Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Australian Open

Ići dole 
+3
Texy
(:~NenA~:)
Admin
7 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dokle će Janko stići na AO?
Ispada u 1. kolu
Australian Open I_vote_lcap0%Australian Open I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ispada u 2. kolu
Australian Open I_vote_lcap17%Australian Open I_vote_rcap
 17% [ 1 ]
Ispada u 3. kolu
Australian Open I_vote_lcap0%Australian Open I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ispada u 4. kolu
Australian Open I_vote_lcap33%Australian Open I_vote_rcap
 33% [ 2 ]
Četvrtfinale
Australian Open I_vote_lcap50%Australian Open I_vote_rcap
 50% [ 3 ]
Polufinale
Australian Open I_vote_lcap0%Australian Open I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Finale
Australian Open I_vote_lcap0%Australian Open I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Osvaja turnir
Australian Open I_vote_lcap0%Australian Open I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 6
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimePet Jan 16, 2009 7:15 pm

Australian Open AO-Grand-Slam-Asia-Pacific8_000

Објављен је жреб за АО:
http://www.australianopen.com/en_AU/scores/draws/ms/r1s4.html

Јанко прво игра против неког тамо Оскара Фернандеза . То је неки Шпанац, из Барселоне, 67. на свету. Против њега не би требало да буде проблема!
Е онда Марин Чилић. . Треба да му се освети за онај пораз од пре недељу дана.
Ако то прође, игра против Давида Ферера и то би већ био проблем. Надаље је већ све могуће...
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeNed Jan 18, 2009 4:35 pm

Moze Janki protiv najboljih-to je i dokazao.. samo da bude zdrav i da dobro igra..

Srecno Janki!!! bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 2:10 pm

Ау, какав је човек овај Јанко!
Стварно нема смисла!
Има добијен меч, и онда таман кад врати брејк он поново изгуби!
Срећом па га је разбио у 5. сету!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 3:17 pm

Tipsarević prošao u "svom stilu"
Ponedeljak, 19. januar 2009. 12:57
Australian Open V1217711
Janko Tipsarević, 46. igrač sveta, plasirao se u drugo kolo Australijan Opena posle teške pobede nad Špancem Oskarom Hernandezom.

On je bio pet teniser iz Srbije, koji je sa uspehom preskočio prvu prepreku u Melburnu, ali je pobedu ostvario posle pet setova protiv 67. tenisera na ATP listi - 3:2 (4:6, 6:1, 6:3, 4:6 i 6:0).

U narednoj rundi Janko će se sastati sa Hrvatom Marinom Čilićem (19. nosioca), koji ga je pobedio sa 2:1 (6:4, 0:6, 6:4) na startu sezone u indijskom gradu Čenaju, gde su se sastali u četvrtfinalu.

Srbin je prošle sezone odigrao neverovatan meč u trećem kolu protiv tadašnjeg šampiona Rodžera Federera i izgubio sa 3:2 (8:10 u petom setu), a godinu dana kasnije morao je da provede na terenu više od 200 minuta da bi sprečio tridesetogodišnjeg Španca da tek drugi put u životu dođe do drugog kola Australijan Opena.

To u Melburnu nisu zaboravili, tako da su mediji ove sezone posvetili mnogo pažnje Tipsareviću. Australijanci su za njega prvi put čuli kada je postao juniorski pobednik Gren Slema u Melburnu.

"Dosta sam naučio iz prošlogodišnjeg iskustva. Volim da igram u Australiji gde ima dosta srpskih navijača, pa se osećam kao kod kuće. Moram da naučim da se borim sa vrućinom, pošto nikada neću biti u svetskom vrhu ako ne mogu da igram u ovakvim uslovima", istakao je Tipsarević.

"Više volim da igram na velikim terenima. Dobro je i što ih se ne plašim, kao što se ne plašim ni velikih tenisera. Ne plašim se da ih pobedim na velikim terenima. Znam da na tvrdoj podlozi mogu da pobedim svakoga na svetu, ako budem bio koncetrisan tokom celog meča", dodao je Janko,
koji će u Melburnu nastupiti i u dublu sa zemljakom Viktorom Troickim.

(Beta/MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 3:22 pm

Opet u 5 setova, ali navikli smo na to.....ipak je to Janko Very Happy
Znamo da se ne plasis velikih igraca , to si dokazao prosle godine u 3 kolu AO, zato sutra do pobede, VCilic nije bolji od tebe......jeste samo po plasmanu na ATP listi, ti si bolji igrac!!!
Ajde Janko do pobede....VOLIMO TE!!!! srbin cheers kolce love u
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 4:15 pm

Klasika-pet setova.. Wink Moze da igra i tako ako ce da pobedjuje, nemam nista protiv... lol! Ipak mislim da on ima kvalitet i da moze da zavrsava meceve i ranije... Nema potrebe za tih 5 setova... xexexe
Ja se iskreno vise plasim kada igra protiv nekog igraca koji je slabije rangiran, nego onih koji su u top 20.


U svakom slucaju.. Srecno Janki u sl. mecu.. navijacii

vole te tvoji navijaci... tapsanje
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 7:58 pm

Tipsarevic making his own name

Janko Tipsarevic may not be as well known as his compatriot Novak Djokovic on the global stage, but in Australia he is remembered as the man who almost dumped Roger Federer in the third round of the Australian Open 2008.
Australian Open B_tips10
A packed Rod Laver arena crowd watched intensely, jaws hitting their laps, for four hours and 27 minutes before Federer eventually shut the door on Tipsarevic with a 10-8 scoreline in the fifth set.

In 2009, Serbia’s men’s No.2 has returned to Melbourne Park with his first ATP Top 50 ranking after making steady progress in 2008, and has found he is not so anonymous.

“I learnt a lot from last year’s experience. I like to play in Australia … There are a lot of Serbian fans here who know me now, so I have support and I have a feeling like I am at home,” a relaxed Tipsarevic explained.

On the eve of his first round match, he admitted to not knowing much about his opponent, having never played Spain’s Oscar Hernandez before.

“When you say ‘Spanish’, the first association that you have in your mind is clay. So, Hernandez is no different; his game is about playing very far from the baseline, playing heavy top-spin.

“I need to stay aggressive, I don’t need to chase or give him time to think … If I start pressing him from the beginning, then I think I am a big favourite to win the match.”

An opening-round win could see Tipsarevic play world No. 19 Marin Cilic, and a good result against the recently-crowned Chennai Open champion could see him move onto bigger and better things.

“I definitely like playing more on big courts. The good thing is that I am not afraid of them, I don’t have a fear from big names or centre courts and I am not afraid to beat players on them.”

After losing to Lleyton Hewitt in the third round of the Sydney International last week, Tipsarevic said he was most worried about the Australian summer.

“When I finished my match against Lleyton, I was so frustrated (that) I said to my coach, ‘Next three practices in Melbourne, I want to practice from 12 in the afternoon till 3’, the hottest part of the day.

“I definitely need to learn how to deal with the heat, because if I am the kind of player who can not play in these circumstances, then I’m never going to be in the top.”

Does the friendly Serb think he can take out the Australian Open crown this year?

“That is very hard, but I definitely know that I can beat on hard court anybody in the world - if I play good (and) if I stay focused for the whole match.

“To be on top, it is a matter of having the same feeling that you can beat anyone in the world throughout the set, match, tournament, part of the year and whole season. And then season after season. The longer you can hold it, the better you are going to be and the more tournaments you will win.”

And while being on top and showing the world what he can do is high on Tipsarevic’s to-do list, he has to survive today first.

“It doesn’t really matter if you have 15,000 people watching you or five. It’s just you and the other guy, and if you improve in the tournament and progress, then sooner than later you will get a chance to play in the big stage and have a chance for the world to see you.”

www.australianopen.com
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimePon Jan 19, 2009 8:42 pm

Njegova tradicija igranja u 5 setova... Mnogo mi je drago sto je pobedio, to sam zelela svim srcem!
Puno srece u sledecem mecu!
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeUto Jan 20, 2009 12:16 am

hehhee najgore je proslo Very Happy:D Cilic nije bolji igrac od Janka,a Janko kada da 100 % je mnogo bolji igrac i od onih u i od onih pri vrhu liste tako da msm da sve zavisi od Janka :):):)
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeUto Jan 20, 2009 11:10 pm

Tviksi ::
hehhee najgore je proslo Very Happy:D Cilic nije bolji igrac od Janka,a Janko kada da 100 % je mnogo bolji igrac i od onih u i od onih pri vrhu liste tako da msm da sve zavisi od Janka :):):)

slazem se.... Wink
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeUto Jan 20, 2009 11:18 pm

Janko igra u 1h nakon ponoci. RTS nece prenositi njegov (ni Jelenin, bice samo snimak, ni Viktorov) mec.

Srecno, Janko, mi smo uz tebe!
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 1:26 am

nasi krelci... bang head nikad nista ne prenose... Mad ali, valjda ce biti reprize... Very Happy

nadam se da ce to biti 100% ucinak svih nasih tenisera... tapsanje

napred nasi! navijacii
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 3:11 am

Дабогда поцркали сви из РТС-а!!!!!!!!! jankojeizgubio
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 5:35 am

Е какав човек је овај Типсаревић...
Губи 2:0 у сетовима, изгуби брејк, и онда освоји сет!

Нема спавања ноћас. Само да не морам да пођем у школу а да он није још завршио! Very Happy

navijacii kolce navijacii
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 807
Godina : 30
Lokacija : Aleksinac
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 05.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 6:21 am

placem placem placem placem placem placem
Ето...
Целу ноћ сам чекао да видим пораз Јанка!
Nazad na vrh Ići dole
https://janko-tipsarevic.serbianforum.info
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 6:22 pm

hmm steta ja sam prva 2 seta cekala da Janko pocne da igra ali on to nije ucionio,stvarno ne znam sta mu bi,ja sam pratila samo rezultat i to nije ni na sta licilo...zao mi je jer je Janko bolji igrac od njega ali sta se moze uspeo je da osvoji jedan set ali to mu nista nije znacilo,mislila sam da ce posle toga da se uozbilji i krene da igra ali nista od toga SadSadSadSad

steta Janko po ko zna koji put ostaje nedorecen....
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 7:27 pm

Janko ispao u 2.kolu

Australian Open V1219511

Janko Tipsarević, 46. igrač sveta, izgubio je od 19. nosioca na prvom Gren Slemu sezone, Marina Čilića. Hrvat je bio bolji posle borbe u četiri seta - 3:1 (6:2, 6:3, 4:6, 6:3). Isti igrač pobedio je Tipsarevića na početku sezone, u četvrtfinalu ATP turnira u Čenaju, bilo je 2:1 (6:4, 0:6, 6:4).

Tipsarević je prošle sezone stigao korak dalje u Melburnu, kada je u trećem kolu izgubio od tada prvog igrača sveta, Rodžera Federera u pet setova (8:10 u poslednjem).

mondo


Poslednji put izmenio Texy dana Sre Jan 21, 2009 7:36 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 7:29 pm

Steta za Janka....bas se mucio i borio, proveo je skoro 3,5 sata na terenu, i prosto nije mogao da pronadje najbolju igru za Cilica! Gledala sam livestream, navijaci su mu pomagali , ali i smetali, jer za tenis je potrebna tisina tokom poena......ali dobro, idemo dalje! Njegova igra obecava , a tek je pocetak sezone, ima vremena za napredak!!!
Janko naJJbolji si .... volimo te puno!!! srbin love u kolce
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 7:49 pm

Teniska blamaža Srba i Hrvata
Sreda, 21. januar 2009. 15:12
Australian Open V1219610
Balkanska dijaspora ponovo je izazvala neprilike u Melburnu na Otvorenom prvenstvu Australije u tenisu.
Mediji prenose da je posle duela Janka Tipsarevića i Marina Čilića došlo do manjeg sukoba srpskih i hrvatskih navijača u jednom baru, nakon čega su dva navijača izbačena sa terena Gren Slema.

Prethodno je oko 3.000 navijača obe etničke grupe, za teniske prilike , prebučno i često nekulturno bodrilo svoje tenisere, o čemu pišu svetski mediji danas.


"Pesme koje nemaju veze sa tenisom"
Australian Open V1219611
Tipsarević je, kada je video žreb i procenio da bi u drugom kolu mogao da se sastane sa Čilićem, zatražio od organizatora pune mere predostrožnosti, tako da je na tribinama bilo policajaca više nego obično na teniskim mečevima.

Izveštači iz Melburna podvlače da je navijanje bilo "uglavnom korektno", sa čime se delimično slaže i naš teniser.

"I jedni i drugi, Srbi i Hrvati bili su pomalo nekorektni, pevajući pesme koje nemaju nikakve veze sa tenisom, ali imaju sa istorijom i odnosima dva naroda", rekao je Tipsarević posle meča.

Teniska blamaža Srba i Hrvata
Ne prave samo Srbi i Hrvati probleme
Australian Open V1219612
"Bilo je malo okrutnosti prema igračima, ali ono što mi se dopalo je da nije bilo tapšanja između prvog i drugog servisa, nisu zvonili mobilni telefoni tokom važnih poena, niti se događalo nešto tome slično", dodao je Srbin.

Prema izveštajima, Srba je bilo u prilično većem broju od Hrvata na meču.

Nije melburnška policija u pripravnosti samo kada žreb spoji srpskog i hrvatskog takmičara. Prošle sezone morala je da interveniše i na meču između Konstantinosa Ekonomidisa iz Grčke i Fernanda Gonzalesa iz Čilea.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 8:05 pm

e Texy gde si gledala livestream ??
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:23 pm

Janko i Viktor krecuu dublu

Janko Tipsarević i Viktor Troicki u prvom kolu će se sastati sa Argentincima Lukasom Arnoldom Kerom i poznatijim Huanom Monakom. Taj meč je drugi po rasporedu na Terenu broj 21, a program počinje u jedan sat posle ponoći po centralnoevropskom vremenu..

mondo
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:24 pm

Tviksi ::
e Texy gde si gledala livestream ??

evo link za livestream: http://www.atdhe.net/ Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:31 pm

jaoo hvala ti mnooogooooooo :):):):):):):):):) yahoo cheers
Nazad na vrh Ići dole
Texy
Admin
Texy


Broj poruka : 1931
Godina : 33
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 26.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:33 pm

nema na cemu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Tviksi
Najj Jankov moderator :D
Tviksi


Broj poruka : 274
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Ja sam Jankov fan... :
Australian Open Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Australian Open Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.03.2008

Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:35 pm

e da zaboravih da te pitam jel ovde bude prenos svih meceva sa AO-a ili samo nekih ??
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Australian Open Empty
PočaljiNaslov: Re: Australian Open   Australian Open I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Australian Open
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Australian Open
» Australian Open 2011
» St. Peterburg Open
» Australian Open 2010.
» Barcelona Open

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Vesti-
Skoči na: