Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Viktor Troicki

Ići dole 
+17
delgado
Vuksha
*SlAdjAnA*
Tviksi
Beba Kids
Pele
Annie
Jecika
(:~NenA~:)
Jelena...
Admin
markowwe
*Anja*
Good_girl_gone_bad
Shadow
Texy
snoopy
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimePet Jul 04, 2008 8:24 pm

Viktor Troicki - Page 2 Wow1010

Troicki igra odlicno kada hoce!! Zasluzuje da udje u top 50.
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeSre Jul 09, 2008 2:14 pm

Viktor Troicki ima novu devojku
Viktor Troicki - Page 2 Viki10
Nakon raskida petomesečne veze sa Sofijom Milošević, sedamnaestogodišnjom učenicom i manekenkom, srpski teniser Viktor Troicki započeo je novu romansu.

Njegova izabranica je ponovo manekenka Sunčica Travica, zvezda brojnih internet foruma, FHM "cica" i zaštitno lice Fashion tv-a.

Ljubav započetu pre dvadesetak dana, Viktor i Sunčica vešto su krili od javnosti u nameri da se, bez mnogo medijske pompe, posvete svojim karijerama i izgradnji stabilne veze. Međutim, popularni par otišao je na prvo zajedničko letovanje u Crnu Goru i njihova romansa se razotkrila.

Svaki dan odlazili su na javne plaže širom Jadrana u povećem društvu, a večeri su provodili u dugim šetnjama, piše tabloid "Svet".

Trenutno 87. teniser sveta Sunčicu je upoznao na jednoj žurci u Parizu. Ona je u gradu svetlosti radila revije na tamošnjoj nedelji mode, dok se naš Dejvis kup reprezentativac nalazio na Otvorenom prvenstvu Francuske u tenisu.

"Devojka može da me zavede prvenstveno lepotom i šarmom", priznao je ranije mladi teniser.

Stidljivom Dorćolcu nije trebalo mnogo vremena da stupi u akciju, pa je atraktivnu lepoticu pozvao na večeru.

Mlada dvadesetdvogodišnja lepotica je za manje od godinu dana postala velika zvezda. Njene amaterske seksi fotografije osvanule su na jednom internet forumu, nakon čega je dobila i prve ponude u modnom biznisu.

Predstavljala je Srbiju na izboru za mis, uradila reklamu za energetsko piće, i snimila modni editorijal za magazin FHM.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeSre Jul 09, 2008 4:54 pm

OoooO... zna sta valja... Samo juri manekenke! Very Happy Ali, slatki su...
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 10, 2008 11:14 pm

nooooo pa Vikice jel smo se dogovorili da ces sacekati na mene Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 10, 2008 11:56 pm

Ma sta se brines Jecika...pa to mu je samo zamena, ko i Janku Biljana , dok ne dodjemo ti i ja!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeSre Jul 16, 2008 5:02 pm

Troicki bez muke u 2. kolu Umaga

Viktor Troicki uspešno je započeo takmičenje na turniru u Umagu. Dejvis kup reprezentativac Srbije je na startu takmičenja nadigrao Čeha Jiržija Vaneka sa 2:0, po setovima 6:3, 6:1.

Troicki je bez mnogo muke slavio protiv Vaneka, koji na ATP listi zauzima 97. mesto, slaveći pobedu posle samo sat vremena igre.

Troicki će u narednoj rundi takmičenja imati mnogo teži zadatak, jer će mu protivnik biti Karlos Moja, bivši broj jedan i petostruki osvajač titule u Umagu.

Moja, koji je u hrvatskom gradu podigao pehar i prošle godine, ove sezone imenovan je za trećeg nosioca i u prvom kolu bio je slobodan.

Troicki, koji je 86. igrač sveta i Moja, koji je trenutno na 27. mestu ATP liste, do sada nisu imali priliku da se sastanu na nekom turniru.

Turnir u Umagu, na kome učestvuje i Boris Pašanski, igra se za ukupni nagradni fond od 326.000 evra.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeSre Jul 16, 2008 5:02 pm

Ajde Viki, samo hrabro...svi smo uz tebe!!! kolce
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeSre Jul 16, 2008 7:58 pm

Texy ::
Ajde Viki, samo hrabro...svi smo uz tebe!!! kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 2:19 am

Viktor ispao posle trilera

Treći reket Srbije Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u 1/4 finale ATP turnira u hrvatskom Umagu. Od njega je bio bolji prošlogodišnji pobednik Španac Karlos Moja sa 2:1, po setovima 3:6; 7:6(2); 7:5.
Viktor Troicki - Page 2 Viki_b10
U prvom setu je viđeno dosta brejkova. Meč je otvorio Viktor Troicki koji nije izgubio nijedan poen na svoj servis u tom gemu. On je naime napravio niz od osam poena odmah na startu meča i tada je i oduzeo servis devet godina starijem kolegi. Karlos Moja već u sledećem gemu oduzima servis Viktoru i dovodi meč u malu neizvesnost. Ali, ipak Viktor uzvraća ribrejkom u četvrtom gemu i dolazi do rezultata 3:1 i prilike da napravi još veću razliku u gemovima dobrim servisima. Međutim, ljubitelj Umaške publike se nije dao. U petom gemu je i on napravio brejk i došao do pozicije da servira za izjednačenje u gemovima. Svoju priliku, Moja, ponovo nije iskoristio i Viktor sjajnim servisima dolazi do 5:2. Nakon nekoliko izjednačenja u gemu u kojem je Moja servirao za ostanak u setu, on je konačno uspeo da osvoji gem na svoj servis. Viktor je uspešno odservirao za prvi set iskoristivši prvu set loptu.

Ukupno je napravljeno pet brejkova, Viktor je imao procenat ubačenih prvih servisa 61%, a iskoristio ih je 57%. Ni Moja ne može da se pohvali servis statistikom. On je ubacio 48% prvih servisa i iskoristio 55%.

Dva tenisera su sigurnim servisima uspela da dođu do taj-brejka, iako je popularni Vik imao brejk prilike pri rezultatu 4:4 i 5:5. Servis je na početku taj-brejka, kao i na početku seta imao Španac. On je odmah na startu poveo sa 30 oduzevši srpskom teniseru oba servisa. Ubrzo je iskoristio i svoja dva servisa i tako došao do nedostižnih 5:0. Viktor je u sledećoj seriji od dva servisa izgubio još jedan i tako doneo Moji 5 set lopti, od kojih je iskoristio drugu i tako odveo meč u neizvesnu završnicu.

Pod naletom preokreta, Karlos Moja već na startu trećeg seta dolazi do prednosti od 0:2 koju čuva sve do rezultata 2:3 kada Viktor pravi brejk i prelazi u vođstvo od 4:3. Moja je izjednačio na 4:4 i imao je nekoliko prilika na servis Troickog koji ih je spasio i došao do prednosti od 5:4. Treći srpski reket je imao 0:30 na servis Moje, ali je iskusni Španac preokrenuo rezultat i došao do 5:5. Nakon toga je nastavio svoju seriju i napravio brejk u jedanaestom gemu, koji se ispostavio kao presudni. Posle 2h i 45 minuta igra rezultat glasi 3:6; 7:6(2); 7:5 u korist Španca.

Viktor je na putu do prošlogodišnjeg polufinala savladao Novaka Đokovića. On će izgubiti poene od prošle godine i na narednoj ATP listi će zabeležiti pad.

Izvor: SvetTenisa.Net
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 2:20 am

Steta za Vikija, izgubice poene , a taman mu je krenulo...ipak verujem , bice bolje VIKI!!! SVI SMO UZ TEBE...pogotovu Jecika!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 4:22 am

placem placem placem A igrao je tako dobro placem
malo mu je falilo...iskustvo....ipak je sa druge strane mreze bio iskusni Karlos Moja,nekada No1....tako da mu je sa prikazanom igrom falilo to iskustvo....i jos da savlada pritisak...to jos treba da nauci
mada rezultat nije ni malo naivan...vidi se da dobro igra i da ce jos da napreduje...zao mi je sto gubi bodove,mozda i ispadne iz prvih 100 placem ali imao je neke prilike koje nije uspeo da iskoristi,mada se ni Moja nije bas pokazao po tom pitanju...Ja verujem u Vikija i znam da ce uspeti do top 50 do kraja godine Very Happy Ajmo VIKI....da svi verujemo u tebe love u
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeSub Jul 19, 2008 4:48 pm

Eee, steta.. Nisam gledala mec, ali mi je bas zao... Sad

Bice srece drugi put.. Very Happy

Go Viki! kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 07, 2008 12:14 am

Troicki, ipak, ne ide na Olimpijadu
Sreda, 6. avgust 2008. 14:48

Viktor Troicki - Page 2 V1055110

Međunarodna teniska federacija nije uvrstila srpskog tenisera Viktora Troickog u glavni žreb olimpijskog turnira, saopšteno je u sredu u Pekingu.

Učešće na turniru zbog povreda i bolesti otkazali su Mario Ančić, Markos Bagdatis, Dudi Sela i Denis Gremelmajer, a umesto njih u Pekingu će igrati Kanađani Frenk Dančević i Frederik Nimajer, Čeh Jirži Vanek i Nemac Rajner Šitler.

Učešće su otkazale i teniserke Marija Šarapova iz Rusije i Austrijanka Tamira Pašek, a zameniće ih Ruskinja Vera Zvonarjeva i Amerikanka Džil Krejbas.

U konkurenciji muških dublova Marija Ančića će zameniti Marin Čilić, dok će umesto Južnoafrikanca Veslija Mudija igrati njegov sunarodnik Kevin Anderson.

Izvor: (MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 07, 2008 12:15 am

Mnogo mi je zao...bas sam se nadala i verovala da ce otici... daleko je London 2012. ovo bi bila samo jedna Olimpijada vise u njegovoj karijeri!
VIKI SAMO NAPRED , UZ TEBE SMO UVEK!!!!
Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Annie
Moderator
Annie


Broj poruka : 427
Godina : 33
Lokacija : My Galaxie :)
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 07, 2008 12:15 am

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad siroti mali viki... to je nepravdaaaaaa Mad
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 07, 2008 12:16 am

placem placem placem placem placem
Vikce moj i ja sam tuzan puno placem
bas mi je zao...bas su bezobrazni....pa nije fer......
love u
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimePet Avg 15, 2008 2:20 am

Viktor Troicki u 2. kolu turnira u Vasingtonu pobedio je Boba Reynoldsa sa 2:1 u setovima i tako se plasirao u 3. kolo....
Bravo Viki...idemo dalje! kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeSub Avg 16, 2008 11:53 pm

Troicki bolji od Rodika u Vašingtonu!
Subota, 16. avgust 2008. 07:35
Viktor Troicki - Page 2 V1065810
Viktor Troicki do poslednjeg trenutka je čekao poziv za učešće na olimpijskom turniru u Pekingu, a kada ga nije dobio, zaputio se u Vašington.

Možda ga takav sticaj okolnosti odvede do najvećeg uspeha u karijeri!

Talentovani srpski teniser plasirao se u polufinale turnira u glavnom gradu SAD (tvrda podloga, nagradni fond 508.000 dolara), pošto je u noći između petka i subote pobedio prvog nosioca, Amerikanca Endija Rodika, rezultatom 2:1 - po setovima 0:6, 6:2, 6:4.

Posle smušenog početka, Troicki je shvatio da pred sobom nema vanzemaljca, već igrača koji na ATP listi zauzima deveto mesto, a svoje zvezdane trenutke ipak je prošao još pre četiri-pet godina.

Srpski Dejvis kup reprezentativac od tog trenutka je postao daleko sigurniji na servisu, u drugom setu je iskoristio obe, a u trećem jednu od četiri prilike da napravi brejk. Bilo je to sasvim dovoljno za veliku pobedu i ohrabrenje pred US open.

Troicki će se u polufinalu sastati sa Rusom Igorom Kunicinom, 84. reketom sveta, a biće to njihov prvi međusobni duel. Drugi polufinalni par čine Nemac Tomi Has i Argentinac Huan Martin Del Potro.

Troicki je do sada zaradio 24.200 dolara i 75 bodova za ATP listu.

Izvor: (MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeSub Avg 16, 2008 11:54 pm

Bravo VIKI .... sve cestitke za pobedu, bas si me obradovao! Izgleda da je Roddicku krenulo sve naopako od poraza u 2. kolu Wimbledona!!! Very Happy
Viki, cekamo te u finalu! srbin
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 17, 2008 1:40 am

Vikice moj,ja se tako sinoc radovala...bila sam prvo tuzna ali si me jako obradovao...SVAKA TI CAST...svim srcem uz tebe....znam da mozes tapsanje love love love
Nazad na vrh Ići dole
Annie
Moderator
Annie


Broj poruka : 427
Godina : 33
Lokacija : My Galaxie :)
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 17, 2008 2:04 am

ajde Vikice Very Happy
Idemo po titulu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 17, 2008 11:52 am

17. avgust 2008. | Izvor: B92
Prvo ATP finale za Troickog!

APSrpski teniser Viktor Troicki plasirao se u finale međunarodnog turnira u Vašingtonu pošto je jutros, za samo 75 minuta, savladao Igora Kunjicina iz Rusije sa 6-4, 6-2.

Dan nakon što je eliminisao glavnog favorita Endija Rodika, Troicki je zabeležio laku pobedu nad Kunjicinom i po prvi put u karijeri igraće za titulu turnira sa ATP turneje.

Protivnik srpskom teniseru u završnom meču turnira, čiji je nagradni fond 500.000 dolara, biće Argentinac Huan Martin Del Potro, koji je u drugom polufinalnom meču pobedio Tomija Hasa iz Nemačke sa 6-2, 6-1.

"Ulazak u finale ATP turnira je neverovatan osećaj. Moja najveći san od početka karijere bilo je osvajanje ATP titule. Nadam se da će mi se snovi ispuniti", rekao je Troicki, trenutno 93. igrač na svetskoj rang-listi, posle pobede nad Kunjicinom.
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 17, 2008 1:19 pm

Bravo Viki, nadam se da ce ti se san ispuniti...svi smo uz tebe! Very Happy srbin
Nazad na vrh Ići dole
Annie
Moderator
Annie


Broj poruka : 427
Godina : 33
Lokacija : My Galaxie :)
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 17, 2008 1:44 pm

Viki svaka cast Very Happy
Ocekujemo pehar Very Happy
navijacii
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitimePon Avg 18, 2008 1:05 am

Viktor bez titule

Viktor Troicki nije uspeo da osvoji prvu ATP titulu, pošto ga je u finalu Vašingtona posle nešto više od sat i po savladao argentinski teniser Huan Martin Del Potro sa 6-3, 6-3.
Viktor Troicki - Page 2 V1065815
Troicki je sigurnim servis gemom započeo meč, odserviravši dva asa u njemu i ne dozvolivši ni jedan poen Del Potru. Del Potro je uzvratio na sličan način, a Viktor je u nastavku pokazao da mu prvi servis nije jedini adut, pošto je uspevao da parira u igri sa osnovne linije. Dve duple servis i jedna greška iz bekenda Argentinca, kao i bekend viner Troickog donele su brejk Srbinu koji je poveo sa 3-1. Del Potro je, međutim, odmah zatim vratio brejk i sprečio Viktora da uveća prednost u prvom setu. Troicki je nastavak odigrao dosta nervoznije i sa više grešaka i tako je Del Potru dozvolio seriju od tri gema i vođstvo 4-3 uz brejk prednosti. U pauzi između gemova Troicki je zatražio pomoć lekara zbog bola u donjem delu leđa koji mu je, čini se, naročito smetao prilikom izvođenja bekenda. Del Potro je materijalizovao prednost brejka i odmah zatim napravio još jedan brejk i tako uzeo prvi set sa 6-3. Oba gema posle medicinske intervencije su jasno pokazale da Troicki ima velike probleme pri izvođenju udaraca.

Posle dugog uvodnog servis gema Argentinca, koji je uspeo da ga osvoji, Viktor je, na početku drugog seta, spasio dve brejk lopte i prekinuo seriju protivnika od šest osvojenih gemova. Srpski teniser je brejk loptu spasio i u šestom gemu, a zatim je, u narednom, i sam propustio dve vezane brejk lopte. Del Potro je nastavio sa pritiskom i, posle servis gema sa previše grešaka Troickog, uspeo da napravi brejk i povede sa 5-3. Troicki se lavovski borio u narednom gemu i spasio je tri meč lopte, uz to imao i tri prilike za brejk, ali Del Potro je asom iskoristio četvrtu meč loptu.

Osim problema sa leđima krajem prvog i na samom početku drugog seta, Troicki je tokom celog meča imao veliki problem sa bekendom, dok mu je najveće oružje bio prvi servis. Del Potro je imao problema sa vetrom kod drugog servisa, ali mu je prvi servis bio ubedljiv. Del Potro je naročito mučio Troickog sa snažnim forhendima, pogotovo u drugom setu kada je koristio svaku priliku za rano hvatanje udarca.

Del Potro je tako ostao neporažen u poslednjih 19 mečeva u kojima je izgubio samo dva seta. Del Potro je od poraza u drugom kolu Vimbldona od Stanislasa Vavrinke osvajao Štutgart, Kicbul i Los Anđeles. Što se tiče Viktora Troickog, njemu je ovo svakako rezultat karijere, a sledeće nedelje igraće i na turniru u Nju Hejvenu, gde ga u prvom kolu čeka kvalifikant, a ukoliko uđe u drugo kolo čeka ga Marin Čilić, koji je u prvom kolu slobodan.

Viktor Troicki je plasmanom u finale ostvario najbolji rezultat karijere, dobio 120 ATP poena i od ponedeljka će postati 71. teniser ATP liste, što je ujedno i njegov najbolji plasman u karijeri.

Izvor: SvetTenisa.net
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Viktor Troicki - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Viktor Troicki
Nazad na vrh 
Strana 2 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: