Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jelena Jankovic

Ići dole 
+30
Sakis
delgado
Vuksha
*SlAdjAnA*
milos vicentic
hipi YANKELLA
Beba Kids
Da-ja
alex_bg93
Annie
Bobo
Pele
Jeca
(:~NenA~:)
Tviksi
N4t4sh4
markowwe
Jecika
Lazevski
Jelena...
Texy
*Anja*
Good_girl_gone_bad
Shadow
Mr.blue
Jovana
Anchy
snoopy
Tatiana_Golovin_fan
Admin
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorPoruka
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 23 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 23 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 23 I_icon_minitimeSre Avg 18, 2010 11:55 am

WTA MONTREAL
Nova rana eliminacija Jelene Janković
Blic online | 18. 08. 2010. - 09:14h

Jelena Janković je izgubila od Ivete Benešove rezultatom 7:6 (3), 6:3 u 2. kolu takmičenja u Montrealu.

Jelena Jankovic - Page 23 65160_jelenaakgul01-reuter-john-sommers-ii_f

Najbolja srpska teniserka je bila postavljena za prvog nosioca, ali se oprostila od turnira već posle jednog odigranog meča, koji je zasluženo pripao kvalifikantkinji nakon sat i 37 minuta igre.

"Džej Džej" je razočarala publiku na centralnom terenu, slabo je servirala i često grešila, a 75. teniserka sveta je sve to bez mnogo problema iskoristila za veliko iznenađenje i novu brzu eliminaciju Jankovićeve za redom.

Jelena je dobro ušla u meč i čak je bila na dobrom putu da povede sa 1:0 u setovima, što je nagovestilo da pronalazi formu posle povrede članka. Iskoristila je prvu brejk priliku na susretu za 5:3 i dobila šansu da odservira za vođstvo. Međutim, ispustila je taj gem, a zatim i drastično pala u igri, što je Benešova iskoristila da započne svoj preokret i preuzme kontrolu.

Prvi set je rešen u taj brejku koji je Čehinja otvorila vođstvom od 4:1, a zatvorila serijom od tri vezana poena za 7:3.

Loš početni udarac treće teniserke planete Benešova je kaznila i na startu drugog dela sa tri vezana gema, a Jelenina dvostruka greška joj je dala šansu i za 4:0. Jankovićeva se nekako izvukla, vratila brejk, ali joj to nije mnogo vredelo - 6:3.

Čehinja je pre ovog meča u svojoj 12-godišnjoj karijeri samo jednom pobedila igračicu iz top 10 na WTA listi.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 23 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 23 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Jelena Jankovic - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 23 I_icon_minitimeNed Avg 29, 2010 1:32 pm

SRPSKOJ TENISERKI NE NEDOSTAJE OPTIMIZAM
Janković: Uz dobro zdravlje idem do finala US Opena
I.Đ / Blic online | 28. 08. 2010. - 14:59h | Foto: AP

Najbolja srpska teniserka Jelena Janković nije izgubila nadu i samopouzdanje da će ovog septembra doći do finala poslednjeg Gren slema u godini, US Opena.

Jelena Jankovic - Page 23 69138_jelenajan01-ap-paul-chiasson_f

Jankovićeva je u julu povredila članak zbog kojeg se povukla sa jednog WTA turnira u Sloveniji.
Zbog toga je izgubila na brzini i snazi, pa je loše startovala na turniru u Montrealu, gde je bila prvi nosilac.

Ipak, Jeleni ne nedostaje samopouzdanje što potvrđuju i njene izjave za Rojters pred US Open.
"Volim da igram na tvrdoj podlozi, naročito na US Openu. Pre dve godine sam na ovom Gren slemu bila u finalu a 2006. sam stigla do polufinala. Želela bih da ove godine dođem do vrha turnira", rekla je Jankovićeva.

Srpska teniserka od Vimbldona nije pobedila nijednu protivnicu iz top 25 na WTA listi, i igra ispod nivoa koji je može zadržati u vrhu.
"Povredila sam članak, a kada vam se to dogodi, nije lako kasnije igrati. Potrebno je vreme da se oporavitec i ne možete trenirati punim intenzitetom. Ali tada do izražaja dolazi vaša mentalna snaga, kada morate da podignete nivo samopouzdanja", naglasila je Jelena.

U odsustvu Serene Vilijams, u danima povreda Kim Klajsters i Marije Šarapove, i u trenucima oporavka Venus Vilijams koja još od Vimbldona nije igrala, Jankovićevoj je put, čini se, otvoren do finala.
"Okolnosti mogu da budu bolje ali i gore, tako da moram da budem zadovoljna dokle sam dogurala u procesu oporavka. Puno je teniserki koje odlično igraju i svašta se na US Openu može dogoditi. Nije ostalo puno jakih turnira do kraja godine, pa će sve igračice dati sve od sebe. Samo se molim da me zdravlje posluži da mogu iz sebe da izvučem maksimum", napomenula je Jelena Janković.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Jelena Janković: Uživam na Floridi i radujem se US Openu
28 Avg 2010

Teniserku Jelenu Janković sledeće nedelje očekuje učešće na US Openu, poslednjem gren slemu u sezoni, koji iščekuje u odličnoj formi promovišući i novi set fotografija urađenih za New York Times magazin.

Najuspešnija srpska teniserka je nedavno otkrila da joj je dugo trebalo da se fizički i psihički oporavi nakon povrede u turniru u Portorožu. Iako je imala strah od obnove povrede, Jelena je uspela da se vrati u top formu što je i podelila sa svojim pratiocima na Twitteru.

- Na Floridi je konačno lepo vreme, idem na odlične treninge i radujem se turniru sledeće nedelje. Pre nekoliko nedelja bila sam na zanimljivom fotografisanju za New York Times magazin i odlično sam se provela – otkrila je Jelena Janković.

Danilo Mašojević

Pogledajte kako je izgledalo Jelenino fotografisanje za magazin New York Times...

Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 23 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 23 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Jelena Jankovic - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 23 I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 1:48 am

Jelena u Sidneju

Srpska teniserka potvrdila učešće na turniru u Australiji
Na turniru u Sidneju koji se igra od 9.-15. januara naredne godine, okupiće sedam od deset prvih teniserki na svetu.

''Generalna proba'' pred prvi gen slem turnir sezone, biće u Sidneju, a učešće je potvrdila i naša Jelena Janković.

Pored nje, u ovom gradu će igrati i Voznijacki, Zvonareva, Klajstersova, Stosur, Skijavone i Azarenka, što je sam vrh svetskog ženskog tenisa.


Nagradni fond ovog veoma jakog turnira je 618.000 dolara, a ovo je praktično zagrevanje za Australijan Open.

Nadam se da ce se Jeca dobro pripremiti za Sidnej i da ce to biti odlicna uvertira za AO!Uz tebe smo,Jecoooo!
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 23 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 23 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 23 I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 2:06 am

Samo napred Jeco, u nove pobede :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jelena Jankovic - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 23 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Jankovic
Nazad na vrh 
Strana 23 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23
 Similar topics
-
» Ana Ivanovic vs Jelena Jankovic
» Slike Jelene Jankovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniserke-
Skoči na: