Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Madrid Open

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimeSub Maj 09, 2009 5:55 pm

09.05.2009. - 17.05.2009.
Mutua Madrilena Madrid Open, Madrid, Spain
www.madrid-open.com


Srecno!
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimeSub Maj 09, 2009 6:08 pm

Madrid: Đoković slobodan u 1. kolu


Madrid Open Rkbmn5


Najbolji srpski teniser Novak Đoković biće slobodan u prvom kolu ATP turnira u Madridu, koji se od 9. do 17. maja igra za nagradni fond od 3,7 miliona evra.

U drugom kolu treći reket sveta će se sastati sa pobednikom meča između Španca Oskara Ernandesa i Argentinca Martina Argelja Vasalja. Potencijalni protivnik Đokovića u trećem kolu biće Čeh Radek Stepanek, dok bi ga u četvrtfinalu čekao Francuz Žo Vilfred Conga ili njegov zemkljak Žil Simon.

Đokoviću je mogući protivnik u polufinalu najbolji teniser sveta Španac Rafael Nadal, dok bi se sa drugim reketom sveta Švajcarcem Rodžerom Federerom sastao u finalu.

Drugi reket Srbije Viktor Troicki imaće težak zadatak na startu takmičenja, gde ga čeka 10. nosilac Rus Nikolaj Davidenko. Ukoliko prođe prvu prepreku, Troicki bi se sastao sa nemačkim teniserom Rajmonom Šutlerom ili Floranom Serom iz Francuske.

U osmini finala Troickog bi čekao Amerikanac Endi Rodik, a u četvrtfinalu Federer, dok bi polufinalni meč mogao da igra sa Argentincem Huanom Martinom del Potrom.

Treća "tabla" Srbije Janko Tipsarević odmeriće na startu snage sa Amerikancem Mardijem Fišem, a potom bi igrao sa Špancem Tomijem Robredom ili Nikolasom Kiferom, da bi mu u osmini finala protivnik bio Britanac Endi Mari, a u četvrtfinalu Del Potro.
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimeSub Maj 09, 2009 11:05 pm

Smatram da Janko ako odigra iole pristojno moze da dobije Fisa,tukao ga je na betonu,zasto ne bi na sljaci kad on tu podlogu vise voli,a Fisu je bolji beton.Fis nije u nekoj formi,nije ni Jankela,al on jednostavno mora pobediti Mardija.Sto se tice eventualnog narednog protivnika,bice tesko zaista protiv Robreda,ali ovde brani 1/8 finala i MORA to da odbrani,to mu je poslednji VOZ da se ukrca u stanicu TOP 50 do kraja sezone.
NAPRED JANKELA
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimeNed Maj 10, 2009 4:28 pm

Dusan Vemic je igrao sa Rusom Teimurazom Gabašvilijem u poslednjem kolu kvalifikacija za turnir u Madridu i izgubio rezultatom 2:1 - 4:6, 6:4, 7:6(5).
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimeNed Maj 10, 2009 11:34 pm

Steta za Vemica-bio je blizu!!! A sto se tice Janka-idemo turnir po turnir.
Sada je na redu MADRID,mesto HAMBURG-a prosle sezone.Janko je prosle godine dobio Andreasa Beka i Dzemsa Blejka u 1 i 2 kolu u 3 seta,a onda ga je razbio Montanjes.
Prema tome nas Tipso brani 3. kolo i dosta bodova.Nije sramota ako izgubi od Fisa u 1. kolu ali jednostavno MORA DA POBEDI.Fis je dobar server,zato voli beton,ima solidne udarce,ali ima i Srbin finu servu i lepo igra na Sljaci.Sto se tice eventualnog narednog protivnika-neka mu je Bog u pomoci,Robedo je sjajan igrac,sljakas,ali nikad se ne zna kad je Jane u pitanju srbin Opet nekako solidno bi bilo i sasvim realno da Janko kao i u prethodna 4 turnira na sljaci-Monte Carlo,Barcelona,Rome,Beograd udje u 2. kolo * na prva 3 turnira to je R32, u Beogradu je R16.Zaista je to dobro 2. kolo on je 60 i neki a konstantno ulazi u 32 najbolja,na mastersima igraju svi najjaci,kad bi na svakom turniru (GS,masters,gde igraju svi najjaci) ulazio u 32 i bio bi tu negde rangiran,to je lepo. Eto nadam se da ce pobediti Fisa,pa ima vremena da skupi bodove-tu je Dizeldorf,ako se uopste tu dobijaju bodovi,tu je ROLAND GARROS gde ne brani nista i tu mozemo ocekivati nesto spektakularno.
Sto se tice Vikija Troickog,on prosle sezone nije ni ucestvovao na mastersima,mozda njih par,svoj neverovatan plasman izborio je krajem prosle i u ovoj sezoni gde ima zavidne rezultate,on moze na Davidenka rastereceno,tu je zaista autsajder,ali nikad se ne zna.
Novak Djokovic,nas najbolji teniser,moze opet do finala,kako trenutno igra i kako sigurno dobija.
Sto se tice Jelene,nadam se da ce ona doci bar do 1/2.
TOLIKO od mene aj ukljucite se ostali!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimePon Maj 11, 2009 1:24 am

Je l' se zna kad igra Janko i hoce li biti prenosa?????
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimePon Maj 11, 2009 1:41 pm

MADRID: Tipsarević odmah ispao
Ponedeljak, 11. maj 2009. 12:16

Učešće Janka Tipsarevića na ATP Mastersu u Madridu trajalo je sat i 38 minuta. Toliko je bilo potrebno Amerikancu Mardiju Fišu da nadigra srpskog tenisera u prvom kolu - 2:0 (7:6, 6:4).

Tipsarević je tako potvrdio da se ne nalazi u sjajnoj formi. On je u 2009. godini, na ATP turnirima, samo jednom vezao dve pobede, u Čenaju i Majamiju. Najbolji rezultat mu je četvrtfinale Čenaja, početkom januara.

U Španiju je otputovao posle poraza od Novaka Đokovića u drugom kolu Serbia Opena powered by Telekom Srbija.

Na madridskom Mastersu, koji je prvi put ove sezone smešten u maj mesec, u termin nekadašnjeg Mastersa u Hamburgu, u muškom singlu Srbija je ostala sa dva predstavnika. Treći nosilac Novak Đoković slobodan je u prvom kolu, dok će se Viktor Troicki verovatno u utorak sastati sa desetim nosiocem Nikolajem Davidenkom.

Tipsarević je dobro počeo protiv Fiša, kojeg je jednom već pobedio u karijeri i to ove godine u Sidneju (6:4, 3:6, 6:4).

Odmah je oduzeo servis 26. igraču na ATP listi i poveo sa 2:0, ali je onda Amerikanac uzvratio brejkom, pa se od rezultata 2:2 igralo gem za gem, bez brejka. Kada je Tipsarević osvojio šesti gem, otišlo se u taj-brejk, a tamo je Fiš imao više nerava i ideja u igri - 7:3 za vođstvo od 1:0 u setovima, posle 52 minuta.

U drugom setu, Fiš je bolje počeo. Napravio je brejk na startu i tu prednost čuvao do kraja, a kada je i bilo gusto, Amerikanac je pogađao prve servise i lako rešavao probleme na terenu Aranča Sančez Vikario.

Nagradni fond muškog turnira, a uporedo se u Madridu igra i WTA turnir, je 3.700.000 evra, a pobednik osvaja 1.000 ATP bodova.

Prošle sezone, madridski Masters održan je u oktobru, na betonu u dvorani, a titulu je osvojio Endi Marej. U ovom periodu igralo se u Hamburgu, za isti broj bodova, a titulu je osvojio Rafael Nadal pobedom nad Rodžerom Federerom.

Pre toga, u polufinalu Hamburga, neverovatan duel u tri seta odigrali su Nadal i Novak Đoković, a naš teniser imao je priliku tada da pobedom nad Špancem postane drugi teniser sveta.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimePon Maj 11, 2009 1:42 pm

...ne znam sta da kazem....
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimePon Maj 11, 2009 3:18 pm

Eto bio je prenos na sportklubu ,ja bio u skoli nisam gledo isto kao i protiv Monfisa,sta reci... SLABO JANKU IDE!!! Nije odbranio 3. kolo opet ga ocekuje pad negde do 70. mesta samim tim kfalifikacije za masterse i TEZAK ZREB ODMAH NA STARTU SVAKOG TURNIRA!!!! Kako je Janko dobro igrao prosle sezone prvi deo da nije kiksnuo na Rolanu u 1. kolu i da je bolje igro na mastersima u Americi na kraju godine mogao je trajno ostati u top 30 i dobijati laksi zreb,ovako celu karijeru juri nesto,al na kraju nista... Ja ga iskreno prosle sezone nisam toliko pratio.nisam gledo njegove meceve u prenosima tek od VImlbdona i Olimpijade sam ga zavoleo i sad ga obozavam ali sta vredi...BAKSUZ U PM.
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Madrid Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Madrid Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitimeUto Maj 12, 2009 3:03 pm

Jaoooooo, zastooo???? Bas sam se iznervirala!!!
Ma, ja se samo plasim da on ovako ne nastavi dalje... prosle godine u ovo vreme bio je 33.
Definitivno je u pitanju neka psihicka barijera koju on ili mora sto pre da prevazidje ili ce skroz da mu ubije motvaciju... unknow http://klinci.darkbb
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Madrid Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Madrid Open   Madrid Open I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Madrid Open
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Australian Open
» Masters Madrid
» Serbia Open
» St. Peterburg Open
» Channai open

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: