Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 The Championships Wimbledon

Ići dole 
+6
Mr.blue
Pele
Texy
Tviksi
yankela
Admin
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Šta će Janko uraditi na Vimbldonu?
1.kolo
The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_lcap8%The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
2.kolo
The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_lcap17%The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_rcap
 17% [ 2 ]
3.kolo
The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_lcap0%The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Osmina finala
The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_lcap25%The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_rcap
 25% [ 3 ]
Četvrtfinale
The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_lcap25%The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_rcap
 25% [ 3 ]
Polufinale
The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_lcap8%The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Finale
The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_lcap8%The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Osvaja Vimbldon
The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_lcap8%The Championships Wimbledon - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 12
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeČet Jun 26, 2008 9:31 pm

Ma bre Janko vodi 2-1 u setovima aj jos samo ovaj molim teeeee!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeČet Jun 26, 2008 10:38 pm

JANKO KRALJ.................................NAJBOLJI JE!!!! Very Happy :srb: kolce
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeČet Jun 26, 2008 10:39 pm

Pobeda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! navijacii
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeČet Jun 26, 2008 10:56 pm

Ljudi jel ste svesni ... skinuo je Rodicka...........za mene je Rodick nikakav teniser, sta on osvaja poene samo zahvaljujuci servisu , cim mu Janko vrati servis onese_s _ r _!
Janku je sad valjda otvoren zreb do polufinala...jel neko zna koji je protivnik nakon Tursunova???
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeČet Jun 26, 2008 11:06 pm

Svaka cast Janku..
Nije Rodick los teniser...ali ove godine i nema neke sjajne rezultate...
Vazno je da Janko napreduje i da sve ide na bolje... AJDA JANKO u sledece kolo... srbin
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
yankela

yankela


Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : NOVI Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.06.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeČet Jun 26, 2008 11:22 pm

[quote][url=texy]texy[/url]
jel neko zna koji je protivnik nakon Tursunova???
Zna ja nAJVEROVATNIJE PROTIV lopeza srbin
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeČet Jun 26, 2008 11:51 pm

Majstor,car,genije sve sve sve Iskreno nadam se i mislim da moze da dodje do polufinala ako bude igrao kao danas i ne bude imao padove u igri. Ovom igrom Janko je pokazao da je njemu mesto medju 10igraca sveta a ako bi dosao do polufinala wimbledona onda bi postojala mogucnost protiv nadala (ako on do tamo dodje) da pobedom udje u finale i dobije toliko bodova da udje u top 20 mozda cak i do 15.-10.mesta!Ali aj mi prvo da navijamo za Janka mec po mec i pricamo prvo o Tursunovu.

Koliko se ja secam Tursunova on je slican Rodiku po servisu malo losiji Uglavnom ako je Troicki uspeo da pobedi Tursunova u Davis cupu naravno da moze i Janko naravno pod uslovom da igra onako kako ume i moze da igra. Mec ce biti prekosutra i pobedom Janko ulazi u 1/8finala i brani svoje bodove.

Za sve koji ne znaju Jankove moguce protivnike evo link na kome mozete videti kostur kako se razvija http://www.wimbledon.org/en_GB/scores/draws/ms/index.html
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 1:23 am

Kako je Janko igrao no comment,respect :klanjanje:!!!! Very Happy verovala sam da ce pobediti ali sam iskreno mislila da ce to biti u 5. setova ali Janko me je demantovao ..igrao je odlicno mada mislim da on moze da igra jos bolje ...protiv Tursunova mislim da ce biti lakse,ako bude servirao kao danas ne mora da bude mnogo as udaraca ali da budu precizni servisi,eto nama Janka u 4.kolu a Lopeza mozes ladno da pobedi bar je to moje misljenje ...tako da verujem da Janko ima velike sanse da se nadje u polu finalu Very Happy:D


cheers :klanjanje: :klanjanje: :klanjanje: yahoo yahoo Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
Jelena...
Janko fan forever :D
Jelena...


Broj poruka : 415
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 2:12 am

Janko kralju!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy:D:D:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 9:51 am

JA SAM SINOĆ POLUDEO!!!!!!!!!!!!!!!!111

Mislim da je ceo komšiluk slušao samo mene...
Nikad u životu ovoliko nisam navijao za Janka!!!
Ovaj Rodik je lud!!!! U prvom setu je servirao tako da servis nije mogao da mu se pogleda a kamo li da ga vrati! Janko je samo čekao taj-brejk, ali nije uspeo.
Iskreno, nisam se plašio da će da padne.
Nadao sam se da će u drugom setu onom manijaku da stane servis. To se desilo u jednom gemu i bilo je dovoljno da Janko povede! Slično je bilo i u trećem!!!
Rodik je bio strašno nervozan!!!1
Ali kad sam očekivao da će da stane, on opet zaigra dobro, a Janku je baš stao prvi servis... I onda pobeda u taj-brejku!!!!111


Sledeći je Tursunov! Videćemo, ja se nadam da može da ponovi igru od juče i da će to biti više nego dovoljno za pobedu!!!11
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
yankela

yankela


Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : NOVI Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.06.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 12:48 pm

Tipsarevic netreba da se zeza sa Tursunovom je moze daa izgubi>SAMO SE TOGA PLASIM
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 1:06 pm

Ja sam sve vise ubedjen da je ovo pobeda koja ce lansirati Janka. Nemojmo zaboraviti recenicu koju je rekao "This means the world for me" Trebala mu je pobeda nad igracem iz top10 da bi on video da je njemu mesto u prvih 10 igraca svetai ja se iskreno nadam ali i mislim da je on to uvideo i da ce konacno resiti time problem svoje motivacije. Sutra cemo sve videti. Sada bih najradje preskocio danasnji dan i prebacio se na sutra Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

U stvari ne bih Very Happy Danas Janko u dublu na terenu5 igra dubl sa Viktorom!!!! Drugi mec dana protiv Philipp Petzschner (GER)/Alexander Peya (AUT) i prvi mec je dubl tako da ce taj mec krenuti izmedju 3 i 4!A RTS konacno prenosi sve meceve a i da ne prenosi prenosice sportklub tako da cemo i danas moci da uzivamo u Janko i Viktoru.Valjda ce Viktor biti smiren i usresredjen uprkos jucerasnjem porazu...
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 2:48 pm

nadam se da ce RTS da prenosi mec jer ipak Sport klub daje prednost singl mecevima....
a sto se tice Janka sa ovakvom igrom moze da pobedi Tursunova 100%...
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 4:11 pm

Pada kisa...
Nazad na vrh Ići dole
yankela

yankela


Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : NOVI Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.06.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 4:25 pm

gde
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 6:38 pm

na Wimbldonu
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 8:40 pm

Janko je izgubio u dublu...
Možda je to vi bolje, jer će se koncentrisati na singl, nadam se da sutra ne igra poslednji meč...
Videćemo večeras kad izbace raspored za sutra u koliko igra, samo da se ne poklopi opet sa Jelenom.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 9:18 pm

pa na wimbledonu je padala u vreme dok sam to napisao Very Happy
Janko i Viktoru su izgubili 6-4 6-4 6-3 i ispali u 2.kolu no nema veze najveca slast je ostala: Janko u singlu :) :) Sad jos samo da izbace zreb za sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 9:24 pm

Izasao je zreb! Igra na terenu 2 drugi mec dana prvi mec je zenski singl a igra se od 12 na tom stadionu tako da ce ako ne bude kise Janko svoj mec poceti negde izmedju 1 i 2
A Jelena igra prvi mec dana na centralnom terenu i taj mec krece od 1 tako da ce se najverovatnije opet preklopit....
Nazad na vrh Ići dole
yankela

yankela


Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : NOVI Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.06.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimePet Jun 27, 2008 11:01 pm

[b]NAPRED JANKO navijacii navijacii navijacii navijacii navijacii bakljaa bakljaa bakljaa kolce kolce kolce : good Janko 01 Janko 01 Janko 01 :publika gledao :publika gledao :publika gledao kolce kolce navijacii kolce kolce zurka zurka
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:09 am

AJMO JANKO, samo hrabro...posle jucerasnje igre postao si veliki favorit na ovom turniru!!! Samo nemoj da posustanes...ajde JANKO!!! UZ TEBE SU TVOJI FANOVI!!! OBOZAVAMO TE!!!
JANKO&JECA=PONOS SRBIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers srbin bakljaa navijacii kolce
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:14 am

Tako je Texy...Slazem se....GO JJ I JANKO srbin
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:19 am

NAPRED JANKO!!!!!!!!!!!111111111111
:zastava: pijandure
navijacii navijacii navijacii

Samo da sutra ne zabrlja pa odigra onako kako zna... A svi znamo kako ne volimo da on igra!!!
Koliko ja znam, Tursunov uopšte nije opasan igrač, a kad je preživeo Rodika, pa može i Tursunovada pobedi!!!111
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:40 am

slazem se ...ni po meni Tursunov nije neki mnogo opasan igrac...mislim da ce ishod meca zavisiti od Jankove igre i servisa.....
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 4 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 2:05 am

Tek je 12 sati..... Very Happy Very Happy Very Happy Napred JAAAAAANKOOOOO
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





The Championships Wimbledon - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 4 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
The Championships Wimbledon
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» The Championships, WIMBLEDON 2009
» The Championships, Wimbledon 2010.
» AEGON Championships, Queen's Club London, UK - 2010.
» ATP Queens (doigravanje za Wimbledon)
» Atlanta Tennis Championships, ATP 250 - 2010.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: