Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 P R E D L O Z I

Ići dole 
+10
Tviksi
maJJa
Mr.blue
Lazevski
Admin
Metal King
Texy
Pele
*Anja*
snoopy
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Annie
Moderator
Annie


Broj poruka : 427
Godina : 33
Lokacija : My Galaxie :)
Ja sam Jankov fan... :
P R E D L O Z I - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100P R E D L O Z I - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.07.2008

P R E D L O Z I - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: P R E D L O Z I   P R E D L O Z I - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 28, 2008 10:40 pm

E ovako... mozda gresim, ali cini mi se da nema pravilnika, nisam ga videla...
dakle, predlazem da se napise negde, jer neki clanovi pisu stalno velikim slovima, imaju razmirice ili nesto slicno, ide se u off topic...
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
P R E D L O Z I - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100P R E D L O Z I - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

P R E D L O Z I - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: P R E D L O Z I   P R E D L O Z I - Page 2 I_icon_minitimeČet Avg 28, 2008 11:35 pm

Annie ::
E ovako... mozda gresim, ali cini mi se da nema pravilnika, nisam ga videla...
dakle, predlazem da se napise negde, jer neki clanovi pisu stalno velikim slovima, imaju razmirice ili nesto slicno, ide se u off topic...

Pravilnik postoji...
Postpji i pravilo o kucanju velikim slovima..to je zabranjeno..
Vidim ja da cu morati malo vise reda da uvedem ovde..
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
MILLICA

MILLICA


Broj poruka : 140
Godina : 29
Lokacija : beograd
Ja sam Jankov fan... :
P R E D L O Z I - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100P R E D L O Z I - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 16.08.2008

P R E D L O Z I - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: P R E D L O Z I   P R E D L O Z I - Page 2 I_icon_minitimeSub Sep 06, 2008 11:34 pm

Lazevski ::
Predlazem da svi navijate za Partizan! ALE ALEEEEEE, ZIVEO JUZNI FROOOOONT, ZIVEO PARTIZAN, JOVETA, LAZA I OSTALI! ZIVEO PARTIZAN!!!!!!!!!!!!!!

he,he slazem se!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://sanja.mic@sezampro.rs
TENISERKE BEZ REKETA

TENISERKE BEZ REKETA


Broj poruka : 20
Godina : 31
Lokacija : BEOGRAD
Ja sam Jankov fan... :
P R E D L O Z I - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100P R E D L O Z I - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.07.2008

P R E D L O Z I - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: P R E D L O Z I   P R E D L O Z I - Page 2 I_icon_minitimeNed Sep 28, 2008 12:17 am

Mislim da je ovaj sajt napravljen da bi nesto saznali o JANKU. I mislim da treba da bude posvecen samo njemu i ostalim desavanjima iz sveta tenisa, priznajem obozavam fudbal,ali ovde sam zbog JANKA. Predlozila bih i Vama isto.
H V A L A NA RAZUMEVANJU. ONI KOJI VOLE JANKA, RAZUMECE.

Lazevski samo ti sanjaj o tome. Mozda se i ostvari. Wink Za partizan?! NIKAKO! navijacii
Nazad na vrh Ići dole
Mirjana MP

Mirjana MP


Broj poruka : 80
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
P R E D L O Z I - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100P R E D L O Z I - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.05.2009

P R E D L O Z I - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: P R E D L O Z I   P R E D L O Z I - Page 2 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 8:13 pm

Pa misim da bi mozda mogli otvoriti neke grupe za clanove (frends, Vip members....)

A sto se tice Lazarevskog... nikako nije prihvatljiv prijedlog! Zvezda zauvijek!!! navijacii
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Sponsored content





P R E D L O Z I - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: P R E D L O Z I   P R E D L O Z I - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
P R E D L O Z I
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Obavestenja vezana za forum :: Pitanja,predlozi,pohvale,kritike-
Skoči na: