Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Viktor Troicki

Ići dole 
+17
delgado
Vuksha
*SlAdjAnA*
Tviksi
Beba Kids
Pele
Annie
Jecika
(:~NenA~:)
Jelena...
Admin
markowwe
*Anja*
Good_girl_gone_bad
Shadow
Texy
snoopy
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSre Mar 17, 2010 9:35 pm

[29] V Troicki (SRB) vs [19] T Berdych (CZE) - nakon meca Ljubicic vs Djokovic koji pocinje oko 21:00...

Srecno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeČet Mar 18, 2010 9:06 pm

[19] T Berdych (CZE) d [29] V Troicki (SRB) - 6:1 6:3
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSub Mar 27, 2010 4:05 pm

[WC] D Nalbandian (ARG) d [30] V Troicki (SRB) - 6:3, 4:6, 6:4
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSub Mar 27, 2010 9:24 pm

uh... ne ide, pa ne ide... grrr!!!
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeUto Apr 13, 2010 6:29 pm

MONTE KARLO: Dobro počelo u dublu
12. april 2010. 19:04 > 19:29

Đoković i Troicki pobedom u dublu startovali na Mastersu u Monte Karlu.

Viktor Troicki - Page 11 V166427p0

Srpski teniseri Novak Đoković i Viktor Troicki plasirali su se u drugo kolo turnira u Monte Karlu, pobedivši brazilsko-španski dubl Tomasa Belučija i Alberta Montanjesa sa 2:0 po setovima, 6:1, 7:5.

Đoković i Troicki će u drugom kolu igrati protiv četvrtih nosilaca Veslija Mudija i Dika Normana, koji su u prvom kolu bili slobodni.

Na turniru u Mone Karlu u konkurenciji dublova takmiče se i Nenad Zimonjić i Danijel Nestor. Srpsko-kanadski dubl, koji je postavljen za prve nosioce, bio je slobodan u prvom kolu.

Zimonjić i Nestor će u drugom kolu igrati protiv boljih iz duela Marin Čilić-Kristofer Kas i Jirgen Melcer-Mihail Južni.

(Beta/MONDO - foto: AP)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeUto Apr 13, 2010 6:33 pm

MONTE KARLO: Korak Troickog ka Đokoviću
13. april 2010. 10:49 > 15:55

Viktor Troicki pobedio Lukaša Kubota, a u drugom kolu će igrati protiv Tomija Robreda. Novak Đoković dočekao Florena Seru.

Viktor Troicki - Page 11 V166469p0

Viktor Troicki je pobedom počeo sezonu na šljaci. Drugi reket Srbije je posle preokreta savladao Poljaka Lukaša Kubota 4:6, 6:2, 6:2 i plasirao se u drugo kolo turnira Masters serije u Monte Karlu.

Meč je trajao sat i 51 minut.

Troicki je u prvom setu pretrpeo čak tri brejka, a napravio dva, pa je 27-godišnji Poljak stekao prednost - 6:4. U tom periodu Srbin je imao loš procenat ubačenog prvog servisa (manje od 50 odsto).

Međutim, Troicki je u nastavku meča znatno popravio početni udarac i više nijednom nije izgubio servis. Rivalu je pružio samo jednu brejk šansu.

Srpski teniser je u drugom i trećem setu napravio po dva brejka i lako "položio na pleća" 41. igrača sa ATP liste.

Tako je "upisao" i treću pobedu protiv Kubota u isto toliko mečeva.

Naredni rival Troickog biće Španac Tomi Robredo, koji je pobedio Argentinca Horasija Zebaljosa - 6:3, 6:3.

Troicki i Robredo su se sastajali samo jednom, prošle godine na Australijan openu, a Španac je bio ubedljiv - 6:1, 6:3, 6:0.

Robredo je sada 23. igrač sveta.


(MONDO, foto MN Press)
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeUto Apr 13, 2010 9:41 pm

BRAVO Viki!!! aplauz SRECNO protiv Robreda!!! srbin tapsanje
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSre Apr 14, 2010 8:22 pm

sreda, 14. apr 2010, 13:39 -> 17:51
Troicki izgubio od Robreda

Drugi teniser Srbije Viktor Troicki, izgubio je u drugom kolu turnira u Monte Karlu od Španca Tomija Robreda sa 2:0, (6:4, 6:3). Troickom je to bio drugi poraz od Robreda u karijeri.

Ispostavilo se da je jedan brejk u prvom setu bio dovoljan za Španca da dobije taj deo igre rezultatom 6:4. Troicki je bio uspešan u servisu, ali ne i istrajan, i Robredo je to iskoristio.

Viktor Troicki - Page 11 Troicki-Moskva

U drugom setu,sigurnija igra Robreda je bila adut Španca i uspeo je lakše nego u prvom da slomi otpor Troickog. Zanimljivo, meč je protekao bez duplih grešaka oba tenisera.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeČet Apr 15, 2010 4:39 pm

MONTE KARLO MASTERS
Đoković i Troicki eliminisani u dublu
Agencije | 14. 04. 2010. - 22:13h | Foto: M.Metlaš

Srpski teniseri Novak Đoković i Viktor Troicki nisu uspeli da se plasiraju u četvrtfinale u konkurenciji dublova na turniru u Monte Karlu pošto su danas u drugom kolu izgubili od Južnoafrikanca Veslija Mudija i Belgijanca Dika Normana sa 2:1 u setovima - 6:2, 4:6, 10:8.

Viktor Troicki - Page 11 29291_trolenole01-alo-marko-metlas_f

Đoković i Troicki su propustili veliku priliku da se probiju među osam najboljih dublova na turniru masters serije.


Posle ubedljivo dobijenog prvog seta, u drugom su imali prednost od 4:2 i 40:15 na svoj servis, ali su neočekivano popustili izgubivši četiri gema zaredom.

Treći set je protekao u izjednačenoj borbi, medjutim, Mudi i Norman su bili smireniji i precizniji, pa su na kraju zasluženo trijumfovali posle 78 minuta igre.

Na turniru koji se igra za ukupan nagradni fond od 2,55 miliona evra sutra na teren izlaze glavni favoriti i branioci titule u dublu, Nenad Zimonjić i Danijel Nestor.

Njihovi rivali u četvrtfinalu su Austrijanac Jirgen Melcer i Rus Mihail Južnji.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSre Apr 21, 2010 9:47 pm

Troicki: Hoću da osvojim 'Serbia open'

Teniser Srbije Viktor Troicki izjavio je danas da očekuje da će "Serbia open" u Beogradu biti sjajan turnir, ali i da očekuje da će ove godine igrati bolje na šljaci nego prošle.

Viktor Troicki - Page 11 5062-1

- U petak ujutru idem na turnir u Rim, a posle sledi turnir u Beogradu. Sledi sezona na šljaci, nadam se da će biti bolja od prošle. Mislim da sam u dobroj formi i da bi trebalo da igram dobro. Videćemo - rekao je Troicki novinarima u Beogradu.


Prema njegovim rečima, trenirao je na terenima kompleksa "Milan Gale Muškatirović", gde će se igrati "Serbia open" i tereni su bolji nego prošle godine.

- Sve izgleda bolje i nadam se da će i turnir biti bolji. Lista igrača je veoma jaka i sigurno da će biti super turnir i da će publika bodriti naše igrače i da ćemo postići dobre rezultate - rekao je Troicki.

On je dodao da bi bio zadovoljan kada bi na turniru u Beogradu osvojio prvo mesto.

Troicki trenutno zauzima 37. mesto na ATP listi.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeUto Apr 27, 2010 9:39 pm

CONGA NAREDNI RIVAL
Troicki prošao u drugo kolo Rima posle predaje De Bakera
D.N. / Blic online | 27. 04. 2010. - 16:00h | Foto: M. Metlaš

Viktor Troicki je prošao u drugo kolo turnira Masters serije u Rimu jer mu je Tiemo de Baker predao meč početkom trećeg seta, pri rezultatu 3:6, 6:1, 1:0 za srpskog tenisera.

Viktor Troicki - Page 11 32610_stroicki-foto-marko-metlas_f

Sam početak susreta nije uopšte nagoveštavao da će Troicki imati previše posla, jer je uz gem osvojen na servis protivnika brzo poveo sa 2:0. No, pad koncentracije koji je potrajao 20 minuta uzrokovao je veliku seriju igrača iz Holandije.

De Baker, 50. na ATP listi, osvojio je pet gemova u nizu i tako utro put ka ubedljivom osvajanju prve deonice.

Ni drugi set nije počeo kako se Viktor nadao, jer je odmah na njegovom startu izgubio gem na svoj servis, ali nije se dugo čekalo na njegov odgovor. I to silovit. Opravdavši ulogu favorita, kao 37. igrač planete Troicki je za tili čas meč odveo u treći set, ne dozvolivši rivalu da osvoji niti jedan gem posle pomenutog brejka.
Ta serija od 6:0 potpuno je paralisala De Bakera, koji je posle izgubljenog prvog gema u trećoj deonici odlučio da preda meč.

Naredni rival Viktora Troickog biće sedmi nosilac, Žo-Vilfred Conga koji je bio slobodan u prvoj rundi nadmetanja.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSre Apr 28, 2010 9:32 pm

ATP RIM
Conga eliminisao Troickog
Beta | 28. 04. 2010. - 19:41h

Viktor Troicki je izgubio u 2. kolu Mastersa u Rimu od Francuza Žoa Vilfreda Conge sa 6:2, 6:3.

Viktor Troicki - Page 11 29766_vitja-poraz01-alo-marko-metlas_f

Conga, koji je postavljen za sedmog nosioca na turniru, u prvom setu je napravio dva, a u drugom tri brejka.

Francuski teniser u trećem kolu igraće protiv Kolumbijca Santijaga Žiralda.

Turnir u Rimu igra se za ukupni nagradni fond od 2.750.000 evra.
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimePon Maj 03, 2010 10:30 am

Conga je uvek tezak protivnik,ali nadam se da ce Vik ostvariti dobar ucinak na predstojecem Serbia Openu! kolce
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeUto Maj 04, 2010 8:36 pm

Svečano otvoren Serbia Open, Viktor u drugom kolu
03.05.2010. | ATP Serbia Open

Viktor Troicki - Page 11 035

Viktor Troicki plasirao se u drugo kolo Otvorenog prvenstva Srbije u tenisu, pošto je večeras u meču prvog kola savladao 107. igrača svetske rang liste, Ivana Navara iz Španije rezultatom 2:0, po setovima 6:4, 6:0.

U prvom setu odluka je pala već u trećem gemu kada srpski teniser pravi prvi brejk u meču. Do kraja prvog perioda igre igrao se gem za gemom, što je Viktoru doneo prednost u setovima posle 40 minuta igre.

Drugi set protekao je u znaku 39. tenisera sveta, koji svom rivalu nije dopustio nijedan gem.
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSre Maj 05, 2010 11:01 pm

TROICKI V. (SRB) SERRA F. (FRA) 6-0 6-1

srbin A vala si ga oder'o!!! BRAVO Vićko! aplauz
SRECNO protic Wawrinke! tapsanje
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimePet Maj 07, 2010 9:22 pm

SERBIA OPEN POWERED BY TELEKOM SRBIJA - POLUFINALE
SERBIA OPEN: Viktor propustio meč lopte
07. maj 2010. 15:18 > 19:47

Srpski teniser posle maratona mogao da položi na pleća Vavrinku, ali je poražen u četvrtfinalu Serbia opena powered by Telekom Srbija.

Viktor Troicki - Page 11 V169035p0

Viktor Troicki nije imao dovoljno koncentracije u odlučujućim momentima. Uspeo je da preokrene četvrtfinalni susret Serbia opena powered by Telekom Srbija, ali nije iskoristio dve meč lopte.

Četvrti nosilac Stanislas Vavrinka je u vrlo uzbudljivom i dugom meču bio bolji rezultatom 7:5, 6:7, 7:6 posle tri sata i 18 minuta i u polufinalu će se sastati sa Džonom Iznerom.

Svaki gem prvog seta bio je neizvesan i ni Troicki ni Vavrinka nisu uspeli da dođu do brejka, sve do 12. gema.

Viktor je poklekao na kraju. Napravio je duplu servis grešku i time omogućio Švajcarcu da mu oduzme servis iz sedmog pokušaja. Srbin ih je imao četiri, ali nije iskoristio nijednu za 74 minuta, koliko je trajao prvi set.

U drugom setu Viktor na 2:2 nije iskoristio brejk loptu, a do kraja seta je svako uspeo da sačuva svoj servis. Taj-brejk je pripao beogradskom teniseru, koji je izjednačio.

Jednako zanimljiv bio je treći set, sa mnogo dugih i neizvesnih poena. Bez brejka sa obe strane, stigli su do taj-brejka. Troicki je poveo sa 4:2, a zatim ga je Vavrinka stigao do izjednačenja.

Viktor je imao dve meč lopte, koje nije iskoristio. Stanislas Vavrinka je pokazao da ima jače živce, osvojio je četiri poena za redom i dobio odlučujući "13. gem". Tako ga je pobedio i drugi put ove godine pošto je prethodno to uspeo u Monte Karlu.

Viktor Troicki - Page 11 V169035p1

Šesti nosilac Serbia opena powered by Telekom Srbija, Viktor Troicki je na svom Dorćolu stao isto gde i prošle godine.

Da je prošao ima lepu šansu da se plasira i u finale, s obzirom da je u martu pred domaćom publikom pobedio Amerikanca Džona Iznera.

Ovako Izner će se suočiti sa Vavrinkom.

Viktor Troicki je dvadeset minuta posle meča smogao snage da razgovara sa novinarima, ali je sama njegova pojava bila dovoljna da se vidi koliko je besan na sebe. Čak je u afektu rekao da je idiot.

"Veoma malo je presudilo pobednika. Nisam iskoristio to što sam imao, zato što sam idiot i moram da se pomirim sa tim. Osećam se loše", bilo je maltene sve što je 24-godišnji teniser mogao da kaže.

"Probao sam sve što sam mogao, veoma sam nervozan, kao što možete da vidite", dodao je ljutito Viktor koji nije bio u mogućnosti da analizira meč.

Nadovezao se Vavrinka:

"Sama dužina meča pokazuje koliko smo bili ujednačeni", rekao je Vavrinka, naglasivši da mu se tokom meča sa Troickim osnovna taktika zasnivala na jakom servisu.

"Troicki je takođe imao izuzetan servis i dobro je igrao sa osnovne linije", dodao je Švajcarac.

On je pohvalio igru srpskoh tenisera, rekavši da je u mnogim elementima Troicki napredovao od njihovog poslednjeg susreta prošle godine u Monaku.

Vavrinka je s respektom govorio o protivniku u polufinalu, Amerikancu Džonu Izneru.

"Izner odlično servira i biće mi teško da ga pobedim", ocenio je Švajcarac.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeUto Maj 11, 2010 8:57 pm

OLAS ALMAGRO BOLJI OD SRPSKOG TENISERA
Troicki eliminisan u prvom kolu turnira u Madridu
Agencije | 10. 05. 2010. - 21:23h | Foto: M. Metlaš

Srpski teniser Viktor Troicki izgubio je večeras od 35. tenisera sveta Nikolasa Almagra iz Španije sa 0:2 (1:6, 6:7) i takmičenje na turniru Masters serije u Madridu završio u prvom kolu.

Viktor Troicki - Page 11 29766_vitja-poraz01-alo-marko-metlas_f

Nekada 11. teniseru sveta je za pobedu nad Troickim, koji je 40. na ATP rang listi, bilo dovoljno sat i 39 minuta.

Prvi set rešio je bez većih problema, a činilo se da će tako biti i u drugom pošto je Almagro vodio sa 5:2 i servirao za pobedu. Troicki je, međutim, tada osvojio četiri naredna gema, pa je meč odlučen u taj brejku. Almagro je brzo poveo sa 3:0, Troicki se vratio na 3:4, ali samo da bi izgubio naredna tri poena za konačnih 3:7.

Srbija je tako ostala bez predstavnika u muškom singlu, pošto su Novak Đoković i Janko Tipsarević otkazali učešće na turniru u Madridu i pre nego što je takmičenje počelo.

Almagro, koji je Troickog pobedio i pre dve godine u Barseloni, u drugom kolu igraće sa četvrtim nosiocem u Madridu Robinom Soderlingom iz Švedske.

Poraz Troickog na startu takmičenja u Madridu ne znači i da će srpski teniser izgubiti veliki broj bodova na ATP listi, pošto je i prošle godine eliminisan već u prvom kolu, tada od Nikolaja Davidenka.

Nagradni fond turnira u Madridu iznosi 2.835.000 evra.
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeUto Maj 11, 2010 11:47 pm

Eh, steta... Bas ne ide ni Jankiju ni Vikiju... Mad Crying or Very sad Nadam se da ce biti vise boljih rezultata na narednim turnirima... Srecno!!!
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimePon Maj 24, 2010 9:54 pm

ROLAN GAROS: Troicki bolji od Robreda
24. maj 2010. 17:38 > 17:44

Viktor Troicki prvi put u karijeri pobedio Tomija Robereda i plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa.

Viktor Troicki - Page 11 V170804p0

Viktor Troicki plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa.

Srpski teniser je do naredne rudne drugog gren slema u sezoni stigao pobedom protiv Španca Tomija Robreda rezultatom 3:0 (6:4, 6:4, 6:3). Meč je trajao dva sata i devet minuta.

Toickom je to bila prva pobeda protiv 26. igrača sveta, koji je postavljen za 21. nosioca na Rolan Garosu. Prethodna dva duela na Australijan openu 2009. i u Monte Karlu ove godine pripala su Robredu i to maksimalnim rezultatom (6:1, 6:3, 6:0 i 6:4, 6:3).

Prva dva seta Troicki je rešio u svoju korist osvojivši dva poslednja gema. U trećem je vodio sa 3:1, potom ispustio prednost, da bi meč priveo kraju osvojivši tri gema uzastopce za konačnih 3:0.

Većina statističkih parametara bila je na strani Srbina. Nekada peti igrač sveta napravio je 16 neiznuđenih grešaka, Troicki 12. Naš teniser imao je i dva vinera više (29/27).

Naredni protivnik Troickog biće Karsten Bol iz Australije, koji je posle maratona sa Nemcem Filipom Pečnerom slavio sa 3:2 (3:6, 6:7, 6:2, 7:5, 9:7).

Troicki se u karijeri samo jednom sastao sa 133. igračem sveta i to 2008. godine na US openu. Tada je bilo 3:0 (7:6, 6:0, 6:1) za Beograđanina.

Eventualna pobeda nad Bolom značila bi i najveći uspeh Troickog na Rolan Garosu na kome do sada nije prolazio dalje od drugog kola.

Treće kolo grend slem turnira 24-godišnji Troicki je igrao samo dva puta - prošle sezone na Vimbldonu i 2008. na Otvorenom prvenstvu SAD.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSre Maj 26, 2010 9:59 pm

SRPSKI TENISER UBEDLJIV PROTIV KARSTENA BOLA (6:4, 6:3, 6:3)
Viktor Troicki u trećem kolu Rolan Garosa
Blic online | 26. 05. 2010. - 13:02h | Foto: Reuters

Viktor Troicki plasirao se u treće kolo Rolan Garosa nakon što je maksimalnim rezultatom savladao Australijanca Karstena Bola - 6:4, 6:3, 6:3.

Viktor Troicki - Page 11 41669_troickirg101-reuter-benoit-tessier_f

Troicki je posle nešto manje od 40 minuta igre u prvom setu pobedio sa 6:4, nakon što je sačuvao brejk prednosti koji je osvojio u petom gemu.


Viktoru je malo popustila koncentracija u desetom gemu jer je nakon prednosti od 40:15 dozvolio brejk loptu 132. teniseru sveta.

Set se nepotrebno odužio, ali je Troicki posle tri izjednačenja i male drame ipak uspeo da povede sa 1:0.

Peti gem bio je ključan za Viktora i u drugom setu, a nakon vođstva od 3:2, uspeo je da u narednom gemu spasi tri brejk lopte i cementira vođstvo. Bol je posle propuštene prilike da vrati brejk i izjednači izgubio ritam, a Troicki je to znao da iskoristi pa je novim brejkom u devetom gemu obezbedio vođstvo od 2:0.

Troicki je fantastično otvorio treći set u kome je brzo poveo sa 3:0, a ponovo nije dozvolio Bolu da se vrati u meč iako je ovaj uspeo da veže dva gema i dođe u priliku da izjednači rezultat. Troicki je ipak uspeo da povede sa 4:2, a potom do kraja rutinski završi posao.

Srpski teniser meč je završio sa deset vinera više (50:40), a načinio je i 18 grešaka manje (28:10) čime je i definitivno opravdao ulogu favorita.

Srpski teniser je u prvom kolu eliminisao 21. nosioca Tomija Robreda, a u trećem kolu igraće sa ruskim teniserom Mihaelm Južnim. Južni je postavljen za 11. nosioca, a dotrećeg kola je stigao nakon pobede nad Lukašom Lackom posle četiri seta - 6:7, 6:3, 6:3, 6:2.

Troicki je sa Južnim do sada odigrao dva meča u karijeri i ima jednu pobedu. Rus mu je predao meč na Mastersu u Indijan Velsu 2009. godine, dok je njihov prvi susret odigran na šljaci u Barsleoni iste godine kada je Južni slavio sa 2:1 posle preokreta.

Ovogodišnji Rolan Garos igra se za ukupni nagradni fond od 16 miliona evra.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSre Maj 26, 2010 10:00 pm

Troicki: "Ako mi se meč poklapa sa 'orlovima', ne igram..."
26. MAJ 2010. | 14:06 | IZVOR: SPORTSKE.NET, SPORTSKI ŽURNAL

Viktor Troicki veliki navijač fudbalske reprezentacije. Ne može na Mondijal, ali biće pored televizora.

Viktor Troicki - Page 11 Troicki15059020100526090228

Naši teniseri neće moći da bodre fudbalere uživo jer će Mondijal biti u jeku sezone na travi, i turnira u Haleu i Vimbldonu.

Troicki mora u Hale, tamo i trenira, to mu je baza u većem delu godine, kada se priprema.

Zbog toga računa na popust organizatora turnira, u vreme kad Srbija bude na terenu.

"Moraju da mi izađu u susret, Srbiju ću gledati u svakom slučaju. Ako ne žele da odlože meč, neću se pojaviti na terenu", preti naš drugi reket organizatorima.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSub Maj 29, 2010 9:02 pm

RUS ZAVRŠIO ZAPOČETI POSAO OD SINOĆ (3:1)
Južnji eliminisao Troickog sa Rolan Garosa
I.Đ. / Blic online | 29. 05. 2010. - 13:02h | Foto: AP

Ruski teniser Mihail Južnji pobedio je Viktora Troickog u 3. kolu Rolan Garosa sa 3:1, po setovima 2:6, 7:6, 6:2 i 6:3.

Viktor Troicki - Page 11 42659_troinjo02-ap-fonetap_f

Viktor i Južnji su još sinoć započeli meč u kojem je u prvom setu viđena najbolja igra srpskog tenisera.
Nakon što je poveo sa 1:0 u setovima, Troicki je naglo popustio dozvolivši protivniku da se vrati u meč. Kod rezultata 2:1 u setovima za Južnjeg i 3:1 i gemovima za njega, meč je prekinut zbog mraka, da bi se nastavio danas.

Troicki je samo na prvi pogled delovao malo svežije, međutim u njegovoj današnjoj igri jasno se videlo da nedostaje snage i jakog ritma tipičnog za njega, pa se, shvativši da je blizu poraza, slabije kretao.
Oba tenisera su zadržala svoje servise pa se brzo došlo do 5:3. U poslednjem gemu na meču, Južnji je konstantno vršio pritisak na Troickog sa dubinskim loptama koje su mu na kraju donele 6:3 i ukupnih 3:1.

Srbija je na taj način pre kraja prve nedelje Rolan Garosa ostala sa samo jednim predstavnikom u muškom singlu, Novakom Đokovićem, pošto je još u 1. kolu Janko Tipsarević ispao od Alehandra Falje iz Kolumbije.
Đoković bi na teren protiv Rumuna Haneskua trebalo da izađe oko 14.30 časova.

Što se Južnog tiče, on će u 4. kolu igrati protiv francuskog tenisera Žoa Vilfreda Conge.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSub Maj 29, 2010 9:03 pm

LOŠ DAN ZA SRPSKOG TENISERA
Viktor se i u dublu sa Vemićem oprostio od Rolan Garosa
Blic online | 29. 05. 2010. - 16:07h

Samo dva časa po završetku meča u singlu protiv Mihaila Južnjeg, srpski teniser Viktor Troicki morao je ponovo na teren, ovog puta u paru sa Dušanom Vemićem.

Viktor Troicki - Page 11 29766_vitja-poraz01-alo-marko-metlas_f

Troicki i Vemić su posle velike borbe u meču sa Meksikancem Santjagom Gonzalesom i Amerikancem Trevisom Retenmajerom izgubili sa 2:1, po setovima 6:4, 5:7 i 4:6.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimeSre Jun 09, 2010 10:25 pm

NEMAC PEČNER BOLJI OD SRPSKOG TENISERA (2:0)
Troicki eliminisan sa turnira u Haleu
I.Đ. / Blic online | 09. 06. 2010. - 13:52h

Srpski teniser Viktor Troicki nije uspeo da se plasira u 3. kolo turnira u nemačkom gradu Haleu, pošto ga je danas eliminisao domaći predstavnik Filip Pečner sa 2:0, po setovima 7:6 i 6:3.

Viktor Troicki - Page 11 5323_troicki-ap-rob-griffith_f

Troicki je u prvom setu u više navrata bio blizu vođstva od 1:0, ali se Nemac, potpomognut navijanjem sa tribina svaki put izvlačio i na kraju je on bio taj koji je poveo.

Srpskog tenisera to kao da je uzdrmalo, pa je jako loše otvorio drugi set i posle samo petnaestak minuta igre, bilo je 4:1 za Pečnera. Viktor je međutim, ipak pronašao snagu da se vrati u meč i posle 4:3 je imao tri brejk šanse koje nije iskoristio.

Pečner je uspeo da spasi servis, a zatim i da rutinski privede meč kraju ukupnim rezultatom 2:0.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


VIKTOR USPEŠNIJI OD DUŠANA
Trociki bolji od Vemića u dublu
Beta | 09. 06. 2010. - 19:45h | Foto: AP

Srpski teniser Viktor Troicki i njegov partner u dublu Švajcarac Marko Kjudineli plasirali su se u drugo kolo turnira u Haleu pošto su pobedili Dušana Vemića i Leosa Fridla iz Češke sa 2:1 u setovima (6:7, 7:6, 10:4).

Viktor Troicki - Page 11 42659_troinjo02-ap-fonetap_f

Troicki i Kjudineli će u drugom kolu igrati protiv Žan-Žilijena Rojera iz Holandskih Antila i Johana Brunstroma iz Švedske.

Rojer i Brunstrom su pobedili Nemce Benjamina Bekera i Filipa Pečnera sa 2:1 u setovima (6:7, 7:6, 10:5).
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Viktor Troicki - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Viktor Troicki - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitimePon Jun 21, 2010 9:51 pm

VIMBLDON: Troicki u drugom kolu
21. jun 2010. 17:36

Viktor Troicki lako se plasirao u drugu rundu takmičenja na Otvorenom prvenstvu Engleske u tenisu.

Viktor Troicki - Page 11 V173933p0

Drugi reket Srbije nije imao previše težak zadatak u prvom kolu Vimbldona, s obzirom da mu je rival bio za više od 60 mesta lošije plasirani Igor Kunjicin.

Beograđanin je pobedio 29-godišnjeg tenisera iz Vladivostoka sa 6:3, 6:4, 6:1 posle 112 minuta igre.

Troicki je zabeležio čak 21 as, naspram svega tri njegovog rivala, ali je zato imao i 68 vinera (Kunjicin 29).

Viktor Troicki će se u drugom kolu sastati sa 16. nosiocem Jirgenom Melcerom iz Austrije, koji je na startu savladao Jamajčanina Dastina Bruna sa 6:3, 4:6, 6:2, 6:3.

Troickom je ovo treće učešće u glavnom žrebu Vimbldona, gde je prošle godine igrao u trećem kolu.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Viktor Troicki - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Viktor Troicki   Viktor Troicki - Page 11 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Viktor Troicki
Nazad na vrh 
Strana 11 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: