Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Empty
PočaljiNaslov: Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema    Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  I_icon_minitimePon Apr 07, 2008 5:07 pm

Srpski teniser Janko Tipsarević zauzeo je na najnovijoj rang listi 38. poziciju, što je njegov najbolji plasman u karijeri. Tipsarević je nakon povratka u Beograd izjavio da se raduje novom napretku na listi, ali da još nije ispunio cilj.

"Lepo je što sam 38. na listi, ali moj cilj je da budem jedan od nosilaca na grend slem turniru. Ako i ne uspem, nije bitno, samo nije lepo da igram sa Nikolajem Davidenkom ili Rafaelom Nadalom rano", rekao je Tipsarević novinarima u Beogradu posle povratka iz Majamija, gde je održan drugi turnir Masters serije.

Tipsarević je na Floridi stigao čak do četvrtfinala, da bi zatim izgubio od budućeg šampiona Nikolaja Davidenka.

Reprezentativac Srbije rekao je da ne zna da li će igrati na sledećem turniru, u Valensiji, jer nema vremena da se pripremi za promenu podloge.

"Nemam vremena da se spremim za šljaku, ali ću možda igrati i iskoristiti to kao trening. Ako i ispadnem u prvom kolu, ostaću još nedelju dana da se spremim za podlogu pred sezonu šljake", rekao je Tipsarević prilikom promocije poštanskih maraka sa likovima tenisera Srbije povodom Olimpijade u Pekingu.

B92
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema    Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  I_icon_minitimePon Apr 07, 2008 9:28 pm

tako je Tipsi tako se razmislja Very Happy treba da razmislja ko pobednik da bi to i bio Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema    Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  I_icon_minitimePon Apr 07, 2008 9:54 pm

Srpski teniser Janko Tipsarević izjavio je da je zadovoljan što je postigao najbolji plasman na ATP listi u karijeri, ali da još nije ispunio cilj.

'Lepo je što sam 38. na listi, ali moj cilj je da budem jedan od nosilaca na grend slem turniru. Ako i ne uspem, nije bitno, samo nije lepo da igram sa Nikolajem Davidenkom ili Rafaelom Nadalom rano', rekao je Tipsarević novinarima u Beogradu.

Reprezentativac Srbije rekao je da ne zna da li će igrati na sledećem turniru, u Valensiji, jer nema vremena da se pripremi za promenu podloge.

'Nemam vremena da se spremim za šljaku, ali ću možda igrati i iskoristiti to kao trening. Ako i ispadnem u prvom kolu, ostaću još nedelju dana da se spremim za podlogu pred sezonu šljake', rekao je Tipsarević prilikom promocije poštanskih maraka sa likovima tenisera Srbije povodom Olimpijade u Pekingu.

Tipsarević je na današnjoj ATP listi izbio na 38. mesto, što mu je najbolji plasman u karijeri.


Ovaj je sličan, samo je sa RTS-a.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema    Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  I_icon_minitimeUto Apr 08, 2008 3:47 pm

Skoro isti tekst, samo sa sajta TV Avala, da ne bude da nekog favorizujem:
Srpski teniser Janko Tipsarević izjavio je danas da je zadovoljan što je postigao najbolji plasman na ATP listi u karijeri, ali da još nije ispunio cilj.

"Lepo je što sam 38. na listi, ali moj cilj je da budem jedan od nosilaca na grend slem turniru. Ako i ne uspem, nije bitno, samo nije lepo da igram sa Nikolajem Davidenkom ili Rafaelom Nadalom rano", rekao je Tipsarević novinarima u Beogradu. Reprezentativac Srbije rekao je da ne zna da li će igrati na sledećem turniru, u Valensiji, jer nema vremena da se pripremi za promenu podloge.

"Nemam vremena da se spremim za šljaku, ali ću možda igrati i iskoristiti to kao trening. Ako i ispadnem u prvom kolu, ostaću još nedelju dana da se spremim za podlogu pred sezonu šljake", rekao je Tipsarević prilikom promocije poštanskih maraka sa likovima tenisera Srbije povodom Olimpijade u Pekingu.

Tipsarević je na današnjoj ATP listi izbio na 38. mesto, što mu je najbolji plasman u karijeri.
TV Avala
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema    Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  I_icon_minitimePet Apr 11, 2008 12:57 pm

BOLJE GREND SLEM NEGO ZLATO U KINI
Janko Tipsarević kaže da bi više voleo da uzme jedan od četiri najveća turnira nego da se okiti odličjem u Pekingu


Drugi najbolje rangirani srpski teniser Janko Tipsarević izjavio je da bi više voleo da osvoji neki grend slem turnir nego olimpijsku medalju.

- Znam da su Olimpijske igre veliko takmičenje i lep je osećaj igrati za svoju zemlju, ali osvajanje grend slem turnira je najveći san u karijeri profesionalnog tenisera - rekao je Tipsarević novinarima u Novom Sadu.

On je kazao da je u Srbiji sada stvorena atmosfera u kojoj je osvajanje jedne olimpijske medalje u Pekingu očekivana stvar, ali je podsetio da na prošlim Igrama Srbija nije imala predstavnika u tenisu.

Dejvis kup reprezentativac Srbije dodao je da veruje da će u Pekingu u dublu za Srbiju igrati Novak Đoković i Nenad Zimonjić, jer su oni odličan tandem i mogu da osvoje medalju.

- Ja ću biti na raspolaganju, uskočiću ako zatreba, ali mislim da oni zaslužuju da igraju u dublu i da donesu medalju - ocenio je Tipsarević.

Srpski teniser Janko Tipsarević je u ponedeljak na ATP listi zauzeo 38. mesto, što je rekord njegove karijere, i još nekoliko pozicija ga deli od garancije da će biti nosilac na grend slemovima. Nekada jedan od najperspektivnijih juniora sveta bi možda i bio zadovoljan tim renkingom, da nije Novaka Đokovića...

- Noletovi uspesi i mene teraju da idem što više napred. Da on nije tako visoko plasiran, ja bih bio zadovoljan i time što sam oko 30. mesta. Jer, bio bih car u Srbiji - kaže Tipsarević.

Ipak, Janko nema problema sa sujetom i priznaje svom tri godine mlađem kolegi da je najpopularniji i najbolji u Srbiji. Tipsarević je čak nedavno u šali rekao da je Novak toliko popularan, da bi mogao da bude predsednik države.

- Mene, koji sam malo dete za njega, pratilo je 60 klinaca i tražilo autograme i fotografisanje. Možete da zamislite kako je tek s njim. On je stvarno veoma popularan, a to je i zaslužio svojim uspesima - obrazložio je Tipsi svoju teoriju, ne želeći pri tom da kaže da li bi on u tom slučaju mogao da bude ministar sporta.

Janko Tipsarević je prošle nedelje igrao četvrtfinale turnira masters serije u Majamiju, a još se prepričava kako mu je pre dva i po meseca Federer izmakao za dlaku. Tada je objasnio da je potrebno samo verovati u trijumf, a sada ima i recept kako postati „Gospodin Iznenađenje“.

- Bitno je igrati dobro i pobeđivati velike tenisere na bitnim turnirima, jer onda si u centru pažnje - objašnjava Janko i dodaje:

- Lepo je što sam 38. na listi, ali moj cilj je da budem jedan od nosilaca na grend slem turniru. Ako i ne uspem, nije bitno, samo nije lepo da rano igram s Davidenkom ili Nadalom.

Dejvis kup reprezentativac Srbije počinje da taktizira, pa se tako neće preterano isticati na predstojećem turniru u Valensiji, već će svu snagu usredsrediti da se što bolje pripremi za sledeći masters turnir u Monte Karlu. Ukoliko tu odigra dobro, mogao bi konačno da stigne do kote 32.

- Nemam vremena da se spremim za šljaku, ali ću možda igrati i iskoristiti to kao trening. Ako i ispadnem u prvom kolu, ostaću još nedelju dana da treniram za Monte Karlo.
kurir
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Sponsored content





Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema    Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Janko Tipsarevic: Hoću među nosioce gren slema
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Janko Tipsarevic - Facebook
» Janko Tipsarevic Official Site
» Janko Tipsarevic postao marka :)
» 2010 Farmers Classic, Los Angeles

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Novinski tekstovi i intervijui-
Skoči na: