Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Roland Garros

Ići dole 
+8
Admin
Tviksi
Pele
tina.janko
delgado
JANKO.YANKELLA
Texy
*SlAdjAnA*
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimePon Maj 18, 2009 2:20 pm

Od 24. maja do 7. juna 2009. odrzace se Roland Garros, gren slem turnir na sljaci koji se svake godine odrzava u Parizu, u Francuskoj.
http://www.rolandgarros.com


Roland Garros 15yhpx1
Roland Garros 2usetf6
Roland Garros 21mud21


Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeSre Maj 20, 2009 2:38 am

SRECNo svim nasim teniserima i teniserkama.....a sad cekamo zreb...nadam seda ce biti dobar za Janka
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimePet Maj 22, 2009 5:12 pm

RG: Obavljen žreb za 1. kolo
22. maj 2009. | Izvor: B92


Roland Garros 2h83jpu


Jelena Janković će igrati protiv Čehinje Petre Cetkovske u 1. kolu Rolan Garosa, dok će se Ana Ivanović sastati sa Italijankom Sarom Erani, odlučeno je žrebom.

Kod muškaraca, Novak Đoković će igrati sa Ekvadorcem Nikolasom Lapentijem, protivnik Janka Tipsarevića biće Španac Albert Montanjes, dok će Viktor Troicki igrati protiv jednog od igrača iz kvalifikacija.

Protivnica Jelena Janković, Čehinja Cetkovska nalazi se na 82. mestu na WTA listi, a prošle godine dogurala je do 4. kola Rolan Garosa.

Ana Ivanović će se sastati sa 44. tenserkom sveta, Italijankom Sarom Erani, koja je početkom godine stigla do 3. kola Otvorenog prvenstva Australije. U istoj četvrtini žreba nalazi se prvi nosilac Dinara Safina, koju je Ivanovićeva savladala u prošlogodišnjem finalu.

Sa druge strane, Novak Đoković će igrati sa 108. igračem sveta, Nikolasom Lapentijem. U istoj četvrtini žreba je Huan Martin del Potro, potencijalni rival Viktora Troickog u drugom kolu, a u istoj polovini Rodžer Federer.

Takmičenje u Parizu počinje u nedelju, a još uvek nije poznat precizan raspored mečeva.

Prošlogodišnje takmičenje u Parizu ozvaničilo je dolazak najboljih tenisera Srbije na veliku scenu, a svetski mediji opširno su pisali o usponu srpskog tenisa.

Godinu dana kasnije stanje na vrhu je promenjeno. Prošlogodišnja šampionka Ana Ivanović ove godine je tek osmi nosilac, dok Jelena Janković zauzima peto mesto na spisku favorita. Pre 12 meseci, Ivanovićeva je slavila osvajanje titule, Jelena Janković i Novak Đoković stigli su do polufinala, dok je Nenad Zimonjić igrao finale u muškom, kao i u miks dublu.

Najveće šanse za značajan rezultat ovaj put ima Novak Đoković se nalazi u sjajnoj formi. Na prethodnih 5 turnira na ATP turneji, najbolji teniser Srbije je odigrao 4 finala. U Beogradu je osvojio titulu, a u polufinalu Madrida sa Rafaelom Nadalom odigrao je jedan od najboljih mečeva sezone.
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 12:07 pm

moze da podedi montanjesa ajmo janko samo napred lol! lol! bakljaa navijacii kolce
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 5:21 pm

Ajde Janko imas lose rezultate iza sebe,ali ove pobede su nagovestaj LUDILA u nastavku Very Happy
Sad da prodjes Montanjesa i Lopeza i dosta Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
tina.janko

tina.janko


Broj poruka : 27
Godina : 28
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 02.12.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 11:19 pm

Janko igra sutra protiw montanjesa i mech nece pocheti pre 12 h...srecno...!!!!werujemo u tebe...GO janko..!! Janko 01 love u
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeNed Maj 24, 2009 11:45 pm

samo napred pa nek dogura do 4 kola koliko bi bodova dobio da li neko zna
Nazad na vrh Ići dole
tina.janko

tina.janko


Broj poruka : 27
Godina : 28
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 02.12.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 12:52 am

janko je napredowao za 8 mesta i sada je 64...samo napred...prwo da udjesh u top 50 pa posle polako guraj ka wrhu...puno srece...
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 7:12 pm

Naravno dramaticna pobeda: 3:6, 7:6, 7:6, 6:4!!! (bez prenosa RTS-a) prenosio se sabor

Pa kad je dobijo klasičnog šljakaša može da čisti Lopeza koji nije šlajkaš i ne leži mu ta podloga jer igra servis voley. Uz dobar ritern i servis kao danas mislim da nebi trebalo da bude problema, protiv lopeza ima negativan skor, ali oba meca su igrana na betonu jedan je bio ja mislim prosle godine u dubaiju i bilo je 6:3, 3:6, 3:6, a drugi put neznam. Mada znamo svi kakav je nas Janko, ako dobije Lopeza ide na Mareja koji isto ne voli šljaku i tu će biti tvrdo bakljaa navijacii kolce
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 9:00 pm

ajdeee najzad ajmo i lopeza pa da se marej vrat kuci i onda ti je otvoren put do polu finala
vole bi da bude tako navijacii navijacii bakljaa navijacii kolce
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 9:22 pm

RG: Janko ne posustaje
Ponedeljak, 25. maj 2009. 18:51


Roland Garros 124g0b5


Janko Tipsarević plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa pošto je pobedio Španca, Alberta Montanjesa - 3:1 (3:6, 7:6, 7:6, 6:4) posle maratonske borbe koja je trajala 220 minuta.

Naredni protivnik srpskog tenisera biće Felisijano Lopez. Ukoliko savlada i drugu prepreku u Parizu, u trećoj rundi bi mogao da se sretne sa Endijem Marejom.


Posle sjajnih partija u Dizeldorfu na Svetskom kupu, koji je reprezentacija Srbije osvojila prvi put u istoriji, Janko nije počeo meč sa Montanjesom kako je želeo. Pola sata je bilo potrebno Špancu da dobije prvi set - 6:3.

U drugom i trećem setu viđena je izjednačena borba u kojoj je 64. teniser sveta bio bolji u presudnim momentima od 36. igrača sa ATP liste. Rezultat je preokrenuo u svoj korist 2:1 posle dva osvojena taj-brejka.

Oba seta su dugo trajala, 64 i 77 minuta.

Janko je treći set mogao i ranije da završi, ali nije iskoristio dve brejk prilike kod vođstva 6:5.

Završni udarac Montanjesu je zadao već na početku četvrtog dela igre. Napravio je brejk i tu prednost sačuvao do kraja - 6:4.

Obojica tenisera su napravila malo neiznuđenih grešaka, po 15, ali je Janko načinio više direktnih poena 58:51 (kad se računaju i servisi). Ponovo je, kao i Dizeldorfu, Tipsarević dobro servirao, zabeležio je 18 asova.

Srpski teniser je tako poveo 2:1 u međusobnim duelima sa 28-godišnjim Špancem, a prethodno ga je savladao nedavno u Barseloni.

Sada želi da konačno pobedi i Felisijana Lopeza, koji je u prvom kolu posle mnogo muka i velikog preokreta ipak položio na pleća Brazilca, Franka Fereiru - 3:2 (6:7, 4:6, 7:6, 7:5, 6:2).

Tipsarević je posle sva tri dosadašnja megdana sa trenutno 30. igračem sa ATP liste teren napuštao pognute glave. Lopez je na Rolan Garosu 28. nosilac.

Pre Janka na teren je izašao još jedan Srbin, Ilija Bozoljac, ali nije bio uspešan. Poražen je od Nemca Nikolasa Kifera.

Nagradni fond za tenisere na Rolan Garosu je 7.322.320 evra.

(MONDO, foto MN Press)



Bravo, Janko! srbin Janko 01
Kako mi je samo drago zbog ove pobede... lepo je nastavio nakon Svetskog kupa, a nadam se da ce tako biti i u nastavku turnira...
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimePon Maj 25, 2009 11:06 pm

napokon da Janko pokaze pravo lice!!nadam se da je Svetski kup posluzio Janku da pokaze drugima ali najvise sebi da kad se hoce onda i moze da se dobija...tako da mislim da ce Lopeza proci a za Mareja cemo videti...mada uz njegovu najbolju igru nikad se ne zna ...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeUto Maj 26, 2009 3:07 pm

Ова победа је неописиво важна за Јанка!

После оних ужасних резултата се коначно вратио правој форми на Светском Купу, и пораз у 1. колу значио би нови талас посртања. Овако, победа, важна, више за самопоуздање него због пролаза даље!

bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeUto Maj 26, 2009 8:07 pm

da li nko zna kad janko igra i ima li prenosa
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeUto Maj 26, 2009 10:39 pm

stvarno nemogu naci raspored za sutra, neznam jeli igra sutra ili u četvrtak, ako neko nađe neka stavi na forum ako moze Wink
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeUto Maj 26, 2009 11:10 pm

igra sutra prvi mec na terenu 6 pocinje u 11 ujutru ne znam da li ima prenosa
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeUto Maj 26, 2009 11:31 pm

tesko da ce biti prenosa mislim da teren gde igra nije pokriven kamerama ako se ne varam,i prosli put je igrao na terenu bez kamere,to su 2 i 6.Jebiga,GRAND SLAM je ima more meceva da se odigra,ali nadamo se da ce Janko konacno da pobedi Lopeza.DOsad ga je Lopez dobijao sve na betonu,zato sto ima strasan servis,na sljaci je Janko favorit,da ce biti lako-nece.
NAPRED JANKELA srbin srbin
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeUto Maj 26, 2009 11:34 pm

hmm ja msm da teren br. 6 ima kamere jer koliko se secam na euro sport-u su se ukljucivali bar nekoliko puta na teren br. 6 tako da msm da ima kamera ali ovi nasi izgleda nisu ludi za Jankom,mada ko zna mozda i bude prenosa :):):)
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 1:52 pm

gubi 1:0 po setovima i u drugom 3:2 lopez nnnnnneeeeee AJMO DO POBED JANKO ZABRAVI NA OVO STO SE ESLILO IGRAJ DALJE bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 3:40 pm

ЈАНКО МАЈСТОРЕ!!!!! bakljaa

Води 2:1, ајде још само један сет, молим те!!!!!1
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 4:25 pm

Да ли је неко уопште очекивао да ће Јанко бити поражен од фаворита!? sajkaca



Једна бакљада за победу! Wink

navijacii navijacii navijacii navijacii bakljaa
bakljaa bakljaa kolce navijacii navijacii
navijacii sajkaca sajkaca pijandure navijacii
kolce navijacii navijacii bakljaa pijandure srbin sajkaca
navijacii navijacii kolce navijacii bakljaa
___________________________ Janko 01 ______________________
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 4:42 pm

Kakav mec!!!!!!!!!!!!! KRAAAAAAAAAAAAALJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kolce kolce bakljaa kolce bakljaa kolce



Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 5:37 pm

Bravo JANKO!!!!!!!!!!!!!

navijacii bakljaa navijacii navijacii bakljaa navijacii
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 8:05 pm

Bravo, Janko, naJJbolji si!
Predivna pobeda, ulepsala mi je dan!

Srecno u sledecem mecu, bice tesko, ali kada se igra protiv favorita, znamo sta Janko zna da uradi...


srbin Janko 01 bakljaa navijacii
Nazad na vrh Ići dole
JANKO.YANKELLA

JANKO.YANKELLA


Broj poruka : 139
Ja sam Jankov fan... :
Roland Garros Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Roland Garros Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.03.2009

Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitimeSre Maj 27, 2009 9:19 pm

bravo navijacii bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Roland Garros Empty
PočaljiNaslov: Re: Roland Garros   Roland Garros I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Roland Garros
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Roland Garros
» Roland Garros
» Roland Garros 2010.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: