba vaznije je da se sportista oseca dobro. Ovo je 3 mech za redom da predaje sto je velika blamaza i za njega i za Srbiju!!!
-Niko se ne bori kao Janko do kraja!!! srbin srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 9:06 pm

Court 12 - 11:00 Start, odnosno u 17:00 po nasem vremenu...

Peter Luczak(AUS) vs. Viktor Troicki(SRB)[30] - 2. mec po redu...

Trenutno je 6:3, 4:1 za naseg Viktora...

Ajde, Viktore! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 7 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 7 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitimeUto Sep 01, 2009 11:34 pm

Viktor je pobedio...

6:3, 6:3, 1:6, 2:6, 6:1

Tezak mec, ali bravo!

Srecno u sledecem mecu! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Viktor Troicki - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 7 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Viktor Troicki
Nazad na vrh 
Strana 7 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: