Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novak Đokovic

Ići dole 
+19
delgado
Sakis
Pele
*SlAdjAnA*
Lazevski
Vuksha
hipi YANKELLA
Beba Kids
Annie
(:~NenA~:)
N4t4sh4
markowwe
Jecika
Tviksi
Texy
snoopy
Jelena...
Admin
Swanton bomb
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 9:48 pm

Đoković: "Biće još bolje"

Novak Đokovic - Page 4 107237927849745aa4a09d2765736837_big

Beta

Novak Đoković izjavio je posle pobede nad Andreom Stopinijem u 1. kolu AO da još nije pronašao pravi ritam, ali da će svakim narednim mečom biti sve bolji.

</B></FONT>
"Stopini mi je u dva seta prvi oduzeo servis, ali sam uspeo da se vratim u igru i završim meč u svoju korist" rekao je branilac titule prvog Gren slem turnira sezone. Treći reket sveta je dodao da bez obzira na probleme koje je imao u početnom meču veruje u sebe.
"Pokušavam da u svim stvarima pronađem pozitivni aspekt. Tako i u prvom meču vidim samo prilagođavanje i postepeni ulazak u ritam igre", rekao je Đoković, koji je protiv Stopinija u trećem setu gubio sa 4:0.

Srpski teniser se osvrnuo na poraz iz Brizbejna, kada je u prvom kolu bio eliminisan od Estonca Ernesta Gulbisa.

"Nije mi tada bilo svejedno, ali se to apsolutno nije odrazilo na današnji meč", zaključio je Đoković.

izvor;B92
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 8:11 pm

Đoković: Marej ne može da bude favorit
Sreda, 21. januar 2009. 09:21
Novak Đokovic - Page 4 V1219512
Novak Đoković priznao je australijskim novinarima da je izenađen kvotama, kojima su svetske kladionice "poređale" favorite uoči starta Gren Slema u Melburnu.

Prvi favorit u muškom singlu, prema mnogim kladionicama je Britanac Endi Marej (kvota oko 3,36), četvrti igrač sveta i teniser, koji u karijeri nema nijednu Gren Slem titulu.

Drugi favorit je drugi teniser na ATP listi i prošlogodišnji polufinalista, Rodžer Federer, na čiju bi se eventualnu pobedu za uloženi dinar dobilo oko 3,6 dinara. Na trećem mestu je prvi igrač sveta, aktuelni šampion Rolan Garosa i Vimbldona, Španac Rafael Nadal (oko 4,7), dok je tek na četvrtom mestu Srbin Novak Đoković, treći igrač sveta i aktuelni šampion Australijan Opena.

Bukmejkeri isplatili bi njegovu eventualnu odbranu titule sa 6,6 dinara, na jedan uloženi.

"Stvar je u tome da ne možete gurnuti nekoga. Mislim, svaka čast Endiju, ja ga volim kao osobu i igrača. Uradio je mnogo u prethodnih nekoliko meseci, veoma je talentovan i svi očekujemo da će osvojiti neke Gren Slem titule u budućnosti", ocenio je Đoković.

"Ali, ne možete ga proglasiti za favorita pored Rodžera, Rafe i mene ovde na Australian Openu", citirao je Srbina australijski Herald Sun.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 8:12 pm

Nole lako do 3.kola

Aktuelni šampion muškog singla i treći nosilac Novak Đoković je samo u prvom setu meča sa Žeremijem Šardijem imao problema, a potom je posao obavio prilično lako - 3:0 (7:5, 6:1, 6:3). U trećem kolu, Đoković će se sastati sa Amerikancem Amerom Delićem, koji je napravio iznenađenje i eliminisao Francuza Pol-Anri Matjea.

Taj meč Đokovića očekuje verovatno u petak.

mondo
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeČet Jan 22, 2009 12:46 am

Bravo, Nole!!! Srecno u narednom kolu... kolce
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeNed Jan 25, 2009 7:05 pm

AO: Đoković u četvrtfinalu!

Novak Đokovic - Page 4 1929311603497c85e0d1548306819960_big

Fonet

Spski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije pobedom nad Kipraninom Markosom Bagdatisom od 3:1 (6:1, 7:6, 6:7, 6:2).

</B></FONT>
Duel na Rod Lejver areni trejao je 195 minuta i završen je u pola tri posle ponoći po lokalnom vremenu. Protivnik trećeg tenisera sveta u borbi za polufinale biće Amerikanac Endi Rodik koji je u osmini finala savladao Španca Tomija Robreda.
Đoković je u većem delu meča igrao veoma dobro protiv raspoloženog Kipranina, i u nekim situacijama je podsetio na izdanja sa početka i kraja prošle godine. Što se statistike tiče Novak je imao 36 direktno osvojenih poena i 49 neiznuđenih grešaka. Sa druge strane, Bagdatis je imao jedan viner više, ali i četiri greške više.

Prvi set protekao je savršeno po najboljeg tenisera Srbije svih vremena. Od startnih 17 poena Đokoviću je pripalo 16, i Novak je posle samo 15-ak minuta poveo sa 5:0. Bagdatis je ipak dobio jedan gem u tom delu, ali na kraju je bilo ubedljivih 6:1 za Novaka posle samo 25 minuta. Podatak da Kipranin nije napravio nijedan viner u prom setu dovoljno govori o njegovoj igri.

U prvom gemu drugog seta Novak je imao tri brejk lopte (dve vezane), ali je Bagdatis dobrim servisima poveo sa 1:0 i vratio samopouzdanje. To se već videlo u narednom gemu kada je napravio brejk, a potom ga uz malo problema i potvrdio za 3:0.Novak Đokovic - Page 4 15952321497c8823eed55707077985_big

Beta


Iako je Bagdatis u tom periodu igrao dosta bolje od Đokovića, srpski teniser se nije predavao, i uspevao je da zadrži priključak zadržavanjem svojih servisa. Posle nekoliko sigurnih servisa obojice Novak je u sedmom gemu pri vođstvu protivnika od 4:2 uspeo da se vrati.

Ponovo je, kao i u prvom gemu imao prvo dve vezane, a potom još jednu brejk loptu. Bagdatis je sve tri spasao, ali se srpski teniser izborio za još jednu koju je pretvorio u gem. Da je momentum prebačen na Đokovićevu stranu bilo je vidljivo u devetom gemu kada je imao 0:30. Bagdatis se ipak izvukao i poveo sa 5:4. Naredna tri gema išla su uz servis, i ušlo se u taj-brejk.

U ’dodatnom gemu’ Novak je još jednom pokazao da je majstor za takve situacije. Uz jedan uspešan ’čelendž’ i nekoliko odličnih poena, srpski teniser je poveo sa 6:0 i, iako je propustio prvu set loptu izbacivši lagan volej, već narednu je pretvorio u 2:0 u setovima.

Treći deo protekao je u sigurnim servisima dva tenisera, a prvi je do brejk prilike došao Đoković u osmom gemu pri vođstvu od 4:3. Novak je imao dve vezane prilike za 5:3, ali je obe propustio i Bagdatis je izjednačio. Dva gema kasnije svoju šansu da oduzme servis protivniku imao je i Kipranin. Đoković odličnim drugim servisom uspeva da nautrališe tu šansu i povede sa 6:5. Naredni gem Bagdatis je dobio i ponovo se igrao 13. gem.Novak Đokovic - Page 4 381319208497c8824286dd556487850_big

Beta


’Dodatni gem’ protekao je veoma čudno, uz puno ’mini brejkova’. Novak je poveo 2:0, Bagdatis je sjajnom igrom osvojio narednih šest od sedam piena i došao je do tri set lopte (6:3). Prve dve na servis Bagdatisa Đoković je spasio, ali treću na svoj servis nije, i ušlo se u četvrti set.

Novak je puno puta u svojoj karijeri pokazao da lako zaboravlja loše stvari, i to se desilo i sada. Već na startu četvrtog perioda došao je do dve vezane brejk prilike, i iskoristio drugu za startno vođstvo. Tokom celog četvrtog seta Bagdatis je pritiskao na Novakov servis, ali ne kraju nije uspeo da napravi brejk. I u drugom i u četvrtom gemu Kipranin je imao 0:30, ali je u oba slučaja Đoković dobijao naredna četiri poena i gem.

U šestom gemu Markos je bio najbliži brejku. Imao je 15:40 i dve vezane prilike za oduzimanje servisa. Tada se činilo da će napokon uspeti, ali Novak je ponovo digao i dobio četiri uzastopna poena za 4:2. Kipranin je tada očigledno pao, i već u narednom gemu Novak je uspeo to da iskoristi. Prve dve vezane brejk lopte Bagdatis je spasio odličnim servisima, ali srpski teniser je sa nekoliko fenomenalnih udaraca došao do nove prilike koju je pretvorio u gem fantastičnom bekhend dijagonalom.

Đoković je sa 0:30 počeo i naredni gem, ali je još jednom pokazao da je najjači u tim situacijama. Ponovo je vezao četiri poena, i izborio četvrtfinalni duel sa Rodikom.

izvor;B92

bravooooo, NOle!!! aplauz Srecno protiv Rodika... sajkaca
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeNed Jan 25, 2009 11:16 pm

BRAVO NOLE............SVI TE VOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sad razbi Rodicka!!!! Very Happy srbin kolce
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimePon Jan 26, 2009 8:49 pm

Srecno protiv Rodika!
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeUto Jan 27, 2009 12:51 am

Puno srece protiv Rodika.. Very Happy Nole ima daleko vece sanse da prodje dalje, nego Rodik..

Go NOOOOLe, i sto kaze Texy, SVI TE VOLE! lol!

navijacii
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeUto Jan 27, 2009 9:30 pm

AUS OPEN: Novak predao krunu!

Utorak, 27. januar 2009. 08:25


Novak Đokovic - Page 4 2zdmyrb


Novak Đoković nije izdržao borbu sa Endijem Rodikom i brutalnom vrućinom na centralnom terenu u Melburnu.

Prošlogodišnji osvajač Australijan opena ovog puta je dogurao samo do četvrtfinala, gde je posle dva i po sata igre predao meč Endiju Rodiku. Amerikanac je u tom trenutku vodio sa po 2:1 u setovima i gemovima.

Bilo je 7:6 (7:3), 4:6, 2:6, 1:2.

Novak je počeo da pokazuje znake fizičke nestabilnosti već sredinom drugog seta, a početkom trećeg zatražio je medicinski tajm-aut.

Međutim, nikako nije uspeo da se vrati u meč, delovao je iscrpljeno i odsutno, pa je posle nekoliko gemova mučenja predaja bila jedini logičan epilog.

Rodik će se u polufinalu sastati sa Rodžerom Federerom ili Huanom Martinom Del Potrom, dok je srpski tenis odustajanjem Đokovića izgubio i poslednjeg od sedam predstavnika u seniorskoj konkurenciji.

Posle titula Đokovića u singlu i Zimonjića u mešovitom dublu, odnosno finala i polufinala Ane Ivanović i Jelene Janković pre godinu dana, za Srbe je Australijan open 2009. bio turnir koji će što pre želeti da zaborave.

A u početnoj fazi okršaja Đokovića i Rodika nije izgledalo da Amerikanac može da ugrozi branioca trona. U prvom setu se vodila rezultatski izjednačena bitka, ali je Novak bio znatno kreativniji i raspoloženiji za igru, dok je Amerikanac uglavnom osvajao poene na snagu.

Đokovićev kvalitet više isplivao je na površinu u taj-brejku, kada je serijom briljantnih forhend udaraca poveo sa 4:0, a onda uprkos malom padu koncentracije dobio gem sa 7:3 i set za vođstvo od 1:0.

Imajući u vidu prethodne duele dvojice tenisera, malo ko bi se u tom trenutku kladio na preokret Rodika, međutim, on je sredinom drugog seta počeo da "okreće ploču".


Novak Đokovic - Page 4 2cosys3

U petom gemu drugog seta prvi put se dogodilo da neko povede sa 0:30. Đoković se u tom gemu izvukao, ali nije na svom narednom servisu, kada je Rodik bio odličan na reternu i na mreži, znatno agresivniji nego na početku.

Iskoristio je prvu brejk šansu na meču (!) i desetak minuta kasnije dobio set sa 6:4, mada je i pri vođstvu od 5:3 imao set-loptu na servis Đokovića.

Koliko su gemovi do tog trenutka bili lišeni neizvesnosti, govori podatak da se čak do dvadesetog gema nije igralo na razliku (40:40) i da su obojica po nekoliko puta uzimala gemove bez izgubljenog poena.

Treći set počeo je razmenom brejkova, a onda je Đoković posle maratonskog trećeg gema zatražio pomoć lekara. Kako su dan ranije čak tri meča okončana pre vremena, predajama zbog povreda ili malaksalosti, pojavila se bojazan, koja je ubrzo pretvorena u svest o neminovnom porazu najboljeg srpskog tenisera.

Pokušavao je Novak da živne konzumiranjem vode, sokova, banana, masažom, brisanjem ledenim peškirom... Ništa nije vredelo. Izgubio je šest od narednih sedam gemova i saopštio glavnom sudiji da više nije u stanju da igra.

Čak i dok je bio fit, Novak je imao znatno više neiznuđenih grešaka. Na kraju je razlika bila ogromna (39:14), kao i ukupna prednost Rodika u poenima (114:88). Amerikanac je imao 12 šansi za brejk, od kojih je iskoristio pet, a Novak skromnih 1/1.

Eliminacijom u četvrtfinalu prvog gren slema sezone izgubiće značajan broj poena, ali treće mesto na ATP listi neće doći u pitanje.
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeUto Jan 27, 2009 9:50 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Mad Mad

mnooogo mi je zao sto je morao na takav nacin da zavrsi turnir...
Stvarno steta!!!! Organizatori su imali puno problema, jer je puno tenisera predalo meceve.. Trebali su nesto da urade po tom pitanju... (ili bar da zatvore krov). Bile su jako visoke temperature i gotovo je neverovatno igrati pod ti uslovima. devil

NOle, vise srece na narednom GS.. srbin Glavu gore, dao si sve od sebe... aplauz

Nole mi te volimo... mig
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeUto Jan 27, 2009 10:01 pm

Đoković: "Nisam se dobro osećao"

Novak Đokovic - Page 4 432990710497ee5e151998767832189_big

Beta AP

Novak Đoković ističe je da je od organizatora turnira zatražio da igra u večernjem terminu, ali da mu oni nisu izašli u susret.

</B></FONT>
Djoković je zbog ispcrpljenosti predao meč četvrtfinala Otvorenog prvenstva Australije Endiju Rodiku, pri zaostatku od 2:1 u setovima (7:6, 4:6, 2:6) i 2:1 u gemovima.
"Prilikom duže razmene udaraca nisam se dobro osećao. Nisam mogao da serviram kao u prva dva seta, što je on dobro koristio. Ovo je nesrećan način da se završi učešće na Australijan openu ove godine. Pružio sam maksimum na današnjem meču, ali nekada, jednostavno ne možete da se izborite sa sopstvenim telom", rekao je Djoković.

Na pitanje novinara da li je oklevao da preda meč zbog mogućih kritika koje su se desile prošle sezone, Djoković je rekao da o tome nije ni razmišljao.

"Nisam o tome razmišljao. Ovo je deo sporta. Nekoliko puta sam predavao mečeve, ali sa razlogom. Ne vidim zašto bi neko razmišljao na takav način. Povučem se samo kada osetim da ne mogu da nastavim meč - to je jedini razlog", dodao je.

Treći teniser sveta rekao je da je od organizatora turnira tražio da igra meč u večernjem terminu, ali da mu oni nisu izašli u susret. Djoković je meč osmine finala protiv Markosa Bagdatisa završio u ponedeljak dva sata posle ponoći po lokalnom vremenu.

"Završio sam taj meč oko dva ili tri sata ujutro, a zaspao sam oko pet sati. Nisam imao vremena da se oporavim. Danas su uslovi za igru bili ekstremni, ali, znam da je takva situacija i to moram da prihvatim. Tražio sam od organizatora da igram meč u večernjem terminu, ali oni to nisu prihvatili", rekao je.

Srpski teniser je dodao da shvata da je večernji termin atraktivan za navijače i televizijske prenose, ali da bi organizatori, ponekada, morali da misle na igrače.Djoković je posle meča sa Bagdatisom izjavio da bi organizatori trebalo da promene termine večernjih mečeva.

"Ne želim da se vraćam na to. Završio sam turnir, želim da okrenem novi list i okrenem se budućnosti. Mislim da mnogim ljudima ne odgovaraju kasni mečevi. Kada završite meč u tri sata ujutro, logično je da sutradan igrate u večernjem terminu. Ali, to se nije desilo", rekao je on.

Djoković je rekao da je razočaran zbog ovakvog poraza.

"Mnogi su očekivali dobre igre jer sam u Melburnu branio titulu. Razočaran sam što sam odbranu prve Gren Slem titule završio na ovakav način. Ali, moram da budem pozitivan, ostala je još cela sezona", dodao je.

Srpski teniser smatra da su okolnosti bile protiv njega, ali da je pokazao dobre igre na Australijan openu.

"Okolnosti su bile protiv mene. Da sam imao više vremena za odmor... Na prošloj konferenciji za novinare rekao sam da imam dovoljno samopouzdanja, da verujem da mogu da se oporavim. Očigledno, nisam imao dovoljno vremena", zaključio je Djoković.

Djoković je rekao da mu je žao navijača koji su od njega očekivali više i dodao da će izvući pouke iz svojih grešaka. Teniser SAD Endi Rodik rekao je da mu je žao što Djokovih nije imao šansu da odbrani titulu.

"To su razočaravajuće situacije. Žao mi je zbog Novaka. Mnogo je radio kako bi prošle godine osvojio ovaj trofej i šteta što nije imao pravu šansu da odbrani titulu. Veoma ga poštujem. To sam mu u rekao".

Rodik je dodao da je želeo da iskoristi slabiju igru trećeg svetskog tenisera.

"Znao sam da mu telo pati, ali... Iskreno, u takvim situacijama samo želiš da što pre zadaš poslednji udarac. Ne želiš da nastaviš meč pitajući se da li će protivnik uspeti da se vrati ili ne. Srećan sam što sam u gemu pred prekid napravio brejk... To mi umiruje savest", rekao je Rodik.

izvor:B92
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:10 am

Steta Crying or Very sad ali bice bolja...mora
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeSre Jan 28, 2009 12:41 am

Jecika ::
Steta Crying or Very sad ali bice bolja...mora

naravno.. Wink

noleeee... srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeSre Jan 28, 2009 10:52 pm

Oštre kritike Đokovićevog odustajanja u zapadnoj štampi

28. januar 2009. | 14:42



Novak Đokovic - Page 4 8wi7ls

LONDON/LOS ANĐELES/PARIZ - Zapadna štampa beleži danas da Novak Đokoviće neće odbraniti titulu na Australijan openu, jer je zbog iscrpljenosti predao meč Amerikancu Endiju Rodiku, ali i ocenjuje da je srpski teniser, budući da mu je ovo četvrti grend slem meč u kome je odustao, na izvestan način postao "stručnjak za lekarska opravdanja".

Londonski "Tajms" prvo u uvodniku, povodom meča Đokovića i Rodika, ističe da bi jedini razuman zaključak bio da Australija, s obzirom na vremenske uslove na tom kontinentu, nije baš pravo mesto za organizovanje međunarodnih sportskih takmičenja, "osim možda svetskog prvenstva u skoku u dalj za kengure".

U drugom tekstu "Tajms" naglašava da je Đoković sigurno posustao zbog velike iscrpljenosti, s obzirom da nije imao vremena da se odmori od prethodnog meča koji je završen u ranim jutarnjim satima.

"Nedolično ponašanje"?

Međutim, taj list navodi da je Đoković već četiri puta odustao u mečevima na grend slem turnirima i da bi u profesionalnim krugovima to moglo da se posmatra i kao "nedolično ponašanje", iako su uvek u pitanju bile "olakšavajuće okolnosti".

"Indipendent" u članku pod naslovom "Đoković se istopio na australijskom suncu" ističe da je srpski teniser predajom još jednog meča potvrdio da često nalazi izgovore u lekarskim opravdanjima.

List podseća da je na prošlogodišnjem Otvorenom prvenstvu SAD sam Rodik, na pitanje koji je zglob povredio srpski teniser, ironično prokomentarisao ovakvu Đokovićevu reputaciju rečima da su u pitanju verovatno oba zgloba, leđa, kuk, ili grč, ptičji grip, antraks, kašalj, prehlada.

"Indipendent" daje spisak mečeva sa kojih se Đoković povukao, kao i razloge koje je za to navodio.

Blaži komentari u "Dejli telegrafu"

S druge strane, britanski list ističe da Rafel Nadal i Endi Marej nikada nisu predali meč na nekom grend slem turniru, a da Švajcarac Rodžer Federer nikada pre kraja nije napustio nijedan od ukupno 775 mečeva u svojoj profesionalnoj karijeri.

"Dejli telegraf" je, za razliku od komentara iz "Independenta", bio blaži prema Đokoviću, ukazujući da mu organizatori turnira nisu izašli u susret da odlože meč za kasnije i da se to negativno odrazilo na njegovu fizičku spremnost.

"Los Anđeles tajms" ističe da je Đoković, nakon gubitka brzine, izgubio i volju, te je predaja meča bila neizbežna.

"Figaro": Đoković žrtva vrućine


Francuski "Figaro", pak, jedini ističe činjenicu da je Đoković bivši astmatičar i da je u suštini "žrtva vrućine", te da je predao meč jer je shvatio da je pred njim "nemoguća misija".

Zapadna štampa donosi i različite procene o tome kolika je bila temperatura na terenu kada je igran meč.

Živa u termometru je u trenutku kada je Đoković predao meč bila je negde oko 25 stepeni, što je procena sudije Vejna Mekjuena koju prenosi "Tajms", ali možda čak i 47 stepeni celzijusa, kako piše "Indipendent".
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeUto Feb 03, 2009 7:29 pm

Bre Nole mogo si zavrsit meč do kraja. Video bi dali bi predao meč da je vodio. fool
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeSre Feb 11, 2009 6:08 pm

Povratak Novaka na teren!
Novak Đokovic - Page 4 147

Posle tronedeljne pauze, Novak se vraća na veliku tenisku scenu.

Treći teniser sveta će od ponedeljka, 16. februara, učestvovati na ATP turniru u francuskom gradu Marseju, koji se igra za nagradni fond od 576 hiljada evra.

Biće to Novakov četvrti turnir u 2009. godini, a pripada seriji ATP World Tour 250.

Četvrtfinalista Australijen Opena biće postavljen za prvog nosioca, jer je najbolje rangiran od svih do sada prijavljenih igrača. To direktno znači da će biti slobodan u prvom kolu.

Iz Top 10 konkurencije, tu su Endi Marej i Žil Simon, dok se među ostalim imenima nalaze Gael Monfis, Žo-Vilfred Conga, Rišar Gaske, Marin Čilić, Mario Ančić, Ivan Ljubičić...

Biće ovo Noletovo treće uzastopno učešće na Open 13 turniru. Do sada nije imao sreće, jer je 2007. godine poražen na startu takmičenja, da bi prošle godine ispao već u drugom kolu.

Branilac titule u Marseju je Britanac Endi Marej, koji je u prošlogodišnjem finalu bio bolji od Hrvata Marija Ančića.

Pobedniku ovogodišnjeg izdanja turnira pripašće 250 ATP poena i ček na 88.500 evra.
izvor:Zvanicni Novakov sajt
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeČet Feb 12, 2009 4:31 pm

AJDE NOLE......... SVI TE VOLE!!! srbin kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeSre Feb 18, 2009 3:02 am

ĐOKOVIĆ SE OTROVAO U MARSEJU!
Novak Đokovic - Page 4 Image211
Najbolji srpski teniser otrovao se hranom pred start ATP turnira u Francuskoj, lekari mu preporučili mirovanje, ali će on ipak danas igrati protiv domaćeg takmičara Žeremija Šardija

Najbolji srpski teniser Novak Đoković otrovao se hranom pred start ATP turnira u Marseju! Nole je verovatno pojeo nešto pokvareno u restoranu u ovom francuskom gradu, zbog čega je imao jake bolove u stomaku, pa je morao da propusti treninge pred start turnira.

Iako mu je lekar preporučio da miruje, Novak će danas ipak odigrati meč protiv domaćeg takmičara Žeremija Šardija, prvi zvanični posle odustajanja u četvrtfinalu Australijan opena. Đokovićev menadžer Amit Naor potvrdio je za naš list da se srpski as otrovao hranom, ali je rekao da situacija nije tako dramatična kao što bi mogla da bude u sličnim situacijama.

- Novaka je jako zaboleo stomak i ustanovljeno je da je doživeo manje trovanje hranom. Doktor je preporučio da se jedan dan odmara, ali je već sutradan nastavio sa treninzima. On je sada u potpunosti OK i jedva čeka da se vrati u takmičenje - rekao je Đokovićev menadžer.

Marsej, Dubai, pa Dejvis kup

Poteru za svetskim vrhom Đoković nastavlja već danas u Marseju na turniru Open 13 (tvrda podloga, 576.000 evra), na kom će se u prvom kolu sastati sa domaćim igračem Žeremijem Šardijem. Ukoliko prođe Francuza, koga je bez problema pobedio u drugom kolu ovogodišnjeg Australijan opena, u osmini finala ga čeka Čeh Jan Hernih. Posle Marseja sledi prestižni turnir u Dubaiju (tvrda podloga, 2 mil. $), a potom i Dejvis kup susret protiv aktuelnih šampiona Španaca, od 6. do 8. marta, na njihovom terenu u Benidormu.

Time je samo nastavljen niz zdravstvenih problema koje treći teniser planete ima od početka godine. Naime, u štabu našeg asa su, posle odustajanja u Melburnu, posumnjali da nešto nije u redu sa njegovim zdravljem, pa je on tokom boravka u Beogradu obavio detaljne lekarske preglede u KBC „Dr Dragiša Mišović".

- Morao je da se pregleda, pošto smo hteli da ustanovimo da li je sve u redu posle nemilog događaja u Melburnu. Ujedno, bila je to i redovna provera zdravlja. Mogu vam reći da je sve u redu i da je Novak u potpunosti zdrav! Testovi su potvrdili da su mu u Australiji presudili pakleni vremenski uslovi, što smo i znali, ali smo se odlučili na preglede iz čiste predostrožnosti - potvrdio je Novakov menadžer Amit Naor.

Iz pouzdanih izvora smo saznali da je Đoković bio na ultrazvuku i snimanju pluća, kao i na laboratorijskim pregledima. Cilj je bio da se ustanovi da li malaksalost i bolovi u telu koje je osećao tokom meča sa Endijem Rodikom na Australijan openu, a koji su ga naterali da preda praktično bez borbe pobednički pehar osvojen 2008, imaju neki dublji fiziološki razlog. Na svu sreću, testovi su pokazali da je treći reket sveta imao slabu prehladu, ali da je u suštini potpuno zdrav i spreman za nastavak sezone. To nam je potvrdio i zamenik direktora KBC „Dragiša Mišović", profesor doktor Dragan Radovanović, koji nam je samo rekao da je sa Novakovim zdravljem sve u redu i za detalje nas uputio na njegov menadžerski tim.

Nole i njegov tim su, ne bi li izbegli medijsku halabuku, brzo posle pregleda napustili Beograd. Plan je bio da se u miru i tišini priprema za nastavak sezone.

press
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimePet Feb 20, 2009 2:47 am

ATP MARSEJ: Đoković ide dalje, na redu Zverev
Cetvrtak, 19. februar 2009. 16:39
Novak Đokovic - Page 4 Nole10
Novak Đoković zabeležio je i drugu pobedu u Marseju, ali ponovo nije bilo lako. U osmini finala Open 13 turnira, naš teniser revanširao se osam godina starijem Čehu Janu Hernihu za poraz koji datira još iz 2006. godine - 2:0 (7:5, 6:4).

Đokoviću je za plasman u četvrtfinale i meč sa nemačkim Rusom Mišom Zverevom bilo neophodno sat i 33 minuta da pobedi 68. tenisera sveta, koji je u dva seta protiv trećeg na planeti imao sedam brejk lopti, od čega šest u drugom setu.

Protiv 76. igrača ATP liste, levorukog Zvereva rođenog u Moskvi, sa rezidencijom u Hamburgu, Đoković nikada nije igrao, a ogranizatori još nisu odredili u koliko će časova početi taj meč u petak.

Trijumf nad Hernihom, koji ga je pobedio pre skoro tri godine na travi u Hertogenbošu (2:6, 4:6), prvi nosilac 576.000 evra vrednog turnira u Marseju izvojevao je u dva skoro identična seta.

I u prvom (5:3, set lopta), i u drugom (4:1), Srbin je imao brejk prednosti do finiša, kada je Hernih pravio ri-brejk i poravnavao rezultat. U prvom, učinio je to za 5:5, a u drugom za 4:4.

Na sreću našeg tenisera, scenario je u odlučujućim poenima bio isti: dobijao je naredna dva gema za, na oko, sigurnu pobedu.

Ali, Đoković je protiv Čeha napravio veliki broj neiznuđenih greški, u drugom setu samo prilikom prvog servis gema nije spašavao brejk lopte, a dobra stvar je ta što ga je redovno služio servis kada je bilo "gusto".

U 10. gemu drugog seta, Đoković je "brejknuo" Herniha tek na treću brejk, odnosno meč loptu, kada je Čeh forhend ispucao u aut.

U prvom kolu ATP turnira u Marseju, Đoković je eliminisao Francuza Žeremija Šardija, na putu ka finalu, gde će pobeda vredeti 88.500 evra, uz 250 ATP bodova.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimePet Feb 20, 2009 10:58 pm

Bravisimo!!!! srbin aplauz
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeNed Feb 22, 2009 2:59 am

CONGA NOLETOVA NOĆNA MORA

Novak Đoković poražen u polufinalu Marseja od Žo-Vilfreda Conge (6:4, 7:6). Srbinu ovo četvrti uzastopni poraz od francuskog tenisera

[s]
s

Srpski teniser Novak Đoković zaustavljen je juče na korak od finala ATP turnira u Marseju, a ubedljiv poraz trećem reketu sveta ovoga puta naneo je Žo-Vilfred Conga, koji je slavio trijumf u dva seta - 6:4, 7:6!

[Novak Đoković]
Novak Đoković

Tamnoputi Francuz se tako ispostavio kao nerešiva enigma za najuspešnijeg Srbina u istoriji „belog sporta", budući da je ovo bio čak četvrti uzastopni trijumf Conge u poslednjih godinu dana. Zapravo, od pet međusobnih duela, koliko su Đoković i Conga odigrali do sada, naš teniser pobedio je samo u jednom, doduše u onom najvažnijem (finale Australijan opena 2008. godine). Od tada, međutim, počinje dominacija trenutno 12. tenisera sveta, koja se, eto, nastavila i juče u Marseju.

Moglo je, doduše, biti i potpuno drugačije, samo da Novak Đoković nije grešio u najvažnijim momentima meča, a posebno u trenucima dok se lomio prvi set. Iako je Conga očigledno u odličnoj formi (18 pobeda i svega tri poraza u 2009. godini), Nole je uspešno odolevao njegovim agresivnim napadima sve do sedmog gema u prvom setu, kada je pri rezultatu 3:3 srpski teniser napravio nekoliko vezanih neiznuđenih grešaka, što je bilo sasvim dovoljno da opasni Francuz napravi brejk i tako stekne krucijalnu psihološku i rezultatsku prednost. Trenutak kasnije Novak je takođe imao priliku da oduzme servis protivniku, ali mu za taj podvig nisu bile dovoljne ni tri vezane brejk lopte, budući da je Conga, na 40:0 za Đokovića, odservirao pet razarajućih prvih servisa i tako na maestralan način poveo sa 1:0.

Slična bitka vodila se i u drugom setu, s tim da su oba tenisera bila još sigurnija na servisu, pa je odluka morala pasti u taj-brejku. Iako je Đoković poznat kao igrač koji je ranijih godina bio najopasniji upravo u tom 13, odlučujućem gemu, ovoga puta baš i nije bilo tako. U stvari, Novak nije ličio na sebe, a Conga ga je takoreći oduvao sa terena, slavivši na kraju sa 7:1 u taj-brejku!

Đoković je tako ovonedeljnu epizodu u Francuskoj završio bogatiji za 26 hiljada evra i 90 ATP poena, dok je Congi za plasman u finale pripala duplo veća cifra. Turnir u Marseju će u svakom slučaju osvojiti neki od domaćih tenisera, pošto će na megdan Congi danas izaći bolji iz duela Žila Simona i Mikaela Lodre, čiji je meč završen kasno sinoć.

press
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeNed Feb 22, 2009 5:01 pm

jooooooj... poludela sam dok sam gledala mec... devil Toliko sam se iznervirala sto je NOle izgubio prvi set, a nije trebalo tako da bude... bang head Bolje je igrao od Conge, samo sreca nije bila na njegovoj strani... Conga je u kljucnim momentima igrao najbolje i super je servirao... kada je bilo najpotrebnije on odservira uzastopno nekoliko aseva... placem
Jeste Nolu ovo 4 uzastopni put da gubi od njega, ali na najbitnijem i najvaznijem mecu u njegovoj karijeri ga je pobedio.... aplauz
Drago mi je sto se Nole polako vraca u formu, dobro je igrao kroz ceo turnir.... tapsanje

srecno dalje!!!!! kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeNed Feb 22, 2009 10:43 pm

Najbitnije je da je Nole pobedio u njihovom prvom medjusobnom duelu.....a za naredna 4 poraza ce mu se troduplo oduziti!!!
Ajde Nole....idemo dalje!!! srbin
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeUto Feb 24, 2009 9:58 pm

Đoković u drugom kolu Dubaija

Novak Đokovic - Page 4 57986144649a4291ba9d7d311638828_big

Beta/AP


Novak Đoković plasirao se u drugo kolo turnira u Dubaiju pobedom nad Italijanom Flavijom Ćipolom rezultatom 2:0, po setovima 6:3, 6:2.

</B></FONT>
Naredni protivnik srpskog tenisera biće 65. igrač sveta Jan Hernih sa kojim je igrao prošle nedelje u Marselju i pobedio (7:5, 6:4). Hernih je u prvom kolu eliminisao Mihaila Južnog sa 2:1 (4:6, 6:1, 6:4). Đoković je jedini preostali predstavnik Srbije u singlu u Dubaiju posle eliminacija Janka Tipsarevića i Viktora Troickog.
Prvi nosilac na turniru prednost je stekao u četvrtom gemu prvog seta kada je napravio prvi brejk, ali se posle toga opustio i dozvolio Italijanu da odmah uzvrati. U šestom gemu Đoković je ponovo oduzeo protivniku servis, poveo sa 4:2 i lako priveo set kraju.

U drugom setu treći teniser sveta ponovo je dozvolio Ćipoli da napravi brejk, ali je ipak lako dobio taj deo igre i trijumfovao posle sat i 38 minuta.

Prošle godine Đokovića je u polufinalu pobedio Endi Rodik sa 2:0 (6:7, 3:6), koji je ove sezone odlučio da bojkotuje turnir ATP serije 500, zbog toga što pre dve nedelje izraelskoj teniserki Šahar Per nije dozvoljen ulazak u Ujedinjene Arapske Emirate.

Nagradni fond turnira je 2.233.000 dolara, a pobednik će zaraditi 383.000 dolara i 500 ATP bodova.

izvor:b92

aplauz srbin aplauz
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 4 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitimeSre Feb 25, 2009 6:04 pm

Avionu, slomiću ti krila...
Datum: 25.02.2009.
Novak Đokovic - Page 4 139
©Barclays Dubai Tennis Championships

Prvi nosilac u Dubaiju i svetski broj tri, Novak Đoković, po prvi put u životu iskusio je kako je biti pilot u simulatoru aviona u Ujedinjenim Arapskim Emiratima u ponedeljak.

Novak je izabrao da pilotira u simulatoru aviona A380 na relaciji Beograd – Dubai, a u tome mu je pomagao srpski pilot iz Emirata, Milan Kosanović.

“Uvek je zabavno učestvovati u ovakvoj vrsti aktivnosti. Prošle godine sam skijao na otvorenom iako je u Dubaiju bila visoka temperatura napolju. Ovo je toliko zabavno i izgleda skroz realno,“ rekao je Novak, koji u sredu igra meč drugog kola na ATP turniru “Barclays Dubai Tennis Championships“ protiv Čeha Jana Herniha.

izvor:Novakov zvanicni sajt

cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novak Đokovic - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novak Đokovic
Nazad na vrh 
Strana 4 od 17Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: