Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Janko Tipsarevic postao marka :)

Ići dole 
+2
Lazevski
Admin
6 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimePon Apr 07, 2008 9:57 pm

Zimonjić i Tipsarević promovisali juče poštanske marke sa svojim likom
Da mi je neko rekao da ću ovo doživeti ne bih mu poverovao – rekao je
Tipsarević.
Svaki put kada budete nekom slali pismo narednih meseci, ono tradicionalno, u pošti, na dlanu ćete imati jednog od naših najboljih tenisera. Novak Đoković, Janko Tipsarević, Nenad Zimonjić, a uskoro i Ana Ivanović i Jelena Janković, dobili su poštanske marke u filatelističkom izdanju "Tenis - Olimpijska reprezentacija Srbije". Tim povodom juče su u svečanom holu skupštine grada naša dva asa Janko i Nenad predstavili originalne verzije maraka, u prisustvu ministarke sporta i omladine Snežane Samardžić-Marković, čelnika Olimpijskog komiteta, Teniskog saveza Srbije, PTT i gradske vlade.

- Veliko je priznanje što smo postali prvi sportisti koji su dobili svoju marku u Srbiji. Velika mi je čast i zadovoljstvo da predstavljam svoju zemlju i to ću i dalje raditi. Pokušaćemo da se odužimo medaljom iz Pekinga - rekao je Zimonjić, koga je došla da podrži verenica Mina Knežević.

Tipsarević, pak, u svom stilu je prokomentarisao činjenicu da se našao na poštanskim markama.

- Pre nas tenisera, samo je Tito kao živa osoba dobio svoju marku. To valjda nešto govori. Da mi je neko pričao pre par godina da će ovaj sport biti ovoliko popularan u Srbiji ne bih mu poverovao. Ovo je najveća čast koja mi je ukazana u životu - rekao je naš igrač.
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Lazevski

Lazevski


Broj poruka : 201
Godina : 27
Lokacija : Partizan
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.04.2008

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimePon Apr 07, 2008 9:58 pm

I Novak je dobio markicu sa svojom slikom!
Nazad na vrh Ići dole
http://rey-scorpion.mymimicity.com
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimePon Apr 07, 2008 11:18 pm

Meni je bitan Janko, a i Zimonjić je zazlužio isto kolko i Đoković!
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimeUto Apr 08, 2008 3:52 pm

Janko Tipsarevic postao marka :)  V92880p0
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimeUto Apr 08, 2008 3:59 pm

..ova markica mi je NAJJ od svih... aplauz
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimeUto Apr 15, 2008 12:03 am

Jankova je prelepa markica, i Zikijeva naravno...nadam se da ce i Jecina biti isto toliko lepa...a i ona zajednicka je fantasticna! Trazila sam ih u posti , ali ih nema...
Da neko mozda nije kupio???
Nazad na vrh Ići dole
snoopy
Admin
snoopy


Broj poruka : 1264
Godina : 36
Lokacija : ZR/NS
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimeUto Apr 15, 2008 12:06 am

...ja nisam trazila...mislim da nisu sve pustene u prodaju...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Jelena...
Janko fan forever :D
Jelena...


Broj poruka : 415
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 10.03.2008

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimePet Maj 23, 2008 1:37 pm

Stigla danas posta,ja uzela,i vidim Jankovu markicu lol! srce ludilo Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
Mirjana MP

Mirjana MP


Broj poruka : 80
Godina : 30
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Janko Tipsarevic postao marka :)  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Janko Tipsarevic postao marka :)  Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.05.2009

Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitimeČet Avg 27, 2009 4:11 pm

Blago vama, vi mozete kupiti markice. Kod nas nema (druga drzava) i tako sam razocarana Sad((
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Sponsored content





Janko Tipsarevic postao marka :)  Empty
PočaljiNaslov: Re: Janko Tipsarevic postao marka :)    Janko Tipsarevic postao marka :)  I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Janko Tipsarevic postao marka :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Janko Tipsarevic - Facebook
» Janko Tipsarevic Official Site
» 2010 Farmers Classic, Los Angeles

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Novinski tekstovi i intervijui-
Skoči na: