Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 The Championships Wimbledon

Ići dole 
+6
Mr.blue
Pele
Texy
Tviksi
yankela
Admin
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Šta će Janko uraditi na Vimbldonu?
1.kolo
The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_lcap8%The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
2.kolo
The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_lcap17%The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_rcap
 17% [ 2 ]
3.kolo
The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_lcap0%The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Osmina finala
The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_lcap25%The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_rcap
 25% [ 3 ]
Četvrtfinale
The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_lcap25%The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_rcap
 25% [ 3 ]
Polufinale
The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_lcap8%The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Finale
The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_lcap8%The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Osvaja Vimbldon
The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_lcap8%The Championships Wimbledon - Page 5 I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 12
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Jelena...
Janko fan forever :D
Jelena...


Broj poruka : 415
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 2:33 am

Sve zavisi od Janka,kao i uvek!!!!!!! Moze on to!!!! Ajdeeeeeeeee!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 2:58 am

NARAVNO da je sve na Janku...to je i on rekao, da ce igrati onako kako mu se stvari budu odvijale u glavi, a ja se iskreno nadam da ce biti kao juce...ma koliko znam nije Tursunov toliko opasan, pa Viki ga je lako pobedio u Moskvi na Davis Cupu ...sto ne bi mogao i Janko!!!!!!!!!!!!! Napred Janko kolce
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:42 am

Ajmo Janko!!! bakljaa bakljaa navijacii navijacii

Tursunov je 25. nosilac, znači Janko je favorit Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 12:08 pm

Pele ::
Tursunov je 25. nosilac, znači Janko je favorit Very Happy
To si lepo reko!!!1 Very Happy Wink

Ajde, jedva čekam 2!!!!1
Do sad nije imala kablovska pa sam se nervirao!!1111
Sad našla da nestaje...


NAPRED JANKO!!!!!!!!!!!1111111 bakljaa bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:22 pm

Jos malo i krecemo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 1:43 pm

AJDE JANKO...ULEPSAJ NAM OVAJ DAN POBEDOM!!! kolce
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 4:24 pm

evo ga sad ce da krene prenos ce biti na rts2
Auuuu jbt ovo je Rodik junior....ali vazno je dobio Janko prvi set jos samo 2 Janko 01 Janko 01 Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
Jelena...
Janko fan forever :D
Jelena...


Broj poruka : 415
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:02 pm

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
I to u tri seta Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:07 pm

navijacii navijacii navijacii navijacii kolce
kolce bakljaa bakljaa navijacii pijandure sajkaca
navijacii navijacii navijacii navijacii navijacii navijacii

Janko 01


Bravo majstore!!!!!11

Kakva pobeda! Svaka čast!!!
I ovaj je imao strašne servise ali je Janko car i nije ga pustio da mu uzme brejk i dobio setove u taj brejkovima!
Mislim da Janko dobro igra taj brejkove jer je navikao, stalno ih igra!! Very Happy
Sad igra protiv nekog 93. ili tako nešto igrača na svetu!!!
Tu je favorit ali možda je tu i najveća prepreka!!1
Ipak, verujem u Janka, jer sigurno može do polufinala!!!1 A i dalje...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:31 pm

msm da je posle ovakvih meceva Janko upseo da prebrodi taj problem sa losije rangiranim igracima i da ce mec 1/8 finala biti jedna lagana pobeda Janka ...mada sa njim se nikad ne zna Very Happy:D

a sto se tice ovog meca Janko je stvarno odlicno igrao ....bio je i mentalno i fizicki pripremljen za mec sto pokazuje i to da nije bilo ni jednog brejka na njegov servis i to sto je uspevao da spasi cak i 3 vezane brejk lopt Very Happy
jeste da nije bilo nekih duzih poena ali kad ih je bilo Janko je svima pokazao koliku kolicini talenta on poseduje Very Happy:D
i naravno kao sto smo vec navikli odlicna igra na mrezi i odlicni voleji Very Happy:D

svaka cast Janku i nadam se da ce nastaviti sa ovako dobrim igrama pa da ga gledamo u 1/2 Wimbledona a sto da ne i finalu Very Happy:D :klanjanje:
Nazad na vrh Ići dole
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:37 pm

Brate, Janko se naljutio sad je počeo da pobeđuje u 3 seta bakljaa bakljaa navijacii navijacii
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:38 pm

On na Vimbldonu još nije izgubio gem na svoj servis!!!11
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:39 pm

je protiv Asjona
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:39 pm

Meni se čini da nije...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 7:42 pm

Je prvi gem je napravio brejk i ovaj je odma vratio
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:00 pm

jeste jeste izgubio je u 1.mecu svoj servis....
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 8:20 pm

Janko ce osvojiti wimbledon. Svi iz mog drustva me smatraju ludim mozda da Janko ovo cita mozda bi me i on smatrao isto Very Happy Very Happy Very Happy ali ja iskreno verujem da sa ovom igrom velikom zeljom i konstantom igrom bez padova Janko to moze. A i taman da svet upozna na najvecim mogucim vratima tenisa na wimbledonu naseg omiljenog tenisera Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 9:34 pm

Svaka cast Janku... srbin Janko 01 love u
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 10:37 pm

Janko je zaista bio fantastican...jeste da nije bilo raznovrsne igre ali ono sto je Janko pruzio bilo je fenomenalno...onaj Tursunov kao da nije znao da je Janko prethodno pobedio Rodicka koji ima najjaci servis, pa je mislio da nece uspeti da ukroti i njegov Very Happy
Izgleda da je Janko konacno uspeo da prevazidje problem u mecevima protiv slabijih...ali videcemo u narednom mecu sa Nemcem, za koji se iskreno nadam i verujem da ce Janko dobiti...sa ovakvom igrom polufinale bi bio uspeh...a finale trijumf...
Janko nemoj sad da se opustis, nego nastavi u ovom ritmu....uz tebe su tvoji najverniji fanovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy kolce Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeSub Jun 28, 2008 11:10 pm

Bravo Janko,stvarno je odlicno igrao...nadam se da ce nastaviti da igra tako dobro i da rusi sve redom.....Svaka cast na prikazanoj igri...raduje me to sto napokon uspeva da posle najbolje igre i pobede u narednom kolu bude jos bolji kolce
samo hrabro Janko,mozes ti to...Vole te tvoji fanovi love u
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 1:26 am

eh kako bi bilo lepo da osvoji Wimbledon pa da naseg pobednika docekamo kako dolikuje Very Happy:D ovo je Jankova sansa da pokaze svima koji to nisu znali koliko je on dobar i talentovan igrac i verujem da ce uspeti da je iskoristi

samo napred JANKOOOOOOOOOOO!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
yankela

yankela


Broj poruka : 78
Godina : 28
Lokacija : NOVI Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 11.06.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 10:39 am

on je sad odbranio 1 osminu finala , adobar zrb mu se tvara do polu fiala.
Ako dodje do polu finala ide na nadala
BRAVO JANKO ZA POBEDU U TRI SETA navijacii navijacii navijacii navijacii navijacii navijacii navijacii kolce kolce kolce kolce kolce kolce kolce :publika gledao :publika gledao bakljaa zurka zurka zurka bakljaa navijacii navijacii zurka navijacii navijacii kolce kolce kolce Janko 01 Janko 01 Janko 01 Janko 01 Janko 01 Janko 01 yahoo yahoo yahoo yahoo bakljaa bakljaa bakljaa bakljaa bakljaa bakljaa bakljaa good good good good navijacii navijacii kolce kolce navijacii navijacii :publika gledao :publika gledao :publika gledao :publika gledao :publika gledao :publika gledao :publika gledao navijacii kolce kolce bakljaa bakljaa navijacii zurka zurka yahoo
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 3:33 pm

Evo malo update.Janku je totalno otvoren zreb do polufinala! Matju je ispao izbacio ga je Cilic. Znaci u 1/8 finala shuelter a u 1/4 fianlu clemont ili cilic. Svi mogu da se pobede a naravno onda u 1/2 finalu najverovatnije Nadal mada igrom koju je pokazao pokazao je da je pobediv. Videcemo do srede da li ce Janko uspeti da se plasira u polufinale a ja iskreno verujem da moze i preko toga.Ovo je njegova prilika i mora da je iskoristi! Janko svoj mec igra u ponedlejak opet na terenu br.2 treci mec dana. Pre njega igraju Venus i Serena a mecevi po londonskom vremenu pocinju u 12 znaci kod nas pocinju ti mecevi od 13h. Janko ce svoj mec krenuti izmedju 15.30h i 17h.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 7:42 pm

Mislim da će da počne oko 17.
Ja se stvarno nadam da će da stigne do polufinala. Kao što rekoste, ima potpuno otvoren žreb.
Jedno je sigurno, ako je Janko zaista počeo da pobeđuje i slabije posle pobede nad jačima, onda sutra bvez briga možemo da gledamo meč!
Ipak, ako igra onako kako je umeo, biće problema.
Ja se nadam da će izabrati ovu prvu opciju.
Baš sam gledao rezultate tog Štulera. U prvom kolu je pobedio nekog Španca lako u tri seta. U drugom je sa 3:2 izbacio Blejka, a u trećem Garsiju Lopeza i to isto vrlo ubedljivo u tri seta.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
The Championships Wimbledon - Page 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100The Championships Wimbledon - Page 5 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 8:06 pm

Ok malo sam gledao sta bi moglo da bude i ovo sam video koliko bi Janko napredovao.Sve je grubo i moguce je da omanem za koje mesto...
1/2finale : Janko je negde izmedju 20. i 24.mesta
finale izmedju 14. i 16. mesta
pobeda ^_^: Janko postaje najverovatnije 9.teniser sveta.
E toliko o mestima na kojima bi mogao da bude Malo sam gledao o sulteru
Uglavnom covek ima 32godine nikad nije dogurao vise od 1/8finala(nadam se da tako i ostane Very Happy ) bio je 2004. godine 5.teniser sveta i bio je iste godine finalista australian opena.Od tada mu karijera ide nanize. Kolko sam video nije snazan serviser tako da ce Janko lakse moci da dolazi do brejkova...Nista vise nisam uspeo da nadjem NAPRED JAAANKOOO Janko 01 Janko 01 Janko 01 navijacii navijacii navijacii
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





The Championships Wimbledon - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: The Championships Wimbledon   The Championships Wimbledon - Page 5 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
The Championships Wimbledon
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» The Championships, Wimbledon 2010.
» The Championships, WIMBLEDON 2009
» AEGON Championships, Queen's Club London, UK - 2010.
» ATP Queens (doigravanje za Wimbledon)
» Atlanta Tennis Championships, ATP 250 - 2010.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: