Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Jelena Jankovic

Ići dole 
+30
Sakis
delgado
Vuksha
*SlAdjAnA*
milos vicentic
hipi YANKELLA
Beba Kids
Da-ja
alex_bg93
Annie
Bobo
Pele
Jeca
(:~NenA~:)
Tviksi
N4t4sh4
markowwe
Jecika
Lazevski
Jelena...
Texy
*Anja*
Good_girl_gone_bad
Shadow
Mr.blue
Jovana
Anchy
snoopy
Tatiana_Golovin_fan
Admin
34 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 4:58 pm

Znam da Jecu voli cela Srbija, ali ona odmah putuje, osecam da ni ona ni Ana ne vide svoju porodicu kako treba...a sta da se radi nije SKUPSTINA u svakom gradu , uostalom na tu promociju su isli i Janko&Ziki&Nole u Gradsku skupstinu u Beogradu.
Evo da te utesim (ako to moze biti uteha), nisu ni prisustvovale , jer kako sam cula izbio je skandal oko vrednosti njihovih markica...ali o tome cemo nesto vise znati veceras u 19:30h u dnevniku RTS-a.
Pozdrav i bez ljutnje.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jelena...
Janko fan forever :D
Jelena...


Broj poruka : 415
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 5:13 pm

Ja se slazem sa tobom,i mislim da nema razloga za ljutnju Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePon Apr 28, 2008 5:27 pm

Dobro je Jeco, imam podrsku...pozdrav za tebe... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSre Apr 30, 2008 1:46 am

BIĆU BROJ 1

Još jedan san je ostvaren. Jelena Janković se posle sjajne niske uspeha u individualnoj karijeri radovala velikoj pobedi sa reprezentacijom Srbije. Zajedno sa Anom Ivanović, Anom Jovanović i Teodorom Mirčić uvela je nacionalni tim u Svetsku grupu Fed kupa i sada se okreće novim ciljevima. Kod ambiciozne i samouverene devojke kao što je Jelena, oni su uvek najviši. Trenutno peta teniserka sveta pred sebe je postavila jasnu sliku: prvo mesto na VTA listi i trofej sa srpskim timom u Fed kupu!
Jelena Jankovic - Page 2 Sportsm1.th

Koja je najjača impresija koju nosite iz Zagreba sa meča protiv Hrvatske?
- Ostvarenje uspeha koji smo svi tako žarko želeli i način na koji smo stigli do njega. Kao i na početku godine u Budimpešti pokazali smo koliko smo jaki kao tim, da imamo izvanrednu atmosferu. Svi iskreno želimo da ostanemo tako složni i za nas tada neće biti prepreka - kaže Jelena Janković za "Večernje novosti".

Kao cilj već ste istakli borbu za trofej u Fed kupu 2010. godine. Na tom putu najpre treba da ostvarite dve pobede narednog proleća u Svetskoj B grupi. Iako je cilj daleko, optimizam vas ne napušta?
- Još pre polaska u Zagreb rekla sam da imamo kvalitet za mnogo veće domete od plasmana u svetsku grupu. Još jedan cilj smo ispunili pobedom protiv Hrvatske, došli smo konačno tamo gde nam je mesto i znamo da imamo kvalitet za sam vrh. Idemo korak po korak, sve do titule koju želimo da osvojimo za svoju zemlju. Uopšte nam nije bitno ko će nam biti naredni rival jer dobro znamo da treba sve da pobedimo. Uvek ćemo imati isti pristup protivnicima, a činjenica da u timu igramo Ana Ivanović i ja izdvaja nas od ostalih selekcija jer niko u Fed kupu nema dve teniserke iz samog svetskog vrha. Samo da budemo zdrave i sve će biti kako treba.

Prepoznatljivi ste po izraženom patriotizmu. Mečevi iz Košica protiv Slovačke, u aprilu 2006. godine, ostaće nezaboravni. Odakle crpite toliku energiju?
- Za Srbiju sam igrala i povređena, uvek do poslednjeg atoma snage. Najlepše je predstavljati svoju zemlju i, verujte, kad igram za reprezentaciju borim se i boriću se do maksimuma, čak i više nego kad igram za sebe na turnirima širom sveta.

Profesionalne obaveze vode vas dalje. Slede turniri na šljaci: prvo Berlin, pa onda Rim u kojem branite titulu. Kako teče adaptacija na promenu podloge?
- Uh, nije lako, ali mnogo se trudim, žestoko treniram i želim da što pre budem spremna za zemljanu podlogu. Prethodni period me je malo poremetio u pripremama jer sam posle tvrde podloge, na kojoj se igralo prva tri meseca ove sezone, prešla nakratko na zelenu šljaku u Čarlstonu, a onda došla u Beograd i počela gotovo svakodnevne promene. Prvo sam radila na šljaci na Gemaksu, zatim sam zbog kiše morala na zatvoreni teren na kojem je tepih, a onda je Savez organizovao treninge na betonu. Konačno, u Hrvatskoj smo igrali na nekoj maltene gumenoj podlozi koja je veoma neobična i nezgodna za privikavanje. Sada ekspresno moram da se opet prilagodim zemljanim terenima i to ću raditi narednih dana u Beogradu, sve do vikenda kada putujem za Berlin.
Predstavlja li opterećenje činjenica da treba da branite titulu u Rimu sredinom maja?
- Ne, uopšte, jer ovo je nova sezona. Šta je bilo prošle godine nije bitno, sada treba da iz turnira u turnir ostvarujem što bolje rezultate. Zato se ne opterećujem time da li treba da branim titulu, finale ili polufinale. Svaki naredni meč želim da dobijem i da doguram što dalje.

Da li ćemo vas uskoro ponovo videti s pobedničkim peharom, prvim u 2008. godini?
- Iskreno se nadam da će u naredna dva meseca doći prva titula u ovoj godini. Ali, na predstojeća dva turnira idem bez presije, doživljam ih kao pripremne za Rolan Garos, kulminaciju ovog dela sezone.

Nedavno ste angažovali novog trenera, Španca Rikarda Sančeza s kojim ste već sarađivali. Kako ste zadovoljni i hoće li to biti rešenje za duže staze?
- Iskreno se nadam. Želim da stvorim pobednički tim, a trener je tu izuzetno važna karika. Radom sa Sančezom sam zadovoljna, znamo se odranije i verujem da će mi njegovi saveti pomoći da napredujem. Još je rano da se donose bilo kakvi zaključci, tek smo počeli i nadam se da ćemo imati uspeha.

Servis vam je sve bolji, na kojim elementima se najviše bazirate na treninzima?
- Upravo na servisu najviše moram da radim. Osnovni zadatak je da ojačam rameni pojas i smatram da to mogu uz novog trenera. Takođe, radimo i na tehničkim elementima koji moraju da se poprave. Uz to, treba da budem i agresivnija u igri. U najkraćem, neophodno je da unapredim sve svoje vrline i otklonim mane što je više moguće. Trenutno je izuzetno bitno i kretanje jer predstoji deo sezone kada se igra na šljaci. Ali, ništa ne može preko noći i potpuno sam svesna da mi je uz trud potrebno i strpljenje.

Šta iza svega stoji kao cilj?
- Želim da budem broj 1 i uverena sam da ću jednog dana biti! Za početak prvo hoću da se što pre vratim na treću poziciju na VTA listi koju sam nedavno ispustila zbog promena u kalendaru.

Koji je put do prvog mesta na svetu?
- Žestok rad, pobede i jedan grend slem turnir. Kad ga osvojim biću veoma blizu ostvarenja cilja - poručila je Jelena Janković, jedna od najboljih teniserki planete.


ANA JOVANOVIĆ JE PRAVA

MOŽDA i ključnu pobedu u Zagrebu donela je Ana Jovanović. Ne krijete da ste impresionirani njenom igrom?
- Ana Jovanović je zaista izvanredno zamenila Anu Ivanović. Vrednost njene pobede u Zagrebu još je veća kada se zna da je u pitanju bio prvi meč koji je uvek najteži, odnosno, nosi najveće opterećenje. Posle njene pobede i meni i Ani Ivanović je bilo lakše da igramo jer bi bilo prostora da se svaka eventualna greška ispravi u narednim singlovima, pa čak i u dublu. Ana Jovanović je jednostavno bila sjajna i zaslužuje sve komplimente za ono što je uradila za reprezentaciju - kaže Jelena.

KO JE TAJ ŠUKER?

HRVATSKI tabloidi povezivali su vas sa njihovim čuvenim fudbalerom Davorom Šukerom. Tokom
boravka u Zagrebu došlo je i do susreta...
- Čovek mi je prišao i rekao: "Jelena, da se upoznamo, ja sam Davor Šuker. Baš mi je drago da se upoznajem sa osobom za koju u štampi pišu da mi je devojka". Bila sam strašno zbunjena, nisam imala pojma o kome se radi. Samo sam ga pogledala i nasmešila se. Kad sam shvatila ko je, kratko smo proćaskali i pozdravili se. To bi bilo to - s prepoznatljivim osmehom prokomentarisala je Jelena.

ŠAMPIONSKI PLES

ČESTO se u javnosti provlačila priča o vašem lošem odnosu s Anom Ivanović. U Budimpešti i u Zagrebu sve ste demantovali na najbolji način.
- To su stvarno proizvoljne priče na koje ne obraćamo pažnju. Igrama i odnosom u Fed kup reprezentaciji sve smo rekle.

Saznajemo i da ste po povratku iz Zagreba bile uspešne kao plesni par...
- Da, na maloj proslavi smo se baš dobro zabavili. Nas dve smo se uhvatile ruku pod ruku i igrale, a za štimung je bio zadužen Jankov tata Pavle Tipsarević - potvrđuje uvek nasmejana Jelena.

Izvor: novosti
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 02, 2008 1:36 am

SVET TENISA na treningu sa Jecom

Peta teniserka sveta Jelena Janković prvomajske praznike provodi u Srbiji. Dok mnogi uživaju uz roštilj i pivo, ona vredno trenira na terenima teniskog kluba Gemax u društvu novog trenera Rikarda Sančeza i tenisera Filipa Spasojevića, autora najposećenijeg teniskog sajta u Srbiji.

Popularna Džej Džej sa osmehom na licu prihvatila je nakon dvočasovnog treninga razgovor sa svojom imenjakinjom, saradnicom SvetTenisa.

Da li si planirala čime ćes da se bavis nakon teniske karijere?
"Nisam planirala čime ću se baviti, tenis mi je trenutno prioritet, i dok god budem uživala u ovom sportu igraću ga. Nadam se da će to biti još nekoliko godina, ako me zdravlje posluži, a videću kasnije kad dođe vreme za to čime ću se baviti. Verujem da ću se nakon teniske karijere malo odmarati i uživati u životu, pa ću onda verovatno pomagati mladoj deci, novim generacijama".

Dugo si bila bez trenera jer nisi mogla da nađes adekvatnu osobu. Kakav po tebi treba da bude idealan trener?
"Po meni trener treba da ima dosta iskustva, da bude edukovan, da ume da prenese svoje znanje i da bude autoritet, da može mene da nauči, da zajedno unapređujemo igru da bih postala bolja teniserka i ostvarila svoj cilj a to je da budem broj 1 na svetu. Mislim da će mi novi trener pomoći u tome".

Teniseri su postali veoma popularni kod nas. Kakvo je tvoje iskustvo sa navijačima ovde, da li si imala pored pozitivnih i neka negativna iskustva?
"U Srbiji nisam imala nikakvih neprijatnih situacija, volim svoje fanove, pristupačna sam osoba, uvek potpisujem autograme, slikam se sa obožavaocima i drago mi je da ih ima što više i da svakim danom sve više osoba počinje da prati tenis, ne samo zbog mene već i zbog Ane, Noleta, Janka. Drago mi je da je tenis je postao veoma popularan sport u Srbiji".

SvetTenisa se zahvaljuje Jeleni na vremenu koje je izdvojila da odgovori na naša pitanja, i želi joj puno sreće na narednim turnirima.

Izvor: SvetTenisa.Net


Evo i slika sa treninga...

Jelena Jankovic - Page 2 Jeca_410

Jelena Jankovic - Page 2 Jeca_810

Jelena Jankovic - Page 2 Jeca_610
Nazad na vrh Ići dole
Lazevski

Lazevski


Broj poruka : 201
Godina : 27
Lokacija : Partizan
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 02, 2008 11:49 am

Mogu samo da vas zamolim, da ako vec hocete da postavite, mozete li da to malo skratite, prepricate? Umorim se dok procitam!
Nazad na vrh Ići dole
http://rey-scorpion.mymimicity.com
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 03, 2008 3:48 pm

Džej Džej dobila marku
mondo

Seriji markica u okviru filatelističkog izdanja "Tenis - Olimpijska reprezentacija Srbije" pridruženo je još jedno lice srpskog "belog sporta". Teniserka Jelena Janković predstavila je u Gradskoj skupštini poštansku marku sa svojim likom.

Iako je pre nekoliko nedelja nastao nesporazum oko nominalne vrednosti markica sa likovima tenisera (Novak Đoković bio je "najskuplji"), izgleda da problema više nema. Jelenina markica prodavaće se po ceni od 30 dinara.

"Velika je čast videti svoje lice na olimpijskoj poštanskoj marki. To je priznanje za sve naše tenisere. Trudićemo se da, i u budućnosti, predstavljamo Srbiju na najbolji mogući način" rekla je Janković (23), koja trenutno zauzima peto mesto na WTA listi.

Jelena Jankovic - Page 2 V9593610

"Promocija serije markica sa likovima naših teniskih zvezda simbolizuje ogromno poštovanje prema najuspešnijima, među kojima je i Jelena" izjavio je generalni direktor kompanije "PTT Srbija" Goran Ćirić, i dodao da ovakvi sportisti pružaju sjajan primer za vršnjake i mlađe.

Vršilac dužnosti gradonačelnika Beograda Zoran Alimpić pohvalio je dosadašnje rezultate pete teniserke sveta, naglasivši da novi uspesi tek slede, na Olimpijskim igrama u Pekingu.

"Daćemo sve od sebe da naš tim, koji će biti ubedljivo najjači u Pekingu, u Srbiju vrati najmanje jednu zlatnu medalju" dodala je šefica misije Srbije na OI, Snežana Lakićević-Stojačić.

Marke sa likovima naših tenisera delo su akademske slikarke Marine Kalezić, a na njima su ovekovečeni, pored Jankovićeve, Novak Đoković, Ana Ivanović, Nenad Zimonjić i Janko Tipsarević.

Jeleni je, na prezentaciji u Skupštini grada, uručen i ekskluzivni aparat "Blekberi", poklon "Telekoma Srbije". Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 03, 2008 3:58 pm

Džej Džej za MONDO: Trajkoviću, stiže reket! Subota, 3. maj 2008. 15:00
mondo

Fudbaler Crvene Zvezde Nikola Trajković izjavio je nedavno da bi voleo da od pete teniserke sveta dobije na poklon jedan reket.

Trajković (27), očigledno očaran Jeleninom igrom, ali i ličnošću, priznao je da mu je jedna od najvećih želja - reket popularne "Džej Džej", sa potpisom, uramljen na zidu.

Jelena Jankovic - Page 2 V9593810

Jelena Janković je, na promociji poštanske marke sa svojim likom, rekla da bi rado poklonila Trajkoviću reket.

"Kada sam bila u Zagrebu, čula sam da je želeo reket. Nisam bila sigurna, jer nismo lično kontaktirali" rekla je (pomalo iznenađena) Džej Džej za MONDO.

"Pokloniću mu reket, naravno. Poklonila sam ih toliko u karijeri, na hiljade! Još jedan mi sigurno neće nedostajati" našalila se ona.

Vezista Zvezde, čiji je srećni broj pet, očigledno već neko vreme "merka" i tenisku "peticu". Trajković je više puta izjavio da mu je omiljeni sport tenis, pa nije čudo što je u Zagreb "potegao" samo da bi video fatalnu Džej Džej na terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 03, 2008 4:04 pm

CCC
Našla kom da daje!!!!!
Da je dala Jovetiću pa ajde...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 03, 2008 4:12 pm

Konacno i Jecina markica.... aplauz
A kome poklanja rekete nije toliko bitno...kakve veze ima sto je Zvezdin igrac...vazno je da je njen fan...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeNed Maj 04, 2008 5:21 pm

JJ lovac na autograme

Jelena Jankovic - Page 2 24_3m10

Srpska teniserka Jelena Janković izjavila je da će se potruditi da za Olimpijske igre u Pekingu bude u najboljoj formi i osvoji medalju, iako je svesna da će joj pripreme ometati zgusnut raspored turnira.

"Cilj mi je da budem u formi i osvojim jednu od medalja, ali će zgusnut raspored biti problem za sve teniserke", rekla je peta teniserka sveta, koja je na Olimpijskim igrama u Atini 2004. godine, kada je ostvarila jednu pobedu, bila jedina teniserka iz Srbije.

"Tada sam bila zaista mlada i neiskusna, imala sam 19 godina. Sada sam zaista uzbuđena pred novi nastup na Olimpijskim igrama", kazala je Jankovićeva na promociji poštanske marke sa njenim likom.

Olimpijske igre u Pekingu igraće se u avgustu, mesec dana posle Vimbldona i neposredno pre Otvorenog prvenstva SAD. Srbiju bi u Pekingu od tenisera trebalo da predstavljaju Novak Đoković, Janko Tipsarević, Nenad Zimonjić, Ana Ivanović i Jelena Janković, a posebnu pažnju medija već nekoliko meseci privlači mogućnost da najbolje srpske igračice zaigraju i u dublu.

"Volela bih da sa Anom igram dubl, pošto mislim da bi bile najjači tandem. Singl je, ipak, prioritetan za obe. Kamo sreće da obe stignemo do finala u singlu, gde bi nam bio kraj", kazala je Jankovićeva, koja će sledeće nedelje igrati na turniru u Berlinu.

"Nastavlja se sezona na šljaci u kojoj sam prošle godine bila među najboljima na svetu, osvojila sam Čarlston i Rim, igrala polufinale Rolan Garosa. Sada želim da osvojim Rolan Garos. Sav trud će morati kad-tad da se isplati".

Jankovićeva je izrazila uverenje i da će joj saradnja sa novim trenerom Rikardom Sančesom unaprediti igru. "Odlično se slažemo, što je vrlo bitno jer zajedno provodimo po ceo dan. On voli da se smeje, pozitivan je, slične smo prirode...Prvi put imam trenera koji će moći da mi se posveti i sa kojim ću moći da napredujem i u budućnosti stignem do prvog mesta na svetu, što mi je velika želja", rekla je srpska teniserka.

Teniseri, inače, zbog velikih zarada često na Olimpijskim igrama spavaju u luksuznim hotelima, a ne sa ostalim sportistima u olimpijskom selu. Jankovićeva će, ipak, biti izuzetak.

"Čast je biti sa vrhunskim sportistima u olimpijskom selu. Volela bih da budem deo svega toga. Volim i sportiste iz mnogih drugih sportova, pa ću možda da pojurim nekog košarkaša ili odbojkaša za autrogram", našalila se Jankovićeva.

"Takođe bih želela da podržim sve druge sportiste iz Srbije, pa da se svi zajedno vratimo sa što više medalja", dodala je Jankovićeva.

Izvor: B92.net
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Shadow

Shadow


Broj poruka : 34
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:09 pm

Jeca sutra igra prvi mec na centralnom terenu, 12h, odmah posle Ana. SRECNO pa da ih gledamo u polufinalu !!! Prenos na eurosportu 1.
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 09, 2008 10:20 pm

Jelena Jankovic na zalost izgubila mec cetvrtfinala u Berlinu Sad Sad
ali je ipak odbranila bodove od prosle godine jer je u istom kolu izgubila od Enanove
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*

*Anja*


Broj poruka : 62
Godina : 30
Lokacija : Beograd, Srbija :)
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePet Maj 09, 2008 11:24 pm

Jao bas mi je bilo zao Sad I dalje sam tuzna Sad
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 10, 2008 1:46 pm

Vazno je da je Jeca odbranila poene od prosle godine...i nek je ona nama ziva i zdrava , bice pobeda!!!!
Sad treba da ozdravi do Rima i da odbrani titulu!!!!!!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*

*Anja*


Broj poruka : 62
Godina : 30
Lokacija : Beograd, Srbija :)
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSub Maj 10, 2008 4:13 pm

Texy ::
Vazno je da je Jeca odbranila poene od prosle godine...i nek je ona nama ziva i zdrava , bice pobeda!!!!
Sad treba da ozdravi do Rima i da odbrani titulu!!!!!!!! Very Happy

slazem se...
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 20, 2008 10:43 am

Jelena Janković: "Džejmi mi je drag prijatelj"
Blic

Jelena Jankovic - Page 2 Jj-v10

Pobeda Jelene Janković u finalu mešovitog dubla na prošlogodišnjem Vimbldonu izazvala je ogromno interesovanje za našu teniserku u Britaniji, delimično i zbog činjenice da je njen partner bio Britanac Džejmi Mari i zbog njihove očigledne prisnosti na terenu, piše britanski list "Gardijan", a prenosi BBC na srpskom.

Da li je postojala prisnost i van terena, pitao je "Gardijan" Jelenu Janković. "Nije", objasnila je srpska teniserka.
"Džejmi mi je drag prijatelj, ali nikada se ne bih zabavljala sa teniserom. Poslednje što želim je da moram da gledam i njegove mečeve."

"Gardijan" u sportskom dodatku donosi opširan intervju sa Jelenom Janković, koja se, kaže list, posle pobede na tensikom turniru u Rimu priprema za Rolan Garos, s ozbiljnim izgledima da osvoji svoju prvu grend slem titulu. Posle prošlonedeljnog neočekivanog povlačenja Žistin Enen iz profesionalnog tenisa, uspon inteligentne i šarmantne Jankovićeve predstavljao bi najbolji odgovor kritičarima koji tvrde da je ženski tenis prepun anonimnih, bezličnih mladih igračica, piše "Gardijan".
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSre Maj 21, 2008 11:38 am

Šta će mi prvo mesto bez grend slema
Blic


Prvo mesto na svetu i grend slem ne idu jedno bez drugog. Ako ne osvojim najvažniji trofej u tenisu, i ne zaslužujem da budem prva teniserka sveta. Eto, i to ide po zasluzi - izjavila je Jelena Janković, treća igračica sveta.

Jelena Jankovic - Page 2 Jelena15

- Čini mi se da nikad bolje nisam radila, prvi put u karijeri imam trenera koji me prati i koji se brine o svim teniskim stvarima, o čemu sam ja ranije vodila računa. Rikardo mi mnogo pomaže, unosi novitete, a ja popravljam mane i jačam vrline. Želim još da ubrzam igru, pogotovo na šljaci. Tenis je kao šah, tačno moram da znam gde pomeram svoje figure (loptice), na koju poziciju udaram. To me trener uči, da raspoznam loptice, da ne pravim banalne greške i ne poklanjam poene protivnicama, one treba da ih zasluže, a ne da ima ja sve prospem.

Ečeberi je prvi put u Srbiji, a radio je sa 12 najboljih igrača sveta, među kojima su šampioni poput Pita Samprasa i Andrea Agasija.
- Ečeberi mi mnogo pomaže jer vodi računa o mom telu i kondiciji. Da, vidi se da sam dosta ojačala, što je veoma bitno kada su u pitanju turniri na šljaci. A i ja se trudim da svakog dana budem sve bolja i bolja, pa je lepo što se rezultati već vide. Naredni turnir je Rolan Garos i moj cilj je da ga osvojim, a da li ću uspeti, videćemo. Najveći konkurent za titulu u Parizu mi je Jelena Janković (smeh). Ako ja mogu da igram svoju igru, ako nisam povređena ili bolesna kao sada, sve je mnogo lakše - kaže Jelena.
Treća teniserka sveta je odbranila titulu u Rimu, na početnom italijanskom održala je govor, pila šampanjac, a čestitke je primala od poštovalaca na nekoliko svetskih jezika. To isto je čeka i u Parizu, naravno, ukoliko osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
- Odbranu titule na „Foro Italiko“ najpre sam proslavila na terenu, a potom i na večeri sa prijateljima, mamom Snežanom i trenerm Sančezom. Nazdravljali smo uz šampanjac i razna vina, toliko da obeležimo uspeh. Nisam se napila jer nisam sve to i popila (smeh), ne volim alkohol i ne podržavam njegovo konzumiranje. Ja sam sportistkinja i živim zdravim životom. Osvojiti turnir u Rimu, ali i kada ga odbraniš je fenomenalno i zato je to poseban grad za mene. Bitno je što sam tamo unapredila igru, pogotovo što sledeće nedelje počinje Rolan Garos.
Velika Jelenina rivalka Žistin Enan se povukla iz tenisa, a ona nije stigla u devet mečeva bar jednom da je savlada.
Poslednji put sam je pobedila na treningu, a na onim turnirima gde nije igrala, ja sam ih osvajala. Nedostajaće nam na turu, Žistin je stvarno bila veliki šampion. Ali odluka da se povuče je njen izbor. Sada će biti velika borba za broj jedan, tu su Marija Šarapova, Ana Ivanović, sestre Vilijams i ja. Sve će zavisiti od toga kako će koja odigrati naredne turnire - dodala je Jelena Janković.

Promocija spota
Inače, Jelena je u Rimu, uz još pet teniserki, snimila reklamni spot za WTA turnir.
Bilo je naporno u smislu da smo radili od osam ujutro do 14 sati, što mi je oduzelo dosta energije pred poslepodnevni trening, a ujutro sam već imala meč. Nije fer da tako dugo snimamo, iako zaista želim da promovišem tenis. Kampanja će trajati dve godine, dok se premijera spota očekuje u vreme Vimbldona. Adaptirala sam se koliko mogu, jesam morala da snimam spot, glumim, ali sam i sa tim osvojila turnir - dodala je Jelena.

Zaštitno lice „akva vive“
Jelena Janković juče je potpisala sponzorski ugovor sa kompanijom „Knjaz Miloš“, a naredne dve godine biće zaštitno lice brenda „akva viva hidroaktiv“. Posle toga od novog sponzora dobila je ogrlicu sa svojim imenom i tortu, repliku pehara namenjenog pobednicima Rolan Garosa.

Nisam razgovarala sa Anom o dublu u Pekingu
Jelenin boravak u Beogradu ponovo je aktuelizovalo pitanje da li će ona i Ana Ivanović činiti srpski dubl na Olimpijskim igrama.
Nismo o tome razgovarale. Ja bih volela da igramo, jer imamo veliku šansu da osvojimo jednu od medalja. Videćemo šta će biti, kada bude došlo vreme, razgovaraćemo o tome.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
markowwe

markowwe


Broj poruka : 21
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 22.05.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 27, 2008 12:01 am

Jeca-carica,ona je odlicna teniserka,najbolja na sljaci,ali da nije Srpkinja ne bi je gotivio
Nazad na vrh Ići dole
*Anja*

*Anja*


Broj poruka : 62
Godina : 30
Lokacija : Beograd, Srbija :)
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeSub Jun 07, 2008 12:56 pm

Citat :
....Osmeh,pozitivnost,prirodnost,talenat,borbenost,upornost malo je da bih opisala zasto je volim....
Ma Jeca se jednostavno voli bez razloga....
Nazad na vrh Ići dole
http://jelenajankovic.forumandco.com/
N4t4sh4

N4t4sh4


Broj poruka : 6
Godina : 32
Lokacija : Krushevac
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 29.06.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeNed Jun 29, 2008 9:05 pm

Obozavam je...Stvarno je extra....
Juce se malo mucila sa onom Dankinjom,ali hvala Bogu pobedila je...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.n4t4sh4-91.piczo.com
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePon Jun 30, 2008 1:56 am

ima velike sanse JJ na Wimbledonu ona je veliki borac i odlicna teniserka i mislim da se nece lako predati ....samo napred Jeco...ovaj put do titule na Wimbledonu ali u singlu Very Happy:D
Nazad na vrh Ići dole
Jecika
Moderator
Jecika


Broj poruka : 343
Godina : 36
Lokacija : Kula
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.05.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePon Jun 30, 2008 4:53 pm

Pih izgubila Jeca....povreda je sprecila za pobedu...ne moze ona nijedan turnir bez povrede...bas mi zao Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimePon Jun 30, 2008 5:04 pm

hehe jbg...ali JJ nije igrala na nivou i ova Tanasugarn je isto imala povredu pa je pobedila..... valjda ce biti bolje sledeci put.......
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Jelena Jankovic - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Jelena Jankovic - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitimeUto Jul 01, 2008 3:11 am

Jeca je zaista izgubila odlicnu priliku da osvoji svoju prvuu GS titulu, mnogo mi je zao...stvarno vise s tim povredama, ponekad pomislim da eje nju neko urekao, kad joj se tako ne da............bas sam tuzna i zbog nje i zbog Janka, ali ona nije imala problema sa povredom koliko Janko tokom igre, vec nije mogla da uhvati ritam, dozvolila je da je ona tajlandjanka seta po terenu i tera na greske...ali sta je tu je, ne vredi plakati nad prosutim melkom...bice prilike i za JECU i za JANKA!!! SAMO NAPRED, GLAVU GORE!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Jelena Jankovic - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Jelena Jankovic   Jelena Jankovic - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Jelena Jankovic
Nazad na vrh 
Strana 2 od 23Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Sledeći
 Similar topics
-
» Ana Ivanovic vs Jelena Jankovic
» Slike Jelene Jankovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniserke-
Skoči na: