Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ATP VIENNA 250,BEČ

Ići dole 
+8
JANKO.YANKELLA
Tviksi
*tipsy*
Vuksha
*SlAdjAnA*
Sakis
Texy
delgado
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
*tipsy*

*tipsy*


Broj poruka : 348
Godina : 27
Lokacija : Pale, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 20.10.2009

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeSub Okt 31, 2009 8:13 pm

placem posle tajbrejka sve ode nizbrdo.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
tina.janko

tina.janko


Broj poruka : 27
Godina : 28
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 02.12.2008

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeSub Okt 31, 2009 8:55 pm

zna li neko koliko tje janko poena dobiti za owo polufinale...???
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeSub Okt 31, 2009 10:51 pm

Eto, ja i ortaci se polomismo trazeci link za livestream Janko-Melcer,a ne videsmo posle da je to Tviksica okacila.Nema veze,idemo dalje.Bitno je i ovde da je protivnik,u ovom slucaju domaci teniser Jirgen bio sateran u cosak,1-0 i TB a taj-brek je lutrija,ovaj put je imao srece vise Austrijanac Sad Odlican turnir za Janka,pobede protiv Iznera,Berera i Monfisa,i na kraju poraz od Melcera.Na ovim turnirima gde je nastupao,gubio je od domacih tenisera(Mec-Monfis, Juzni-Moskva i sad Melcer-Austrija,Bech,dok je u Monu savladao 2 Belgijanca) tako da cekamo jos 2 turnira do kraja godine, to su Valensia i Pariz i mislim da je uspeh da Janko prodje ukupno 2 kola na ta 2 turnira.Ova sezona je trebala da bude katastroficna,ali je Janko debelo popravio utisak na samo par turnira,i steta sto nije imao konstantnije rezultate, i da je malo puta zapeo kao sad,vec bi bio u top 20,ali ko zna zasto je to dobro. Janko deluje sve bolje i ne vidim razlog da sledece sezone bude jos dosta bolji.IDEMO JANKO srbin
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:33 am

Eh da i ja sam odgledala samo taj nesrecni 3.set jer na atdhe.net nije bio link Sad
Sto se tice ovog turnira mislim da nemamo za cime da zalimo,Janko je odlicno odigrao nije dopustio da ga gubitak finala u Moskvi psihicki porazi vec mu je to bila jos veca motivacija.Sto se tice igre nemam sta da mu zamerim pun samopuzadnja,jedino sto nekad previse rano ode na mrezu bez dovoljno dobrog prilaznog udarca,ali zato nekad odigra tako dobre voleje da se covek pita gde je on to naucio medjutim to ne moze da se nauci voleji su mozda 3-4% tehnike a ostalih 96/7%posto osecaja i talenta tako da se sve to medjusobno potire i cini ravnotezu...Nadam se da ce Janko u ovom duhu i raspolozenju i zavrsiti sezonu!!!
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:40 am

Ma uopste nemamo cime da zalimo.Ima to i dobrih strana. Evo na primer, ko zna da je osvojio Titulu(verovatno ne bi , al ko ce ga znati) mozda bi se Janko opustio i zasitio a ovako ce da nastavi da gRize i igra dobro. Isto tako , da je ovako dobre rezultate postigao do 22-23 godine ko zna sta bi bilo u njegovoj ludoj glavi,ovako ima znacajne skalpove i fine rezultate u zadnje 3 sezone i predstoje jos 3-4 "zrele" sezone za Janka.Nadamo se da su porazi od Amatera puka proslost i da je sledeca sezona "TA".Trebala mu je jedna sezona(2007) za proboj u svetski vrh, jedna(2008) da se napobedjuje igraca iz top 20 i top 10 i poispada od amatera i jedna(2009) gde nije imao preteranih skalpova(Monfis 2x i Fish najznacajniji) da uspostavi koliko-toliko konstantnost i da pobedjuje "Losije"(znamo da ovde u top 100 nema losih,svi su opasni) i da mentalno sazri.Nadamo se da ce sve to da objedini u narednoj sezoni i konacno udje u top 30.Moze to, jer mnogo bolji ima raspored branjenja bodova. Prosle godine dosta veliki broj bodova je branio u prvom delu sezone,gde je cak bio na jedan mec od top 20 i da je u drugom delu sezonu na svakom turniru bar jedno kolo prosao usao bi u tih top 20 a jos mu nije islo ove godine. Sada, do Dizeldorfa, brani minimalan broj bodova,gde u Dizi jos igra za reprezentaciju i posle toga RG gde ce verovatno biti i nosilac... Posle opet celo leto Janko ne brani nista,sve do Meca. Moze dosta Janko sledece sezone.Da proba da udje u top 20 do Davis Cupa koji se igra u Septembru, s kim god Srbija igrala. A nadam se da ce i DC da ga pogura i da mu "Mentalnu Injekciju"...
Ali sezona 2009 jos nije gotova.Imamo Valensiju i Pariz,idemo Janko do top 35
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue50 / 10050 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:45 am

Eh Delgado ti kad ga napises ja nemam sta vise da dodam :):).Ostaje nam samo da se nadamo da ce sto kazes sledeca sezona biti ona u kojoj ce Janko napokon do maximuma iskoristiti ili bolje reci explotisati svoj talenat :):)
Nazad na vrh Ići dole
Mirjana MP

Mirjana MP


Broj poruka : 80
Godina : 31
Lokacija : Rogatica, Republika Srpska
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 23.05.2009

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 01, 2009 1:53 pm

Tviksi ::
Eh Delgado ti kad ga napises ja nemam sta vise da dodam :):).Ostaje nam samo da se nadamo da ce sto kazes sledeca sezona biti ona u kojoj ce Janko napokon do maximuma iskoristiti ili bolje reci explotisati svoj talenat :):)

Slazem se! Promjena trenera se pokazala jako dobrim potezom u ovom kratkom periodu. Sigurna sam da ce u novoj sezoni to biti jos vise vidljivo! Srecno Janko!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.srbijasport.forumandco.com
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 01, 2009 5:17 pm

Janko se borio do kraja, igrao je fenomenalno, i treba da bude zadovoljan rez u Becu, pobedio je Monfilsa i stigao do polufinala! Valensija je sledeci turnir na kom Janko nastupa od ponedeljka, verujem da ce tamo dati svoj maximum! Janko volimo te i uvek smo uz tebe! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 01, 2009 7:16 pm

Samo da napomenem da je Melcer lako dobio Cilica 64 63 i bez ikakvih problema dosao do titule u rodnom gradu.Gledao sam reprizu Janko-Melcer, Melcer od onoga bolja ne moze iako je i Jane sjajno odigrao.Domaca publika,vrela atmosfera,Melcer motivisan igra sa 115% mogucnosti, nije cudo sto je lako zgazio Cilketa koji je ove godine tezak rival za Janka.Tako da je Janko-Melcer bilo finale pre finala i da je jedini koji je uzeo set osvajacu trofeja Janko Tipsarevic i spakovao ga je u dzep(1:0 i TB) ali nema veze.Jos jedan u nizu uspesnih turnira. 4 uspesna turnira, uspesnija nego skoro cela sezona zajedno su Mec,Mons,Moskva i Bech.Sada Valensija,pa Pariz.Idemo Janko u nove pobede!!! cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ATP VIENNA 250,BEČ   ATP VIENNA 250,BEČ - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ATP VIENNA 250,BEČ
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: