Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novak Đokovic

Ići dole 
+19
delgado
Sakis
Pele
*SlAdjAnA*
Lazevski
Vuksha
hipi YANKELLA
Beba Kids
Annie
(:~NenA~:)
N4t4sh4
markowwe
Jecika
Tviksi
Texy
snoopy
Jelena...
Admin
Swanton bomb
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimePet Okt 16, 2009 5:46 pm

Novak Đoković (SRB) vs Gilles Simon (FRA) - 2:1 (6:3 2:6 6:2)

Bravo!



Novak Đoković (SRB) vs Nikolay Davydenko (RUS) - SUBOTA od 10.30h (Sport klub, RTS)



Srecno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSub Okt 17, 2009 7:50 pm

Novak Đoković (SRB) vs Nikolay Davydenko (RUS) - 6:4, 4:6, 6:7 (1:7)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSub Okt 17, 2009 7:51 pm

17. oktobar 2009. | 16:40 | Izvor: B92, Reuters
Đoković: "Razočaran sam"

Srpski teniser Novak Đokovic, koji se od ponedeljka vraća na treće mesto na ATP listi, rekao je da je razočaran zbog poraza u polufinalu Mastersa u Šangaju.

Đoković, koji je pokušao da stigne do drugog uzastopnog fianla na ATP turu, posle prošlonedeljnog trijumfa na turniru u Pekingu, sada je eliminisan od strane šestog nosioca u Šangaju, Rusa Nikolaja Davidenka, sa 4:6, 6:4, 7:6. Ovo je bio prvi poraz za Srbina u poslednjih 11 mečeva u Kini.

"Veoma sam razočaran jer smatram da sam igrao odlično. Međutim, ne mogu da budem nezadovoljan, pošto su iza mene dve fantastične nedelje", rekao je 22-godišnji teniser.

Novak je pohvalio igru Davidenka u završnici meča

"Što se mene tiče nije bilo nikakvih problema u taj brejku. Jednostavno, on je igrao fantastičan tenis"
, ocenio je Đoković.

Njegov protivnik je priznao da je to bio veoma težak meč.

"Današnji meč je bio dug i veoma naporan. U pojedinim trenucima ja sam imao više sreće, na momente sreća je bila naklonjena Novaku. Na kraju, u taj brejku, ja sam imao više sreće", izjavio je Davidenko, koji se ovom pobedom plasirao u četvrto ovosezonsko finale.

"Sjajan je osećaj stići do finala. Cilj mi je da osvojim što više ATP bodova i završim sezonu među prvih deset"
, rekao je Davidenko i dodao da još uvek ne razmišlja o završnom turniru sezone, koji se igra u Londonu i na kome će učestvovati osmorica najuspešnijih tenisera.

Davidenko će u nedeljnom finalu igrati protiv Španca Rafaela Nadala, koji je u polufinalu savladao zemljaka Felisijana Lopesa. Lopes je zbog povrede predao meč u drugom setu, pri rezultatu 6:1, 3:0 za Nadala.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSub Okt 17, 2009 7:54 pm

16. oktobar 2009. | 22:47 | Izvor: B92, Tajms
Kako je Novak odbio Britance

Jedan od najboljih tenisera današnjice Novak Djoković u intervju za londonski "Tajms" po prvi put je javno progovorio o nekadašnjoj želji Britanaca da ga angažuju za svoj nacionalni tim, i to plate velikim novcem. Srpski teniser je u Šangaju engleskom novinaru vrlo jednostavno objasnio situaciju i dilemu u kojoj se (nije) našao:

"Da budem iskren, razgovori koje je započela teniska federacija Velike Britanije su bili ozbiljni. Nudjeno mi je mnogo mogućnosti, a želeli su još nekoga pored Marija. Medjutim, čemu sve to? Ja sam Srbin i ponosan sam što sam Srbin, nisam želeo sve to da pokvarim samo zbog činjenice da mi neko nudi bolje materijalne uslove. Počeo sam da zaradjujem novac, trener je počeo da putuje sa mnom... To je bila isključivo moja odluka" rekao je izmedju ostalog Novak Djoković za "Tajms" i tako po prvi put javno potvrdio ono što se u teniskim "kuloarima" šuškalo već par godina...
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimePon Okt 26, 2009 10:46 pm

Đoković: Zasluženo sam na trećem mestu
Autor: P. Vuković | Foto:AP | 26.10.2009. - 05:00

Sumirajući sezonu koja je na zalasku, Novak Đoković je za britanski „Independent“ ocenio da je veoma zadovoljan urađenim. Jedino gde bi voleo da je više uradio su grend slemovi, ali osim par manjih padova i uspona, Nole smatra da je imao vrlo solidnu godinu.

- Mislim da sam zaslužio povratak na treće mesto, jer sam igrao jako dobro u protekla dva, tri meseca. Ali, isto tako svestan sam da je drugi razlog mog povratka u top 3 odsustvo Endija Mareja sa turnira u Pekingu i Šangaju zbog povrede
- počinje Novak priču.
Iako je godina na zalasku, Đoković kaže se oseća veoma spremno, kako fizički, tako i mentalno.
- Pokušavam da ne obraćam pažnju na rang listu, već na moju dobru formu. Kalkulacije mogu da vas odvuku ka neželjenom pravcu. Osećam se vrlo dobro i motivisano da napravim još neki zapažen rezultat.

Noletu su mnogi, uključujući i kolege sa terena, zamerali na slaboj fizičkoj pripremljenosti, ali sada te reči više nemaju osnovu.
- Mnogo sam se trudio da se popravim na fizičkom planu. Teško je kada zamenite kondicionog trenera. Ne želite da napravite veliku promenu, jer može da vam pokvari sve, tako da se novi trener (Gebhard Pil-Griš) prilagodio meni i polako me uveo u njegovu rutinu. Pokazalo se vrlo uspešno. Popravio sam rad nogu, kretanje, jer je to način da se dobiju mečevi. Moja najveća prednost je trkačka sposobnost.

Engleze je posebno zanimao uticaj novog člana stručnog štaba Toda Martina.
- Uneo je veliko znanje, iskustvo, ali i smirenost u naš tim. On je veoma pozitivna osoba, što ja volim. Pre US opena proveli smo dosta vremena na treningu. Dosta smo uložili truda. Jer ja sam temperamentan, čak i kad vežbam pokazujem emocije.

Na terenu deluje neustrašivo, ali Nole priznaje da postoji čovek od koga zazire.
- To je Tod Martin. Kada se iznerviram i udaram reketom o pod, pogledam Toda i malo se uplašim kakva će mu biti reakcija, šta li će da kaže. Međutim, od njega stigne odgovor: „Pre nego što si pogrešio, bio je dobar udarac. Nastavi tako“. Uvek pokušava da sve gleda iz pozitivnog ugla.

Ni dosadašnji trener Marijan Vajda takođe nije zaboravljen.
- Sa Vajdom ću raditi na turnirima u Evropi, a sa Martinom u SAD. Martin ima dosta obaveza, otac je troje dece, teško nam je da se uskladimo. Ali nekako smo se pronašli.

Osim fizičke pripremljenosti, Đoković je napredovao i na tehničkom planu.
- Popravio sam slajs značajno. Raspolažem sa više vrsta udaraca. Važio sam za dobrog defanzivca i igrača sa osnovne linije, ali ću sada pokušati sebi da olakšam, popravim voleje i tako nateram sebe da više izlazim na mrežu. Tako će mi porasti i samopouzdanje - zaključio je treći teniser sveta.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimePon Nov 02, 2009 11:14 pm

Andreas BECK (GER) vs Novak DJOKOVIC (SRB) - centralni teren, ne pre 20:00...

Srecno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 5:09 pm

Novak Đoković se plasirao u drugo kolo turnira u Bazelu pobedom nad Nemcem Andreasom Bekom u dva seta 6:3, 7:5 za jedan čas i 27 minuta.

Protivnik srpskog tenisera u narednoj rundi biće Jan Hernih koga je Đoković dva puta pobedio ove godine.
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSre Nov 04, 2009 9:07 pm

Bravo Nole!!! Srecno u narednom mecu... srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeČet Nov 05, 2009 11:03 pm

5. novembar 2009. | 17:33 | Izvor: B92
Đoković ekspresno 6:0, 6:0

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo pretposlednjeg velikog teniskog turnira u sezoni, koji se igra u Bazelu.

Treći teniser sveta eliminisao je Čeha Jana Herniha posle samo 53 minuta igre, maksimalnim rezultatom 2:0, po setovima 6:0, 6:0. Đoković će u narednoj rundi igrati protiv pobednika duela između domaćeg tenisera Stanislasa Vavrinke i Finca Jarka Nieminena.

Đoković, koji je u Bazelu postavljen za drugog nosioca, dominirao je od prvog poena. Srpski teniser je napravio ukupno šest brejkova, koje je ravnopravno podelio, pošto je po tri puta u svakom setu oduzeo servis svom protivniku. Sa druge strane, Hernih ni u jednom trenutku nije uspeo ozbiljno da se suprotstavi Đokoviću, koji je ovim trijumfom na najbolji mogući način nastavio svoj debitantski nastup na turniru u Bazelu.

Đoković je prva četiri gema u meču sa 59. teniserom sveta dobio za svega 13 minuta. Međutim, Đoković se potom mučio u petom gemu, kada je Čehu dozvolio jednu brejk loptu, koju on nije uspeo da iskoristi. Čini se da je ova propuštena prilika potpuno slomila Herniha, pošto je Đoković lako dobio naredni gem i poveo sa 1:0 u setovima.

Drugi set se nastavio u istom ritmu, pošto je Đoković ponovo lako stigao do prednosti 3:0 u gemovima. Hernih je tada na svoj servis poveo sa 40:15, ali ni to nije uspeo da iskoristi, pa je usledio potpuni debakl rezultatom 6:0, 6:0.

"Ako ste pobedili nekoga sa 'duplom nulom', to znači da je on igrao veoma, veoma loše. U stvari, čini mi se da se Hernih nije ni
dovoljno potrudio"
, izjavio je nakon meča Đoković novinarima u Bazelu.

Hernih je imao tri brejk-lopte u prvom setu, ali nije uspeo da ih iskoristi.

"Bilo je neobično pred kraj meča, jer su svi u publici navijali da Hernih osvoji jedan gem. Ipak, mi smo profesionalci i on je moj
protivnik na terenu"
, dodao je Đoković.

Turnir u Bazelu igra se za ukupni nagradni fond od 1.775.000 evra.
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimePet Nov 06, 2009 4:45 pm

uuu... brza i laka pobeda... Svaka cast! Srecno u narednom mecu... srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimePet Nov 06, 2009 6:27 pm

Novak Đoković (SRB) vs Stanislas Wawrinka (SUI) - mec uskoro pocinje...

Srecno, Nole! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSub Nov 07, 2009 8:02 pm

Novak Đoković (SRB) vs Stanislas Wawrinka (SUI) - 2:1 - 3:6, 7:6, 6:2





Novak Đoković (SRB) vs Radek Stepanek (CZE) - 2:1 - 6:7(4:7), 7:5, 6:2
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeNed Nov 08, 2009 11:35 pm

Bravo Nole legendo!!! srbin
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimePon Nov 09, 2009 3:56 pm

Noleeeeeee!!!!!! :) svaka cast!!!!!!!!!! Ajde sad u Parizu se pokazi! Dijeli te samo 545 poena od Nadala!! SRECNO!! srbin kolce
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimePon Nov 09, 2009 7:33 pm

Svaka cast, Nole!
Odlican mec i nedelja... pobeda je jos sladja, jer je bas u Bazelu... :)

SVAKA CAST!


Srecno u Parizu! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeUto Nov 10, 2009 5:07 pm

ATP: Đoković sve bliži Nadalu

BetaNa najnovijoj ATP listi srpski teniser Novak Đoković se trijumfom na turniru u Bazelu bodovno još više približio drugom teniseru sveta Rafaelu Nadalu.


Đoković sada sa 8.300 bodova zaostaje za Nadalom 545 bodova, što je za 410 poena manje u odnosu na prethodnu nedelju. Rodžer Federer je i dalje prvi sa 10.340 bodova, dok je Endi Mari četvrti, a Huan Martin Del Potro peti. Viktor Troicki je i dalje 29. dok je Janko Tipsarević izgubio jednu poziciju i sada je 40. teniser sveta.

Ilija Bozoljac je pao za pet pozicija i sada je 210, dok je Filip Krajinović dve pozicije ispod i sada je 269.

Najveći skok napravio je Jen-Hsun Lu iz Kineskog Taipeia koji je napredovao za 27 pozicija i probio se među 100 najboljih tenisera sveta, na 99. poziciju.

ATP lista top 10, 9. novembar:

1. Rodžer Federer (Švajcarska) 10.340
2. Rafael Nadal (Španija) 8.845
3. Novak Đoković (Srbija) 8.300
4. Endi Mari (Velika Britanija) 7.140
5. Huan Martin Del Potro (Argentina) 6.050
6. Endi Rodik (SAD) 4.500
7. Nikolaj Davidenko (Rusija) 4.430
8. Fernando Verdasko (Španija) 3.360
9. Žo-Vilfred Conga (Francuska) 2.985
10. Robin Soderling (Švedska) 2.935
29. Viktor Troicki (Srbija) 1.175
40. Janko Tipsarević (Srbija) 1.015
210. Ilija Bozoljac (Srbija) 226
269. Filip Krajinović (Srbija) 166

Izvor:B92

ideemoo Nole!!! Samo hrabro. srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeUto Nov 10, 2009 5:27 pm

POSLE TRIJUMFA NAD FEDEREROM U BAZELU NOVAK ĐOKOVIĆ DAO I ŠALJIVI INTERVJU
Nole: Volim Jelenu, ko je Rodžer?

Ona je ljubav mog života - počeo je Nole, kada je novinar kao asocijaciju izrekao „Jelena Ristić“. Kada je čuo pojam „Rodžer Federer“, štrecnuo je sagovornika. Rodžer, koji Rodžer?, pravio se nevešt, dobro, dobro, Rodžer je najbolji teniser svih vremena.


Konačno je priznao Novak Đoković da je atraktivna Jelena Ristić ljubav njegovog života!
Nole je, razumljivo, prethodnih dana bio u centru pažnje švajcarskih novinara. U neobičnoj igri asocijacija za „Blik“ Novak je, osim o Jeleni, ispalio još nekoliko zanimljivih komentara, a nije propustio da se malo „bocne“ Švajcarce za njihovu sportsku ikonu Rodžera Federera, koga je pobedio u finalu turnira u Bazelu.
- Ona je ljubav mog života - počeo je Nole, kada je novinar kao asocijaciju izrekao pojam „Jelena Ristić“.

Novak je tada prvi put javno priznao koliko je zaljubljen u 24-godišnju Beograđanku koja studira ekonomiju u Milanu i sa kojom je u vezi već nekoliko godina.
Tokom finalnog meča Đokovića i Federera u dvorani „Sent Jakobs“ kamere su često zumirale Jelenu, koja je emotivno prolazila kroz sve Noletove uspone i padove tokom meča. Međutim, precizni Švajcarci primetili su da je ona aplauzima nagrađivala i sjajne poteze Rodžera Federera.
- Naravno da mi je drago što je ona ovde - kratko je rekao Nole, otkrivajući da su se njih dvoje veoma brzo dogovorili da Jelena dođe u Bazel, pošto poslednjih deset meseci boravi u Monaku, gde radi u kompaniji „Tamoil“, čiji je vlasnik predsednik Libije Muamer Gadafi. verovatno je dogovore o dolasku u Bazel olakšala i činjenica da je Monte Karlo, pored Beograda poodavno Novakova druga kuća.

Posle Jelene, igra asocijacija preselila se na druge terene, pa i na teniski. Kada je čuo pojam „Rodžer Federer“, Srbin je malo štrecnuo sagovornika.
- Rodžer? Koji Rodžer? - pravio se nevešt naš teniser i potom je uz smeh nastavio:
- Dobro, dobro, Rodžer je najbolji teniser svih vremena.
Đoković je u nastavku igre upitan na šta ga asocira pica.
- Specijalitet Italijana i mojih roditelja. Oni su vlasnici picerije i palačinkarnice. Kunem se- ispričao je Novak trudeći se da ostane ozbiljan.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSre Nov 11, 2009 3:00 pm

Djokovic vs Monaco - 2:0 (6:3, 7:5)

Bravo!
Srecno u sledecem mecu! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeČet Nov 12, 2009 2:17 pm

Đoković i Vajda putuju na Mondijal

Naš as i njegov trener veliki fudbalski fanovi. Jedva čekaju Južnu Afriku, jer su se i Srbija i Slovačka plasirale na SP.

Retko ko može da se pohvali kolekcijom fudbalskih dresova poput našeg najboljeg tenisera Novaka Đokovića. Ipak, da se fanatizam prema “bubamari” ne završava samo na slaganju majica u ormaru, dokazuje i želja Novaka Đokovića i njegovog trenera Marjana Vajde da prilagode ceo kalendar naredne sezone samo kako bi uživo mogli da navijaju za Srbiju na predstojećem Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi.

"Srbija i Slovačka, uz Švajcarsku, kao male zemlje, ostvarile su izuzetan uspeh time što su se kao prvoplasirane u grupi obezbedile plasman na Mundijal. Mi ćemo sigurno naći način da otputujemo tamo i navijamo za naše reprezentacije", poručili su Đoković i Vajda sa jednog od treninga u Bazelu, koji su odradili sa domaćim ljubimcem Kjudinelijem.

Iako je proteklih meseci bio zauzet brojnim obavezama, putovanjima i važnim mečevima, naš as je uvek pronalazio vremena da prati mečeve “orlova”.

"Pred drugo ili treće kolo tokom takmičenja u Šangaju probudili smo se u tri ujutro, samo da bismo gledali fudbal. Srbija je igrala sa Rumunijom u Beogradu, a Slovačka protiv Poljske u gostima. To su bile odlučujuće utakmice za naše timove koje nismo hteli da propustimo i bili smo oduševljeni posle pobeda. Marjan nije ni spavao te noći. Radovali smo se i slavili narednih pet dana"
, otkrio je Đoković.







Novak Đoković (SRB) vs Arnaud Clement (FRA) - ČETVRTAK oko 13.00h (Sport klub, RTS)

Srecno, Nole! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeČet Nov 12, 2009 6:42 pm

Novak Đoković (SRB) vs Arnaud Clement (FRA) - 2:0 (6:2, 6:2)

Bravo!
Protivnik u cetvrtfinalu mu je Robin Soderling...
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeČet Nov 12, 2009 10:36 pm

BraviSimo Nole! Ekspresna pobeda... Wink Srecno protiv Robina Soderlinga. srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimePet Nov 13, 2009 3:11 pm

12. novembar 2009. | 18:31 | Izvor: B92, Tanjug
Đoković prezadovoljan svojom igrom

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je posle pobede nad Arnoom Klemonom i plasmana u četvrtfinale Mastersa u Parizu da je izuzetno zadovoljan igrom.

"Prezadovoljan sam jer sam uspešno sproveo agresivnu taktiku. Pronalazio sam najbolje uglove iz kojih sam plasirao udarce i osvajao poene. Danas mi je sve polazilo za rukom", rekao je Đoković.

Treći reket sveta je pohvalio francusku publiku.

"Obožavam atmosferu u Bersiju", rekao je Đoković koji će se u četvrtfinalu sastati sa Šveđaninom Robinom Soderlingom.






Novak Đoković (SRB) vs Robin Soderling (SWE) - u 14.00h (Sport klub, RTS)

Srecno, Nole! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSub Nov 14, 2009 5:43 pm

NOLE SE POBJEDOM NAD NADALOM U PARIZU, PLASIRAO U FINALE!! I AKO SUTRA TRIJUMFUJE BICE 2. NA ATP LISTI!!!!!!! AJMO NOLEEE...

ps. NADALA JE POBJEDIO SA 6:2, 6:3 ...SMLATIO GA.. Very Happy cheers

srbin aplauz sajkaca
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeSub Nov 14, 2009 11:35 pm

Jeeaaa... Bravo Nole za pobedu... Ocitao si lekciju Nadalu... srbin aplauz
Nadam se da ces sigurnu igru pokazati i sutra u finalu.... Srecno! Wink
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 12 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 12 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitimeNed Nov 15, 2009 8:35 pm

YEAH!!!!!!!!!!!!!!!! NOLE OSVOJIO PARIZ!!!!!!!!! SVAKA CAST!!!!!!!!!!! Very Happy cheers srbin kolce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novak Đokovic - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 12 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novak Đokovic
Nazad na vrh 
Strana 12 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: