Janko-Tipsarevic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Janko-Tipsarevic

Vesti o Janku Tipsarevicu
 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Novak Đokovic

Ići dole 
+19
delgado
Sakis
Pele
*SlAdjAnA*
Lazevski
Vuksha
hipi YANKELLA
Beba Kids
Annie
(:~NenA~:)
N4t4sh4
markowwe
Jecika
Tviksi
Texy
snoopy
Jelena...
Admin
Swanton bomb
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeNed Sep 06, 2009 1:49 pm

uhhh... Koji mec... Moram priznati da sam razocarana Novakovom igrom u mecu, pravio je dosta gresaka i nije bio agresivan i siguran. Da je igrao protiv nekog iskusnijeg i bolje rangiranog tenisera na ATP listi, sigurno bi izgubio.
Mora igrati bolje u sl. mecu... Idemo Nole, budjenje...
Wink
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeUto Sep 08, 2009 5:05 pm

Đoković briljantno do četvrtfinala
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale US opena, pošto je pobedio 15. nosioca Radeka Štepaneka rezultatom 6:1, 6:3, 6:3 za 1 čas i 45 minuta.


Đoković je u svakom setu u ranoj fazi stekao brejk prednosti i do kraja je bez većih problema čuvao. Jedini brejk na meču Štepanek je napravio u drugom setu, i to u trenutku kada je Novak već imao dva brejka viška. Za plasman u polufinale Đoković će se boriti sa Fernandom Verdaskom, koji je u četiri seta savladao Džona Iznera.

Znalo se da će ključni udarac u dvoboju sa Štepanekom biti ritern, a upravo to je bilo jedno od najjačih Đokovićevih oružja. Kasnije, kada se poen razvije i uđe se u nadigravanje sa osnovne linije, Novak je evidentno bio u prednosti i većinu takvih poena dobijao.

Za razliku od susreta sa Vitenom, u Novakovoj igri sve je funkcionisalo – počevši od kretanja, preko servisa, pa do odličnih slajsa i forhend-spina. Sve u svemu, nijednog trenutka nije delovalo da Štepanek ima realne šanse za pobedu, Novak je bio superioran od početka do kraja.

Već u četvrtom gemu prvog seta Đoković dolazi do brejka posle lepog napada slajsom i egzekucije volejom. Do kraja seta Novak 'šeta' rivala po terenu i brzo dolazi do vođstva u setovima.

Igra se rasplamsala jedino u drugoj polovini drugog seta, kada je Štepanek uspeo da anulira jedan od dva brejka zaostatka. Tada je Đoković, pri rezultatu 4:2, propustio dve vezane brejk lopte, ali to ga nije pokolebalo i raznovrsnom igrom je osvojio i drugi set.

Treći set protekao je slično kao i prethodna dva – Novak je diktirao tempo, došao do brejka u šestom gemu i ubrzo do pobede.

Sa Fernandom Verdaskom, suparnikom u četvrtfinalu, Đoković je do sada igrao pet puta i tri puta pobedio. Poslednji put igrali su ove godine u Monte Karlu, a rezultat je bio 6:2, 4:6, 6:3 za srpskog tenisera.

izvor:B92

Bravo Nole!!! Mnogo bolja igra, nego u prethodnom mecu...
Srecno protiv Verdaska... srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeSre Sep 09, 2009 4:35 pm

Srecno, Nole! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeČet Sep 10, 2009 7:32 pm

Đoković: "Konačno dobar rezultat!"
Novak Đoković istakao je da će mu plasman u polufinale US Opena značiti na psihološkom planu pošto takav uspeh nije napravio na poslednja 3 grend slem turnira.


"Psihički je za mene bilo vrlo važno da prebrodim ovaj izazov i prvi put ove godine dođem do polufinala grend slema," rekao je jedini preostali predstavnik Srbije u Njujorku posle pobede nad Fernandom Verdaskom, "Sada osećam neku vrstu olakšanja i samo se nadam da ću nastaviti da igram dobro i izazovem (Rodžera) Federera."

Đoković je u četvrtfinalu bio bolji od Verdaska, 3:1 (7:6, 1:6, 7:5, 6:2), a najbolji teniser sveta je savladao rezultatom 3:1 (6:0, 6:3, 6:7, 7:6) Robina Soderlinga i ostvario 39. uzastopnu pobedu u Njujorku za 22. uzastopni plasman među četiri najbolja igrača na nekom grend slemu.

"Ne treba da trošim reči na Federera. Njegov učinak na Ju-Es Openu sve govori. Svi znamo kako igra. Sastajali smo se mnogo puta i tajni nema. Samo je pitanje ko će imati dobar dan. Nadam se da ću to biti ja", rekao je Đoković i dodao da će dan pauze iskoristiti da se odmori igrajući golf.

"Nikada ne možete da igrate savršeno... osim ako ste Federer", dodao je uz osmeh teniser iz Srbije, koga je Federer, koji pokušava da osvoji
šestu uzastopnu titulu u Njujorku, i prošle godine eliminisao u polufinalu poslednjeg grend slema sezone.

Godinu dana ranije Đoković je stigao do finala, ali je ponovo naleteo na Federera.

"Zaista volim da igram ovde. Podloga mi odgovara, atmosfera, zabava, šou, sve mi se dopada, a rezultati to potvrđuju", istakao je Đoković.


Izvor:B92

Bravo Nole!!! Nadam se da ces imati srece i da ce to biti tvoj dan... Fedex odlicno igra. Treba mu se jako suprostaviti... Wink srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimePet Sep 11, 2009 4:52 pm

Novakov dnevnik iz Njujorka!
Datum: 11.09.2009. | Novak Djoković Zvanični Sajt
Novak Đokovic - Page 11 21nflgk
Došao je trenutak da vam napišem novo izdanje Dnevnika. Uglavnom kada vam se obraćam, pišem opširno i sebe teže nateram da to češće radim! Od sada cu pokušati da vas obaveštavam kraće, ali češće! :)

Ovo izdanje sam vam već napisao pre nekoliko dana, ali naravno, kada sam hteo da pošaljem iz nekog razloga mi se izbrisalo... Ja i tehnologija, dva različita sveta! :)

Ove godine odsedamo u New Jersey-u u kući na velikom imanju našeg prijatelja koji je svojevremeno bio profesionalni teniser, a sada ima tenisku akademiju. Prošle godine smo prvi put odsedali isto kod njega par dana, pa smo se uoči pocetka US Open-a preselili na Manhattan.

U poslednje 3 godine sam uvek pred Grand Slem-ove uzimao 7 dana da se odmorim i dobro pripremim, kako bih pružio svoj maksimum na najvažnijim turnirima u sportu! Takav raspored primenjuju gotovo svi igrači iz teniskog vrha... Ove godine smo odlučili uz odobrenje našeg prijatelja da ostanemo tokom celog turnira na njegovom imanju iz dva razloga: Mir i Privatnost. Usled velike gužve, buke i tenzije koja vlada na US Open-u i Manhattan-u, potrebno je imati izolaciju, mesto gde možete da napunite baterije za naredni dan i gde možete psihički da se odmorite! U korist nam ide činjenica da imamo teren sa identičnom podlogom na kojoj se igraju mečevi, tako da dane između duela provodimo ovde trenirajući u tišini.
Novak Đokovic - Page 11 2q8nj7t
Elem, plasirao sam se u još jedno polufinale na US Open-u koji mi očigledno jako prija. Volim da igram na centralnom i najvecem terenu u sportu Artur Eš, gde se oseća pravi ambijent Grand Slem-a. US Open i Njujork su posebni po tome što ga obeležavaju i krase zabava, ambijent, publika i teniska groznica koja vlada za vreme odžavanja turnira. Izdvojio bih zabavu koju smo gledaocima priredili John McEnroe i ja neposredno nakon meča protiv Štepaneka! :) Bilo je fantastično, spontano, potpuno neplanirano... On je imao veliki uticaj na razvoj našeg sporta zbog jednistvenog karaktera na terenu i van njega. Bio je zabavan za publiku gde god da se pojavi, a to je potvrdio još jednom igrajući i zabavljajući se sa publikom u ponedeljak uveče...

Najvažnije za mene da vidim i osetim je da sam opet ostvario pozitivan odnos sa publikom, kao što je to bio slučaj svih ovih godine igrajući u New York-u, a posebno 2007. kada sam pored imitacija odigrao i finale koje mi je ulilo dosta samopouzdanja i vere da mogu da igram na viskom nivou i pobeđujem najbolje igrače sveta!

Sada moram da pojedem dva jaja na oko koja me čekaju, pa onda trening, a vama se vrlo brzo obraćam ponovo sa nekim "ekskluzivnim" snimcima koji će vas, nadam se, zaintrigirati! :)

Pozdrav iz Velike Jabuke

P.S. Hteo bih da izjavim, u ime familije Đoković, najiskrenije saučešće svim poodicama tragično nastradalih u nesreći koja se dogodila u fabrici "Prvi Partizan".
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimePet Sep 11, 2009 7:06 pm

*SlAdjAnA* wrote:
Novakov dnevnik iz Njujorka!
P.S. Hteo bih da izjavim, u ime familije Ðokoviæ, najiskrenije sauèešæe svim poodicama tragièno nastradalih u nesreæi koja se dogodila u fabrici "Prvi Partizan".



ovim me Nole bas odusevio... Lepo sto je upucen u desavanja u Srbiji, ma koliko ona tuzna bila..Sad Divno od njega...

Drago mi je sto je pisao i nadam se da ce biti tih cescih dnevnika... Very Happy
Nolu zelim svu srecu na ovom svetu da pobedi Fedexsa...
Ideeemo Noleee!!!!
srbin
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeNed Sep 13, 2009 1:57 pm

Roger Federer(SUI)[1] vs. Novak Djokovic(SRB)[4] - oko 22:30...

Srecno, Nole! cheers kolce
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimePon Sep 14, 2009 5:38 pm

Auuffffff!!!! Steta, steta.... Sve u svemu, mec je bio fenomenalan, svaka cast i jednom i drugom, malo sam se nervirala (malo vise) ali sta da se radi, ipak ih dele godine iskustva, Federer je na samom vrhuncu karijere a Nole jos u usponu! BICE! :):):)

Inace, da li ste i vi provalili da je onaj "magican, nemoguc itd" udarac Federera koji je usao u istoriju, u stvari zastitni znak Janka??
Nazad na vrh Ići dole
delgado

delgado


Broj poruka : 509
Godina : 30
Lokacija : Valjevo
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 24.03.2009

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimePon Sep 14, 2009 10:56 pm

Pa naravno Janko te udarce odigrava talentom a ove ostale(ubacaj servisa,preciznost) to se vezba treniranjem sto naseg lencugu mrzi.Moram da priznam da ravnodusno gledam Djokoviceve meceve,vise dosta mi je da ostali nasi teniseri budu u vecitoj njegovoj senci kao da ne postoji.RTS prenosi samo i iskljucivo njega a od ostalih ni traga ni glasa.Dok nije Nole dosao vecina nije znala koja je linija aut za singl..
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeSre Sep 16, 2009 10:32 pm

16.09.2009.
PRESS

Nole se ženi?!

Srpskog tenisera novinari po završetku US opena pitali kada će da se oženi
dugogodišnjom devojkom Jelenom, on im zagonetno najavio da bi „sledećih
nedelja moglo nešto da se dogodi po tom pitanju".
Najbolji srpski teniser Novak Đoković mogao bi uskoro da upliva u
bračne vode! Upravo je sam Nole to najavio u Njujorku nakon poraza u
polufinalu Otvorenog prvenstva SAD, rečima „da bi njegova devojka
Jelena narednih nedelja mogla da očekuje nešto lepo"!


Novak Đokovic - Page 11 2n6go4y
Zreo za ženidbu... Novak Đoković sa devojkom Jelenom Ristić


Cela priča počela je pošto je naš as analizirao psihičku stabilnost Rodžera
Federera, koja se popravila dolaskom na svet njegovih bliznakinja i ženidbom s
dugogodišnjom devojkom Miroslavom Vavrinec. Novinari su tada iskoristili
priliku da ga pitaju da li je to možda dobro rešenje i za njega, na šta je
Đoković dao diplomatski odgovor prebacivši sve na šalu, u kojoj je u pojedinim
momentima bilo i „bar pola zbilje".

Taj deo konferencije za štampu tekao je ovako:

-Vidite, imam utisak da Federer igra daleko opuštenije nego u poslednjih
nekoliko godina. Mislim da je to zbog toga što je postao otac i oženio se, ali
i srušio sve te rekorde. To je moje mišljenje, ali ćete ipak morati da pitate
njega kako se oseća. On će vam sigurno bolje reći. Ali način na koji stoji na
terenu, kako ulazi u mečeve se promenio. Sada je mnogo opušteniji
- objasnio je
Srbin.

Upravo tada novinari su ga upitali da li planira da primeni Federerov recept i zaprosi
svoju dugogodišnju devojku Jelenu.

-Ona je ovde. Vidite... Sada ste joj dali dovoljan razlog da postavi pitanje.
Sigurno će nešto očekivati tokom sledećih nedelja, ha, ha... Vidite, sve je
moguće
- odgovorio je Novak pokazujući prstom na svoju devojku Jelenu Ristić.

Novak je Jelenu prvi put predstavio svetu u holandskom Amersfortu 2006. godine.
Zanimljivo je da je upravo tada osvojio svoju prvu ATP titulu. Sve u svemu, on
je uz pomoć izabranice srca svoga stigao do trećeg mesta na svetskoj listi
osvojivši ukupno 13 turnira.

Zaljubljenici u tenis Jelenu Ristić bolje su upoznali krajem minule godine, kada je svom dečku pružala podršku u Šangaju na završnom turniru sezone. Tada se lokalni
novinar raspitivao koja je to lepa dama u Novakovom boksu, a naš as mu je u
svom stilu odgovorio:

-Ona je mis sveta.


Jelena je svom dečku, koji je u najvećoj kineskoj luci osvojio najprestižniju titulu
nakon grend slemova, donela sreću. U Njujorku ovog septembra njegova
najvatrenija navijačica nije uspela da mu pomogne protiv nadahnutog Federera u
polufinalu US opena.


Jelena je već postala jedna od najpoznatijih „teniserskih devojaka", uz Ćisku
Rafaela Nadala, Rodžerovu suprugu Mirku i Rodikovu lepoticu s duplerice Bruklin
Deker. Diplomirala je poslovnu administraciju minule godine na Univerzitetu
Bokoni u Milanu i zaposlila se u Monte Karlu ne bi li bila što bliža svojoj
ljubavi, od koje je starija godinu dana.

-Jelena je solidna teniserka i odličan sportista. Veoma je pametna, pametnija od
mene. Sugeriše mi i pomaže da postanem bolja osoba. To mi se sviđa
- rekao je
jednom prilikom Đoković.

Novak i Jelena već tradicionalno idu na zajedničke odmore. Ovogodišnja letnja
avantura započela je nekoliko dana po završetku Vimbldona, a paparaci su ih
„uhvatili" kako uživaju u malom ribarskom mestu u Italiji, Portofinu. Sa
fotografija je bilo primetno da su srećni i zaljubljeni. Novak i Jelena prošle
godine nisu letovali na moru, već su odabrali planine Italije, a 2007. su se
odmarali na Maldivima i u Izraelu, domovini njegovih menadžera Alona Kakšurija
i Amita Naora.



(S. R.)




:) :) :)
Nazad na vrh Ići dole
Sakis

Sakis


Broj poruka : 65
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 08.05.2009

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 9:35 am

Jao, sto volim kad novinari izvrnu odgovore, tj kontekst odgovora, da je to strasno!

U svakom slucaju, slatki su mi! srce
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeNed Sep 27, 2009 1:32 pm

Novak Đoković raskida sa “Adidasom”
Autor: /Izvor: 24 sata
Objavljeno: 25.09.2009 09:37

Novak Đokovic - Page 11 21wgth

Najbolji srpski teniser Novak Đoković spreman je za još jednu veliku promenu, odnosno odlazak iz „Adidasa“.
Početkom godine, teniser je promenio reket prelaskom u tabor „Heda“.
Đokoviću ugovor s „Adidasom“ ističe krajem godine i četvrti teniser sveta će se najverovatnije odlučiti za američku kompaniju „Kej-svis“.
Đoković i „Adidas“ sarađuju od 2003. godine, ali poznati proizvođač sportske opreme sada želi da se okrene Endiju Mareju, koji ima ugovor sa „Fred Perijem“. Marej bi, pored Đokovića, trebalo da zameni i veterana Marata Safina, čijim rezulatima, ali i ponašanjem, nisu zadovoljni u „Adidasu“.

Odnos Đoković – „Adidas“ zahladneo je na Vimbldonu 2008. kada se srpski teniser pojavio u patikama kompanije „Najk“. Novak se požalio da se previše kliza i da nemački proizvođač nema adekvatne patike za igru na travnatoj podlozi. „Adidas“ je u saopštenju objasnio da je Đokoviću dozvolio da koristi „Najk“ patike.

„Kej-svis“ su 1966. osnovala braća koja su iz Švajcarske emigrirala u Los Anđeles. Oni su predstavili prve kožne teniske patike, a „Kej-svis“ ima ugovore sa Anom Kurnjikovom, Verom Zvonarevom, Tomijem Hasom i sestrama Alonom i Katerinom Bondarenko.
Dvojica najboljih tenisera planete, Rodžer Federer i Rafael Nadal, zaštitna su lica kompanije „Najk“, a već pomenuti Marej ima ugovor s „Fred Perijem“, dok je Endi Rodik zaštitni znak „Lakosta“.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimePon Okt 05, 2009 5:54 pm

Novak Djokovic vs Viktor Hanescu 6-3, 7-5
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeSre Okt 07, 2009 4:46 pm

Nole vs Viki - 6:3, 6:0
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 4:26 pm

Novak Đoković (SRB) vs Fernando Verdasco (ESP) - PETAK oko 06.45h


Srecno, Nole! cheers
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 6:16 pm

Srecno Nole!!! Uz tebe smo... navijacii love u
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimePet Okt 09, 2009 4:34 pm

Novak Đoković (SRB) vs Fernando Verdasco (ESP) - 2:1 (6:3, 1:6, 6:1)

Bravo!


Novak Đoković (SRB) vs Robin Soderling (SWE) - SUBOTA u 06.00h


Srecno, Nole! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimePet Okt 09, 2009 4:45 pm

09 Oktobar 2009 | 14:33
Đoković se vraća na treće mesto

Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobedom protiv Španca Fernanda Verdaska plasirao se u polufinale Otvorenog prvenstva Kine i sada ga samo jedna pobeda deli od povratka na treće mesto ATP liste. Posle povlačenja Britanca Endija Mareja sa Mastersa koji se naredne sedmice igra u Šangaju, Đokoviću će za povratak na poziciju broj tri, na listi od 19. oktobra, biti dovoljno da u polufinalu Pekinga pobedi Robina Soderlinga.

- Iznenadio sam se kada sam čuo da je Marej otkazao učešće u Šangaju, ali očigledno ima problem sa povredom i ne želi ništa da rizikuje. To je vrhunski tenis danas. Poeni se osvajaju i gube, a svi mi u vrhu toliko smo blizu jedan drugom, da sve za čas može da se promeni - rekao je Đoković.

Reprezentativac Srbije danas je dobio peti uzastopni duel protiv Verdaska rezultatom 6:3, 1:6, 6:1 i sve je bliži okršaju sa Rafaelom Nadalom u finalu.

- U današnjem meču imao sam dosta uspona i padova, ali sam kada je bilo najpotrebnije igrao dobro. Verdasko je u drugom setu iskoristo sve šanse i pravio je veoma malo grešaka pa se zasluženo vratio u meč. Kada sam video da potpuno kontroliše set, odlučio sam da sačuvam snagu za treći, odlučujući i u tome sam uspeo.


U duel protiv 11. igrača sveta Soderlinga Đoković će ući kao favorit, jer je u dosadašnjs tri međusobna okršaja pobeđivao bez većih problema. Poslednji put njih dvojica su se sastali prošle godine u četvrtinalu turnira u Bangkoku i naš tenser je dobio 6:4, 7:5.
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeSub Okt 10, 2009 12:39 pm

Novak Đoković (SRB) vs Robin Soderling (SWE) - 2:0 (6:3, 6:3)

Đoković će se zahvaljujući pobedi u polufinalu turnira u Pekingu vratiti na treću poziciju na ATP listi, i to 19.oktobra.



Finale: Novak Đoković (SRB) vs Marin Čilić (CRO) - nedelja...


Srecno, Nole! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeNed Okt 11, 2009 2:53 pm

Novak Đoković (SRB) vs Marin Čilić (CRO) - 2:0 (6:2, 7:6 (7:4))


Svaka cast! cheers
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeNed Okt 11, 2009 9:14 pm

Bravisimooo Nole!!! Odlicna igra, bez puno oscilacija i gresaka... Dobro je da kisa nije uticala negativno na njegovu igru... Wink
Jeeaaa... Ponovo na 3. mestu ATP liste...
Srecno u Sangaju! bakljaa
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeUto Okt 13, 2009 6:59 pm

Fabio FOGNINI (ITA) vs Novak DJOKOVIC (SRB) - Not Before 8:00 PM po njihovom, odnosno ne pre 13:00 po nasem vremenu...


Srecno, Nole! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeSre Okt 14, 2009 10:35 pm

(2) Novak Đoković (Srbija) - Fabio Fonjini (Italija) 6:3, 6:1



Rainer SCHUETTLER (GER) vs Novak DJOKOVIC (SRB) - Not Before 6:00 PM po njihovom, odnosno oko 12.00 po nasem vremenu...


Srecno! cheers
Nazad na vrh Ići dole
*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*


Broj poruka : 1475
Lokacija : okolina ZR-a
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 13.12.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 8:32 pm

Rainer SCHUETTLER (GER) vs Novak DJOKOVIC (SRB) - 0:2 (4:6, 2:6)


Bravo!



Novak Đoković (SRB) vs Gilles Simon (FRA) - PETAK oko 12.00h!


Srecno, Nole! cheers


Poslednji izmenio *SlAdjAnA* dana Pet Okt 16, 2009 6:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
(:~NenA~:)

(:~NenA~:)


Broj poruka : 810
Godina : 32
Lokacija : Uzice
Ja sam Jankov fan... :
Novak Đokovic - Page 11 Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Novak Đokovic - Page 11 Right_bar_bleue

Datum upisa : 04.07.2008

Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 9:41 pm

Ideemoo Nole!!! da osvetis Vikija... S R E C N O! aplauz srbin
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Novak Đokovic - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Novak Đokovic   Novak Đokovic - Page 11 I_icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Novak Đokovic
Nazad na vrh 
Strana 11 od 17Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Janko-Tipsarevic :: Janko Tipsarević :: Srpski teniseri/ke :: Teniseri-
Skoči na: