Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Australian Open

Ići dole 
+3
Texy
(:~NenA~:)
Admin
7 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dokle će Janko stići na AO?
Ispada u 1. kolu
Australian Open - Page 2 I_vote_lcap0%Australian Open - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ispada u 2. kolu
Australian Open - Page 2 I_vote_lcap17%Australian Open - Page 2 I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Ispada u 3. kolu
Australian Open - Page 2 I_vote_lcap0%Australian Open - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ispada u 4. kolu
Australian Open - Page 2 I_vote_lcap33%Australian Open - Page 2 I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Četvrtfinale
Australian Open - Page 2 I_vote_lcap50%Australian Open - Page 2 I_vote_rcap
 50% [ 3 ]
Polufinale
Australian Open - Page 2 I_vote_lcap0%Australian Open - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Finale
Australian Open - Page 2 I_vote_lcap0%Australian Open - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Osvaja turnir
Australian Open - Page 2 I_vote_lcap0%Australian Open - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 6
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:37 pm

pa nisam sigurna da ima prenos meceva sa manjih terena.....sinoc nije bio prenos Vikijevog meca , a igrao ga je na terenu 18!!! Ne verujem da cemo tu moci da pratimo Janka i Vikija u dublu!!! Crying or Very sad

a sad back to topic hvala
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitimeČet Jan 22, 2009 1:27 am

borio se, trudio se, tek je u 3.setu pronasao malcice igru koju moze da igra...tezak mec mislim da su ga navijaci izludjivali i vise smetali nego bodrili i da je nazalost Janko sebe pobedio....Janko po mojoj racunici ce zbog ovoga imati 1395bodova a Viktor 1400 tako da ce Janko pasti na 3.mesto srpskih tenisera...mora janko da se smiri i misli samo na igru...idemo dalje! NAPRED JANKO
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitimeČet Jan 22, 2009 2:52 am

Tipsa i Čilić se žalili na navijače

Srpski navijači posle meča Tipsarević - Čilić (Beta/AP)Organizatori Otvorenog prvenstva Australije ponovo su imali problem sa navijačima tenisera sa ovih prostora.


Janko Tipsarević i Hrvat Marin Čilić izrazili su nezadovoljstvo ponašanjem srpskih i hrvatskih navijačkih grupa tokom njihovog međusobnog duela, a do verbalnog prepucavanja navijača, ovog puta srpskih i bosanskih, došlo je i tokom meča između Amerikanca bosanskog porekla Amera Delića i Francuza Pol-Anrija Matjea.

Srpski i hrvatski navijači pevali su političke pesme na meču Tipsarevića i Čilića, koji je pripao hrvatskom teniseru u četiri seta - 6:2, 6:3, 4:6, 6:3.

Meč se završio bez incidenata, ali su teniseri bili uznemireni zbog lošeg ponašanja navijača, koji su pevali političke pesme a malo pažnje obraćali na teniski meč.

"Bilo je kao što sam i očekivao - vrlo napet meč", rekao je Tipsarević, koji je atmosferu uporedio sa duelima u Dejvis Kupu.

Tipsarević je istakao da je nakon što je pogledao žreb, tražio od organizatora da se meč igra na terenu na kojem su postavljene televizijske kamere, kako bi se umanjile šanse za nerede.

On je u jednom trenutku pozvao navijače da se se smire, što su oni i učinili.


Tipsarević i Čilić (Beta/AP)"Srbi i Hrvati su bili nekorektni jer su pevali pesme koje nemaju veze sa tenisom, već sa 'istorijom' dva naroda. Bilo je i nepristojnih parola upućenim igračima, ali dopalo mi se što nisu aplaudirali u pauzama izmedu prvog i drugog servisa, kao i što im nisu zvonili mobilni telefoni tokom važnih poena", dodao je Tipsarević.

Srpski teniser rekao je da je i Čiliću bilo teško.

"Razgovarao sam sa njim na mreži i rekao mi je: 'Ne znam kako je tebi, ali meni je psihički teško da igram u ovakvim uslovima'. Rekao sam mu da i ja mislim isto".

Tipsarević je dodao da se teniseri iz bivših jugoslovenskih republika nisu do sada suočili sa ovako žestokom podrškom van svoje zemalje.

"Problem sa ljudima koji žive u inostranstvu, a posebno u Australiji, je što su veoma daleko od svoje zemlje. Glupo je reći da Srbiju vole više, ali osećaju nostalgiju i kada srpski sportisti nastupaju motivisani su da navijaju, ponekada i previše", smatra 46. teniser sveta.

Čilić je rekao da je srećan što je brzo završio meč i "sklonio" se sa terena.


Srpski navijači na meču Tipsarević - Čilić (Beta/AP)"Uzevši u obzir situaciju koja se dešavala van terena i tenziju i provokacije hrvatskih i srpskih navijača, srećan sam što sam dobio meč u četiri seta. Njihove parole nisu bile lepe i bilo mi je teško da igram, ali nisam mnogo obraćao pažnju na to jer sam od početka znao da oko toga ništa neću moći da uradim".

Prethodnih godina u Melburnu do incidenata je došlo 2007, kada su se srpski i hrvatski navijači potukli u Melburn Parku, a više od 150 ljudi izbačeno je zbog tuče, gađanja flašama i zastavama.

Meč između Tipsarevića i Čilić protekao je relativno mirno, ali je na sledećem meču, između Delića i Matjea, obezbeđenje bilo pojačano zbog verbalnog prepucavanja grupe srpskih i bosanskih navijača, koji su uzvikivali etničke parole.


izvor:b92
Nazad na vrh Ići dole
Vuksha

Vuksha


Broj poruka : 300
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 06.05.2008

Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitimeČet Jan 22, 2009 2:27 pm

balkanska posla....janko i viktor izgubili u 1.kolu dubla... Sad za njih je definitivno gotov australian open Sad
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Australian Open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitimeČet Jan 22, 2009 9:35 pm

stvarno sramota sta su radili navijaci, straaasno!!! Mad

p.s. Bas mi je zao sto je Janki ispao u dublu.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitimeČet Jan 22, 2009 10:01 pm

Janko Tipsarević i Viktor Troicki eliminisani su u prvom kolu od Argentinaca Lukasa Arnolda Kera i Huana Monaka sa 2:0, po setovima 6:3, 7:6.

Njih dvojica prethodno su u singlu završili takmičenje u drugom kolu.

mondo
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open - Page 2 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Australian Open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitimePet Jan 23, 2009 9:52 pm

eeee, bas steta!!! Sad Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
TENISERKE BEZ REKETA

TENISERKE BEZ REKETA


Broj poruka : 20
Godina : 31
Lokacija : BEOGRAD
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open - Page 2 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open - Page 2 Right_bar_bleue

Datum upisa : 12.07.2008

Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitimeUto Jan 27, 2009 10:37 pm

Mozda ovo nije pravo pitjanje za ovu rubliku ali ja jednostavno moram da ga postavim, gde je Janko sada?Izvinjavam se ali bih stvarno zelela da znam gde igra naredni turnir,nikako ne mogu da pronadjem tu informaciju. UNAPRED HVALA!


Janko 01 JANKO IS THE BEST!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Australian Open - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open - Page 2 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Australian Open
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Barcelona Open
» Australian Open 2011
» US OPEN 2010
» Australian Open 2010.
»  US Open

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: