Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Novinski clanci

Ići dole 
+16
Tviksi
Vuksha
delgado
(:~NenA~:)
Pele
Jecika
Annie
Beba Kids
Admin
alex_bg93
yankela
Mala
Jelena...
*Anja*
Texy
snoopy
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSub Jan 09, 2010 4:13 am

Hehe, legenda je!!! Taman posle osvajanja Wimbledona vencanje!!!
Tea, imas jos cirka 7 meseci Fore Wink
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSub Jan 09, 2010 1:38 pm

delgado ::
Hehe, legenda je!!! Taman posle osvajanja Wimbledona vencanje!!!
Tea, imas jos cirka 7 meseci Fore Wink

paaaa ako oces da budemo bas precizni onda i manje od 7 meseci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeNed Jan 10, 2010 4:16 am

Vuksha ::
delgado ::
Hehe, legenda je!!! Taman posle osvajanja Wimbledona vencanje!!!
Tea, imas jos cirka 7 meseci Fore Wink

paaaa ako oces da budemo bas precizni onda i manje od 7 meseci Very Happy

eee dragi moji, imam ja citav zivot Very Happy ako je zauzet nije oduzet, jeste li culi za to? lol!

salim se naravno
Sta je sudjeno - sudjeno je srce ,ko zna mozda se nekad i sretenemo , pa on bude moj fan , ahahahah lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeNed Jan 10, 2010 4:23 am

Ako je zauzet,nije oduzet...e to ima da bude moj zivotni moto! lol!
Hahaha,kako nisi normalna,ali dobro zboris i pametno...jadna Biljka hahaha
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimePon Feb 01, 2010 10:21 pm

1. februar 2010. | 17:06 | Izvor: B92, zvanični sajt
Tipsarević i Krajinović na Gemaksu

 Novinski clanci - Page 3 5284714734b66fdd8e5ebf798550538_big

Srpski teniseri Janko Tipsarević i Filip Krajinović potvrdili su učešće na predstojećem čelendžer turniru Gemaks Open u Beogradu.

Organizatori turnira saopštili su u ponedeljak da su, pored ranije prijavljenih Ilije Bozoljca, Marija Ančića i Dominika Hrbatija, svoje učešće na ovogodišnjem turniru Gemax Open 2010 potvrdili i Janko Tipsarević, treći najbolje plasirani teniser Srbije i član Dejvis kup reprezentacije, kao i Filip Krajinović, najperspektivniji mladi srpski teniser.

Tipsarević je trijumfovao na tom čelendžeru 2006. godine.

Turnir koji se po osmi put organizuje na terenima Gemaksa biće održan od 15. do 21. februara i okupiće 32 tenisera iz Srbije i sveta. Nagradni fond Gemaks Opena koji pripada najvišem rangu čelindžera Tretorn Serie Plus iznosi 125.000 dolara.
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeUto Feb 02, 2010 5:05 am

Divno!Jedva cekam Gemax!!! Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSre Feb 03, 2010 11:45 pm

I jaaaaaaa , idemoooo Jankic srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeNed Apr 04, 2010 2:29 pm

SRPSKI TENISER PROPUŠTA TURNIR MASTERS SERIJE
Tipsarević zbog povrede ne igra u Monte Karlu?

Blic online | 04. 04. 2010. - 11:36h | Foto: AP

Srpski teniser Janko Tipsarević najverovatnije će propustiti ATP turnir u Monte Karlu kako bi konačno sanirao povredu mišića koju vuče već nekoliko meseci.

 Novinski clanci - Page 3 26954_tipsasljaka01-ap-lionel-cironneau_f

Povreda se pogoršala na turniru u Majamiju, ali kako Janko kaže za Sportski žurnal, nije želeo da preda meč Nemcu Pečneru.
"Radi se o međurebarnim mišićima. De Bakeru sam predao u Indijan Velsu, protiv Pečnera nisam želeo da odustanem, ali nisam ni imao neku šansu. Neću više da igram dok ne budem potpuno zdrav", naglasio je Tipsarević.


On je dodao da je u poslednje vreme dosta improvizovao i da je igrao povređen i na Gemaks turniru u Beogradu.
"Sada idem u Nemačku kod fizioterapeuta koji radi sa fudbalskom reprezentacijom i olimpijcima ove zemlje. Pomogao mi je pre dve godine“, rekao je Janko.
"Najverovatnije ću propustiti Masters u Monte Karlu. Neću da rizikujem. Sa povredom ne mogu da pobedim nikog ozbiljnog na šljaci", iskren je Janko.


sport.blic.rs
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeUto Apr 06, 2010 12:50 am

Krivo mi je sto nece igrati,ali mi je drago sto ne zeli vise da se izlaze riziku,nadam se da ce ovoga puta u potpunosti da sanira tu povredu i da krene u nove pobede!Ne daj se Janko!!!
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeUto Apr 06, 2010 12:56 am

April 2nd, 2010
Oporavak nakon povrede
Janko je trenutno na oporavku od povrede u Regensburgu, u Nemačkoj. Još uvek nije poznato koji će mu biti naredni turnir. Počeće sa treninzima čim bude dovoljno spreman.

Janko, nadamo se da ćemo te uskoro videti na terenu!
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSre Apr 21, 2010 4:06 pm

Janko Tipsarević kao DJ
20 Apr 2010
TEME: DJ nastup ,
LOKACIJA: Mr. Stefan Braun

 Novinski clanci - Page 3 Thumbnail.php?file=janko2_647527515

Poznati srpski teniser Janko Tipsarević protekle subote puštao je muziku u klubu Mr. Stefan Braun.

Svi posetioci ovog popularnog prestoničkog kluba bili su prijatno iznenađeni kada su za mix pultom ugledali našeg proslavljenog teniskog asa Janka Tipsarevića u ulozi di-džeja.

Janko je u krcatom klubu puštao svoje omiljene pesme kao i mnogobrojne house hitove, a podršku mu je svojim dolaskom pružio i kolega iz reprezentacije Viktor Troicki.

Jelena Kulović
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeUto Maj 18, 2010 10:53 pm

Tipsarević - fijaker, oltar i Rada Manojlović
18. maj 2010. 09:28 > 09:30

Poznati srpski teniser Janko Tipsareveć i njegova lepša polovina Biljana Šešević venčaće se 4. jula.

 Novinski clanci - Page 3 V170096p0

Janko i Biljana će na "ludi kamen" stati posle tri godine veze, i to na istom mestu gde se Jelena Karleuša udala za Duška Tošića, u klubu "S" u Jakovu. Prijatelji bliski paru za "Skandal" otkrivaju kako će izgledati ceremonija, ali i kojim "prevoznim sredstvom" mladenci stižu pred matičara.

"Janko i Biljana su unajmili agenciju za organizaciju venčanja koja će se pobrinuti za sve detalje - od burmi, pozivnica, poklona za goste i fijakera sa dva lipicanera", otkriva neimenovani izvor listu i dodaje da će za muziku biti "zadužena" Radmila Manojlović.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSre Maj 19, 2010 6:33 pm

SVADBA ZAKAZANA ZA 4. JUL
Tajno venčanje Tipsarevića i Biljane Šešević
M. Radojković | 19. 05. 2010. - 00:02h | Foto: M. M. - G. S. | Komentara: 53

Popularni teniser Janko Tipsarević i lepa voditeljka Biljana Šešević će 4. jula, posle četiri godine veze, izgovoriti sudbonosno da.
Venčanje će biti održano u prelepom ambijentu „S kluba“ u Jakovu, a ovaj par planira veselu svadbu s oko trista zvanica.


 Novinski clanci - Page 3 39271_zabtipsa05-foto-m-metlas_f
Voditeljka Biljana Šešević i teniser Janko Tipsarević na medeni mesec idu na Maldive

Osim svadbe, par će upriličiti i crkveno venčanje u crkvi Svetog Vasilija Ostroškog na Bežanijskoj kosi. U želji da sačuvaju privatnost, Janko i Biljana će organizovati tajno venčanje, van očiju javnosti, a veliko obezbeđenje od tridesetak telohranitelja pobrinuće se da niko van spiska ne smeta.

Među trista zvanica naći će se brojni teniseri, menadžeri i ostali pripadnici teniskog sveta iz Srbije i inostranstva i upravo zbog toga će muzika biti različitog žanra. Kako saznajemo iz izvora bliskih ovom paru, njih dvoje su već razgovarali sa Lepom Brenom i Bobom o nekoliko pevača iz „Granda“ koje bi mogli da angažuju, te će na svadbi sigurno pevati nekoliko priznatih pevača. Sviraće se sve - od zabavnjaka do narodnjaka, domaća i strana muzika, a za dobar štimung biće angažovan i di-džej kako bi se ispoštovao i muzički ukus stranih gostiju.
Burme kojima će obeležiti zakletvu na večnu ljubav već su naručene u inostranstvu, a Biljana trenutno bira venčanicu. Ova šarmantna devojka će najverovatnije sledeće nedelje otputovati u Pariz kako bi pogledala venčanice prestižnih kreatora. S obzirom na to da je Biljanina sestra uspešna dizajnerka, postoji mogućnost da ona napravi venčanicu.


- Biljana je tek krenula u potragu za venčanicom i ništa nije odlučila. Njena sestra je napravila haljinu u koju će se Biljana presvući tokom večeri i nekoliko haljina za Biljanine drugarice, pa postoji mogućnost da sašije i venčanicu - kaže izvor blizak paru.

Biljanina venčana kuma biće njena dugogodišnja najbolja prijateljica, dok se Janko trenutno premišlja između dva dobra drugara. Narednih dana Janko i Biljana idu da utvrde vreme crkvenog venčanja, a za sve detalje svadbe unajmljena je agencija iz Novog Sada. Biljana je glavni organizator i ona je osmislila koncept venčanja, a s obzirom na njihove brojne poslovne planove u narednih mesec dana, agencija će biti zadužena za ostvarenje njihovih snova. Očekuju se predivni aranžmani, posebno što je „S klub“ u Jakovu veoma atraktivan prostor, prelepo imanje prekriveno zelenilom i bazenima. Svadba će biti organizovana napolju, tako da će sve zvanice, ukoliko to budu želele i ako ih atmosfera ponese, moći da uskoče u bazen.

- Biljana još nije izabrala aranžmane i to će učiniti sredinom juna. Znam da će predivna rasveta i pirotehnika krasiti prostor u Jakovu i da će njihova svadba biti ekskluzivna - tvrdi njihov prijatelj.

Organizovanje venčanja za ovaj par neće biti nimalo lako, s obzirom na to da su oboje veoma ambiciozni poslovni mladi ljudi koji većinu vremena koriste za ulaganje u karijeru. Tako Janka uskoro očekuju brojni turniri, pre svega „Rolan Garos“, te turnir u Engleskoj, dok će Biljana biti angažovana u privatnom biznisu. Ona planira da otvori modni studio sa sestrom koja već godinama radi u Italiji za prestižnog kreatora Marisu Monti.

Posle svadbe Biljana i Janko će leto provesti u Americi, a potom putuju na medeni mesec na Maldive, mesto koje im je omiljeno i gde već godinama letuju, a posebno im je drago jer su se tamo prošlog leta i verili.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeUto Jun 29, 2010 2:41 pm

JANKO I BILJANA KUMOVI NA VENČANJU DARKA MAĐAROVSKOG
Lana Tomić i Darko Mađarovski: Svečanost u ime ljubavi
28 Jun 2010

Na venčanju tenisera Darka Mađarovskog i bivše odbojkašice Crvene zvezde Lane Tomić, kumovi su bili teniser Janko Tipsarević i njegova izabranica, voditeljka Biljana Šešević.

Naš dvadesetsedmogodišnji teniser, talentovani Darko Mađarovski, zakleo se u nedelju 13. juna na vernost svojoj izabranici i vršnjakinji, bivšoj odbojkašici Crvene zvezde Lani Tomić. Nekadašnjem igraču srpske teniske reprezentacije i sparing partneru teniserke Jelene Janković, na venčanju je kumovao njegov najbolji drug iz detinjstva i kolega sa zelenog terena Janko Tipsarević sa svojom izabranicom Biljanom Šešević.
Naime, samo nekoliko nedelja pre nego što će i sam izgovoriti sudbonosno da svojoj voljenoj, Janko je doputovao u srpsku prestonicu da bi kumovao momku koji će tu ulogu preuzeti na njegovoj svadbi.
Darko i Janko su dugogodišnji prijatelji, a na venčanju su se odlično zabavili u ambijentu kluba S u Jakovu. Inače, Lana i Darko su bili u vezi punih deset godina, a njena kuma bila je odbojkašica Ivana Manojlović, supruga rukometnog reprezentativca Nikole Manojlovića i ćerka Aleksandra Boričića, predsednika Odbojkaškog saveza Srbije.

- Nakon venčanja u crkvi Svetog Vasilija Ostroškog na Bežanijskoj kosi, napravili smo svadbene fotografije na Kalemegdanu, a potom smo se preselili u Jakovo.
U prelepom ambijentu kluba S bilo je oko 250 zvanica i budući da je temperatura bila veoma visoka, nakon građanskog venčanja i ručka rashladili smo se u bazenu – prenosi utiske sa venčanja presrećni mladoženja i otkiva da će za nekoliko nedelja na ludi kamen stati i njegov kum Janko Tipsarević.

- Nas dvojica smo najbolji drugovi od dvanaeste godine, a Janko je, iako pretrpan obavezama pred Vimbldon, doputovao u Beograd samo da bi kumovao na mom venčanju, što ću i ja učiniti na njegovom početkom jula.
Zbog priprema za turnir u Engleskoj, Jelena Janković i mnogi drugi naši poznati teniseri i moji prijatelji, nisu bili u mogućnosti da prisustvuju svadbi – kaže Darko koji je unikatne burme za svoju dragu i sebe naručio u Zlatari Gojković, a njih dvoje odabrali su i adekvatne odevene kombinacije za najsvečaniji dan u svom životu.

- Nas dvoje smo u vezi čitavu deceniju. Pošto smo odlučili da svoju ljubav krunišemo brakom, želimo da neko vreme uživamo u njemu pre nego što se odlučimo za potomstvo koje svakako priželjkujemo.
Na medeni mesec, najverovatnije će to biti neka egzotična destinacija, ići ćemo malo kasnije jer to zbog obaveza trenutno nismo u mogućnosti – zaključuje mladoženja.

Nikola Rumenić


 Novinski clanci - Page 3 Thumbnail.php?file=Darko_Madjarovski_i_Lana_Tomic__sa_kumovima_foto_Privatna_arhiva_01_306349903

 Novinski clanci - Page 3 Thumbnail.php?file=Darko_Madjarovski_i_Lana_Tomic__sa_kumovima_foto_Privatna_arhiva_892707902






http://www.story.rs/vesti/svet-poznatih/9617-lana-tomic-i-darko-madarovski-svecanost-u-ime-ljubavi.html
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSub Jul 03, 2010 1:18 pm

Di-džejevi na Jankovoj svadbi
M. Radojković | 03. 07. 2010. - 00:02h | Foto: M. Metlaš

Popularni teniser Janko Tipsarević i lepa voditeljka Biljana Šešević sutra će, nakon četiri godine veze, izgovoriti sudbonosno „da“. Venčanje će biti održano u prelepom ambijentu „S kluba“ u Jakovu pred skoro trista zvanica, a ovaj par je odlučio da napravi nesvakidašnju atmosferu pa će na svadbi nastupiti i nekoliko popularnih di-džejeva.

 Novinski clanci - Page 3 39271_zabtipsa05-foto-m-metlas_f
Biljana Šešević i Janko Tipsarević sutra će reći „da“

Iako je bilo planirano da Janko i Biljana angažuju nekoliko „Grandovih“ zvezda, njih dvoje su se ipak odlučili za jedan popularan beogradski bend koji peva sve - od roka, preko popa i narodnjaka, ali i za nekoliko di-džejeva koji će puštati muziku koja se sluša u prestižnim beogradskim klubovima. Di-džejevi će se smenjivati, a priča se da bi i Janko mogao da se uhvati miks pulta s obzirom na to da je to često činio u prestoničkim klubovima.

Na venčanje bi trebalo da pristigne veliki broj pripadnika teniskog sveta iz različitih zemalja, a fešta nikako neće proći bez bračnog para Zimonjić, Viktora Troickog i Sunčice Travice, dok je dolazak Novaka Đokovića i njegove devojke Jelene još neizvestan zbog Noletovog učešća na Vimbldonu.


Posle svadbe Biljana i Janko će leto provesti u Americi, a potom putuju na medeni mesec na Maldive, mesto koje im je omiljeno i gde već godinama letuju, a posebno im je drago jer su se tamo prošlog leta i verili.


Venčanje u crkvi
Biljana i Janko će upriličiti i crkveno venčanje u crkvi Svetog Vasilija Ostroškog na Bežanijskoj kosi, a pošto je aktuelan Petrovdanski post, crkveno venčanje će se održati nakon 12 jula. Datum još nije poznat.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeNed Jul 04, 2010 1:39 pm

Tipsa slavio momačko veče
U petak uveče na poznatom beogradskom splavu „Saund" srpski teniser Janko Tipsarević proslavio je momačko veče.

 Novinski clanci - Page 3 1604

U poslednjem momačkom izlasku Tipsi su se pridružili najbliži prijatelji, a među njima i kolega Nenad Zimonjić, koji se trudio da Jankova čaša sa viskijem ne ostane prazna. Slavlje uz dobru muziku i obilje pića potrajala je do rane zore.

 Novinski clanci - Page 3 1606

Provod na poznatom beogradskom splavu „Saund“ potrajao je do ranih jutarnjih sati.
U veselom raspoloženju želele su da im se pridruže i pojedine gošće splava, koje su se tu slučajno zatekle, ali ih je Janko sve vreme kulirao. Čak je uspeo da zaustavi „originalnu“ ideju nekih drugova koji su hteli da mu dovedu striptizetu. Prisutni kažu da se jako naljutio i naterao ih da otkažu sve dogovore.

 Novinski clanci - Page 3 Tipsa-v

Janko će danas svojoj verenici, voditeljki Biljani Šešević, posle četiri godine zabavljanja izgovoriti sudbonosno „da" u „S klubu" u Jakovu pred 300 zvanica. Na svadbi će, pored benda, za muziku i dobru zabavu biti zaduženo i nekoliko popularnih beogradskih di-džejeva. Na venčanje će doći i brojne Jankove kolege, a među njima Nenad Zimonjić sa suprugom Minom, Viktor Troicki sa devojkom Sunčicom, a očekuje se da će doći i Novak Đoković sa devojkom Jelenom. Crkveno venčanje obaviće se u crkvi svetog Vasilija Ostroškog na Bežanijskoj kosi, ali tek posle 12. jula, kada se završi post.

 Novinski clanci - Page 3 54367_tipsa-2_f
Slavilo se do zore... Janko sa prijateljima

Mladenci će na medeni mesec otputovati na Maldive, gde su se prošle godine i verili, a inače, to im je i omiljeno mesto za odmor.

 Novinski clanci - Page 3 9203
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimePon Jul 05, 2010 11:53 am

SVADBA TENISERA I TV VODITELJKE U JAKOVU
Oženio se Tipsarević
M. Radojković | 05. 07. 2010. - 00:02h | Foto: A. D. - M. P.

Popularni teniser Janko Tipsarević i voditeljka Biljana Šešević juče su izgovorili sudbonosno „da“ u „S klubu“ u Jakovu. Venčanje je počelo u šest sati posle podne, a petnaestak minuta kasnije oni su se pred matičarem zavetovali na večnu ljubav. Svadba koja je pomalo bila neobična i posebna, trajala je do duboko u noć, a za dobru atmosferu pobrinulo se nekoliko poznatih di-džejeva.

 Novinski clanci - Page 3 54707_zabvencanje04-foto-m-peric_ig

Venčanju je prisustvovalo oko trista zvanica koje su u Jakovo počele da dolaze već u pet sati, a proslavu su uveličali i svi poznati pripadnici teniskog sveta - Nenad Zimonjić i njegova supruga Mina Zimonjić, Viktor Troicki sa devojkom Sunčicom Travicom, Novak Đoković sa porodicom je takođe uspeo da stigne u Srbiju, te Boba Živojinović sa Lepom Brenom, Goran Bunjevčević i kum Janka Tipsarevića Darko Mađarovski.

Verenici su stigli na venčanje pre 18 časova, da bi se nekoliko minuta kasnije obavezali na večnu ljubav. Gotovo svi prisutni su zaustavili dah kada su Janko i Biljana tačno u 18.15 ispred matičara izgovorili čuveno „da“, a potom je usledio i prvi bračni poljubac. Ovacije, uzdasi, osmesi i pokoja suza obeležili su spajanje ovog para.

Iako se već izborila za svoje mesto na medijskom nebu, Biljana Šešević odlučila je da uzme Jankovo prezime, pa se od danas preziva Tipsarević.

 Novinski clanci - Page 3 54703_zabvencanje01-foto-m-peric_f
Goran Bunjevčević sa porodicom

Sve se odigralo daleko od očiju javnosti, s obzirom na to da je svadbu obezbeđivalo tridesetak telohranitelja koji nisu dozvolili nikome da priđe. Svadba je bila organizovana napolju, u predivnom ambijentu kluba koji je za ovu priliku bio ukrašen po Biljaninom ukusu, a zvanice su imale priliku i da uskoče u bazen.
Burme kojima su obeležili zakletvu na večnu ljubav su naručene u inostranstvu i šuška se da su veoma skupocene i izrađene od najfinijeg belog zlata, a Biljana je venčanicu koju je dugo tražila kupila u Londonu.

Prelepa torta na nekoliko spratova stigla je u 11 sati, i Biljana i Janko su, kako običaji nalažu, zajedno isekli prvo parče i tako se obavezali da će ubuduće sve zajedno raditi.

 Novinski clanci - Page 3 54705_zabvencanje02-foto-m-peric_f
Dr Feelgood sa suprugom

Dobar štimung pružio je jedan popularan beogradski bend, ali i nekoliko di-džejeva koji su vrteli aktuelne hitove. Dobro raspoloženi gosti su skakali, igrali, plesali, deleći sreću sa novopečenim mladencima. Venčanje je bilo tradicionalno, ali i specifično, pošto je par odlučio da udovolji svim muzičkim ukusima.

 Novinski clanci - Page 3 54704_zabvencanje05-foto-m-peric_f
Bračni par Đoković

Mladenci će leto provesti u Americi, a potom putuju na medeni mesec na Maldive, mesto koje im je omiljeno i gde već godinama letuju, a posebno im je drago jer su se tamo prošlog leta i verili.

 Novinski clanci - Page 3 54706_zabvencanje03-foto-m-peric_f
Nenad i Mina Zimonjić

Iako u početku nije bilo planirano da se održi momačko veče, Tipsarević i njegovo najbliže društvo su se ipak okupili na splavu „Sound“ u petak pred ponoć da proslave njegove poslednje „slobodne“ dane. Najveseliji je svakako bio Jankov prijatelj i kolega iz Dejvis kup tima Nenad Zimonjić koji je bio zadužen da cele večeri Janku toči viski. Možda mnogi praktikuju da momačko veče proslave uz striptiz, ali je Janko jasno stavio do znanja da ne želi striptizetu, te je momačko veče zaista prošlo bez ijedne žene. Biljana i Janko su se upoznali pre više od tri godine tokom jednog teniskog meča. Janko je tada za „Blic“ ispričao da se u Biljanu nije zaljubio na prvi pogled, već ga je osvojila zbog toga što je nezavisna i odgovorna devojka sa karijerom.

 Novinski clanci - Page 3 54707_zabvencanje04-foto-m-peric_f
Biljana sa ocem na venčanju

Ovaj mladi par se verio sredinom novembra prošle godine na Maldivima. Veridba je bila romantična, odigrala se na predivnoj plaži prilikom zalaska sunca, a Biljana je dobila prsten od belog zlata sa dijamantom.





NOVAK IZ LONDONA OTIŠAO NA TIPSAREVIĆEVU SVADBU!
Novak Đoković juče doputovao iz Engleske i odmah otišao na venčanje Janka Tipsarevića.

 Novinski clanci - Page 3 9313

Nole je stigao na svadbu kolege Janka Tipsarevića! Najbolji srpski teniser juče se pojavio na aerodromu „Nikola Tesla“ u pratnji svoje vimbldonske ekspedicije, a dočekan je kao da je osvojio londonski grend slem. Nole nije mogao da izbegne slikanje sa fanovima, pali su i poljupci, a svadbeno veselje koje je juče priredio Tipsarević sigurno mu je pomoglo da brzo zaboravi na poraz.

Eto, u svemu lošem ima i ponešto dobro. Da je Novak ušao u finale, sigurno ne bi stigao na Jankovu svadbu. A poznato je da baš voli muziku, koja ga, po sopstvenom priznanju, super opušta.

Najbolji srpski teniser nije imao mnogo vremena, pa je odjurio do kuće da se sredi za venčanje, a trebalo je izdržati sve napore koji su ga čekali na svadbi. Zato je Noletov tata Srđan odlučio da fizikališe i sam preveze gomilu opreme svog sina do luksuznih automobila. Jer na svadbi ipak ne postoji medicinski tajm-aut.
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimePon Jul 05, 2010 11:44 pm

E pa Jankic nas,neka ti je sa srecom!!! sajkaca lol!
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 06, 2010 2:44 pm

Jane, zelim ti puno srece, i sto vise naslednika!!! lol! Janko 01 srce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeUto Jul 13, 2010 10:28 pm

 Novinski clanci - Page 3 Jankob10

Magazin Story ekskluzivno objavljuje reportažu sa spektakularne svadbene ceremonije voditeljke Biljane Šešević i slavnog tenisera Janka Tipsarevića kao i njihov prvi bračni intervju.

Glamurozna ceremonija venčanja kojim je krunisana gotovo pet godina duga romansa televizijske voditeljke Biljane Šešević i popularnog tenisera Janka Tipsarevića, zauvek će ostati urezana u sećanje njihovih zvanica, ali ostaviti i neizbrisiv trag u srcima poznatih mladenaca koji su se 4. jula u Klubu S u Jakovu zakleli na večnu ljubav i vernost.

Samo u magazinu Story, u broju 251 koji je u prodaji od 12. jula, saznajte kako su se na proslavi proveli prijatelji mladenaca, među kojima su bili i Novak Đoković, Viktor Troicki, Nenad Zimonjić, Lepa Brena, Slobodan Živojinović, Danica Maksimović...

story.rs
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSre Jul 14, 2010 4:53 am

JANKO TIPSAREVIĆ: NA VENČANJU IZGUBIO BURMU!

 Novinski clanci - Page 3 Tipsar10

Da su se posle četiri godine zabavljanja venčali Janko Tipsarević i Biljana Šešević sad već znaju i vrapci na grani. Međutim, niko do nekolicine najbližih prijatelja ne zna za agoniju koju je srpski teniski reprezentativac te noći preživeo. Naime, ručno rađenu, unikatnu burmu od belog zlata kojom se Janko zakleo Biljani na večnu ljubav, poznati sportista izgubio je posle samo dva sata nošenja! Jer, u žaru bahanalisanja, što na podijumu, što u bazenu kluba "S“ u Jakovu, gde je slavlje upriličeno, teniser je u vodi ostao bez venčanog prstena! Kada je shvatio da mu na domalom prstu desne ruke nedostaje ono što bi trebalo da nosi do kraja života, Tipsarević je izbezumljen i van sebe od šoka zavirivao u svaki kutak gde je nakon venčanja bar nakratko stajao. Da zlo bude veće, mladoj nije smeo ni da pisne o tome! Što zbog sujevernih priča da gubitak prstena na dan svadne znači i nevolje u braku, što zbog toga što nije hteo da joj pokvari dobro raspoloženje. "Pobeleo je kao kreč. Pa kako i ne bi, baš je maler. Još nisam čuo da se nekome dogodilo da na samoj svadbi izgubi burmu“, priča naš insajder, koji je zajedno sa mladoženjom i još nekolicinom prijatelja tražio zlatni "okov“.


"Šta da vam kažem, sirotan se zavlačio i među muzičare, rovario između bubnjeva, klavijatura i mikseta... Kulminacija je bila kada je zaronio u bazen. Svi su mislili kako se sjajno zabavlja i luduje, pošto su se svatovi kupali i đuskali, a on je zapravo tražio prsten. Kada je shvatio da će svoju svadbu provesti u provlačenju između gostiju i stolova, digao je ruke i nastavio da se veseli. Biljani ništa nije rekao sve dok nisu ostali sami. Ne znam kako je reagovala, ali verujem da je letelo perje“, zaključuje naš sagovornik. I dok srpski reprezentativac rešava svoj prvi bračni problem, sve zvanice kao po komandi tvrde da... nastavak pročitajte u novom broju "Sveta“.

svet.rs
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSre Jul 28, 2010 5:03 pm

Janko odnedavno na ‘Tviteru’

 Novinski clanci - Page 3 Twitter

Janko se nedavno pridružio onima koji ‘tvituju’ na ‘Tviteru’, gde su poruke ograničene na 140 znakova. Jedan od najnovijih je: “Osvojio sam svoj prvi zvanični ATP meč kao oženjen čovek, 11-9 u trećem setu … Završio sam u 22.15, stigao me umor nakon leta… Danas je na programu singl meč”. Jankov ‘Tviter’ nalog je ovde i svi koji žele mogu da ga prate!
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeSre Jul 28, 2010 5:28 pm

Ja ga vec odavno pratim , koji je to car cheers
I pise svaki dan , bilo bi lepo da tako ostane :)
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeČet Jul 29, 2010 1:24 pm

Ja takodje pratim, svaki dan... Hahahaha, a najjace je kako se on i Lopez dopisuju, koji su to likovi! hahaha Wink
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
 Novinski clanci - Page 3 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100 Novinski clanci - Page 3 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitimeČet Jul 29, 2010 2:28 pm

Najjace kad je jednom rekao:
"Neko je tako jako prdnuo na aerodromu da sam slep na jedno oko"
Ili kad kaze Lopezu:
"Felisijano je dokaz da Bombe hodaju ! Seks bombe , mislim ! Laku noc, ribo "
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Novinski clanci - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novinski clanci    Novinski clanci - Page 3 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novinski clanci
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Novinski tekstovi i intervijui-
Skoči na: