Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nenad Zimonjić

Ići dole 
+10
*SlAdjAnA*
Vuksha
Jecika
Jelena...
(:~NenA~:)
markowwe
snoopy
Aleksa
Texy
Admin
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Jelena...
Janko fan forever :D
Jelena...


Broj poruka : 415
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 07, 2008 4:02 pm

Kako mi je drago Very Happy Bravo Zikiiiii Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeUto Jul 08, 2008 9:28 pm

Zimonjić gleda ka Pekingu

Foto: BetaŠampion Vimbldona u dublu Nenad Zimonjić izjavio je da je trijumf na tom turniru najvažniji trenutak u njegovoj karijeri i dodao da je sledeći cilj medalja na OI u Pekingu.


"Vimbldon je želja svakog tenisera, a osećaj posle pobede u finalu na Centralnom terenu ne može se opisati rečima. Do ovog Vimbldona osvojio sam 21 titulu na različitim turnirima, uključujući tri grendslem trofeja u mešovitom dublu, ali ništa ne može da se poredi sa ovim", rekao je Zimonjić na konferenciji za novinare u Skupštini grada.

Srpski teniser, koji je na Vimbldonu igrao sa Kanađaninom Danijelom Nestorom, rekao je da će na olimpijskom turniru u Pekingu nastupiti sa Novakom Đokovićem, sa kojim je do sada u dublu zabeležio pet pobeda i dva poraza.

"Nećemo, nažalost, imati mnogo vremena da se uigramo, ali ne mislim da je to veliki problem. Novak i ja smo do sada na turnirima igrali sedam puta, imamo učinak 5-2. Posebno su važne dve pobede u dublu u Dejvis kup mečevima. Biće jaka konkurencija u Pekingu, ali verujem da ćemo se videti ponovo ovde nakon olimpijskog turnira", poručio je Zimonjić.


Izvor: B92
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 2:30 am

Zimonjić trenirao na Gemaksu pred put u Toronto
Pet zlatnika za Nenada
Nenad Zimonjić - Page 2 Pet-v10
Teniski klub Gemaks i vlasnik Đorđo Antelj priredili su juče prijem našem najboljem dubl igraču Nenadu Zimonjiću, koga posle osvajanja Vimbldona očekuju turniri u Torontu i Sinsinatiju.

Nenad je ovom prilikom zbog velikog uspeha u engleskoj prestonici nagrađen i sa pet zlatnika iz sefa Narodne banke Srbije.
- Zahvaljujem se svima i velika mi je čast što sam na Vimbldonu predstavljao svoju zemlju. Ovo mi je bilo četvrto finale i to sa spektakularnim poslednjim gemom - izjavio je Zimonjić.
Nenad Zimonjić je juče prvi put trenirao posle povrede ruke i veruje da će do početka turnira u Torontu i Sinsinatiju povreda biti u potpunosti zalečena.

- Osećam mali bol, ali se nadam da ću do ponedeljka, kada startuje turnir u Torontu, biti spreman - rekao je naš teniser.
- Nestor je na turniru u Indijanapolisu i čekam ga da mi se pridruži posle toga u Torontu. Presrećni smo obojica što smo uspeli da se nađemo na poziciji broj jedan na listi parova i verujemo da ćemo do kraja godine ostati i biti prvi tim na svetu - odgovorio je popularni Ziki na pitanje gde mu se partner trenutno nalazi.

Izvor: ALo
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 2:48 am

Ziki trenira u Beogradu s longetom

- Teniser Srbije Nenad Zimonjić trenira u Beogradu iako mu povređena leva ruka još nije izlečena.

TRENING "Ruka je dobro, ali nije potpuno zalečena. Trebaće još neke tri i po nedelje dok se potpuno ne zaceli, a do tada ću nositi longetu sa kojom mogu da igram", rekao je Zimonjić agenciji Beta na terenu sportskog centra "Olimp".
Teniser će još sutra trenirati, a onda putuje za Toronto, zatim Sinsinati u SAD i na kraju za Peking, na Olimpijske igre.
Popularni Zimonjić nije odmah mogao da razgovara sa izveštačem Bete posle prepodnevnog treninga jer se pola sata potpisivao na loptice, rekete, torbe, kačkete i drugu opremu mnogobrojne dece raznih uzrasta koja su došla da gledaju trening i da traže autogram.
Zimonjić se strpljivo potpisivao i smešio i pitao decu kako i koliko treniraju.
"Prvi put treniram ovde i lepo je sređeno, ali nisam ovo očekivao", kazao je nasmejani reprezentativac o velikom interesovanju koje je izazvao.
"Ne smeta mi nimalo, štaviše. Treba imati strpljenja za tu decu i nove generacije tenisera i treba ih podržati", rekao je Zimonjić koji će u Pekingu igrati u dublu sa najboljim singl igračem Srbije Novakom Đokovićem.

Izvor: 24sata
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 17, 2008 4:25 am

Bravo za Zikija...eto ga i on igra sa povredjenom rukom srbin Ziki care
tapsanje verujem u tebe
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 28, 2008 6:22 pm

Zimonjić i Nestor osvojili Toronto!

Nenad Zimonjić - Page 2 1693417032488cc516818a8574076847_big

Reuters

Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Danijel Nestor osvojili su turnir Masters serije u Torontu.

</B></FONT>
Oni su u finalu savladali prve nosioce braću Majka i Boba Brajana u tri seta 6:2, 4:6, 10:6. Meč je trajao jedan sat i devet minuta. To je četvrta titula ove sezone za srpsko-kanadsku kombinaciju. Prethodno su bili najbolji na turnirima u Hamburgu, Kvins Klubu i Vimbldonu i imaju trofeje sa tri različite podluge.
Zimonjić i Nestor su odlično igrali u prvom setu i nisu dozvolili protivnicima da im ugroze servis. Dva puta su napravili brejk i lako rešili taj deo meča u svoju korist. Naredni set Amerikanci su jednom oduzeli servis protivnicima.

Nagradni fond turnira u Torontu je 2.615.000 dolara, a pobednici u konkurenciji parova dobijaju 130.000. dolara.

Izvor: B92

Bravo!!! Sve su bolji i bolji... kolce
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 8:44 pm

Nenad Zimonjić - Page 2 2nhnwc9

SINSINATI: Ziki i Nestor ostali bez finala

Nenad Zimonjić i Danijel Nestor nisu uspeli da se plasiraju u finale turnira Masters serije u Sinsinatiju.

Srpsko-kanadski duet poklekao je u duelu sa Izraelcima Džonatanom Erlihom i Endijem Ramom u super taj-brejku rezultatom 10:7.

Prethodno po jedan oduzet servis doneo je Izraelcima prvi set (6:4), a Zimonjiću i Nestoru drugi 7:5.
Meč je trajao sat i 24 minuta.

U finalu Izraelci, koji su treći nosioci, igraće sa prvim favoritima turnira, američkom braćom Brajan, Bobom i Majkom.

(MONDO)

STETA...bas mi zao Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeNed Avg 03, 2008 10:16 pm

Bas bzvz... Steta! Crying or Very sad Vise srece na narednim turnirima... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 09, 2008 11:00 pm

BEČ: Ispali Zimonjić i Nestor
Cetvrtak, 9. oktobar 2008. 21:30

Nenad Zimonjić i Danijel Nestor poklekli su u drugom kolu turnira u Beču u konkurenciji muških dublova.

Srpsko-kanadski par, postavljen za prvog nosioca, eliminisan je od Nemca Filipa Pečnera i Austrijanca Aleksandera Peje - 4:6, 6:3, 6:10.

Meč je trajao 68 minuta.

Turnir u Beču igra se za nagradni fond 674.000 evra.

Izvor: (MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimePet Okt 10, 2008 4:06 pm

E, steta... Crying or Very sad Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeČet Nov 13, 2008 11:17 pm

ATP MASTERS: I Ziki u polufinalu
Sreda, 12. novembar 2008. 10:21
Nenad Zimonjić - Page 2 Ziki10
Posle Novaka Đokovića, još jedan Srbin je obezbedio učešće u polufinalu Mastersa u Šangaju. Kao i Nole u singlu, tako se i Nenad Zimonjić u dublu sa Danijelom Nestorom plasirao u narednu rundu posle samo dva kola takmičenja po grupama.

Srpsko-kanadski par je u sredu ujutru po srednjeevropskom vremenu deklasirao Šveđanina Tomasa Bjorkmana i Kevina Ulijea iz Zimbabvea - 6:1, 6:4. Meč je trajao 65 minuta.

Zimonjić i Nestor su prethodno na startu takmičenja u Zlatnoj grupi savladali Poljake Mariuša Firstenberga i Marcina Matkovskog 7:6, 5:7, 10:4.

U drugom meču drugog kola Zlatne grupe Poljaci su bili bolji od Lukaša Dluhija iz Češke i Indijca Leandera Paesa 7:6, 6:3.

Na tabeli vode Zimonjić i Nestor sa skorom 2-0, dok Bjorkman-Ulije i Fistenberg-Matkovski imaju polovičan učinak (1-1) i u trećem kolu će u međusobnom duelu odlučiti ko će u polufinale.

Dluhi i Paes nemaju nijednu pobedu i već su se oprostili od daljeg takmičenja. Čeh i Indijac moraće da odrade meč sa Zimonjićem i Nestorom u petak.

U Crvenoj grupi posle dva kola braća Brajan imaju maksimalan učinak.

Masters u Šangaju igra se za ukupni nagradni fond od 4,45 miliona dolara.

Izvor: (MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSub Nov 15, 2008 1:49 pm

ATP MASTERS: Zimonjić i Nestor za titulu
Subota, 15. novembar 2008. 09:58
Nenad Zimonjić - Page 2 V1156910
Nenad Zimonjić i Daniel Nestor boriće se za titulu na Masters kupu u Šangaju u konkurenciji dublova.

Srpsko-kanadski dubl je u polufinalu, lakše nego što se očekivalo, nadigrao Urugvajca Pabla Kuevasa i Luisa Hornu iz Perua rezultatom 2:0, po setovima 6:1, 6:3.

Ziki i Nestor, koji su drugi favoriti za trofej u Šangaju, okončali su zadatak sa uspehom posle samo 79 minuta igre i revanširali se tako Kuevasu i Horni za poraz u finalu Rolan Garosa.

Zimonjić i Nestor će za trofej završnog turnira sezone igrati protiv starih znalaca i prvih nosilaca, braće Boba i Majka Brajana.

Amerikanci su u polufinalu eliminisali poljski duet Marcin Matkovski i Mariuš Fistenberg, takođe, u dva seta - 6:4, 6:4.

Najboljem srpskom dubl teniseru i Nestoru to je bila četvrta pobeda na turniru u Kini, nakon što su takmičenje u grupi okončali sa maksimalna, tri trijumfa, dok su braća Brajan poražena u trećem kolu Crvene grupe od Kucija i Mudija.

Turnir u Šangaju igra se za ukupni nagradni fond od 4,45 miliona dolara.

Izvor: (MONDO)


Poslednji izmenio Texy dana Sub Nov 15, 2008 1:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSub Nov 15, 2008 1:49 pm

BRAVO MOMCI, a sad juris na titulu!!! SRBIJA JE UZ VAS!!!! srbin sajkaca kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 16, 2008 2:26 pm

Nenad Zimonjić - Page 2 V115767p0

ATP MASTERS: Zikiju titula i krov sveta







Srpski teniser Nenad Zimonjić i Kanađanin Daniel Nestor osvojili su
titulu na Masters kupu u Šangaju, pošto su u finalu završnog turnira
sezone pobedili američki par, braću Boba i Majka Brajana rezultatom
2:0, po setovima 7:6, 6:2.

Zimonjić i Nestor su trijumfom u Šangaju preuzeli čelnu poziciju na
listi najboljih dublova sveta, pretekavši upravo braću Brajan, koji su
do Mastersa bili na prvoj poziciji.

Srpski i kanadski igrač uspeli su da okončaju sezonu na prvoj poziciji
i sa prestola skinu Boba i Majka Brajana, koji su prethodne tri godine
završvali kao najbolji.

Ziki i Dani, kako su poznatiji u teniskim krugovima, superiorno su
delovali u finalnom meču u Kini, koji su uspešno okončali posle samo 74
minuta igre. Srbin i Kanađanin su iskoristili sve tri brejk šanse,
igrali su koncentrisano i zasluženo osvojili titulu.

Zimonjić i Nestor su ove sezone u tandemu ostvarili 47 pobeda uz 17
poraza. Ukupno su osvojili pet titula, uključujući i onu na Vimbldonu,
koja je Zimonjiću bila prva sa gren slem takmičenja muških dublova.
Osvojili su i Masterse u Hamburgu i Torontu, "Kvins"
u Londonu, a na kraju i Šangaj.

Oni su u 2008. godini igrali još tri finala, na turnirima Masters
serije u Indijan Velsu i Rimu, kao i na Rolan Garosu, ali su pretrpeli
poraze.

"Ja sam sada ispunio svoj san. Pre svega bih želeo da se zahvalim
Daniju, jer da nije bilo njega ne bi bilo ni ovog uspeha, a ni moje
prve gren slem titule. Velika je čast predstavljati tako malu zemlju i
to kao najbolji na svetu. Veoma sam srećan što će im ova pobeda doneti
barem malo radosti", istakao je srpski reprezentativac i dodao da jedva
čeka novu sezonu, koja će početi posle nešto manje od dva meseca pauze.

Zimonjić je popravio skor na završnim turnirima sezone, pošto je već
imao prilike da igra finale Masters kupa 2005. godine, ali je tada
poražen. On je u tandemu sa Indijcem Leanderom Paesompretrpeo poraz od
Francuza Fabrisa Santora i Mišela Lodre.

Na drugoj strani Nestor je praktično odbranio titulu, jer je slavio i prošle sezone, ali u paru sa Markom Noulsom sa Bahama.

(MONDO)


BRAVO!!!
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 16, 2008 2:27 pm

BRAVO ZIKI, svaka cast.....zelim ti nogo uspeha u nastavku karijere, sigurna sam dacemo se ovako radovati i u 2009-oj, pa da jos pored Wimbledona , ti i Dani osvojite i preostala 3 GS turnira!!!
ZIKI & JECA NA KROVU SVETA!!! srbin kolce srbin
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSre Nov 19, 2008 10:44 pm

VAZNO OBAVESTENJE!!!
Ne znam da li ste znali...ali najbolji svetski i srpski dubl igrac NENAD ZIMONJIC ima svoj oficijalni sajt!!!!
Posetite ga:

www.nenadzimonjic.com
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSub Nov 22, 2008 7:48 pm

Hvala, Texy, nisam znala za ovaj sajt... Very Happy
Ima zanimljivih stvari da se vidi i procita... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSub Nov 22, 2008 7:58 pm

svaka cast zikiu valjda ce sledece god ici da kompletira da ima sve gs-ove :)) a kad bi nam i Janko imao svoj oficijelni sajt...svi imaju samo on nema...Sad
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSub Nov 22, 2008 8:09 pm

Zimonjić: Vimbldon bio prekretnica

Nenad Zimonjić - Page 2 56546506649242038bcc7d395324591_big

Foto: AP

Srpski teniser Nenad Zimonjić izjavio je da je osvajanje Vimbldona bila prekretnica u do sada najuspešnijoj sezoni u karijeri.

</B></FONT>
Zimonjić i Kanađanin Daniel Nestor osvojili su prošle nedelje titulu na Masters kupu u Šangaju, završnom turniru godine što im je donelo i plasman na prvo mesto na ATP listi za dublove. Sezona nije počela kako je želeo, kaže Zimonjić, ali je nakon trijumfa na Vimbldonu sve krenulo na bolje.
"Posle Vimbldona smo shvatili da možemo biti prvi na kraju sezone. Sezonu nismo počeli kako smo očekivali, krenuli smo sa porazima, ali smo zatim zaređali pobede. Imali smo par loših rezultatat na sredini sezone, a onda se desio Vimbldon", izjavio je Zimonjić na konferenciji za novinare u Beogradu koji su uprilićili Teniski savez Srbije i Teniski klub Gemaks.

Titulom na Masters kupu u Šangaju, Zimonjić je upotpunio veliki uspeh srpskog tenisa u finišu sezone.

"Kada smo došli u Šangaj nismo očekivali da možemo da ga osvojimo. U razgovoru sa organizatorima smo shvatili da ako braća Brajan izgube jedan meč u grupi, a mi dobijemo sve do kraja, možemo da ih preteknemo", kaže Zimonjić i dodaje da je veoma zadovoljan izborom Daniela Nestora za dubl partnera. Prethodno je sarađivao sa Indijcem Leanderom Paesom i Fabrisom Santorom iz Francuske.
Govoreći na konferenciji za novinare, predsednik Teniskog saveza Srbije Slobodan Živojinović osvrnuo se na meteorski uspon srpskog tenisa.

"Ja sam bio najbolji igrač zemlje, ali je to bilo davno, dok je ovo što sada imamo neverovatna stvar. Imamo najboljeg igrača u dublu, najbolju teniserku na svetu i još dvoje u prvih pet. Ne možete da verujete kakav je osećaj bio u Šangaju kada smo proslavljali Nenadovu titulu. Nadam se da će tako ostati i da ćemo i dalje biti najbolja teniska nacija na svetu", rekao je Živojinović i sám nekada vodeći svetski dubl igrač.

Nenada Zimonjića i reprezentaciju Srbije sledeće sezone očekuje izuzetno težak duel sa Španijom u okviru Dejvis kupa. Mečevi će se igrati u martu na gostujućem terenu.

"Čeka nas izuzetno težak meč sa Špancima. Šalili smo se sa Nadalom i tražili da igramo na betonu u zatvorenom, ali nema sumnje da će se igrati na šljaci, na otvorenom. Ipak, daćemo sve od sebe. Imamo izuzetno dobru reprezentaciju, dobru hemiju i napravili smo odlične rezultate. Dobro se slažem sa svima. U karijeri sam u reprezentaciji u dublu igrao sa skoro svima. Odgovaraju mi i Viktor i Novak", rekao je Zimonjić i podsetio da je i dalje bez poraza u dublu kada je nastupao za državni tim.

izvor:B92
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeNed Dec 07, 2008 5:47 pm

Zimonjić dobio blizance

Nenad Zimonjić - Page 2 19725424234937b0ce2ae51459652959_big

Najbolji dubl teniser sveta Nenad Zimonjić postao je u četvrta otac, pošto je njegova supruga Mina rodila blizance.


Dečak
Leon i devojčica Luna rođeni su carskim rezom u SAD, nedelju dana pre
zakazanog termina, objavio je Teniski savez Srbije. Zimonjić je tenisku
sezonu završio na prvom mestu ATP liste dubl igrača. Supruga Mina je
vlasnica i direktorka modne agencije "Model tatu"
Nenad Zimonjić rođen je 4. juna 1976 godine.

izvor:JJ forum Very Happy

bravo, Ziki!!! Puuno srece ti zelim.. pijandure
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSub Dec 20, 2008 3:05 am

Zelim puno srece Zikiju i njegovoj porodici....sve cestitke.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSub Dec 20, 2008 9:02 pm

Pridruzujem se cestitkama... Puno srece njemu i njegovima... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimePet Dec 26, 2008 12:48 am

On sve u dublu lol!, Dobijamo najbolji mix dubl na svetu!!! srbin
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimePon Jan 05, 2009 4:53 pm

Zimonjić bez plasmana za Katar

Nenad Zimonjić - Page 2 21429225504960ed456c8c6406701408_big

Beta

Srpski teniser Nenad Zimonjić nije uspeo da se plasira u glavni žreb u singlu turnira u Kataru.

</B></FONT>
Najbolji dubl igrač sveta je u drugom kolu kvalifikacija izgubio od Lamina Uaba iz Alžira sa 2:1, po setovima 5:7, 6:3, 6:3. Alžirac je 194. teniser sveta, dok je u kvalifikacijama bio postavljen za petog nosioca. Na turniru u Kataru učestvovaće tri tenisera iz prva četiri, Rafael Nadal, Rodžer Federer, i Endi Mari. Novak Đoković opredelio se da se za Australijen Open priprema na ATP turniru u Brizbejnu.
Turnir u Kataru igra se za nagradni fond od 1.110.250 dolara.

izvor:B92
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Nenad Zimonjić - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Nenad Zimonjić - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitimeSub Jan 10, 2009 5:09 am

DOHA: Ziki i Nestor, ipak, bez pehara
Petak, 9. januar 2009. 21:05
Nenad Zimonjić - Page 2 V1208810
Nenad Zimonjić i Daniel Nestor nisu uspeli da se dokopaju prvog trofeja u dublu na startu nove sezone.

Srpsko-kanadski duet je poražen u finalu turnira u Dohi od španskog dvojca Rafael Nadal, Mark Lopez rezultatom 2:1, po setovima 4:6, 6:4, 10:8.

Zimonjić i Nestor, koji su bili postavljeni za prve nosioce u Kataru, počeli su odlično finale, kao i prethodne duele, i prvi set rešili su u svoju korist. Ipak, španski duet, predvođen najboljim igračem sadašnjice, uspeo je već u trećem gemu nastavka da stigne do brejka, koji im je omogućio da poravnaju rezultat u setovima.

Konačno, u poslednjem setu, Španci su bili koncentrisaniji, iskoristili su svoju priliku, a Nadal se posle poraza u četvrtfinalu singla od Gaela Monfisa, ipak, okitio trofejom u Dohi.

Novopečenim tatama će za učešće na prvom turniru u 2009. godini pripasti zarada od ukupno 30.000 dolara, kao i 150 ATP poena, dok će Nadal i Lopez podeliti nagradu od 59.000 dolara, uz 250 bodova.

U finalu singla snage će odmeriti dva Endija - Rodik i Marej. Amerikanac je u polufinalu bio bolji od Monfisa (7:6, 3:6, 6:3), dok je Britanac savladao Rodžera Federera, takože, posle tri seta - 6:7, 6:2, 6:2.

Turnir u Dohi igra se za ukupni nagradni fond od 1,11 miliona dolara.

Izvor: mondo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nenad Zimonjić - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nenad Zimonjić   Nenad Zimonjić - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nenad Zimonjić
Nazad na vrh 
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: