Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 World Team Championship -Düsseldorf, Germany

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
World Team Championship -Düsseldorf, Germany Left_bar_bleue100 / 100100 / 100World Team Championship -Düsseldorf, Germany Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

World Team Championship -Düsseldorf, Germany Empty
PočaljiNaslov: World Team Championship -Düsseldorf, Germany   World Team Championship -Düsseldorf, Germany I_icon_minitimeUto Maj 11, 2010 10:49 pm

Sljedeci turnir na kojem Janko nastupa je Dizeldorf. Turnir ce se igrati od 16. do 22. maja.
Srbija brani titulu od prosle godine!
P.S. SRECNO momci!!! srbin tapsanje
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
World Team Championship -Düsseldorf, Germany Left_bar_bleue100 / 100100 / 100World Team Championship -Düsseldorf, Germany Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

World Team Championship -Düsseldorf, Germany Empty
PočaljiNaslov: Re: World Team Championship -Düsseldorf, Germany   World Team Championship -Düsseldorf, Germany I_icon_minitimePet Maj 14, 2010 3:08 pm

Krajinović menja Janka na Svetskom kupu
14. MAJ 2010. | 09:44 | IZVOR: SPORTSKE.NET, SPORTSKI ŽURNAL

Janko Tipsarević zbog bolesti propušta Svetski Kup u Dizeldorfu. Umesto njega će igrati Filip Krajinović.

World Team Championship -Düsseldorf, Germany Krajinovic-velika11841020100311035925

Reprezentacija Srbije će u Dizeldorfu braniti trofej koji je osvojila prethodne godine a u sastavu nacionalnog tima neće biti Novaka Đokovića i Janka Tipsarevića.

Tipsarević će zbog bolesti propustiti i ovo takmičenje a umesto njega šansu će dobiti mladi Filip Krajinović. Dušan Lajović je još jedan mladi teniser koji će biti u sastavu reprezentacije a iskusni deo tima čine Nenad Zimonjić i Viktor Troicki.

Da podsetimo, Srbija je prošle godine osvojila titulu savladavši Nemačku u finalu a sada će pokušati da ponovi taj uspeh.

Na ovom turniru učestvuje osam ekipa, koje će biti podeljene u dve grupe. Pored Srbije igraju još Češka, SAD, Francuska, Nemačka, Argentina, Španija i Australija.
Nazad na vrh Ići dole
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
World Team Championship -Düsseldorf, Germany Left_bar_bleue100 / 100100 / 100World Team Championship -Düsseldorf, Germany Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

World Team Championship -Düsseldorf, Germany Empty
PočaljiNaslov: Re: World Team Championship -Düsseldorf, Germany   World Team Championship -Düsseldorf, Germany I_icon_minitimePet Maj 14, 2010 6:24 pm

e bas steta!!! Mad
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
World Team Championship -Düsseldorf, Germany Left_bar_bleue90 / 10090 / 100World Team Championship -Düsseldorf, Germany Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

World Team Championship -Düsseldorf, Germany Empty
PočaljiNaslov: Re: World Team Championship -Düsseldorf, Germany   World Team Championship -Düsseldorf, Germany I_icon_minitimePet Maj 14, 2010 8:11 pm

Zao mi je sto Janki ne igra, ali dopada mi se zamena... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





World Team Championship -Düsseldorf, Germany Empty
PočaljiNaslov: Re: World Team Championship -Düsseldorf, Germany   World Team Championship -Düsseldorf, Germany I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
World Team Championship -Düsseldorf, Germany
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stuttgart, Germany
» 2008 BMW Tennis Championship

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: