Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Teniski citati...

Ići dole 
AutorPoruka
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Teniski citati... Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Teniski citati... Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Teniski citati... Empty
PočaljiNaslov: Teniski citati...   Teniski citati... I_icon_minitimeSre Apr 09, 2008 5:15 pm

Uvek sam posmatrao tenis kao bitku u areni između dva gladijatora koji imaju svoj reket i svoju hrabrost kao oružje. - Janik Noa

Ljubav je ništa u tenisu, ali u životu je sve. - Nepoznat autor

Tenis je kao zavisnost koja kad jednom obuzme čoveka, više ne pušta. - Rasel Lajns

Devojke, evo saveta. Ako igrate protiv teniserke sa velikim grudima, dovedite je na mrežu i terajte da igra backhand voleje. To je najteži udarac za "obdarene". - Bili Džin King

"Dobar udarac", "loša sreća" i "pakao" su pet osnovnih reči koje koristite u partiji tenisa. Ponekad, ove reči mogu biti blago pojačane... - Virdžinija Grejem

Kada sam napunio 40, doktor me savetovao da čovek u svojim četrdesetim ne treba da igra tenis. Poslušao sam njegov savet i nisam mogao da iščekam 50.-ti rođendan da bih opet počeo da igram. - Hugo Blek

Srećno venčani par može da pretvori partiju miks dubla u scenu iz knjige "Ko se boji Virdžinije Vulf". - Rod Lejver

Servis je izmišljen da bi i mreža mogla da igra. - Bil Kozbi

Zašto je udaranje loptice reketom postalo tako opsesivno zadovoljstvo za toliko nas? Izgleda da je primarna atrakcija ovog sporta u tome što pruža mogućnost da se ispolji fizčka agresija a da se ne bude uhapšen. - Net Hentof

Ali, zašto mi ne date slobodnu ruku da držim pivo? - Bili Karter, dok je učio dvoručni backhand

Primarna koncepcija tenisa je da se lopta prebaci preko mreže i istovremeno održi u okvirima terena, ali i da se to isto onemogući komšiji. - Eliot Čejz

Savršena kombinacija nasilne akcije koja se odigrava u atmosferi totalne mirnoće. - Bili Džin King o tenisu

Kako je tenis sjajna igra. Glavna reč u ovom sportu je izvini, a divljenje igri protivnika je često koliko i prelazak loptice preko mreže. - Dž. M. Beri

Brzina u tenisu je čudna mešavina intuicije, nagađanja, rada nogu i refleksa. Mnogi igrači proslavljeni brzinom na teniskom terenu bi u trci sa devojčicama iz osnovne škole završili daleko poslednji. - Judžin Skot

Tamo je borba jedan na jedan. Nema skrivanja. Nemam kome da dodam lopticu. - Pit Sampras

Mislim da bi ATP federacija trebala da napravi turnir gde ne puštaju dvometraše. - Tomi Has se šali nakon što je izgubio meč od visokog Džona Isnera

Više bih voleo da dvaput izgubim od istog igrača, nego po jednom od dva različita. Ako izgubim dvaput od istiog, onda pomislim da je on dobar, a ako izgubim od dva različita onda to znači da sam ja loš. - Rodžer Federer

To sam nosio na žurci u šestom razredu. - Robi Đinepri o odelu Vinsa Spadee

Ovo je možda moja najdominantnija pobeda u Grand Slam-u. Ovo je već moja 10-a titula u tako kratkom periodu. Zadivio sam i sebe. - Rodžer Federer
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Teniski citati... Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Teniski citati... Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Teniski citati... Empty
PočaljiNaslov: Re: Teniski citati...   Teniski citati... I_icon_minitimeUto Apr 15, 2008 11:16 pm

"Još mi takmičenje predstavlja izazov, još želim da osvajam trofeje. Danas ili 10 godina kasnije, ako ne budem na teniskom terenu, i dalje ću želeti da igram i pobeđujem", naveo je Sampras u saopštenju.

Američki teniser igraće od 24. do 27. maja na egzibicionom turniru u Sao Paulu, dok će na turniru u Londonu učestvovati od 2. do 7. decembra.

U Brazilu će osim Samprasa učestvovati i njegove starije kolege Bjorn Borg, Džon Mekinro i Pat Keš.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
 
Teniski citati...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vezano za tenis :: Diskusije,ankete, glasanja,zanimljivosti-
Skoči na: