Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Davis cup!

Ići dole 
+4
delgado
Vucka
*SlAdjAnA*
Petar
8 posters
AutorPoruka
Petar

Petar


Broj poruka : 5
Godina : 32
Lokacija : LE/NI
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 02.09.2010

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 1:02 am

Janko je heroj polufinalnog meca porotiv Ceske,polazao je zasto je bio najbolji junior sveta i doneo Srbiji istorijsku pobedu!!!Apsolutno moze da se kaze da je on doneo pobedu!!Mada naravno sve cestitke i Novaku jer da nije njega Srbija ne bi dosla dovde!!SRBIJAAA,JANKOOO,DO TITULEE!

(malo sam radio ispravke gramatickih gresaka - Vuksha)
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimePon Sep 20, 2010 10:25 pm

Bas tako... moze se reci da je ovo Jankov Davis Cup... doneo je dve velike, a slobodno mogu reci i kljucne pobede nasem timu...
Nista bez njega... po ko zna koji put je ostavio srce na terenu za svoju zemlju...
SVAKA CAST, SRBINE! srbin
SVAKA CAST NASEM TIMU! kolce
Nazad na vrh Ići dole
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeSre Sep 22, 2010 3:51 pm

Kako su ovo bile 2 fantasticne pobede i pre svega,Janko je prikazao sjajnu igru,to je bio pravi Janko Tipsarevic!!Koji igra najbolje kada je najteze,Janko koji igra srcem!!!!! love u Janko 01 srbin
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimePet Sep 24, 2010 9:22 pm

Bio sam u areni u petak Janko majstoreeeeee cheers srbin
Mi te volimo najvise legendo nasa :)
Nazad na vrh Ići dole
cicmika




Broj poruka : 3
Lokacija : Beograd,Srbija
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.04.2010

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeUto Nov 30, 2010 10:42 pm

Lako je tapšati po ramenu čoveka kad ostvari dobar rezultat i čestitati mu na tome.
Kroz šta on prolazi da bi dostigao cilj drugi ne mogu da zamisle.
Međutim,ono što mogu je da pruže podršku.
Zbog toga napravimo simboličan poklon podrške našim momcima pre finala Dejvis kupa.
Zaslužili su bar malo pažnje,zbog svega što su postigli u ovom takmičenju.
Naša ideja je video sa vašim porukama i slikama naizmenično poredjanim.
U akciju!Nema još mnogo vremena.

Dajte svoj doprinos.

Ko zeli da ucestvuje neka se javi.
Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovic.forumandco.com
Vucka
Admin
Vucka


Broj poruka : 269
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 01.11.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeSre Dec 01, 2010 4:12 pm

To je dobra ideja,ali to moze da napravi jedna osoba od nas,tako je najlakse!Momci,uz vas smo!!!!!
Janko 01 kolce
Nazad na vrh Ići dole
cicmika




Broj poruka : 3
Lokacija : Beograd,Srbija
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.04.2010

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeSre Dec 01, 2010 4:35 pm

Pa pocela sam da pravim Vucka,nego se ljudi stide da stave svoju sliku i cekaju zadnji cas.Ko god zeli nek posalje poruku i svoju sliku.
Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovic.forumandco.com
cicmika




Broj poruka : 3
Lokacija : Beograd,Srbija
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 19.04.2010

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeČet Dec 02, 2010 6:11 pm

Gotovo je ono o čemu sam pisala.Sad samo da vide momci.Pisala sam TSSu i tipu iz Novakovog menadžmenta.Ako volontirate ili ovako znate neko tenisera ili njemu neko bliskog,recite im za video.

Nazad na vrh Ići dole
http://anaivanovic.forumandco.com
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeSub Dec 04, 2010 1:56 pm

Veeeeliiiiika steta za poraz, da je osvojio 2. set, MOZDA bi ishod meca bio drugaciji, al' tu je nekoliko prilika propustio... Nema veze, idemo dalje, 1:1 je, sledi dubl... Viki, Ziki, SRECNOOO! Jankic, dizi glavu, u nedjelju da pokazes ko je JANKO TIPSAREVIC! srbin tapsanje Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeNed Dec 05, 2010 1:49 am

ДЕЈВИС КУП: ФРАНЦУЗИ ПОВЕЛИ

Послије меча дублова финала Дејвис купа Француска је повела против Србије. Француски тандем Мајкл Љодра и Арном Клемон савладао је Ненада Зимоњића и Виктора Троицког са 3:2.

Davis cup! 012563

Сутра су на програму одлучујућа два меча. Најављено је да од 13 сати играју Новак Ђоковић и Гаел Монфис, а послије тога почиње дуел Јанка Типсаревића и Жила Симона.

Селектори Богдан Обрадовић и Ги Форже имају право измјене играча један сат прије почетка меча.

Екипа која освоји три поена освојиће трофеј у Дејвис купу.

Првог дана сусрета Француска је повела 1:0 након побједе Гаела Монфиса над Јанком Типсаревићем, а потом је Новак Ђоковић изједначио резултат савладавши Жила Симона, резултатом 3:0.
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeNed Dec 05, 2010 1:53 am

Зимоњић заплакао, Троицки о линијским судијама: „Мој ћале би боље судио”
04. децембар 2010. у 16.30


Davis cup! 2010_04_12_suye

Након што су Мајкл Љодра и Арно Клемон преокретом савладали Ненада Зимоњића и Виктора Троицког са 3:2 (3:6, 6:7, 6:4, 7:5, 6:4) и тако у финалу Дејвис купа Француској донели предност од 2:1 у победама, у табору српске репрезентације владала је неверица. Што због пропуштене прилике, што због понашања публике, а што због појединих одлука линијских судија које су из наше земље.

На питање зашто је део публике напустио Београдску арену већ после трећег сета, а део и нешто касније док је меч још трајао, селектор Богдан Обрадовић је одговорио поређењем са пожртвовањем Ненада Зимоњића.

„Ненадовој деци је данас рођендан, а он је уместо да буде са њима (близанцима Леоном и Луном) - одлучио да остане уз екипу. То је професионалац, баш као што су и остали наши играчи. Они се жртвују за успех екипе, улажу целог себе, свако од њих, да бисмо победили, јер верују да је то могуће. Зато позивам публику да и она покаже својим понашањем да је то стварно тако, најпре подршком Новаку у првом мечу недељног програма (против Гаела Монфиса) а онда и нашем другом тенисеру који буде изашао на терен”, рекао је Обрадовић.

Те речи, спомињање рођендана деце на који није отишао јер је остао уз репрезентацију и надметао се за Србију у финалу Дејвис купа, дирнуле су Зимоњића који није сакривао сузе. О самом поразу од дубла Лодра - Клемон рекао је да је плаћен цех за пропуштене прилика:

„Кључно у овом мечу је што смо испустили шест или седам брејк лопти, а после свега се Клемон вратио у прави ритам сервирања и онда је уследила казна за наше пропуштене шансе. Што се тиче мечева који су на програму у недељу, морам да кажем једну јако једноставну ствар: ја и даље верујем у ове момке. Поузивам и вас, публику, да испуните дворану, да покажете и ви ту веру и, почев од Новаковог меча, заједно са нама кренете у преокрет. Добра ствар је што смо у Дејвис купу кроз такве ствари већ прошли”, поручио је Зимоњић.

Спорне одлуке линијских судија веома су погодиле све у нашој тениској репрезентацији, можда понајвише Виктора Троицког:

„Да сам на њиховом месту (линијских судија), ја бих се лично покопао у земљу и никада не бих изашао. Па, мој ћале би поштеније судио. Знам их од пионирских дана, нису нови, имају искуства, а опет тако суде”, није крио разочарење Троицки.

Слично размишља и селектор Обрадовић:

„Не могу да верујем да они немају ни трунку патриотског осећања. Да се разумемо, не тражемо да лажу, краду, отимају противнику, него да сачекају чувену секунду па тек онда да донесу одлуку. А не да се додворају челницима Међународне тениске федерације како би напредовали у својим каријерама. Па, да није било српских тенисера - они не би ни дошли у прилику да овако нешто суде”, рекао је Обрадовић. (Блиц)
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimePon Dec 06, 2010 5:12 pm

Magija u Areni, Srbija osvojila Dejvis kup!
| 05. 12. 2010. - 18:11h


Srbija je osvojila Dejvis kup! Istorijski poen za reprezentaciju Srbije doneo je Viktor Troicki koji je u odlučujućem, petom meču oduvao sa terena Mikaela Lodru rezultatom 6:2, 6:2, 6:3 i tako kompletirao veliki preokret u trećem danu velikog finala u Areni!

Iako su na tabli sa parovima bila ispisana imena Janka Tipsarevića i Žila Simona, selektori obe selekcije odlučili da u poslednji čas prijave izmene - na teren su izašli Viktor Troicki i Mikael Lodra, koji su dan ranije proveli više od četiri i po sata na terenu. U naredna dva sata i desetak minuta igre ispostavilo se da Viktor ima neuporedivo više energije, kao i da je odluka stručnog štaba Srbije bila pun pogodak!

Lodra je na početku meča pokušao da nametne svoj ritam i da insistiranjem na svom glavnom oružju, izlascima na mrežu, uplaši manje iskusnog rivala. Međutim, i to je bila greška Francuza. Viktor je umesto straha, pokazao veliko srce - odličnim udarcima je “probijao” Lodrine voleje, a to je Francuza potpuno izbacilo iz ritma. Iako zvuči neverovatno, tih prvih desetak minuta su bili i ključ ovog meča.

Troicki je situaciju iskoristio za prvi brejk na meču, posle čega je potpuno kontrolisao igru u prvom setu - 6:2. Loptice srpskog tenisera su bile dovoljno duboke, svako Lodrino kašnjenje je kažnjavano, a odgovora sa druge strane nije bilo.

Sve bolja publika videla je nagoveštaj žešće borbe na startu drugog seta, kada je Lodra uspeo da oduzme servis Viktoru. Umesto neizvesnosti, Troicki je zaigrao kao u transu i vezao je neverovatnih osam gemova - sve dok na semaforu nije pisalo 6:2, 6:2, 2:0!

Novi brejk je stigao u petom gemu trećeg seta, kada su i oni koji su najoprezniji shvatili da se u Areni u tim trenucima piše istorija. Lodra je vratio jedan brejk i zaigrao je na sve ili ništa, ali Srbija je nastavila da ide ka legendarnoj “salatari”.

Ubrzo, san se ostvario - teniseri Srbije su postali najbolji na planeti!

AAAAAAAAAA, plakala sam od srece!!!

srbin yahoo

SVAKA CAST nasim momcima, BRAVOOOOoooooooooOOOOOoooOOooo!!!
srce JANKO srce VIKI srce ZIKI srce NOLE srce

kolce aplauz yahoo
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimePon Dec 06, 2010 6:20 pm

Troicki: Najlepši trenutak u mom životu, mi smo braća!
05. 12. 2010. - 18:27h

Viktor Troicki neposredno nakon istorijske pobede nad Mikaelom Lodrom i osvajanja Dejvis kupa teško je dolazio do reči.


"Ne znam šta da kažem. Ovo je neopisivo, ovo je najlepši trenutak u mom životu. Zahvalio bih se svima, publici, timu, svi su bili sjajni. Odoh na šišanje", rekao je u jednom dahu Troicki!

Kada je došao do daha, sat vremena kasnije na konferenciji za novinare Viktor je skromno rekao da nije heroj.



"Mislim da još nisam svestan uspeha, verovatno ću tek sutra shvatiti. Sanjao sam o ovome kao dete, ali nisam heroj, svi smo podjednako zaslužni", rekao je Troicki i otkrio da je imao tremu na početku i na kraju meča.



Novak je nešto ranije na terenu rekao da je velika snaga Srbije veliko prijateljstvo igrača i celog tima.



"Snaga našeg tima je što smo svi bliski, ja bliže nemam, kao da smo rođena braća", dodao je on.



Sve je zanimalo kako je doneta fantastična odluka da peti meč igra Viktor Troicki.



"Rođena je nova zvezda, ali čestitke celom timu, dovoljno je reći da su svetski prvaci. Odluku da igra Viktor, a ne Janko doneli smo kada se završio Novakov
meč u petak, ali smo i pre toga razgovarali o tome - sedeli smo na podu i pričali. Ostavili smo da odluka prenoći jer je jutro pametnije od večeri. Siguran sam da je ovo jedna od najvećih snaga ovog tima - to što smo svi potpuno iskreni", rekao je on.



Novak Đoković je dodao da je atmosfera prevazišla očekivabnja tenisera.



"Ovde predstvaljamo svoju zemlju, a ne naša prezimena. Meni mnogo prija
igranje u Dejvis kupu, pruža mi veliku podršku jer nikada se ne osećate kao da ste sami. Iskreno, nadali smo se ovakvoj atmosferi, ali ona je i prevazišla očekivanja, u poztivnom smislu. Osećali smo se kao na krovu sveta.
Publika je odlučila jučerašnji meč, kada su pobedili Francuzi, ali danas šanse nisu imali", rekao je Đoković.



Nenad Zimonjić je rekao da se uvek nadao da će osvojiti pehar i zahvalio se Novaku, Viktoru i Janku, koji je dodao da je on zamalo ostavio dugu kosu celoj ekipi.



"Sudeći po rezultatima, ja kao da sam dao sve od sebe da se ne ošišam. Ali, nije to bila moja ideja nego Viktorova, 'uštekovao' se za šišanje, ali sledeće sezone ako budemo u finalu mora da 'padne' neko tetoviranje ili bušenje", rekao je Tipsarević.
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimePon Dec 06, 2010 6:21 pm

Azarenka: Bravo, Srbijo! Zadržite frizure; Moja: Zaslužili ste žurku!
06. 12. 2010. - 12:05h


Nakon čestitke Endija Mareja, koji se nekoliko minuta posle pobede Srbije nad Francuskom u finalu Dejvis kupa oglasio na Tviteru, stigle su nove čestitke našim teniserima od kolega.


Prvi je bio Fernando Verdasko, koji kao bivši dečko Ane Ivanović, ima puno navijača u Srbiji.


“Čestitke Srbiji na osvajanju prve Dejvis kup titule!”, napisao je Verdasko.



Njegov kolega iz reprezentacije i veliki prijatelj Janka Tipsarevića Felisijano Lopez je pažljivo pratio ceo meč, a iako je pogrešno prognozirao da će u petom meču Janko igrati protiv Lodre, jedno je verovatno pogodio - da će Janko bar na nekoliko minuta zauzeti miks pult tokom slavlja.



“Čestitke mojim srpskim prijatejima. Svaka čast, zaslužili ste ovu pobedu. Sada je vreme da uživate uz DJ Jankelu”, napisao je Lopez.



Viktorija Azarenka je bila oduševljena šišanjem srpskih tenisera, a poručila im je da bi trebalo da ostanu “ćelavci”.



“Bravo, Srbijo! Fantastičan nastup! Troicki je bio neverovatan! Šteta za Lodru, teško je bilo gledati ga kao plače. Mislim da bi momci trebalo da zadrže ove frizure”, napisala je Azarenka.



Čestitkama su se pridružili još Karlos Moja, Timo de Baker, Ivo Karlović, Huan Monako, Patrik Mekinro...



"Čestitam srpskoj ekipi na prvom Dejvis kupu. Uživajte, znajući vas, pretostavljam da će biti žurka!!!", napisao je odnedavno penzionisani Moja.
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeSre Dec 08, 2010 10:24 pm

Evo mene posle duzeg vremena... fool

Da li je neko pratio finale u areni? Ako jeste, nek' prenese utiske... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeČet Dec 09, 2010 3:31 am

Caos!!!
Ja sam bila 1 i 3 dan, bilo je fenomenalno :)
U petak sam bas bila tuzna, jer Janko nije iskoristio sanse u 2 setu, da jeste ishod meca bi bio totalno drugaciji...ali dobro, da nam nije bilo Janka , ne bi bilo ni borbe za SALATARU! :)
Dubl sam sreca gledala kuci, jer da sam bila u areni sve zivo bih demolirala!
A nedelja je bilo pravo uzivanje, atmosfera vrhunska, da je na drugoj strani mreze bila Spanija na celu s Nadalom ili SVajcarska sa Federerom, mislim da bi obe reprezentacije otisle pognute glave! U onakvoj atmosferi nemoguce je izgubiti!!!
Zaista je prelepo bilo! Trenuci za pamcenje, koje cemo i mi kao publika pamtiti ceo zivot! BRAVO MOMCI, SJAJNI STE!
A u 2011-oj odbrana trofeja! Davis cup! 856871
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 4:11 pm

Blago tebi!!!!!!!!!!
Ja nisam uspela da dodjem do karata... Crying or Very sad Je l' je stvarno u petak Arena bila poluprazna i nije bila navijacka atmosfera???
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimePet Dec 10, 2010 4:29 pm

I ja sam bio u Areni, sestra je nekako dosla do kompleta pa sam isao sa jednim drugom iz BG-a. U petak i nedelju sam gledao sve singlove, a u subotu sam bio kod druga i doslo nam je neko veliko drustvo na okupljanje, pa smo gledali zajedno dubl. Bilo je izvanredno, zao mi je sto Janko nije doneo taj odlucujuci poen protiv LLodre ali svakako je veoma lepo sto smo osvojili DC, nadam se da cemo i sledece godine. SRBIJA!!
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeUto Dec 14, 2010 1:59 pm

Jao, sjajno!!! Meni je toliko krivo sto nisam isla ali se nadam da cemo igrati finale sledece godine, pa da mi se oduze tako Wink

Inace, i meni malo krivo sto Tipsa nije doneo taj odlucujuci poen jer mi se sad nekako cini kao da su svi zaboravili na sve njegove pobede u Davis Cupu, da ne pricam o polufinalnim mecevima, i da svi sad smatraju Troickog zasluznijim za pobedu od Janka...nadam se da necete pogresno da me shvatite, nemam nista protiv Viktora, ja ceo nas tim obozavam i presrecna sam zbog pobede, ali krivo mi je sto je Janko sad bacen u drugi plan... Nadam se da razumete sta hocu da kazem...
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
Davis cup! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Davis cup! Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitimeUto Dec 14, 2010 5:56 pm

Potpisujem Sakis! friends Janko 01
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Davis cup! Empty
PočaljiNaslov: Re: Davis cup!   Davis cup! I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Davis cup!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Davis Cup...
» Davis Cup
» Davis Cup...
» Davis cup: SERBIA - CROATIA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: