Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Rome Master

Ići dole 
+4
Texy
Pele
Jelena...
snoopy
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 4:44 pm

Završeno je, sad će da počne Janko, idem da gledam
NAPRED JANKO!!!!!!!!!!!!!! bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 4:46 pm

Odo i ja da gledam...
AJDA JANKO...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 6:49 pm

Uf ajde Gonzales predaj meč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 7:08 pm

Zasto nikad ne moze u 2seta??Zastooo??Eeeeh Ma nema veze samo ga dobi ide ti sad dobro u 3. imas brejk ajde zavrsi molim te.Al kad te molim Very Happy Very Happy ajoj izgubi ti break prednosti...
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 7:14 pm

welcome Vuksha


Ja sa isključio TV i nemam nameru da gledam!!!!
DOKLE VIŠE ON DA MI KIDA ŽIVCE!!!!!!!!!!
bang head bang head bang head
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Pele
Moderator
Pele


Broj poruka : 431
Godina : 29
Lokacija : Darda
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.04.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 7:53 pm

Izgubi Janko placem
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 7:55 pm

Iako je izgubio ne mogu reci da je lose igrao...svaka cast za igru...vidi se da se popravlja...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 8:47 pm

Janko dramom do kofera

Rome Master - Page 2 Capt_610

Janko Tipsarević i Fernando Gonzales odigrali su još jedan "drama" meč. Ovoga puta, bolji je bio prošlogodišnji finalista Rima, Gonzales, koji je trijumfovao sa 3-6, 7-6(0), 7-6(6).

Janko je počeo meč agresivno i u prvom gemu napravio brejk i poveo sa 2-0. Taj brejk je držao do rezultata 5-3, kada je uspeo agresivnom igrom, a i uz veliku pomoć Gonzalesa koji je grešio mnogo da napravi i drugi brejk i uzme set sa 6-3.

U drugom setu, situacija se promenila. Gonzales je prva dva servis gema dobio bez izgubljenog poena, dok je Tipsarević morao da radi više. Međutim u petom gemu, nizom grešaka Tipsarević je dozvolio brejk Gonzalesu koji je poveo sa 3-2. Iako se činilo da će biti trećeg seta, Janko je u osmom gemu vratio brejk Gonzalesu ne dozvolivši mu da uzme ni jedan poen na svoj servis i izjednačio na 4-4. U narednom gemu, Janko je spasio dve brejk prilike za vođstvo od 5-4. Do kraja seta, oba tenisera su držali svoje servise, pa se o pobedniku seta odlučivalo u taj brejku u kome je dominantan bio Gonzales koji ga je uzeo sa 7-0.

U pauzi između setova, terapeut je ušao na teren kako bi pomogao Gonzalesu koji je imao problema sa desnom nogom. Posle uvodnih sigurnih servis gemova u trećem setu, prvi je posustao Gonzales. Tipsarević je napravio brejk posle sjajnog voleja i poveo sa 2-1. Međutim, Tipsarević je olako ispustio ovu prednost i dozvolio Gonzalesu da se vrati u igru i izjednači na 2-2. Preokret zatim pravi Gonzales, koji pravi brejk za vođstvo od 4-2. Usledila su dva rutinska i gema i taman kada su svi mislili da će Gonzales rutinski odservirati za kraj meča, Janko je vratio brejk. Bio je to poslednji brejk u meču, a pobednik meča je odlučen u tej brejku. Taj brejk je bio posebno tesan, Gonzales je pri rezultatu 5:5 napravio mini brejk, ali je Janko spasio prvu meč loptu. Međutim, drugu set loptu nije uspeo da spase, i Gonzales sjajnim riternom iz forhenda ide u drugu rundu.

SvetTenisa.Net
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 9:05 pm

Nije imo srece u nekim poenima,izgubio je koncentraciju u tie brejku 2. seta, i Janko i Fernando su igrali dobro a ja sam moro da pratim mec na mobilnom telefonu jer sam putovao u autobusu i taman kad sam izasao iz autobusa janko je izgubio....Zao mi je ali nema veze mogo je do 1/8finala(kvalifikant u sledecem kolu) i ti me bi usao u 32igraca sveta ali nema veze ostaje mu jos hamburg na kome ce morati da dodje do barem 1/8finala a mozda i cak do 1/4finala jer ima onaj chalenger koji ce mu se oduzeti i tu ce izgubiti 60poena.
Samo napred Janko Very Happy

E da hvala na dobrodoslici
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

Shadow


Broj poruka : 34
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:02 pm

Bas mi je krivo sto je Janko izgubio Sad , bila sam ubedjena da ce pobediti jer je u 3. setu stigo od 2:5 do 5:5 ! Nadam se boljem rez. u Hamburgu i da bude nosilac na RG. AJDE JANKO !!!
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeUto Maj 06, 2008 10:25 pm

Mnogo mi je zao sto je izgubio! Sad Nisam gledala, ali mama me je izvestavala, i kad je bilo 5-4 za Janka u 2. setu mislila sam da je kraj i da ce pobediti, ali nije mu se dalo!!!
Janko ce morati da da sve od sebe da u Hamburgu ostvari rezultat bar kao u Majamiju, jer zaista bi bila steta da Janko ne bude nosilac na RG!!! Nadam se da ce mu i zreb biti naklonjen u Hamburgu!!! NAPRED JANKO!!! Sad
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeSre Maj 07, 2008 2:43 pm

Nisam juče stigao da napišem nešto jer sam odmah morao na slavu. Možda je i bolje!
Koliko sam bio besan može samo da kaže Mr. Blue, jer je bio pored mene.
Prvi set je odigrao genijalno! Sve što je trebalo da uradi on je uradio. Odmah je uzeo brejk i sačuvao do kraja.
I onda, kad sam se ponadao da može brzo da završi (kao da ne znam da on ne može da igra manje od 3 sata!), on počne da gubi u 2. setu... Kad ga je stigao, ja sam opet bio ubeđen da će Janko da iskoristi psihičku prednost! Ali ne!!! Onako loš taj-brejk...
Tad je Gonzales zvao lekare i ja sam se po 200-ti put pogrešno nadao! Gonzales na moje razočarenje nije predao!!!!! fool
Samo sam rekao: Dabogda da crkneš na terenu i isključio televizor!
Kao da sam znao da će Janko da kad uključim da gubi!
Uključio sam kad je bilo 5:2, Janko je izjednačio, i onda opet taj-brejk!
Prosto ne mogu da shvatim da Janko u tom taj-brejku Gonzalesu nije vratio servis!!!
Ali dobro... Ionako nije branio poene, ništa ne gubi...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Rome Master - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Rome Master - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitimeSre Maj 07, 2008 5:53 pm

snoopy ::
Janko dramom do kofera

Rome Master - Page 2 Capt_610

Janko Tipsarević i Fernando Gonzales odigrali su još jedan "drama" meč. Ovoga puta, bolji je bio prošlogodišnji finalista Rima, Gonzales, koji je trijumfovao sa 3-6, 7-6(0), 7-6(6).

Janko je počeo meč agresivno i u prvom gemu napravio brejk i poveo sa 2-0. Taj brejk je držao do rezultata 5-3, kada je uspeo agresivnom igrom, a i uz veliku pomoć Gonzalesa koji je grešio mnogo da napravi i drugi brejk i uzme set sa 6-3.

U drugom setu, situacija se promenila. Gonzales je prva dva servis gema dobio bez izgubljenog poena, dok je Tipsarević morao da radi više. Međutim u petom gemu, nizom grešaka Tipsarević je dozvolio brejk Gonzalesu koji je poveo sa 3-2. Iako se činilo da će biti trećeg seta, Janko je u osmom gemu vratio brejk Gonzalesu ne dozvolivši mu da uzme ni jedan poen na svoj servis i izjednačio na 4-4. U narednom gemu, Janko je spasio dve brejk prilike za vođstvo od 5-4. Do kraja seta, oba tenisera su držali svoje servise, pa se o pobedniku seta odlučivalo u taj brejku u kome je dominantan bio Gonzales koji ga je uzeo sa 7-0.

U pauzi između setova, terapeut je ušao na teren kako bi pomogao Gonzalesu koji je imao problema sa desnom nogom. Posle uvodnih sigurnih servis gemova u trećem setu, prvi je posustao Gonzales. Tipsarević je napravio brejk posle sjajnog voleja i poveo sa 2-1. Međutim, Tipsarević je olako ispustio ovu prednost i dozvolio Gonzalesu da se vrati u igru i izjednači na 2-2. Preokret zatim pravi Gonzales, koji pravi brejk za vođstvo od 4-2. Usledila su dva rutinska i gema i taman kada su svi mislili da će Gonzales rutinski odservirati za kraj meča, Janko je vratio brejk. Bio je to poslednji brejk u meču, a pobednik meča je odlučen u tej brejku. Taj brejk je bio posebno tesan, Gonzales je pri rezultatu 5:5 napravio mini brejk, ali je Janko spasio prvu meč loptu. Međutim, drugu set loptu nije uspeo da spase, i Gonzales sjajnim riternom iz forhenda ide u drugu rundu.

SvetTenisa.Net


Ovakve tekstove, znači, sa drugih sajtova, stavljaj u Novinski tekstovi.
Ovde pišemo naša mišljenja o turnirima...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Sponsored content





Rome Master - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rome Master   Rome Master - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Rome Master
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» ATP ROME !!!!
» Rome Masters
» Majami master
» Monte Carlo Master
» Rome, Italy, Masters 1000 - 2010

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Arhiva foruma-zastarele teme :: Arhiva-
Skoči na: