Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jelena Jankovic

Ići dole 
+30
Sakis
delgado
Vuksha
*SlAdjAnA*
milos vicentic
hipi YANKELLA
Beba Kids
Da-ja
alex_bg93
Annie
Bobo
Pele
Jeca
(:~NenA~:)
Tviksi
N4t4sh4
markowwe
Jecika
Lazevski
Jelena...
Texy
*Anja*
Good_girl_gone_bad
Shadow
Mr.blue
Jovana
Anchy
snoopy
Tatiana_Golovin_fan
Admin
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 6:54 pm

ponedeljak, 15. mar 2010, 02:45 -> 03:11
Jelena poražena u dublu

Jelena Janković u tandemu sa Italijankom Tatjanom Garbin nije uspela da se plasira u treće kolo dublova. One su poražene od Kineskinje Zi Jan i Amerikanke Betani Matek-Sands sa 4:6, 6:4, 5:10.

Jelena i Tatjana su u 1. kolu bile bolje od rusko-češke kombinacije Vera Zvonarjeva/Lusi Safarova 7:6 (4), 6:3.

Jelena Jankovic - Page 20 Jj-garbin1

Jelena Janković se plasirala i u treće kolo u singl konkurenciji nakon pobede nad Petrom Martić iz Hrvatske sa 2:0, po setovima 6:3, 7:6. Meč je trajao jedan sat i 43 minuta. Jankovićeva je na turniru šesti nosilac, a Martić je igrala kvalifikacije za ulazak u glavni žreb.

Nagradni fond WTA turnira u Indijan Velsu iznosi 4.500.000 dolara.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 15, 2010 7:16 pm

S Errani (ITA) vs [6] J Jankovic (SRB) - oko 00:00...

Srecno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Mirjana MP

Mirjana MP


Broj poruka : 80
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.05.2009

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeUto Mar 16, 2010 4:49 pm

INDIJAN VELS: Pa to može samo Jelena!

Jelena Janković se posle velike borbe sa Italijankom Erani plasirala u narednu rundu turnira u Indijan Velsu. Pobedila sa 2:1 u setovima posle gotovo tri sata!

Jelena Jankovic - Page 20 V1635910

Jelena Janković odigrala je još jedan meč za nepoverovati, ali je posle velike borbe i čak dva sata i 50 minuta igre uspela da se plasira u 4. kolo turnira u Indijan Velsu.

Deveta teniserka sveta dobila je Italijanku Saru Erani (49. igračica sveta) sa 2:1 u setovima (2:6, 7:6 (8-6), 6:4) u meču koji je lako mogla i da izgubi.

Prvi set, najbolja srpska teniserka je glatko izgubila - 6:2, a drugi set je imao neverovatnu završnicu.

Uspela je Jelena da povede 5:4, potom je serviralala za set, ali uhvatila je nervoza, grešila je i na servisu i kod drugih udaraca, i Italijanka je uspela da izjednači, da bi taj set ušao u taj-brejk. A onda drama kakvu samo Džej Džej može da režira.

Povela je 4:0, potom i 6:1 i imala PET set lopti. Uspela je, međutim, sve da prokocka, pa je Erani stigla do 6:6!

Jelena je uspela da dobije naredni poen i povela 7:6, a onda je gotovo nestvarno vraćala lopte, pogodila je nekoliko teških udaraca i dobila taj set.

Treći set je bio neverovatan i bio je zapravo ogledalo celog meča - puno preokreta, puno grešaka, dobrih udaraca i lepih poena. Teško je uopšte bilo prognozirati ko će pobediti ;ak iako bi jedna od dve teniserke imala lepu prednost.

Odlično je krenula srpska teniserka u trećem setu, povela 1:0, potom uzela servis protivnici, a onda je izgledalo da je sve otišlo do đavola...Italijanka je dobila naredna četiri gema i preokrenula na 4:2. Iako se činilo da su kola krenulo nizbrdo, Jelena je uspela da ih zaustavi i dobije naredna dva gema za novo izjednačenje - 4:4.

Erani je imala šansu da pri vođstvu od 4:2 napravi još jedan brejk, ali je propustila dve gem lopte i Jelena se nekako da se spasi, da bi potom deveta teniserka sveta silovito oduzela servis Italijanki ne dopustivši joj nijedan poen.

Srpska teniserka je potom dobila gem na svoj servis, da bi trijumfovala možda i najlepšim poenom na meču, uspevši da se iščupa iz neugodne situacije i vrati smeč loptu Italijanke.

Ko je gledao ovaj meč i navijao za Jelenu, teško da će zaspati u neko dogledno vreme!


(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeUto Mar 16, 2010 8:52 pm

ORDER OF PLAY - TUESDAY, MARCH 16, 2010

STADIUM 3 start 11:00 am
[19] A Rezai (FRA) vs [4] E Dementieva (RUS) - WTA
[12] V Zvonareva (RUS) vs [8] S Stosur (AUS) - WTA
S Greul (GER) vs [22] J Melzer (AUT) - ATP
[18] T Robredo (ESP) vs D Sela (ISR) - ATP
[17] S Peer (ISR) vs [6] J Jankovic (SRB) - WTA


Srecno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeSre Mar 17, 2010 9:25 pm

[6] J Jankovic (SRB) d [17] S Peer (ISR) 6-2, 6-2
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePet Mar 19, 2010 10:10 pm

[6] J Jankovic (SRB) d [23] A Kleybanova (RUS) - 6:4, 6:4
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeSub Mar 20, 2010 12:11 am

Bravo JECO!!! aplauz Ajmo do titule! tapsanje srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeSub Mar 20, 2010 12:15 am

INDIJAN VELS: Tako je Jelena!
19. mart 2010. 20:58 > 21:45

Jelena Janković vrlo brzo "slistila" Samantu Stosur i plasirala se u finale turnira u Indijan Velsu. Blizu je svoje 12. titule u karijeri.

Jelena Jankovic - Page 20 V164085p0

Pre tri dana Jelena Janković je bila na ivici eliminacije sa turnira u Indijan Velsu. Tada je "preživela" meč protiv Italijanke Sare Erani.

Tri dana kasnije Jelena Janković je odigrala odlično protiv Australijanke Samante Stosur i pobedom od 2:0 (6:2 i 6:4) plasirala se u svoje prvo ovogodišnje finale (poslednje finale na jednom od turnira igrala je u oktobru u Tokiju).

Posle trijumfa nad Alisom Klejbanovom u četvrtfinalu ovog turnira, Jelena je izjavila da joj se iz meča u meč vraća samopouzdanje i da oseća da joj igra postaje sve bolja. Upravo to se i osetilo u meču protiv Samante Stosur.

Peti gem prvog seta bio je ključan. Jelena je imala četiri brejk lopte, dugo je Australijanka odolevala, ali petu loptu nije mogla da spasi. Srpskinja je tada počela da igra vrlo sigurno, njen omiljeni bekhend udarac ju je služio i vrlo brzo je stigla do 6:2.

I početak drugog seta pripao je srpskoj teniserki. Jelena je odmah oduzela servis protivnici, ali je Samanta Stosur potom "stala na noge" i uspela da vrati brejk i potom povede sa 2:1 u gemovima. Džej Džej je potom sjajno servirala i brzo izjednačila na 2:2.

Ponovila se potom slika iz prvog seta. Upravo u petom gemu, Jelena pravi novi bejk i opet dolazi do prednosti. Održavala je Jelena prednost od 5:4 i servirala za meč. U jednom trenutku je prepustila inicijativu protivnici, koja je došla do tri brejk lopte. Ipak, srpska teniserka se izvukla i došla do meč lopte koju odmah koristi.

Samanta Stosur nema za čim da žali, namerila se na bolju. Australijanka je ove sezone dva puta ispala u prvom kolu (Sidnjej i Dubai), a na prvom Gren slem turniru sezone u Melburnu dogurala je do osmine finala.

Do polufinala Indijan Velsa, 25-godišnja Samanta Stosur je došla bez izgubljenog seta, tako da ova pobeda Jelene dobija na još većem značaju.

Australijanka će na novoj WTA listi ući među prvih deset teniserki na svetu (turnir je počela kao 11. na svetu). Samanta Stosur će biti prva australijska teniserka koja je ušla među deset najboljih još od Ališe Molik kojoj je to uspelo juna 2005. godine.

Jelena Janković je ostala nerešiva enigma za Samantu Stosur. Bio im je ovo treći meč i treća pobeda srpske teniserke (2006. godine u Los Anđelesu bilo je 6:4, 6:1, a 2007. u Sidneju Jelena je pobedila sa 6:2, 7:6).

Deveta teniserka sveta došla je do finala sa samo jednim izgubljenim setom. Zato na kraju meča i onaj njen poznati osmeh.

"Fokusirala sam se na retern i mislim da sam to dobro radila. Samanta je odlična teniserka", rekla je Jelena odmah posle meča, a upitana kako će "ubiti" slobodan dan pred finale, uz osmeh je odgovorila: "Idem sa mamom u šoping".

U drugom polufinalu igraju Karolina Voznijacki (Danska) i Agnješka Radvanska (Poljska).

Finale je u nedelju u 19.30 časova. Da li će Jelena uspeti da osvoji 12. titulu u karijeri?
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeSub Mar 20, 2010 11:58 pm

SVaka cast Jeco!!! Samo guraj do titule!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 22, 2010 12:22 am

Jelena Jankovic vs Caroline Wozniacki - 2:0 (6:2, 6:4)

BRAVO, JECO!
Svaka cast, potpuno zasluzeno... odlican turnir... Very Happy cheers srbin sajkaca kolce
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeSub Mar 27, 2010 1:42 am

Majami: Jelena u trećem kolu

FoNetNajbolja srpska teniserka Jelena Janković savladala je u drugom kolu turnira u Majamiju Ukrajinku Mariju Koritsevu sa 2:0, po setovima 6:4, 6:0.


Jelena, koja je nedavno osvojila WTA turnir u Indijan Velsu, savladala je 107. igračicu sveta za 90 minuta igre i tako u drugom međusobnom susretu stigla do prvog trijumva protiv Koritseve. JJ, koja je bila slobodna u prvom kolu, u narednoj rundi igra sa pobednicom meča između Ruskinje Elena Vesnina i Nemice Julija Gerges.

Obe teniserke su u meč ušle veoma nervozno, pa su u prvih šest gemova viđena čak četiri brejka, po dva na obe strane. srpska teniserka u sedmom gemu ponovo, po treći put, uspeva da oduzme servis svojoj protivnici i u narednom gemu, posle velike borbe, uspeva da stigne do prednosti od 5:3. Ispostavilo se da je to bio ključni trenutak u prvom setu pošto u preostala dva gema obe igračice uspevaju da osvoje svoj servis gem, pa osma igračica na WTA listi, sasvim zasluženo, rešava prvi set u svoju korist rezultatom 6:4.

Prvi period igre definitivno su obeležili brejkovi, kojih je ukupno bilo pet, ali je Jankovićeva bila uspešnija sa tri oduzeta servisa.

U drugom setu JJ nastavlja da igra sve bolje i već u prvom gemu pravi novi brejk. Jelena u nastavku meča potpuno dominira i ne dozvoljava ni jednu brejk priliku svojoj protivnici. Koliko je Jankovićeva bila superiorna najbolje pokazuje rezultat u drugom setu, u kome je Srpkinja slavila maksimalnim rezultatom 6:0. Iako, je meč u poslednjem gemu, pri rezultatu 15:15, bio na kratko prekinut zbog kiše JJ nije dozvolila da je to poremeti i mirno privodi meč kraju.

ATP Masters u Majamiju igra se za nagradni fond od osam miliona dolara.

izvor:B92

bravo JJ!!! samo guraj dalje... Malo sam se zabrinula u 1. setu, ali je zato sve bilo na mestu u 2. SRECNO!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeSub Mar 27, 2010 8:17 pm

BRAVO Jecooo! aplauz U sljedecem kolu igra protiv Ruskinje E. VESNINE
>>>SRECNO<<< cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 29, 2010 2:51 pm

[7] J Jankovic (SRB) d [28] E Vesnina (RUS) - 7:6(3), 6:3
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePon Mar 29, 2010 9:31 pm

Ana Ivanović odustala od FED kupa!
29. mart 2010. 16:28 > 16:30

Za opstanak u Svetskoj grupi 1 FED kupa, Srbija će se boriti bez Ane Ivanović.

Jelena Jankovic - Page 20 V165057p0

U ponedeljak, 29. marta, medijima je prosleđena informacija sa adrese "SVA Advertising Agency" u kojem se navodi da druga najbolje plasirana teniserka naše zemlje neće igrati u Areni, 24. i 25. aprila, protiv Slovakinja.

Pobednik tog meča obezbediće opstanak u elitnoj grupi FED kupa, dok će poraženi skliznuti u Svetsku grupu 2.

"Razgovarala sam sa selektorom Dejanom Vranešom i predsednikom Saveza Slobodanom Živojinovićem i došli smo do zaključka da, imajući u vidu okolnosti u kojima se nalazim i sve što se dogodilo u poslednje vreme, nije pravi momenat da budem deo tima", rekla je Ana.

"Uprkos mom odsustvu verujem da imamo dobar tim, predvođen Jelenom (Janković), kao i da je ovo dobra prilika za mlade igračice da se oprobaju na velikoj sceni", dodala je trenutno 58. teniserka na WTA listi, a nekada prva.

Jelena Jankovic - Page 20 V165057p1

"Znam da će srpski tim kao i uvek dati sve od sebe i pokazati veliku borbenost. Ja ću nastaviti da preduzimam sve neophodne korake u cilju povratka u formu i ključno je da treniram sa svojim timom i da igram turnire", dodala je Ana.

Predsednik TSS Živojinović je rekao:

"Svi znamo da je Ana prošla kroz veoma teška iskustva u poslednje vreme i mi je podržavamo u njenim naporima da učini sve sto je moguće, kako bi se vratila u vrh. Ana ima svo vreme ovoga sveta, ona ima samo 22 godine i uskoro će se vratiti", rekao je Živojinović.

(MONDO, foto: MN Press)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeUto Mar 30, 2010 6:36 pm

[9] S Stosur (AUS) d [7] J Jankovic (SRB) - 6:1, 7:6(9)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeČet Apr 01, 2010 5:18 pm

01. 04. 2010
PRESS

Jelena Janković: Ana, nije sve u tenisu!

Jelena Janković: Ani Ivanović poručujem da je tenis samo igra i da se ne bedači previše što joj trenutno ne ide. Ima važnijih stvari, uostalom ljudi širom sveta svakog dana umiru od gladi.

Jelena Jankovic - Page 20 3602-NOVAK-DJUROVIC
Prijateljice... Jelena i Ana

Najbolja srpska teniserka Jelena Janković poručila je svoj koleginici iz Fed kup reprezentacije Ani Ivanović da je tenis samo igra i da u životu postoje mnogo važnije stvari. Trenutno osma igračica sveta savetuje 58. da i pored loših rezultata mora zadržati osmeh na licu i nastaviti dalje.

Iskusnija Srpkinja takođe je prošla kroz sličan problem sa formom minule sezone, ali je ove uspela da se vrati u velikom stilu pobedom na „petom grend slemu", turniru u Indijan Velsu. Samim tim Džej Džej dobro zna šta treba činiti u kriznom periodu. Svesna je ona da Anini problemi nisu isti kao njeni, ali da su za povratak ključni vera u sebe i svoje mogućnosti, pozitivno okruženje, kao i paklen rad.


Svi imaju probleme

- Mi svi imamo različite probleme. To nije kao kada zaradite virus, pa uzmete lek i onda ozdravite. To nije tako lako kao što izgleda. Ona ima dobre ljude koji rade sa njom. Teško je deliti savete. Mislim, ja nisam psihijatar. Međutim, tenis je samo igra i u životu postoje mnoge daleko važnije stvari. Teško nam padne kada izgubimo meč, ali morate biti svesni da ljudi širom sveta ginu i umiru od raznih bolesti. I zašto bih se ja toliko bedačila zbog poraza? To je samo igra. Moraš zadržati osmeh na licu i nastaviti dalje - iskrena je Beograđanka.

Prošlu sezonu Jelena je započela kao prvi reket sveta, ali loše pripreme na kojima je nabacila previše mišićne mase, kao i bolest majke Snežane, sa kojom je nerazdvojna, prilično su je uzdrmale.
Međutim, nikada nije dopustila da klone duhom, da je kriza nadvlada.
Borila se kao lavica, tražila svetlo na kraju tunela.
Kako je jednom rekla, nije joj ni samoj jasno kako je uspela da se izbori za plasman na završni turnir sezone 2009, na kome se tradicionalno bori prvih osam teniserki na svetskoj listi. Pre mesec dana prekinula je i saradnju sa dugogodišnjim trenerom Rikardom Sančezom, iako je s njim stigla do svetskog trona.


Bitno je ostati pozitivan

- U krizama je potrebno ostati pozitivan. U životu će uvek biti dobrih i loših momenata. Ali, kada je loše potrebno je okružiti se pozitivnim ljudima. Moraš verovati u sebe, u svoje mogućnosti i da je povratak moguć. Ali, boljitak neće pasti s neba. Moraš ga zaslužiti paklenim radom. Kada padneš, moraš nastaviti da pokušavaš i da veruješ da ćeš na kraju uspeti. Moraš uvideti šta to pogrešno radiš na terenu. Ako dobro radiš, onda moraš da radiš i na određenim detaljima. A onda ti sve to daje smelost i samopouzdanje - jasna je Jelena, koja će se u ponedeljak pomeriti na sedmo mesto WTA liste.



Jelena voli šljaku

Nakon jednomesečne turneje po betonskim terenima Severne Amerike, na redu je šljaka. Prelazak na novu podlogu Jelena će ozvaničiti takođe u SAD, u Čarlstonu, posle čega sledi selidba u Evropu.
- Iskreno, ja volim da igram na šljaci, na kojoj sam osvojila nekoliko velikih i važnih turnira. Na Rolan Garosu sam stigla do polufinala, dva puta sam slavila u Rimu, a bilo je tu još nekoliko uspeha... Ne mogu sada da se setim pošto sam ostarila - našalila se Srpkinja.

(S. Đ.)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePet Apr 02, 2010 1:57 pm

01.04.2010.

Dragi moji,

konačno malo odmora i za mene. Sigurno je tako i kod vas, jer praznik je pred nama – Uskrs! Završila sam učešće na turniru u Majamiju u 4. kolu, složićete se samnom u konstataciji da je bilo malo neočekivano i rano, da sam mogla više, ali jednostavno taj dan nisam mogla puno da uradim na terenu i pružim dobru partiju, jer vetar koji je duvao nije pružao ni jednu šansu da se igra razvije, da uđem u ritam, pobedila je snaga a ne tehnika. Onaj ko je imao više snage, jače udarce taj dan, dobijao je mečeve, tako je bilo u većini susreta, kao i u mom slučaju protiv Stosur. Najvažnije je da sam zdrava završila ovaj turnir, da nije bilo povreda, jer uslovi za igru su bili takvi da su se povrede mogle dogoditi svakog trenutka. Dugi niz godina igram u Majamiju i nikada se nije dogodilo da su vremenske prilike bile ovako loše. Velika količina vlage, kiša, vetar, to nas je dočekalo i ispratilo sa ovogodišnjeg takmičenja u Ki Biskejnu kojim je završen prvi deo sezone na betonu.

Jelena Jankovic - Page 20 76_1m

Vreme je za šljaku! Nekoliko dana ću odmarati i lagano trenirati, proslaviti praznik – Uskrs sa porodicom, a zatim odlazim u Čarlston – Južna Karolina, gde me čeka prvi turnir na šljaci u 2010. Volim da igram na šljaci, volim da igram u Čarlstonu, gde je šljaka zelena, a ne crvena kao što je slučaj na svim drugim turnirima širom sveta. Pre tri godine osvojila sam ovaj turnir i to je jedan od trenutaka u karijeri koji nikada neću zaboraviti. Ne samo zbog toga što sam na kraju podigla pobednički pehar, već i zbog toga što sam u polufinalu protiv Venus Vilijams, u taj breku trećeg seta gubila 5:1 i uspela da vežem šest uzastopnih poena koji su mi doneli pobedu i ulazak u finale. Finale sam dobila lako protiv Safine 6:2, 6:2, ali i taj dan je bio za pamćenje. Pred sam početak meča znali smo da u Čarlston stiže oluja, koja preti da sve polomi i raznese. Izašle smo na teren, vetar je bio jak toliko dan nam je otežavao ne samo igru već i disanje, ali srećom uspela sam brzo da završim taj meč. Odmah po uručenju nagrada, sela sam u džip i satima smo se vozili do Atlante, gde sam ušla u avion za Sofiju. Nakon višečasovnog leta stigla sam u prestonicu Bugarske gde su me čekali ljudi iz Teniskog saveza Srbije i Fed kup tima naše zemlje, odakle smo dalje kombijem otišli u Plovdiv gde nas je čekalo ušešće u Fed kup takmičenju prve grupe Evro-afričke zone. Pred nama, Fed kup timom Srbije je sećam se bila takmičarska nemoguća misija, ali uspeli smo tada da uradimo nešto u šta niko nije verovao, osim nas samih. Nakon petodnevnih borbi bili smo jedna od dve ekipe koje su, od 16 koliko se tada takmičilo u Plovdivu, uspele da uđu u plej of za popunu Svetske B grupe. Odigrala sam tada za četiri dana 16 setova, što niko to do sada nije uradio, bilo je iscrpljujuće i to nikada neću zaboraviti, ali bez obzira na sve to će ostati jedan od nezaboravnih trenutaka u mojoj karijeri u dresu Srbije.

Raspisala sam se o vremenima prošlim, ali to je nešto što volim da podelim sa vama. Reprezentacija je za mene svetinja i sve mečeve koje sam odigrala za Srbiju, a odigrala sam ih 38 do sada, odigrala sam srcem, do poslednjeg atoma snage.
Iste 2007. godine u kome sam osvojila Čarlston i igrala u Plovdivu za reprezentaciju, te iste godine smo i igrali čuveni meč u Košicama protiv Slovakinja. Odigrala sam samo jedan meč tada, jer sam u susretu sa Cibulkovom doživela povredu, popucala su mi vlakna na levoj butini, igrale smo tri sata i 32 minuta, na kraju ni sama ne znam kako sam smogla snage da odigram poslednja dva poena i dobijem taj meč. Slovakinje su nas dočekale u prepunoj Steel Areni, u pakelnoj atmosferi u kojoj smo nažalost i sagoreli. Nakon tri godine, mi smo dobili šansu da im se revanširamo za poraz, ali i da mi njima pokažemo kako Srbija navija, voli i bodri svoje devojke. Neće nam biti lako 24. i 25. aprila 2010. u Areni, igraćemo u oslabljenom sastavu, bez Ane Ivanović, koja je odustala zbog loših partija koje trenutno pruža, pokušaćemo sve kao i do sada, pa šta bude biće.

Jelena Jankovic - Page 20 76_4m

Jedino je sigurno da ću ja dati sve od sebe, tako da se nadam da ću motivisati svoje saigračice da zajedničkim snagama stignemo do velike pobede, do opstanka Srbije u Svetskoj A grupi. Cela ekipa bi bila presrećna kada bi Ana svojim prisustvom, bez obzira na njeno ne igranje, podržala sve nas, jer bi to igračicama mnogo značilo.

Sada ono što je najlepše - želim vam Srećan Uskrs! Lepo se odmorite, uživajte u društvu svojih najmilijih, a 24. i 25. aprila 2010. dođite u Arenu da svojim prisustvom pomognete našoj reprezentaciji.

Voli vas vaša JJ


[Jelena Janković - zvanični web sajt]
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePon Apr 05, 2010 1:24 pm

Jelena je najbolja
N. Ma, 04.04.2010 20:58:50

Jelena Jankovic - Page 20 Sp-jelena

VTA tur priznaje da je Jelena Janković jedna od najboljih igračica u istoriji ženskog tenisa. Ovakvo priznanje, istaknuto pre dva dana na njihovom zvaničnom sajtu, i ne čudi, jer je naša teniserka jedna od samo tri takmičarke kojima je pošlo za rukom da posle trona u juniorskoj konkurenciji ponove isti uspeh i među seniorkama.
Beograđanka je pre devet godina osvojila grend slem u Melburnu i ustoličila se kao kraljica među nadolazećim snagama, dok je 2008. završila na prvom mestu, potvrdivši da pored izuzetnog talenta ima i izvanredan kvalitet.

Pored nje, takav uspeh među svim igračicama na planeti ostvarile su još samo Francuskinja Ameli Morezmo i Martina Hingis. Što se Švajcarkinje tiče, zanimljivo je da je kao juniorka uzela dva pehara sa Rolan Garosa, dok joj u seniorskoj karijeri to nije pošlo za rukom, iako je osvojila čak pet trofeja sa turnira najveće četvorke.

Činjenica da su samo tri igračice, od 27 koliko ih je bilo na prvom mestu ITF rang-liste (računajući period od 1994. godine), ostvarile ovakav rezultat, jasno govori da spektakularna karijera u adolescentskom dobu nije nikakav garant za pobede na VTA turu. Pri tom, od svih njih, opet samo tri su osvajale grend slemove, dok je samo 13 igračica sa ovog spiska došlo do barem jedne VTA titule.
Pored Jelene, Ameli Morezmo i Hingisove, kraljice juniorskih lista bile su i Beloruskinja Viktorija Azarenka, Kara Blek iz Zimbabvea (najbolja je bila među seniorkama, ali u dublu), pa Katarina Bondarenko iz Ukrajine, Srpkinja sa australijskim pasošem Jelena Dokić (pet VTA titula), Vera Duševina iz Rusije, Ana Lena Grenefeld iz Nemačke, Ana Kurnjikova, Krajičekova, Krasnoruckaja, Kuznjecova, Pavljučenkova, Radvanska...


KLAJSTERS: JECA U PREDNOSTI
PRVO mesto je nešto o čemu ne razmišlja Kim Klajsters. Kao glavni razlog Belgijanka navodi činjenicu da ne može da izdrži žestok ritam turnira, priznajući da ima spremnijih od nje.
- Evo, Jelena Janković i Elena Dementijeva mogu da odigraju mnogo turnira tokom sezone. Samim tim, one su u prednosti, jer nisam u stanju da izlazim na teren iz nedelje u nedelju - kaže Kim.


ANA IGRA U ŠTUTGARTU I RIMU
BIVŠA kraljica svetskog tenisa, a danas 58. na VTA listi, Ana Ivanović učestvovaće na prestižnom turniru u Rimu koji će biti održan od 2. do 8. maja.
Ovaj turnir je u vreme između Aninih događaja u Štutgartu i Madridu, a na njemu je prošle godine naša igračica stigla do trećeg kola, gde ju je savladala Poljakinja Radvanska.


http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=175363&title_add=Jelena%20je%20najbolja&kword_add=jelena%20jankovic
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeUto Apr 06, 2010 12:53 am

Njabolja je,u to nikad nisam ni sumnjala!!!Idemo Jeco,samo ti nastavi da obaras rekorde!! hocemo jos
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeČet Apr 08, 2010 1:12 pm

"Šampionat SFRJ" u Portorožu, igra i Jelena
07. APRIL 2010. | 13:04 | IZVOR: SPORTSKE.NET, SPORTSKI ŽURNAL

Jelena Janković će biti prva zvezda WTA turnira u slovenačkom Portorožu, koji se igra u drugoj polovini jula.

Jelena Jankovic - Page 20 Jankovic12404020100326180900

Jelena Janković će po svemu sudeći biti prva zvezda turnira u Portorožu. Najbolja srpka teniserka, ali i najbolje plasirana igračica iz zemalja nekadašnje SFRJ biće top nosilac na turniru u ovom slovenačkom gradu.

Pretpostavlja se da je primila bonus za dolazak pošto Slovenci, iako je nagradni fond skroman žele jednu veliku zvezdu.

Prošle godine to je bila Dinara Safina, a ove će biti Jelena Janković.

Učestvovaće i najbolja slovenačka teniserka Polona Hercog, ali i top Hrvatica, Petra Martić, pa će to biti pravo prvenstvo eks – Jugoslavije.
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeČet Apr 08, 2010 9:51 pm

hehe... Portoroz.... Very Happy Divno turisticko mesto posetila sam ga pre par god. Srecno Jeco!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeSre Apr 14, 2010 8:41 pm

DVA IZDANJA SRPSKE TENISERKE NA WTA TURNIRU
Jelena se namučila protiv Galovic
Blic online | 13. 04. 2010. - 22:31h | Foto: FoNet

Najbolja srpska teniserka Jelena Janković je posle preokreta i dva sata igre pobedila Edinu Galovic sa 2:6, 6:4, 6:3 i obezbedila plasman u 3. kolo turnira u Čarlstonu.

Jelena Jankovic - Page 20 25271_jjjankovic01-afp-al-bello_f

Jelena je meč otvorila prilično nervozno i posle niza neverovatnih grešaka sa osnovne linije, uključujući i gubitak svog servisa u dva navrata, dozvolila je Rumunki da povede sa 1:0. Statistika je tada dovoljno govorila o njenoj igri - 27% dobijenih poena iz drugog servisa, nijedan as, jedna dvostruka servis greška, i nijedan osvojen brejk.


Kako su navijači Jankovićeve navikli od nje da se, poput recimo Novaka Đokovića, posle lošeg uvodnog seta, u drugom pribere i krene da igra kako ume, i nije ih iznenadila mnogo bolja partija u nastavku susreta.

Jelena je sa dva asa, nekoliko vinera i sjajnom igrom na mreži brzo došla do 3:0 a zatim i 4:1. Ipak, nagli neočekivani pad srpske teniserke uspešno je iskoristila Galoviceva koja je u dva maha smanjila prednost i došlo se do 5:4. U desetom gemu je viđen najuzbudljiviji tenis i posle nekoliko izjednačenih poena, Jelena je teškom mukom, ali zasluženo izjednačila na 1:1.

U trećem setu Džej Džej je imala manje posla i uz dva brejka je prilično brzo povela sa nedstižnih 5:2. Rumunka je uspela da vrati jedan brejk, ali ne i više od toga - 6:3 posle ukupno dva sata i 53 sekundi tenisa.

Jelena će u 3. kolu igrati sa pobednicom susreta Evgenija Rodina (Rusija) - Mihaela Krajiček (Holandija).

Turnir u Čarlstonu premijer kategorije se igra za nagradni fond od 700.000 dolara, a Jelena je drugi nosilac. Na vrhu žreba je Karolina Voznjacki.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


SRPSKA TENISERKA O USPEŠNOM STARTU U ČARLSTONU
JJ: Dobro je da sam se namučila
D.N. / Blic online | 14. 04. 2010. - 17:26h | Foto: AFP

Jelena Janković u četvrtak nastavlja takmičenje u Čarlstonu, a posle trijumfa nad Elenom Galovic je rekla da dobro što se pomučila na putu do naredne runde.

Jelena Jankovic - Page 20 25276_jj05-afp-al-bello_f

"Mislim da je dobra stvar to što sam odigrala jedan ovako težak meč, jer vam takvi nastupi podižu samopouzdanje i postajete spremniji za ono što sledi u narednim susretima", rekla je srpska teniserka.

Ona je dodala da se ne seća prethodnog duela sa Rumunkom, sa kojom se sastala na Rolan Garosu sada već davne 2003, ali da meč u Čarlstonu sigurno neće zaboraviti.

"Edina nije imala šta da izgubi. Zato je igrala slobodno i davala sve od sebe u svakom poenu", dodala je Jankovićeva koja je na ovom turniru trijumfovala 2007, a uz Nađu Petrovu jedina je bivša šampionka koja je ostala u igri i za ovogodišnji trofej.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePet Apr 16, 2010 4:29 pm

Jankovićeva u četvrtfinalu Čarlstona

Jelena Jankovic - Page 20 Jankovic_jelena

Jelena Janković se plasirala u četvrtfinale turnira u Čarlstonu, pošto je sa ubedljivih 6:3, 6:1 savladala Evgeniju Rodinu posle samo 61 minut igre.

Protivnica naše najbolje teniserke u narednom kolu je Danijela Hantuhova iz Slovačke.
Taj meč je na programu posle 17h.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimePet Apr 16, 2010 10:34 pm

WTA ČARLSTON
Hantuhova izbacila Jelenu Janković
Blic online | 16. 04. 2010. - 19:42h | Foto: AFP/AP

Slovačka teniserkas Danijela Hantuhova plasirala se u polufinale turnira u Čarlstonu nakon što je posle preokreta eliminisala Jelenu Janković - 1:6, 6:3, 6:3.

Jelena Jankovic - Page 20 22558_jj03-afp-jeff-gross_f

Srpska teniserka je tokom nešto više od pola sata igre u prvom setu iskoristila četiri od osam brejk prilika i uz rezultat 6:1 brzo završila posao protiv slovačke teniserka koju je dobila na tri od dosadašnja četiri duela.

Hantuhova se vratila u drugom setu i to zahvaljujući famoznim brejk loptama čija preterana količina više ne iznenađuje, makar kada je u pitanju Jelena Janković.

Hantuhova je i u prvom setu do jedinog gema došla nakon oduzetog servisa, a u drugom je u prva tri gema dva puta oduzimala servis. Jelena je u startu jurila 0:3, a u maratonskom četvrtom gemu ispustila je dve brejk lopte i nakon četiri izjednačenja ipak popustila.

Kao što je doro poznato, kod Jelene nema lako završenog posla pa je Džej Džej uspela da brejkom u osmom gemu ipak smanji na 5:3 i ne dozvoli Hantuhovoj da tek tako dođe do izjednačenja. Na žalost, Jelena nije uspela da iskoristi svoj servis u devetom gemu pa je slabiju igru tokom drugog seta ipak platila gubitkom istog - 6:3 za Hantuhovu.

Jelena Jankovic - Page 20 30530_daca01-ap-fonetap_f
Jelena je dobro otvorila odlučujući set i činilo se da je na dobrom putu da povrati energiju iz prvog seta. Brzo je povela sa 2:0, ali je onda usledila serja od pet uzastopnih gemova raspoložene Slovakinje koja je došla na prag velike pobede.

Jelena je uspela da smanji na 5:3, a potom je u devetom gemu ispustila brejk loptu pa je posle nešto manje od dva i po sata igre plasman u polufinale zasluženo obezbedila Hantuhova.

Hantuhova je savladala Jankovićevu prvi put posle četiri godine, a u borbi za finale igraće protiv bolje iz duela Peng - Stousur. Nagradni fond turnira u Čarlstonu iznosi 700 hiljada evra.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 20 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 20 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitimeNed Apr 18, 2010 1:56 pm

17.04.2010.

Dragi moji,

Jelena Jankovic - Page 20 77_1m

Stigla sam u Bradenton. Uspela sam i da odspavam nekoliko sati. Putovala sam ceo dan iz Čarlstona do kasno u noć. Odmah po završetku četvrtfinalnog meča koji sam igrala protiv Hantuhove spakovali smo stvari i autom krenuli za Bradenton. Sada pokušavamo da nađemo kartu i avion, kojim bi se prebacili do Beograda, ali većina aerodroma u Evropi je zatvorena zbog oblaka vulkanske prašine koji je nastao nakon erupcije vulkana na Islandu i sada je prekrio skoro celu Evropu, time paralisao avio saobraćaj. Od kako sam se probudila sedim za kompjuterom i čitam sve vesti, pratim dešavanja vezana za ovaj avio kolaps, jer jako mi je važno da što pre dođem u Beograd jer za nedelju dana igramo Fed kup meč plej ofa protiv selekcije Slovačke. Želim da prvim mogućim letom dođem kući, u Beograd jer moram i na terapiju kod mojih lekara. Zglob leve ruke mi je povređen, pod otokom je već nedelju dana i iz meča u meč mi je bilo sve gore i bolnije. Loptice u Čarlstonu su bile preteške i nažalost na prvom treningu u Čarlstonu sam napravila neki pokret i povredila se, ali o tome nisam želela da govorim na konferencijama na turniru da ne bi svojim budućim protivnicama dala ohrabrenje. Igrala sam koliko sam mogla, bez bekhenda i sa strahom da još više ne pogoršam povredu.

Meč protiv Hantuhove otvorila sam dobro, lako dobila prvi set, ali već na početku drugog seta je krenula ruka sve više da me boli, ja sam se uspaničila, izgubila koncentraciju i dok sam uspela malo da se smirim, rezultat je otišao u nepovrat. Da sam bila zdrava, bila bi druga priča. Vrlo često u zadnje vreme se povređujem jer sam krenula da radim mnogo više i drugačije da bih podigla svoj nivo igre na najviši mogući. U koliko me zdravlje bude služilo, rezultati neće izostati.

Toliko od mene za sada, idem u dalju potragu za letom kojim ću se prebaciti za Beograd, mada kako vidim sada na vestima i naš aerodrom „Nikola Tesla“ danas otkazuje sve letove. Nadam se da ću u naredna dva-tri dana uspeti da se nekako prebacim u Srbiju. Možda nađem neku podmornicu ako ne bude aviona, hehehe, šalim se Wink

Jedva čekam da se okupi reprezentacija, da ponovo Dejan, moje saigračice, ja i ceo tim budemo zajedno, da se pripremimo za susret sa Slovačkom i verujem u punoj Areni dočekamo protivnice, a zatim i zabeležimo veoma važnu i veliku pobedu za nas. Nadam se da ste već uzeli karte za ovaj meč i da ćete doći da nas podržite, jer od velike važnosti nam je vaša podrška.


Javiću se narednih dana sa novim vestima i informacijama, nadam se lepim i uspešnim.

Voli vas vaša JJ
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jelena Jankovic - Page 20 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 20 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Jankovic
Nazad na vrh 
Strana 20 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći
 Similar topics
-
» Ana Ivanovic vs Jelena Jankovic
» Slike Jelene Jankovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniserke-
Skoči na: